Opinie o INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA w Gliwice

Jakie są warunki zatrudnienia w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA?

Zbyszek. Nowy wpis

Dzień dobry. Man pytanie. Czy ja na podstawie umowy o pracy mógłbym uzyskać świadectwa pracy z Francji. W latach. 8.09 do 07.12.2009r. 19.12 2009r do18.03 2919r. 44-120 Pyskowice. NIP 9691469252. REGIN 2404472121. POTRZEBUJE DO ŚWIADCZEŃ EMERYTALNYCH.. TEL 48 516304 937. Z poważaniem Graczyk Zbigniew. Proszę o kontakt.

Grześ

ODONEA proszę Państwa to Julian I Aneta ci sami ludzie tak samo oszukują!!!!!

faraon73 Nowy wpis
@Grześ

super duet,brakuje tylko lucka

anonymous Nowy wpis
@faraon73

lucka tez oszukali hahaha

Dominika

Czy wszyscy z Was zostali oszukani jako klienci czy pracownicy? Czy pracownikom jest wypłacana pensja w POLSKIM DREWNIE? To będą ważne informacje dla osób, które myślą nad pracą tam.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Olek

Trzeba Anetke podać do sądu,jak może tak traktować ludzi to nielegalne, ja to zrobię.

@Olek

Cześć może razem złożymy pozew, podzielimy się kosztami sądowymi. Bardzo mi zależy aby Anetka w końcu odpowiedziała..Jak znasz więcej osób to będzie łatwiej wygrać.?

jajownik oszukany
@oszukana

Anetka teraz to ODONEA Katowice. Ta sama banda załatwili polskie drzewo teraz z ksiengowom i tym fencuzem dalej lody krencom

@Olek

I masz rację!!!! Anetkę" do sądu za branie łapówek od ludzi i dzieli sie z julianem teraz w firmie odonea

pasia

trtrtr a możesz podac nam namiary tej strony internetowej? będę bardzo wdzięczna, z góry dziękuję i pozdrawiam. dalej szukają do pracy osób z językiem "francuzkim"?

oszukana

Podaję to firmę do sądu, kto został jeszcze przez nich oszukany, przecież nie zostawimy tego, musimy odzyskać swoją kasę. Proszę o kontakt?

oszukana

Witam zostałem oszukany przez tą firmę, chcę to zgłosić ponieważ nie zapłacono mi pieniędzy. Proszę gdzie mogę szukać pomocy i informacji kogo też oszukano, byłoby mi o wiele łatwiej. Proszę o info.

PIS-P

Wytoczyć firmie Polskie Drewno, Klaudia Kozubek proces zbiorowy "pokrzywdzonych pracowników", jeśli doszło do łamania prawa pracy i omijania kodeksu pracy oraz oszustw w sposobie delegowania pracowników do Francji. Jest wiele kancelarii prawnych w Polsce zainteresowanych takim procesem (jeśli to prawda? To co ludzie piszą na forum?) można tylko zyskać finansowo

zwolniona za nic

to co pisza ludzie to prawda cala o tej firmie ja pracowalam do czasu az pan zulian zadzwonil i powiedzial ze mnie zwalnia z powodu i tu szopka nie chodzi o moja prace tylo ze mi nie ufa bo przeprowadzilam sie do innego miasta nie podpisalam zwolnienia i co wyplaty nie ma wiec dzwonie pan odklada sluchawke a pani ksiegowa od poniedzialku twierdzi ze pieniadze poslala i w srode dostaje polowe wyplaty dzwonie twierdzi ze wyslala reszte 3 godz temu czekam i w piatek sprawdzam konto i co nic dzwonie pani nie odbiera pissze esemesa i pani odpisuje ze musiala anulowac przelew gdyz papiery nie sa podpisane wiec kasy nie dostane ludziska nie dajcie sie nabrac niedlugo w lokalnej telewizji bedzie program o tej firmie francuzkie biuro do pomocy polaka oszukanym przez ta firme sa w szoku

Rafał

Tak to prawda co do tej firmy francuz płaci około 13 euro netto firmie a ty co z tego masz 6e netto zero urlopu zero 10% dodatku jako premiii. Firma wykorzystuje a od szefa córka lansuje się po galeriach w gliwicach

Rafał

Powodzenia w weekend jedziesz a w poniedziałek wracasz :) dobra zmiana dobry wybór!

Anik

Możesz zbajerować specjalistkę od rekrutacji (lubi kotki i inne zwierzątka...) Czarująca blondynka i lubi opowiadać bajeczki na temat warunków zatrudnienia, znajdziesz robotę za 6 euro, możesz spróbować (pewnie szukają kolejnych desperatów na produkcję do Francji).

zyga5

Majik, może lepiej jest po "francuzku" jak po "francusku", może język jest lepszy i głębszy? Kto wie?

Loloix

Wiesz co Faraon zjaraj sobie jointa i walnij ćwiartulę - wyluzuj chłopie koniecznie... Ta firma to krzak (z przyzwoleniem w Urzędzie Skarbowym i ZUS-ie) i wszyscy wiedzieli co podpisują w pseudo umowie o pracę, jest tysiące firm w Polsce gdzie są lepsze warunki pracy i składki od średniej krajowej, uderz tam gdzie masz więcej kasy i lepsze warunki zatrudnienia i tyle... Nie zapomnij o dwóch numerkach dziennie to też ważne na korę mózgową, seks jest dobry na wszystko... A ta laseczka - właścicielka firmy jak pisze w ofercie pracy z dobrym francuzkim, to fajnie jak zna dobry język francuski (zawsze przyjemniej z dobrym francuskim), blondynki są piękne i dzikie - dawaj czadu...

@Loloix

Loloix,masz rację,o nich już dawno zapomniałem,teraz jeżdżę trzy razy w miesiącu jako tłumacz i jest gitara...pozdrawiam

faraon

imx,nie jestem żadnym frustratem,znam język i do Francji jeżdżę od 2005 roku,różne rzeczy widziałem ale nie taką szopkę,nawet jak robię na czarno. Masz pełno firm pośredników na Francję,z nimi daj sobie spokój. Taka mała rada

faraon

I tradycyjnie usuwanie niewygodnych postów...Widocznie Straż Graniczna za mało jeszcze dobrała im się do tyłków... Powodzenia w szukaniu zdesperowanych naiwniaków

faraon

Pisać o nich to tak jak o Euro kontakcie.dno i wodorosty.bez języka,gróźb i szantażu zostawia cię we Francji bez niczego.Lucuś,Julian,Anetka itp...

ona

wpisz w facbook klaudia kozubek i wyskoczy szefowa :)

W niedzielę właśnie zjechałem z pracy na fermie z produkcji jajek. Wieś zabita dechami do tego praca ciężka za 6 euro netto, polak opiekun ala pudzian kopie pracowników a nawet lecą wyzwiska. Przerobiłem 5 dni roboczych i podziękował. Jestem z katowic wiec firmę odwiedziłem co do spójności kontraktu na którym pisze tak a jest co innego.Firma nie odbiera telefonów stacjonarnych tylko pod kom. są dostepni taki chwyt mają!

Leo

Lucek ma na Market Długów w internecie już 92 944,77 PLN + 4 466,38 PLN do oddania, ciekawe z czego odda kase?? Może ludzie będą tyrać za 4 euro na godzine

Zostaw merytoryczną opinię o INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA - Gliwice

• Jak się pracuje w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA?

Zobacz opinie na temat firmy INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA?

Kandydaci do pracy w INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTERPERSONAL KOZUBEK KLAUDIA