PROMENS

Międzyrzecz

Opinie o PROMENS

ex worker 2011-06-09 20:44:53
szkoda życia na tą firmę! kiepskie dochody, niekompetentni pracownicy, konfidenci
strenger 2015-03-06 14:09:54
Praca w tej firmie"PROMENS"(OTWOCK) to jeden wielki WYZYSK PRACOWNIKA!!!! obiecanki typu lekkie prace, 3 osoby na maszynie itp itd oh ah, a co sie okzuje??? jedna osoba ma 3 maszyny!, z czego nie bylem wstanie przez 12 h nawet przystanac na chwile, zaczelo mi sie krecic w glowie i mialem zadyszke, wytrzymalem 2 dni a w zyciu pracowalem ciezko, w dodatku umowa daja tam przez agencje posrednictwa pracy, pracujesz 12 h a umowa jest na 8h!!! wyplaty marne, wiele osob po pierwszym dniu ucieka, zostawiaja maszyny w trakcie pracy i ida do domu, poprostu odradzam!!! OMIJAC TEN [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szerokim lukiem!!!!!!!! jak ktos nie wiezy, prosze isc, napewno przyjma to sobie zobaczysz sam
oszuści 2015-03-07 16:57:34
nie polecam jeden wielki kołchoz oszukują na umowach i wykorzystują ludzi jak tylko się da na rozmowie obiecują złote góry a jak człowiek przychodzi do pracy okazuję się że praca przypomina obóz pracy dosłownie w ciągu 12 godzin raz jakimś cudem udało mi się wyjść na przerwę około 10 min w życiu takiego kołchozu nie widziałem stali pracownicy dostają naj lżejsze maszyny i pracę a nowym na śmieciowych umowach karzą zasuwać gorzej niż chińczykom w kopalni nie polecam jeden wielki wyzysk po kilku dniach pracy tam byłem bardziej wykończony niż jak bym parę lat robił na budowie radzę omijać szerokim łukiem .
bebe 2015-09-05 16:55:15
pracowalam na roznych stanowiskach w promensie ale najgorzej bylo na butelkach na zmianie gdzie pracuje malzenstwo. jedna klika z kilku osob. sobie daja najlzejsze maszyny a nowa to musi robic za trzech . dobrze ze sa dwie przerwy po godzinie.
Marian 2015-12-03 10:34:21
To ostatnie miejsce w ktorym chcialbym sie przyuczac
czekam 2016-03-17 14:14:42
Oferta jest nieaktualna i to jest pewne. Teraz pozostaje tylko czekanie, że będą szukać pracowników do siebie. Firma jest porządna, bo wszyscy mają umowę o pracę i z tego co mi wiadomo atmosfer jest bardzo przyjemna, z kierownictwem można się dogadać. Pewnie dlatego ludzie nie rezygnują.
Zostaw swoją opinię o PROMENS - Międzyrzecz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROMENS