Opinie o Promens Międzyrzecz Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Promens Międzyrzecz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Promens Międzyrzecz Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promens Międzyrzecz Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Szukając pracy, natknąłem się na ofertę na stanowisko inżyniera ds. wdrożeń. Jeśli chodzi o znajomości języka angielskiego, to jest ona wymagana. Moglibyście mi tylko przybliżyć na jakim poziomie? Nie wiem, czy mój poziom B1 będzie odpowiedni. Mam zamiar dojeżdżać do pracy samochodem. Czytam, że firma dofinansowuje dojazdy do pracy. W jakiej części? Orientujecie się? Jeśli tak, to poinformujcie, jak to wszystko wygląda. Dziękuję.

Maniuniama Nowy wpis

Kiedyś może była to dobra firma ale po zmianie kierownika produkcji jest dramat. Układy układziki brak jakiejkolwiek pomocy że strony przełożonych. Jedyne co możesz usłyszeć to dlaczego tak mało, a premia i czy ja dostaniesz zależy od tego jaki kierownik produkcji ma humor i czy dobrze z nim żyjesz. Możesz robić normę i nie miec reklamacji i tak coś wymyśli. Ludzi którzy próbują coś zrobić i walczyć o swoje są zawalniani

Sylwia

Piszecie, że szkoda życia na tę firmę i dochody są kiepskie. Są też opinie, gdzie pozytywnie się na jej temat wypowiadacie. Ciężko cokolwiek wywnioskować na podstawie sprzecznych wpisów. Może ktoś jeszcze dla porównania się wypowiedzieć?

Edziu
@Sylwia

Jak uda się wejść w układ z panem Darkiem to zarobisz. Ale to mur nie do przejścia. Krąg zamknięty. Wciąż w sobotę i niedzielę chodzą te same osoby. Niestety.

Jan
@Edziu

Czyli co? W weekendy płacą więcej i ciągle biorą tych samych pracowników? Trochę to niesprawiedliwe się wydaje.

były Nowy wpis
@Jan

No właśnie.

Maja Nowy wpis
@były

A można mieć na to jakiś wpływ?

Olek

Na rozmowie była mowa o całkiem innych warunkach i obowiązkach niż to okazało się już pierwszego dnia pracy. Niestety brak pomocnej dłoni ze strony przełożonego. Jesteś to sobie musisz radzić. Płaca żałosna a obowiązków sporo. Jeśli 90 zł miesięcznie kogoś urzekło to życzę powodzenia. Temperatura na stanowisku jak w piekle. Kompletny chaos. Bardzo rażące układy na produkcji.

Maja
@Olek

No z opisu nie za fajnie to wygląda. :/ Ale w takim razie co oni konkretnie mówili na rozmowie o tych warunkach i obowiązkach?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Promens Międzyrzecz Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy Promens Międzyrzecz Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

tak

Czy można liczyć na dobre wynagrodzenie w tej firmie?

Bartosz

Dobra firma to nie ma powodu do narzekania. Czy dlatego nie zaglądacie na forum?

zainteresowany

Ja mam pytanie do pracownika jaką temperaturę musi mieć piec , aby proszek rozlał po ściankach formy z góry dziękuję

Julita

Wasze opinie na temat konkretnych pracodawców mogą pomóc innym użytkownikom forum w znalezieniu zatrudnienia.Czy uważacie firmę Promens za wartą polecenia? Co się zmieniło u tego pracodawcy od czasu ostatniego wpisu? Jak kształtuje się wysokość wynagrodzenia? Co sądzicie o atmosferze?

czekam

Oferta jest nieaktualna i to jest pewne. Teraz pozostaje tylko czekanie, że będą szukać pracowników do siebie. Firma jest porządna, bo wszyscy mają umowę o pracę i z tego co mi wiadomo atmosfer jest bardzo przyjemna, z kierownictwem można się dogadać. Pewnie dlatego ludzie nie rezygnują.

Marian

To ostatnie miejsce w ktorym chcialbym sie przyuczac

ex worker

szkoda życia na tą firmę! kiepskie dochody, niekompetentni pracownicy, konfidenci

Zostaw merytoryczną opinię o Promens Międzyrzecz Sp. z o.o. - Międzyrzecz

• Jak się pracuje w Promens Międzyrzecz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promens Międzyrzecz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Promens Międzyrzecz Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zakaszewskiego 9
    66-300 Międzyrzecz

Promens Międzyrzecz Sp. z o.o.