Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Rambosbambostuvolos

Koxovsanq i po co zrobiłeś tą aferę na piętrze gdybys miał męskie przymioty to byś mi to wtwarz powiedział. Ale ja już mam wiek emer więc ja mnie to obojętne szkoda że aferę zrobiłeś tym jedynastu osobą

Łodełyk
@Rambosbambostuvolos

To musicie to tutaj wyciągać już wam nie starczy pp dzisiejszym?

obelix
@Rambosbambostuvolos

No źle to wyszło spróbuję to odkręcić jeżeli ktoś się poczul dotknięty przepraszam osobiście to mogę wytłumaczyć jako coś to jestem w pon na drugiej jeżeli ktoś się czuje dotknięty to chce pogadac

koniu
@obelix

Ale to teraz się obudzikes czy oco chodzi?????

@koniu

Ale kiedy będzie przelew?

strajisand
@Sigal

ja też tam byłem a co do przelewu to o jaki chodzi?

Daisy
@koniu

To dalej tu walkujecie za niedługo będą lukrecję i po co to było?????

murmarando
@Daisy

No ciongnom sytuacje niepotrzebnie bo to jurz się stało i się tłoczy i jurz się nie odstanie i będzie tylko akcia z tego tytółu

Robcii
@Daisy

Ale dalej pertraktacje trwaja

Q
@Robcii

O czym wy mówicie? Co się stalo?

Gutevaja
@murmarando

Na jakim etapie jest?

Pou
@Gutevaja

Może jutro

Furiiza
@Pou

Ale poco on tam szedł poco był ja rozumiem sprawę ale poco ja ciągnąć wiem kiedy był i po co tylko niewiem czemu się zdecydował no ale wiem hoc niechcr

Signal
@Furiiza

To może jeszcze wiesz kiedy przelew będzie? Bismillah

roberto

czy warto isc na dół jako pomoc dołowa za 4000 netto i 800zl flapsów za 21 dni roboczych?

Ciekawski
@roberto

Wydobyci
@roberto

Warto. Nigdzie tyle nie zarobisz na start bez uprawnień.

Ciekawski
@Wydobyci

Napisałem że nie warto bez żadnego przekleństwa to administrator usunął moją wypowiedź. Ładną tu macie propagandę

@Ciekawski

Taka jak w TVN

Mario

I tu się Tomku mylisz

Sigal

Nadszedł czas pożegnania. Stało się. Idę na Piasta do ściany od maja.

Hura
@Sigal

Wkoncu. Mamy cię już dość na tym forum. Obyś miał ciagle 3km po pochylni tam. Powodzenia

Dawid
@Sigal

Jasne, już pójdziesz jak ja. Jestem mistrzem wypowiedzeń

A kiedy przelew będzie?

HK
@Sigal

To będziesz leżeć a robić na ciebie będzie ziemowit

Kwk piast ziemowit
@Hura

Tam nie ma pochylni paniczu

Uuu

To w lutym już nie będzie dodatku cenowego?

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
Pan cienia

Wiadomo coś o jakis podwyżkach ???

Telef.
@Pan cienia

Od czerwca 10 % podwyżki. Wczoraj były rozmowy i tyle się udało ustalić.

@Pan cienia

A wiadomo coś kiedy będzie przelew? Masz taką wiedzę?

@Telef.

Od czerwca to będzie minus 10 % wynagrodzenia Węgiel na giełdzie światowej jest już poniżej 190$

kolega kolegi
@Kolega Roberta

Durniu był już poniżej 50$ tak że nie siej paniki .

@kolega kolegi

No właśnie był poniżej ,50 $ (usunięte przez administratora)i co było była premia jakie były wypłaty (usunięte przez administratora)nie pamiętasz jak Czechy przy tej cenie PG sprzedały (usunięte przez administratora)

Kolega sZwagra
@Kolega Roberta

Zainteresuj się po ile sprzedają w detalu i nie kompromituj się więcej . Bądź durniem gdzie indziej

koniu

Chyba prądu albo gazu

Uduszony

Panowie dzisiaj o mało nie straciłem życia pod szybem. To co się odwala na 1.zmianie.na.wyjazd to jest naprawdę jakiś dramat. Czy nikt tego nie widzi??!! Jakieś głupie czekanie przed wejściem do poczekalni bo mogę wejść o 13.15. potem wszyscy na całego pchaja się jak (usunięte przez administratora) gniotąc wszystko i wszystkich byle.wejsc do tej głupiej poczekalni. Panie dyrektorze gdzie te czasy normalnych spokojnych wyjazdów. Dlaczego pan nie zrobi tych (usunięte przez administratora)wyjazdów wcześniej??? Mam być 7.30 h na dole a jestem przez te wasze wyjazdy 8-8.30h kto to widział żeby nic dyskietkę na wyjeździe po godz 14?! Dramat!?

Qaz
@Uduszony

Jak Ci połamią żebra lub rękę, to w BHP usłyszysz że po co się pchałeś. Ja to się cieszę, że już pół roku nie zrobiłem ani razu pierwszej zmiany. Moja rada: przenieś się na zmiany - jest trochę luźniej pod szybem, lub na tej rance odpuść sobie trzy pierwsze szole, nieważne o której odbijesz. Mądrzy ludzie unikają ścisku i tłumu, można nawet stracić życie.

Święty ślusarz

Grzesiu zapraszamy na zmiany

Ryl
@Uduszony

Buuudujemy! Kto to ma widzieć? Jak biali na lewo chodzą. Jedna rzecz za czasów plandemi byla dobra, wyjazd od 13 :D

normalny
@Uduszony

nie podchodź i poczekaj aż (usunięte przez administratora) się przetoczy a następnie wejdź na spokojnie....

Uranos

Byłem na badaniach na ziemowicie a tam sami ludzie z silesi. Nie wiedziałem że tyle ludzi się zwalnia. Szok

Sreberko
@Uranos

Będzie tylko więcej ;) tu już dobrze nie będzie.

Lll
@Uranos

Nie żałuj, ja pracuje od października na Silesia mialem 10 lat pracy.

Kopidol

Czy w tym miesiącu ma być jeszcze dodatek cenowy ???? Wiadomo??

Robson

A co to, nikt nie pisze ile zarobił? Ojej co się stało dziewczyny?

Mądrala

Ja (usunięte przez administratora)!!! Tyle zwolnień na kopalni jeszcze chyba nie było. Wszyscy wiedzą czego zwiastunem była obecna premia 17.4 procent. Kazdy Juz sie nauczył ze na silesi chwila mniejszego wydobycia i Juz wypłata okrojona. Panie (usunięte przez administratora):)

Zadowolony

A czemu wraca system 5zmianowy? Przecież jest dobrze jak teraz. Chyba wszyscy zadowoleni.

Bezinteresowny
@Zadowolony

Jak tak zrobią to chyba już sami będą fedrowac

Kolega tnw

Dalej ludzie uciekają ciekawe dlaczego jak niby tak dobrze jest ??? Państwowe kopalnie wciągną dobrych fachowców a tu zostanie znów jak w 2011 sami nowi do nauki

nowyrok

pany co sadzicie o firmie zw rem...jak płaca?

@nowyrok

A wiesz może kolego kojarzysz masz wiedzę czy wiesz kiedy będzie przelew? Ongodidimongo

nowyrok

pany co sadzicie o firmie zw rem...jak płaca?

Bartek

Wypłaty słabe, czemu?

Segal
@Bartek

Jprd. Może dlatego że kopalnia więcej stoi niż fedruje i nie ma dodatkowej premii. Pomyśl trochę

@Segal

A czemu więcej stoi niż fedruje?

Juri

Witam wszystkich. Ta kopalnia to sami (usunięte przez administratora) To forum jest tego niepowtarzalnym dowodem. Dziękuję.

@Juri

A wiesz może kiedy będzie przelew

@Sigal

Masz na myśli wypłatę? To jakieś opóźnienia są czy o co chodzi? Zazwyczaj do którego macie przelewy?

Zaq
@Monika

Nie odpowiadaj Sigalowi. On jest opóźniony w rozwoju i nikt nie chce się z nim bawić.

Zunior

Ale obcięte wypłaty... Masakra zaczynają się chude miesiące.

zunior

Za to Twoja bardzo zadowolona ze po świętach jedziesz i Cię nie ma w domku. Sąsiedzi też wysoce uszczęśliwieni.

Górnik

Kiedy jest płacony dodatek za niechorowanie ?? Teraz czy dopiero w lutym

Uuu
@Górnik

W lutym, zawsze miesiąc później

@Górnik

A kiedy będzie przelew?

Zz

Do której godziny trwa okresowe szkolenie BHP?

Gekon

Wy wiecie wszystko. Więcej zarobie pod firmą czy bezpośrednio pod kopalnią? Jakie mniej więcej stawki na kopalni a jakie w firmach? Która firma płaci najlepiej

Jajo
@Gekon

Tech-gór i wpbk ladnie plsci jeśli mowa o firmach

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1546.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1395, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA