Transmar

Kraków

Opinie o Transmar

propozycja 2014-04-23 18:24
czy może ktoś napisać jaka sytuacja panuje w tej firmie. zaproponowano mi prace na stanowisku kierowcy, a z opinii wynika że jest nie ciekawie, czy może ktoś coś więcej napisać???
HUDY 2014-07-10 20:28
kolego czas pracy.hehe.od 7.oo do ?????? odradzam.Kasa mała potrącenia z wypłaty itp.
rychu12 2015-03-26 13:30
caly tydzien w kabinie a stary da ci 2000zl na wypłate za caly miesiac to ręce opadaja... zero szacunku poniewieranie człowiekiem robisz za parobka a jak coś sie zepsuje zrobia z ciebie bandyte i zwalą na ciebie ze to twoja wina -500zl na wypłate... i jeszcze po pracy mycie samochodu za free na dobicie...chemia z tego do kanalizacji miejskiej i do wisły!!! nie ma kto sie tym zainteresowac!!!
kazek0 2015-03-26 23:04
masz kolego racje złodziej dość pieniedzy ludzia nakradł ale on sam sie pogrąży ludzie juz głupi nie sa ze za 3tys bd robić na zachęte da ci pierwsze 2 miesiace pod 4tys a nastepne po 3100zl 3400zl i jeszcze barany kupują samochody w najmniejszych kabinach i niby podwójna obsada haha xD mieszkasz jak w konserwie zdecydoiwanie nie polececam...
kto 2015-04-08 19:37
Słyszałem, że w tej firmie można dobrze zarobic. Jak można się tam dostać?
bartelo 2015-05-07 15:35
Dziad nawet swojej bazy nie maja tylko wynajmują a firma istnieje 20lat+ zdecydowanie odradzam
rup54 2015-05-13 00:15
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !! odradzam!
COPA 2015-10-22 21:47
Witam kolegów jak w firmie czy opłaci się angażowac
były pracownik 2015-11-25 10:26
Potwierdzam na temat tej firmy dużo by pisać ale nic pozytywnego. Przy przyjęciu musisz podpisać górę papierów że za wszystko odpoiadasz. Bo PAN Marek musi ci przy wypłacie coś ukraść, a jeszcze bardziej pazerny jest jego synalek. Pracowalem tam i nie spotkałem gorszego szefostwa.Odradzam wszystkim tą firmę.
truckdriver 2015-11-26 17:38
Wypisujecie desperaci jakieś pierdoły. Tacy jak wy: jedno zarobić, drugie spuścić , jeździć nie umiecie, sprzęt niszczycie. Przychodzicie na chwile nauczy się was w mękach jak się obchodzić z maszyną i dalej idziecie w świat opowiadając pierdoły. Prawda jest taka, że szef was wywalił bo się nie nadajecie do niczego. Zarabiam ponad 4000 na rękę, co weekend jestem w domu, co do urlopu idzie się dogadać. Facet płaci na czas jak jest umówione, ja pracuje już kilka lat i jestem zadowolony. Mam wypłacone oszczędności, mam dodatek za zdawanie papierów, dostawy na czas i za to, że nie robię ze swojej kabiny gnojowiska. Ta kasa to może nie szał ale mam pewne i bywam w domu. Dziękuje już za siedzenie po 4, 6 a nawet osiem tyg w budzie. Wszystkim normalnym i rozważnym POLECAM. Tylko nikomu takiemu co u nas pracuje na tym śmieciowisku się pisać nie chce.
gruszkowiec 2015-11-26 17:49
Witam Kolegów
Jestem z Wrocławia pracuje już 2 lata i jestem zadowolony. Praca ciężka ale nie ma lekkiej za kółkiem. Kasa 2800 w górę. I tyle. Nie mam czasu ani ochoty spierać się z matołami co nigdy nie są zadowoleni.
wolny 2016-01-06 12:25
Do truckdrivera piszesz jakies bzdury ja pracowałem tam pare lat i na pewno nie jest tak pięknie jak piszesz firma ma pracowników za niewolników i traktują cię jak śmiecia pewnie jesteś jakimś przydupasem szefostwa że tak ich chwalisz a te dodatki to tak naprawdę to twoje pieniądze
fertich 2016-04-06 21:26
Zarobki oscylują 3000-4000,..bywa że i 4500 ..
Praca,..ogólnie spokojna, czasem tylko jest parcie, ale jak widzisz że się nie wyrobisz w czasie pracy(jazdy) to telefon do dyspozytora i zawsze będzie rozwiązanie z sytuacji.
Trasy stałe, kierunki (silos) Pl, SK, CZ.
Zawsze jesteś na koniec tygodnia w domu- owszem zdarza się że w piątek zanim zatankujesz , to może być późne popołudnie. ALe ogólnie robota spox o ile chcesz ją robić
fertich 2016-04-07 21:06
..."aha, czyli po prostu czasem jest nawał wszystkiego "..
czasem bywa tak , ale nie są to jakieś częste zdażenia. Jest też robota na kiprach, trochę inna robota, inne trasy. Sumując, to nie jest źle :)Na początku to i tak trafisz do podwójnej obsady, troche jazdy na kiprach i trochę na silosie :)
fertich 2016-04-07 21:30
..."aha, czyli po prostu czasem jest nawał wszystkiego "..
czasem bywa tak , ale nie są to jakieś częste zdażenia. Jest też robota na kiprach, trochę inna, inne trasy. Sumując, to nie jest źle :)Oczywiście, początek kariery, to podwójna obsada. Wtedy jeździsz z kimś na kiprach i na silosach, by poznać specyfikę obydwu robót ;)
pi 2016-05-09 12:01
fertich, trzeba się przygotować na różne rozwiazania. Ja np. nieco daruję sobie życie swoje tylko po to żeby z 2-3 lata popracować na pełnej petardzie zdobyć lepszą posadę i wrócić do życia rodiznnego :)
Małopolski 2017-04-19 18:59
Witam Panowie.
Odświeżam temat. Jak wygląda obecnie sytuacja w tej firmie?
Jakie zrobki, atmosfera, jak praca ułozona?
Będę wdzięczny za podzielenie się opinią :)
dymaczbeczki 2017-04-19 22:42
..no,..;) atmosfera? dla mnie spokojna, szefostwo według mnie, spox :) Kontakt na linii kierowca-dyspozytor, bardzo dobry. Kontakt na linii szef-pracownik, bardzo dobry ;) chyba że coś spier..olisz :) ale i tak są wyrozumiali. Zarobki: w zimie ( grudzień-luty) około 2,7 do 3k zł, a w sezonie to 4k do 5k. Oferta dodatków w postaci: premia pracownicza około 250 zł, oszczędności w paliwie od 50 do 200 zł :)
Specyfika roboty ogólnie : piasek, dolomit, kalumit lub cement, popiół i tym podobne. Ułożona robota, ale czasem są zmiany, które wynikają z sytuacji np. ktoś ma nie wyróbkę w czasie, lub kłopoty w wyładunku ( trzeba czekać na miejsce w silosie lub jest kolejka)...;)..,,, Sympatyczna jest pani od tacho....zgrabna szpila i wie co robi ;)...
Małopolski 2017-04-20 14:36
Długo tam pracujesz kolego? Czym tam u nich śmigasz silo, kipo silo czy patelnią?
Jeszcze mnie interesuje jak tam są kierowcy rozliczani. Czy jest podstawa + np kilometrówka czy procent z frachtu bo diety pewnie nie.
dymaczbeczki 2017-04-21 18:08
Robię tam już ponad dwa lata na dolnozsypie. Diety są krajowe i zagraniczne. Kierunki na silos to Słowacja, Czechy, czasem Niemcy, a na beczce kiper to Niemcy , Czechy , Słowacja, Madziar sporadycznie Rumunia-choć chyba już jej nie ma. Składniki wypłaty to podstawa 2k, do tego procent z wykonanego obrotu miesięcznego na aucie, diety krajowe i zagraniczne i bonus za prawidłową ilość młotków w miesiącu (max 250zł za od 20-tu do 25-ciu godzin młotków ) Na początku jazda w podwójnej obsadzie że byś się nauczył roboty :), ale wypłata pełna tak jakbyś był doświadczony :)
Małopolski 2017-04-21 18:24
Śliczne dzięki kolego za informacje :)
Zostaw swoją opinię o Transmar - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transmar