Transmar

Kraków

Opinie o Transmar

propozycja 2014-04-23 18:24:21
czy może ktoś napisać jaka sytuacja panuje w tej firmie. zaproponowano mi prace na stanowisku kierowcy, a z opinii wynika że jest nie ciekawie, czy może ktoś coś więcej napisać???
HUDY 2014-07-10 20:28:33
kolego czas pracy.hehe.od 7.oo do ?????? odradzam.Kasa mała potrącenia z wypłaty itp.
rychu12 2015-03-26 13:30:34
caly tydzien w kabinie a stary da ci 2000zl na wypłate za caly miesiac to ręce opadaja... zero szacunku poniewieranie człowiekiem robisz za parobka a jak coś sie zepsuje zrobia z ciebie bandyte i zwalą na ciebie ze to twoja wina -500zl na wypłate... i jeszcze po pracy mycie samochodu za free na dobicie...chemia z tego do kanalizacji miejskiej i do wisły!!! nie ma kto sie tym zainteresowac!!!
kazek0 2015-03-26 23:04:12
masz kolego racje złodziej dość pieniedzy ludzia nakradł ale on sam sie pogrąży ludzie juz głupi nie sa ze za 3tys bd robić na zachęte da ci pierwsze 2 miesiace pod 4tys a nastepne po 3100zl 3400zl i jeszcze barany kupują samochody w najmniejszych kabinach i niby podwójna obsada haha xD mieszkasz jak w konserwie zdecydoiwanie nie polececam...
kto 2015-04-08 19:37:38
Słyszałem, że w tej firmie można dobrze zarobic. Jak można się tam dostać?
bartelo 2015-05-07 15:35:07
Dziad nawet swojej bazy nie maja tylko wynajmują a firma istnieje 20lat+ zdecydowanie odradzam
rup54 2015-05-13 00:15:34
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !! odradzam!
COPA 2015-10-22 21:47:43
Witam kolegów jak w firmie czy opłaci się angażowac
były pracownik 2015-11-25 10:26:03
Potwierdzam na temat tej firmy dużo by pisać ale nic pozytywnego. Przy przyjęciu musisz podpisać górę papierów że za wszystko odpoiadasz. Bo PAN Marek musi ci przy wypłacie coś ukraść, a jeszcze bardziej pazerny jest jego synalek. Pracowalem tam i nie spotkałem gorszego szefostwa.Odradzam wszystkim tą firmę.
truckdriver 2015-11-26 17:38:24
Wypisujecie desperaci jakieś pierdoły. Tacy jak wy: jedno zarobić, drugie spuścić , jeździć nie umiecie, sprzęt niszczycie. Przychodzicie na chwile nauczy się was w mękach jak się obchodzić z maszyną i dalej idziecie w świat opowiadając pierdoły. Prawda jest taka, że szef was wywalił bo się nie nadajecie do niczego. Zarabiam ponad 4000 na rękę, co weekend jestem w domu, co do urlopu idzie się dogadać. Facet płaci na czas jak jest umówione, ja pracuje już kilka lat i jestem zadowolony. Mam wypłacone oszczędności, mam dodatek za zdawanie papierów, dostawy na czas i za to, że nie robię ze swojej kabiny gnojowiska. Ta kasa to może nie szał ale mam pewne i bywam w domu. Dziękuje już za siedzenie po 4, 6 a nawet osiem tyg w budzie. Wszystkim normalnym i rozważnym POLECAM. Tylko nikomu takiemu co u nas pracuje na tym śmieciowisku się pisać nie chce.
gruszkowiec 2015-11-26 17:49:56
Witam Kolegów
Jestem z Wrocławia pracuje już 2 lata i jestem zadowolony. Praca ciężka ale nie ma lekkiej za kółkiem. Kasa 2800 w górę. I tyle. Nie mam czasu ani ochoty spierać się z matołami co nigdy nie są zadowoleni.
wolny 2016-01-06 12:25:31
Do truckdrivera piszesz jakies bzdury ja pracowałem tam pare lat i na pewno nie jest tak pięknie jak piszesz firma ma pracowników za niewolników i traktują cię jak śmiecia pewnie jesteś jakimś przydupasem szefostwa że tak ich chwalisz a te dodatki to tak naprawdę to twoje pieniądze
fertich 2016-04-06 21:26:41
Zarobki oscylują 3000-4000,..bywa że i 4500 ..
Praca,..ogólnie spokojna, czasem tylko jest parcie, ale jak widzisz że się nie wyrobisz w czasie pracy(jazdy) to telefon do dyspozytora i zawsze będzie rozwiązanie z sytuacji.
Trasy stałe, kierunki (silos) Pl, SK, CZ.
Zawsze jesteś na koniec tygodnia w domu- owszem zdarza się że w piątek zanim zatankujesz , to może być późne popołudnie. ALe ogólnie robota spox o ile chcesz ją robić
fertich 2016-04-07 21:06:05
..."aha, czyli po prostu czasem jest nawał wszystkiego "..
czasem bywa tak , ale nie są to jakieś częste zdażenia. Jest też robota na kiprach, trochę inna robota, inne trasy. Sumując, to nie jest źle :)Na początku to i tak trafisz do podwójnej obsady, troche jazdy na kiprach i trochę na silosie :)
fertich 2016-04-07 21:30:00
..."aha, czyli po prostu czasem jest nawał wszystkiego "..
czasem bywa tak , ale nie są to jakieś częste zdażenia. Jest też robota na kiprach, trochę inna, inne trasy. Sumując, to nie jest źle :)Oczywiście, początek kariery, to podwójna obsada. Wtedy jeździsz z kimś na kiprach i na silosach, by poznać specyfikę obydwu robót ;)
pi 2016-05-09 12:01:40
fertich, trzeba się przygotować na różne rozwiazania. Ja np. nieco daruję sobie życie swoje tylko po to żeby z 2-3 lata popracować na pełnej petardzie zdobyć lepszą posadę i wrócić do życia rodiznnego :)
Zostaw swoją opinię o Transmar - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transmar