Enckel Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Enckel Sp. z o.o.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie Enckel Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie ul. Strefowa 8. Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz.

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres praca@enckel.pl, abyśmy mogli je dokładnie przeanalizować i wyciągnąć ewentualne wnioski.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą u nas - zapraszamy do kontaktu!

praca@enckel.pl

@Bob

Wytłumaczę Pan/i: ogłoszenia umieszczane są cyklicznie wg. zapotrzebowania firmy (zwiększona ilość zamówień, zakup nowych maszyny itp.). Istnieje coś takiego jak powtarzalność ogłoszenia. Gdyby Pan tak pilnie śledził nasz wątek, zauważył(a)by to Pan/i. W tym przypadku, to chyba nie za bardzo Pan/i wie o co chodzi, ale mamy nadzieję, że teraz jest to dla Pana/i zrozumiałe.

Edek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. W Częstochowie trudno o dobrą pracę bez znajomości. Można mieć konkretne studia i być (usunięte przez administratora) lub nie mieć ich wcale i mieć dobrze. W firmie Enckel nie jest znowu najgorzej, stawki mogłyby być trochę lepsze, socjal nie jest aż tak istotny, jeśli pracodawca da zarobić. Firmę Enckel wspominam dobrze, musiałem się jednak zwolnić ze względów finansowych. Pozdrawiam miłą Panią z HR

Polecam, nie jest źle :)

@Abcdd

Tak się składa, że żeby pracownicy mogli zostać w nadgodzinach firma musi mieć zamówienia. W poprzednich latach było tak, że wielu pracowników zostawało w nadgodzinach i przychodziło w sobotę. Jednak koniunktura nie zawsze jest taka jakby się chciało. Jeśli jest mniej zamówień, to nie ma sensu zostawać w nadgodzinach, bo i po co? Pracownicy przyzwyczaili sie do nadgodzin , bo firma płaci wszystkie nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy. Jeśli chodzi o urlop to z tych komentarzy wynika , że w innych firmach płacą za nic. Pracownika nie ma w pracy a dostaje premię. Pracuje dwa tygodnie, drugie dwa tygodnie na urlopie i wielka krzywda , bo nie dostał premii. Proponuję przejść na samozatrudnienie lub założyć swoją firmę i zatrudniać pracowników. Z pewnością zapłacicie za nic nierobienie.:)

@Mirek

Witam. Dziwi mnie fakt, że w momencie gdy ta firma poszukuje jakiegokolwiek pracownika zainteresowane osoby nie pofatygują się osobiście, żeby dowiedzieć się jakie są warunki pracy , a próbują zdobyć informację w internecie. Ja zazwyczaj choć z ciekawości idę na spotkanie , żeby samemu ocenić sytuację , a nie bazować na opiniach osób, której sądząc po komentarzachnie doczekały się w tej firmie spełnienia marzeń. Choć nie pracuję w tej firmie mam " dobre dojścia " i mogę potwierdzić jedno, że jest to fima która zatrudnia na umowę o pracę, płaci adekwatnie do stopnia znajomości tematu i doświadczenia, wszystkie nadgodziny płacone są zgodnie z kodeksem pracy. Dla zaiteresowanego Mirka. Rusz chłopie zadek i jedź sam i się dowiedz jak jest naprawdę.

Faktycznie premie są tak niskie jak ktoś zasugerował, że na popcorn w kinie nie wystarczy? W opisie na produkcje podkreślali, że są one „realne” innych ich wysokości się spodziewałem. Pisano tu jeszcze o pracownikach z większym stażem. Mimo tego ile wyniesie taki średni? Jak dłuższa praca jest teraz uznawana?

Całkiem poważnie byście nie chcieli już mieć całkiem premii za parę miesięcy, bo będzie ona uznana za małą? Tak mi coś z jednego komentarza w oko wpadło i się po prostu nad tym zastanawiam. A jaka tu motywacja poza płacowa występuje? Są jakieś inne dodatki, o których warto wiedzieć? W tym zakresie cyklicznie cos dodają?

Gąska balbinka Nowy wpis

A czy 3 miesięczna premia za którą nie weźmiesz dziecka czy dziewczyny do kina bo zabraknie na popcorn jest premią?niech sobie każdy odpowie na to pytanie.

Nie polecam tej firmy. Bałagan organizacyjny i dosłowny. Na jednej hali pracują spawacze i pozostali pracownicy. Premia wypłacana według kaprysu dyrekcji. Pracownicy nie są informowani, że np. dzień 6 stycznia będzie odebrany jako dzień wolny, tylko przy stawce godzinowej, będzie to dzień bezpłatny. Nowi pracownicy traktowani są jak gorsi, gonieni są nawet gdy chcą zamienić ze sobą kilka słów. Natomiast pracownicy z większym stażem stoją popychają pierdoły i się śmieją. Ogólnie parodia zakładu. Momentami jak w filmie Barei.

@Marek

No jak premia jest uznaniowa tak jak wczesnej już podkreślali, to trudno żeby inaczej to wyglądało. O tym informowaniu zaciekawiłeś, bo jakby nie patrzeć Ty wiedziałeś o tym, jak? trzeba podpytywać przełożonego? Nie ma informacji zbiorczej jakiejś? A ta hala jak jest podzielona, że można spawać i inne rzeczy robić? Jak jest duża?

Pracowałem tam Nowy wpis

Ten kto nazywa ta jałmużnę premią musi bardzo siebie nie lubić i mieć trudności ze spaniem bo gryzie go sumienie!!!! Za trzy miesiące takie grosze wstyd się komuś przyznać że się premię dostało!niech już wcale nie płacą i niech nie wkurzaja ludzi

Jakie warunki pracy są w Enckel Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku operator produkcji?

Enckel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SZLIFIERZ - POLERNIK. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Aktualność

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Enckel Sp. z o.o.?

Jo

Co za deb.il.ne pytanie? Haha o zarobkach się nie mówi, każdy ma taką stawkę na jaką się umówil. Kto zadaje te pytania? Śmierdzi mi tu próbą prowokacji i gówno.burzy.

@Jo

Czyli każdy ma inaczej? tu pewnie chodziło o taką startową, od której negocjacje jakieś się prowadzi? oprócz doświadczenia coś jeszcze na nią może konkretnego wpływać?

@Małgorzata

Przecież osoba z mniejszym doświadczeniem zawodowym nie będzie zarabiała tyle co pracownik z 20 letnim doświadczeniem. Nie byłoby to w porządku. Wiadomo, że pracownik chce jak najwięcej zarobić, pracodawca dać jak najmniej, więc trzeba się gdzieś spotkać. A Ty uważasz, że coś jeszcze może mieć wpływ oprócz doświadczenia, na wysokość wynagrodzenia?

Jo2
@Jo

A tu się właśnie Pan/Pani myli. Nowy pracownik dostaje na start tyle co osoba pracująca na zwykłym stanowisku od kilku lat. Podwyzki 1zl netto na rok. Na wynagrodzenie doswiadczenie i wykształcenie ma marginalny wpływ bo stawka jaką zaklad proponuje jest narzucona przez wlochow wiec szukaja tak dlugo az ktos się zgodzi na taka.

Raf
@Jo2

Widać że prowadzisz dochodzenie na hali ile kto zarabia he he, że masz taką wiedzę i piszesz to z takim przekonaniem, że ja gdybym tu nie robił mógłbym uwierzyć, ale mnie się nikt nie pytał :) zresztą jakim trzeba być zawistnym, żeby o to pytać?! wstydź się! a fe! Zresztą, ja i tak bym ci nie powiedział :) zdradzisz kto ci powiedział ile zarabia, że masz taką szczegółową wiedzę? z kim się porównywałeś ? ale do sedna ja nie wiem ile kto ma, wiem ile ja mam, a od lat kilku mam podwyżki różnej wysokości, rozumiem że ty dostałeś 1 zł netto podwyzki ? powiem ci tak, tutaj chociaż je mam, czego nie mogę powiedzieć o poprzedniej robocie. Trzeba iść gdzie dają więcej , jeśli tu ci źle, każdy jest tam gdzie jest mu dobrze , chyba że jest masochist ą to współczuję :)

Odpowiedź

Tak jest dobrze ze w tym roku to już z 10pracowników na 60zatrudnionych uciekło do lepszych robót

@Odpowiedź

Idź! Zobaczymy jak "trawa jest zielona" gdzie indziej :)

Koniec sciemy
@Jo

Na jesień wejdzie w życie rozporządzenie parlamentu europejskiego o jawności zarobków i pracodawca będzie zobowiązany udostępnić takie informacje to zobaczymy te stawki oczywiście z biura też czyli to nie było głupie pytanie

No
@Koniec sciemy

Pracownicy będą mieli prawo do informacji o wynagrodzeniu, ale w swojej kategorii, zatem pewnie i tak się nie dowiesz ile zarabiają osoby z biura, zresztą po co? Skoro my wykonujemy inną robotę, to co tu porównywać? I po co ci zmiana rozporządzenia, skoro i tak wiesz ile koledzy zarabiają...

@No

Ja tam z ciekawości chętnie dowiedziałabym się o sytuacji w biurze. Jakie wszystkie stanowiska pracy można mieć na myśli? I to przytoczone wynagrodzenie rozłoży się po równo na nie?

@Małgorzata

W celu wyjaśnienia tego tematu, który się tutaj przewija, należy zrozumieć co kryje się pod pojęciem "jawność wynagrodzenia", żeby uniknąć właśnie takich pytań. Zapraszamy do lektury: https://ksiegowosc.infor.pl/zus-kadry/wynagrodzenia/5716810,tajemnica-wynagrodzenia-zakazana-przez-dyrektywe-pracodawca-nie-moze-wymagac-od-pracownika-zachowania-w-tajemnicy-wysokosci-wynagrodzenia.html#:~:text=Parlament%20przyj%C4%85%C5%82%20nowe%20przepisy%20podczas,si%C4%99%20na%20neutralnych%20p%C5%82ciowo%20kryteriach.

Aktualność
Wszystkiego co najpiękniejsze dla naszych Pań !
Gucio

Szkoda tylko że nie firma za to zapłaciła tylko panowie którzy tam pracują na to dali z własnych pieniędzy!!! Jak wam Enckel nie wstyd!!!

@Gucio

Panu zapewne było miło, kiedy dostał Pan prezent od koleżanek z pracy na Dzień Mężczyzny, które też nie musiały, ale chciały podarować upominek, ponieważ się szanujemy. Każdy Pan przyjął upominek, Pan nie musiał, skoro uważa Pan, że firma jest sponsorem wszystkiego. Dzień Kobiet i Mężczyzn w naszym zakładzie pokazuje, jak bardzo jesteśmy sobie życzliwi i się lubimy.

Były

Znowu potrzeba magazyniera? Też kiedyś robiłem tam na magazynie tylko jak wszyscy inni nie dogadałem się o kase i musiałem odejść. Zarobki mizerne. Odradzam

@Były

a zdradzisz na jaką stawkę ostatecznie wyceniałeś swoją pracę tutaj? co do pozostałych warunków pracy też miałbyś jakieś zastrzeżenia czy raczej pod tym względem wszystko ok było?

Ten
@Były

Nie wiem jak tam u was na magazynie, ale na innym dziale umówiłem się na pewną kwotę i jest ok. Na jednym z działów przecież wiem, że nie pracują już niektórzy,ale nie chodziło o kasę, tylko o podejście a raczej jego brak do roboty, więc nie zawsze to tak jest do końca jak piszesz. Może akurat w twoim przypadku tak było.

@Ten

ano jeśli tak było to gdzieś jednak jakaś przyczyna musi leżeć. czyli w twoich rejonach w firmie jest w miarę bezpiecznie z tego co piszesz? jakie to stanowiska? jakieś konkretne warunki trzeba spełnić, żeby tam się dostać?

Aktualność

Praca szkodliwa, dym od spawaczy roznosi się po całej hali, gdyż są oni oddzieleni śmiesznymi kurtynami. Nie wspomnę już o stanowisku szycia zbiorników jakie toksyny się tam wydzielają. Premia wypłacana ,,swoim'' reszcie ochłapy albo wcale. Płaca marna. Ludzie jak wszędzie normalni i cwaniaków też nie brakuje. Pani z HR może i trafiła tam po znajomości,ale ja do niej nic nie miałem...

@Marcin

Szanowny/a Panie/Pani, przepisy BHP nakładają na pracodawcę obowiązek przeprowadzania badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia, jeżeli takowe występują na zakładzie. Nasza firma jest pod stałą kontrolą Zakładu Usług Technicznych. Chętnie uświadomimy także do czego służą kurtyny spawalnicze. Może dla Pana są one śmieszne, ale w rzeczywistości zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania, iskrami i odpryskami spawanych elementów, oddzielając obszar roboczy spawacza od reszty pracowników. Każde nasze stanowisko spawania spełnia wymagane normy, jest wyposażone w odciągi dymów spawalniczych oraz odpowiednio doświetlone. W przypadku premii, którą przyznaje firma, jest to premia UZNANIOWA, należy więc najpierw zrozumieć, co kryje się pod tym pojęciem. Chociaż istnieje u nas system poleceń pracowniczych, musimy Pana rozczarować – Pani z HR nie dostała pracy po znajomości. :)

@Enckel Sp. z o.o.

Jest po znajomości czy nie, ważne że była w porządku. A odnośnie tych certyfikatów odnośnie bezpieczeństwa i szkodliwości to proszę takie teorie wpajać komuś kto nigdy nie pracował i nie wie jak wygląda rzeczywistość

@Marcin

Ma Pan rację, ktoś kto nie pracował u nas, nie wie, że takie procedury istnieją :) . Wygląda na to, że Pana opinia, to teoria, którą Pan założył i próbuje coś osiągnąć pisząc nieprawdę. Może rzeczywiście Pana dotychczasowe doświadczenie zawodowe pozwala tak myśleć, ale proszę nie generalizować i nie mierzyć wszystkich tą samą miarą. Pozdrawiamy!

Nikt na sile nikogo nie trzyma. Nie pasuje ?? Idziecie sobie do innej firmy a (usunięte przez administratora) głupoty. Wszędzie wielce płaca tylko w Encklu najgorzej a jakoś ludzie pracują. Żal. Jak nie pasuje to wypad

Dobry wieczór
@.

Pani Kasia pracuje już wieczorem i weekendy. Szacunek. Ale Pani Kasiu radzę się zrelaksować trochę bo to szkodzi zdrowiu. A Włosi nie docenią tego zobaczy Pani.

@Dobry wieczór

Bardzo dziękujemy Pani/u za troskę o naszych pracowników. Wpisując w opinii imię osoby, kulturalnie jest się podpisać pod takim postem również z imienia. Forum dotyczy jednak opinii o pracy, nie o osobach, które są zatrudnione w firmie. Nie będziemy także tolerować wulgarnych i obraźliwych postów na temat naszych współpracowników. W przypadku kolejnych tego typu nadużywań, firma będzie zmuszona już nie do usuwania opinii, do którego ma prawo w przypadku opinii niezgodnej z regulaminem, obraźliwej, czy wulgarnej, ale poweźmie stanowcze działania, które będą skierowane na drogę sądową w stosunku do osoby, która publicznie wydała taką opinię. Natomiast jesteśmy gotowi i chętni na merytoryczny dialog dotyczący opinii na temat pracy w naszym zakładzie.

Kazik

Jaka stawka na krawędziarki Cnc? Można dostać coś więcej niż najniższa krajowa? Są jakieś kursy, szkolenia, podnoszenie kwalifikacji, awanse - czy tylko robota pod presją za śmieszne pieniądze? Mógłby ktoś podać plusy i minusy pracy w tej firmie?

@Kazik

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na prasach krawędziowych CNC. Stawka jest uzależniona od doświadczenia. Jeśli spełnia Pan wymagania, zapraszamy do biura na rozmowę. Podczas wizyty na zakładzie, przybliżymy Panu naszą działalność oraz zapozna się Pan ze specyfiką pracy na tym stanowisku.

Jo

Bo jedni mają problemy z prost.atą a drudzy robią na tych pierwszych...

Hanna

Rodzinna to zawsze myślałam, że dobrze? Atmosfera powinna być przyjemna... A możesz napisać coś więcej czemu nie polecasz?

Babcia

Ooo (usunięte przez administratora) znowu się ujawnił. :) Ktos cię zmusza do roboty, czy cię (usunięte przez administratora) Bo taka jest definicja wyzyskiwacza. Co cię boli? Ja robię tu swoje i jest ok, ale gdy tak będzie jak mówisz, od razu zmienię te robotę.

On

Rodzinna atmosfera się zaczęła? To rzadkość, wręcz pożądane w firmie, więc nic, tylko się cieszyć i zająć robotą, bo forum jest od opinii na temat pracy, a tego tu jak na lekarstwo;)

Prawda nas wyzwoli
@Babcia

Dzień dobry babciu! Ja tylko chcę grzecznie powiedzieć jak to jest sprawiedliwa firma. Gość który nic nie umie i o niczym nie ma pojęcia zarabia lepiej od tych co tu robią kilka lat i potrafią prawie wszystko. Jak to jest że jak przyjadą Włosi gość boi się do biura wejść a jak ich nie ma to z biura nie wychodzi ?

Babcia
@Prawda nas wyzwoli

Ale to boli Cię, że ty na produkcji jesteś? Może trzeba skończyć szkołę, kursy, znać język i też uda ci się dostać lepsze stanowisko. Nie zazdrość, każdy z nas tu robi na siebie i robi swoje. Robota jest ok, a ludzie...? No cóż, wystarczy poczytać ciebie.

Baba

Ty też masz? Dlaczego piszesz o ludziach, skoro to forum na temat pracy? Czy tak nudne jest twoje życie, że interesujesz się życiem innych? A może jesteś nieszczęśliwy i potrzebujesz pomocy? Przyjdź na jadalnię na przerwie, chętnie ci pomogę :)

Martyna

Komisja Europejska proponuje wprowadzenie jawności zarobków w firmach. Pracownik ma mieć prawo do żądania ujawnienia zarobków w firmie oraz oskarżenia w przypadku nierownego traktowania kobiet i mężczyzn. Czy w twojej firmie można swobodnie rozmawiać o zarobkach czy jest to źle widziane?

@Martyna

Komisja Europejska w marcu 2021 roku przedstawiła do konsultacji publicznych projekt dyrektywy w sprawie jawności płac. Projekt nie przewiduje pełnej jawności wynagrodzeń a jedynie narzuca większą ich przejrzystość oraz prawo do informacji. Należy pamiętać jednak, że to dopiero projekt dyrektywy. Dodatkowo jej implementacja w poszczególnych krajach członkowskich UE wymagałaby dostosowania zapisów do prawa krajowego. Zatem nowe regulacje mają szansę wejść w życie (w większym lub mniejszym stopniu) dopiero za jakiś czas.

Wojtek

9 na 10 firm planuje zwiększyć w tym roku benefity pracownicze na święta . Czy w twojej firmie są też świąteczne nagrody i planowane jest ich zwiększenie?

@Wojtek

Szanowny Panie Wojtku, zawsze należy podać źródło informacji, wielkość grupy badanej, branże w jakich działają przedsiębiorcy poddani badaniu. W innym przypadku można pomyśleć, że tyczy się to wszystkich przedsiębiorców, a przecież sondaż, to statystyczne badanie opinii publiczne, na wybranej grupie, wyniki, których nie można generalizować. W czasach najwyższej od lat inflacji, która jest dotkliwie odczuwalna w budżetach przedsiębiorców, firmy które będą mogły zaoferować dodatkowe benefity, z pewnością będą brały pod uwagę koszty wynikające z prowadzenia działalności, podwyżek cen energii elektrycznej, gazu itp.. Nie zmienia to faktu, iż pracownicy naszej firmy otrzymują premie kwartalne i coroczne paczki na święta. Na temat przyszłościowych decyzji uwzględniających dodatkowe benefity, pracownicy będą informowani na bieżąco.

Bobek

Witam powie na jaką stawkę może liczyć pracownik produkcji czy jest to stawka godzinowa czy stała pensja i jakie jest zarejestrowanie na najniższa krajowa czy coś więcej

@Bobek

Dzień dobry, nasza firma zatrudnia wszystkich pracowników na umowę o pracę. Poziom wynagrodzeń jest adekwatny do kompetencji kandydatów/pracowników. Oprócz stałej pensji, nasi pracownicy otrzymują również coroczne podwyżki, a także premię uznaniową wypłacaną co kwartał.

Bob

Może Państwo jako firma Enckel Sp.z.o.o.w sposób konstruktywny i merytoryczny odpowie na pytanie : Dlaczego od lutego b.r. widnieje to samo ogłoszenie o pracę mianowicie : pracownik produkcji. Z wyrazami szacunku.

@Bob

wnioskujesz to po dacie na ogłoszeniu czy je stale obserwujesz? I ogólne to gdzie je masz, bo ja widziałam ale z datą listopadową

Czy zarobki oferowane przez Enckel Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

niestety nie sa adekwatne do wykonywanych czynnosci, warunków i dzisiejszych wydatkow dlatego wielu sie rozgladna nad czyms innym.

On

O większości firm można tak napisac w dzisiejszych czasach. Że mało płacą i bóg wie co jeszcze. Każdy wie za ile robi. Jak mało, to zmień robotę. Robimy razem na zakładzie, każdy ma obowiązki, wie za ile robi. Pracuje tu od kilku lat i każdy ma zadania, czasem trzeba iść na inny dział, norma. Każdy się rozgląda? Z kim gadam, to wszędzie źle, ale nikt nic nie robi haha

On

Po pierwsze, nie jestem osobą z biura, po drugie, pokaz, że masz jaja i pójdziesz to powiedzieć w twarz, skoro tak myślisz haha jeśli tego nie zrobisz, to jesteś c... ą a wiesz dlaczego? Bo brak Ci odwagi, jedynie na co cię stać, to pisanie. Gdy rozdawali kulturę osobistą, Ty stałeś za głupotą hahaha

Pff
@On

Widać że ty masz jaja powiedz to na hali. puki nie znajdzie się czegoś innego nie będzie się narażać się na zwolnienie.

@Pff

Co mam mówić na hali? Weź się za robotę, bo widać się nudzisz, albo weź kredki i idź koloruj gdzie indziej. Może gdzieś potrzebują kreta hah!

Dorota

W takim razie wiele osób odchodzi z firmy z tego powodu? Może jakieś plusy też się znajdą? Powiesz coś więcej?

W Enckel Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Rekrut

Jaka stawka jest premia itd. proszę o jakieś info.

@Rekrut

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem, w celu zasięgnięcia takich informacji - tel. 34/ 390 36 19 ul. Strefowa 8, Częstochowa.

Twoja stara

Obecnie od około 3 miesięcy odradzam, moobiing, straszenie, groźby sprawdźcie sami.

@Twoja stara

Serio? Chyba Ci się zakłady pomyliły haha. Chłopie, iż wytrzeźwieć :)

@Twoja stara

Szanowna/y Pani/e, to co Pan/i napisał/a jest poważnym zarzutem i nie możemy sobie pozwolić, żeby pozostawić taką opinię bez odpowiedzi. Na co dzień nasza firma stara się mieć kontakt ze swoimi pracownikami, dlatego też opinia na ten temat jest dla nas zaskoczeniem i nie będziemy jej lekceważyć. Nasza załoga pracownicza dobrze się zna, gdyż w większości są to osoby zatrudnione u nas już od dłuższego czasu. Warto jednak zauważyć, iż nie wszystkie konflikty w pracy, czy brak sympatii wśród kolegów z zespołu, są równoznaczne z występowaniem zjawiska, jakim jest mobbing. Zdajemy sobie sprawę, że pracownicy wykorzystują instytucję mobbingu w innych celach, niż założył to ustawodawca. Pomimo, iż nie są ofiarami terroru psychicznego w miejscu pracy, składają pozwy przeciwko swoim pracodawcom, np. w ramach zemsty. Z tego względu, jeśli zarzut nie jest prawdziwy, pracodawcy może przysługiwać ochrona na podstawie przepisów kodeksu cywilnego – ochrona jego dóbr osobistych, niezależnie od tego czy jest osobą fizyczną, czy też prawną (art. 24 k.c., art. 43 w zw. z art. 24 k.c.). Zatem, aby móc zgłębić zarzut stawiany przez Pana/Panią, móc się do niego odnieść, musimy poznać szczegóły - zapraszamy do kontaktu (mailowo – praca@enckel.pl, telefonicznie: 34 390 36 19 lub osobiście w biurze).

Sorry ale nie jestem niczyim adwokatem a tym bardziej kogoś z biura, pisze za siebie. Pracujemy razem a widać jak kolega, koleżanka udajesz w robocie, że wszyscy są na hali tacy fajni koledzy i koleżanki. W robocie cacy cacy a poza to noz w plecy. Zal...

Serio w to wierzysz? Pracuje to kilka lat i nic takiego nie ma miejsca. Faktem jest to, że ostatnio wzięli się za obibokow i pewnie to boli. Wreszcie. Jeśli lajcik jaki był do tej pory nikomu nie przeszkadzal, to ok. Teraz wielki mobbing haha Do roboty :) Zrobisz jak chcesz, twoja sprawa. Jedno ci powiem, ludzie nie znają i mylą pojęcia, to już jest tu bardzo śmieszne :)

Jaro
@Twoja stara

Od straszenia to są duchy, a niby czym mogą straszyć?

On

My powiemy? Haha no chłopie, oczywiście, że przodownik, inaczej bym tu nie robił a na jakim dziale, to się domyśl. Mamy na nim samych najlepszych pracowników, więc się nie odzywaj O (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Enckel Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Enckel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enckel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enckel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Enckel Sp. z o.o.