Opinie o Bista Standard Sp. z o. o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bista Standard Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bista Standard Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bista Standard Sp. z o. o. w Bydgoszcz

@zajechanypraca

Witam, to co ostatnuo dzieje się na hali filtrów to chyba jakiś (usunięte przez administratora) brak rąk do pracy!!!! Najlepiej jakbyś w pracy był 24h/dobę i do tego robił wszystko sam..... zamiast zatrudnić nowych pracowników to lepiej wykorzystywać tych starych i ich zajechać...!!!! Nie wspomnę o temperaturze na hali 24 stopnie, praca w saunie tyle godzin to jakaś masakra! Nie wspomnę o wyjściu do WC..... marzenia!!!!!! Może ktoś coś z tym zrobić...?

@Pro

Bo osoby, które tam pracują tak się czują i mówią o bardzo złej atmosferze wśród pracowników.

Jak szefostwo w Bista Standard Sp. z o. o. traktuje ludzi?

Byly

To zależy jak trzymasz palec. Jak jesteś uległy i pokorny to kariera w firmie murowana. W tej firmie tylko prezes ma rację i tylko on wie jak należy pracę wykonywać.

Witam jak to wyglada z urlopami jeszcze w lipcu wszyscy maja „przymusowe” 2 tygodnie wolnego bo firma się zamyka. Ale czy jest możliwość dobrać sobie jeszcze jakieś wolne w terminie, którym nam będzie odpowiadać ?

@Dedal

To jakieś porady dodatkowe macie wobec kandydatów? Chce sprawdzić czy mój luby w ogóle da rade. Jakie dodatkowe szkolenia można w takim razie zrealizować? I po ile ludzie tak w praktyce zatrudniają się na tych stanowiskach?

Ewa O

Witam serdecznie Boże do pomóż czytam tak sobie te komentarze i nie wierzę jakie wy tu macie problemy i tak się zastanawiam jak wam tu pomóc myślę sobię ,że co nie którzy z was potrzebują porady lekarza specjalisty każdy kto przeczyta ten komentarz będzie wiedział o jakiego lekarza …będę się modlić za was.

wikado

Tak się składa, że są podwieszone wyświetlacze na korycie na każdej z hal i wyświetla się naprzemiennie z godziną.

Nowy pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Dzień dobry , za kilka dni mam zacząć współpracę z firmą. Jak wyglądają zarobki ? I czy jeśli mam urlop wypoczynkowy zaplanowany to go dostane ?

Lol Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Dlaczego we wnioskach nie ma siły wyższej? Czy to ze względu najpierw na Swięta a teraz na majówkę i Boże cialo?

Xx Nowy wpis

Szkoda że nikt nie zapytał pracowników można było zrobić np. ankietę w tej sprawie tak jak z urlopami. Już kiedyś pracowaliśmy w jakieś święto i było dla chętnych płatne 100% to też już lepsza opcja niż tak jak teraz mamy przyjść

NIEPOROZUMIENIE Nowy wpis

Na prawdę w Boże ciało idziemy do pracy i nie było pytania czy wyrażasz na to zgode.....i nie ma możliwości wziąć urlop w tym dniu a co jeszcze jest ciekawe to pracujesz za normalną stawkę jak w zwykły dzień!!!! Nikt nie pyta ciebie czy masz dojazd to jest święto a nie każdy jeździ autem!!!!!!!!!!!!

Any time

good working condition

Ayo

Cześć. Czy możliwe, że asystent działu IT będzie jeszcze potrzebny? pokazała mi się zeszłoroczna oferta a właśnie w branży czegoś sobie szukam. doświadczenie niby nie było wymagane więc w zasadzie jak kandydat jest sprawdzany na rozmowie?

Ewa O

Nikolka
@Ewa O

Święte słowa, biedactwa, mają pieniądze na czas, umowę o pracę, premie od wyników, ciepło w tylek, kawusia w kantynie i coś tam zawsze do zjedzenia od firmy, no cóż problem jest bo trzeba coś dać od siebie, no biedactwa.... nowa fabryka, szef spoko, wszystko można dogadać, ciągle coś tam wymyślają dla nas żeby nam było fajnie w tej robocie a to dzień chłopaka a to dzień kobietek, a to dzień dziecka, ale fakt...... jest problem..... bo kurde trzeba do tego wszystkiego coś dać od siebie odrobinę zaangażowania... Strasznie Wam tu źle????????????

Odp
@Nikolka

Nikt nie narzeka na socjal i szefa, tylko na tą duchotę na hali, nie ma po prostu czym oddychać. Klimat jak w tropikach. Spodnie mało elastyczne i męski krój. Buty to już masakra. No chyba nie bardzo można wszystko dogadać....... zawsze kończy się to fiaskiem.

Tylko, że ja nie mam zamiaru aplikować do tej wspomnianej jakiejś innej firmy tylko tutaj na magazyn, bo będzie mi po lokalizacji nawet blisko. Przytaczasz jednak temperaturę, to wiadomo jaka tutaj na hali występuje? są termometry wszędzie żeby sobie podejrzeć?

wikado

I co kiedy wy macie premie wypłacane? Ktoś sugerował, że od nowego roku jest szansa na poprawę w tym zakresie i docenienie zespołu. faktycznie tak jest? za jakie konkretnie zasługi / wyniki?

Dedal

Premie są co miesiąc do 30 procent podstawy.

@Dedal

A za co oni te premie dają? Są jakieś konkretne wytyczne czy jednak standardowo są przyznawane? Zastanawiam się też czy to zawsze było te 30% czy może z czasem będzie szansa na więcej

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Witam. Pracuje całkiem w innym mieście w konkurencyjnej firmie. Dają nam za wzór waszą firmę. Jedna osoba obsługuje np dwie maszyny u was. Czy udzieliłby ktoś więcej informacji w tym temacie na forum lub na priv zanim złożę wypowiedzenie u nas? Pozdrawiam

Zawiedzona

Mam pytanie dlaczego na hali filtrów nie wszyscy muszą nosić obuwie BHP i spodnie co niektóre dziewczyny chodzą w sandałkach i fartuszka też tak bym chciała i mnie też nogi bolą i w spodniach mi niewygodnie pytam why...?

Zosia
@Zawiedzona

Przy zatrudnieniu dostajesz pytanie jaki strój fartuszek i laczki czy spodnie i buty.

Z jakich przyczyn nie? tutaj też nie chodzi o rozmiarówkę chociażby? pod tym względem nie ma problemów? I jak szybko w razie czego wymieniają na nowe?

Marekbu@.pl

Hej nie polecam pracy w tym zakładzie osobny uczące drą papę na nowych pracowników koszmar.Nie dadzą przejść nawet okresu próbnego bo są niby skargi i zwalniają kierownik ok ale jest pod presją pracowników.

@Marekbu@.pl

Papę drą osoby, które w ogóle nie powinny tutaj pracować, tym bardziej uczyć nowych. Dużo fajnych osób po prostu nie uczy, bo nie chce być później rzucana na inne maszyny, bo jakiś świeżak za złotówkę mniej wchodzi w jego miejsce.

Asia

Praca dla osoby sprzątającej przez waszą firmę w Bydgoszczy ,gdzie dokładnie ,mogę poznać miejsca -jakiś okres próbny ?a

Nie jest to zbyt jasne wyjaśnienie, przynajmniej nie dla osób, które jeszcze nie pracowały. A powiedzcie co się dzieje na tej całej hali filtrów, że jest cos inaczej? praca bywa lżejsza?

.....

No właśnie dlaczego?????? Non stop tak małe premię to już jest nudne!!!!!! Zero motywacji dla pracownika to jest chore!!!!

julek

powinno być po 500 zł dodatku do wypłaty

@.....

Wiesz dlaczego takie małe premie???? To jest robione żebyś w sobotę i w niedzielę przyszedł do pracy bo jak mała premia to trzeba dorobić. Proste jak budowa cepa

Hyhyh
@.....

Ciekawe jak wykaże się w tym miesiącu ile da premii od nowego roku ma czas jeszcze żeby to przemyśleć...... I w końcu docenić swój zespół!!!!!!

Jak wygląda praca na maszynach ? Obsługuje się tylko jedną maszyne czy więcej? Jest ciężko czy nie?

Zenek
@Zainteresowany

Kiedyś było spoko. Były zespoły po 3 osoby. Teraz jest wyzysk. Praca w dwojke, kasa i premia ta sama. No jak to tak będzie wyglądać to ludzie zostaną wrakami przed 40tka. Tyrasz gorzej jak przy kostce brukowej. Coraz więcej odchodzi zamiast przychodzić a ludzie pod byle pretekstem wychodzą z pracy bo mają zwyczajnie dość. Oczywiście góra nie widzi problemu bo sami patrzą tylko w tabelki excella.

@Zainteresowany

Chcesz przyjść do firmy która po za wyplata i premia nie ma nic Ci więcej do zaoferowania...więc pomyśl jak jest na maszynach hehe

@Zainteresowany

Obsługuje się maszyny kilka na raz, które ciągle się psują i nie nadąża się z obsługą kilku maszyn.

Ikar
@1111

A w jakich firmach maszyny się nie psują? Druga sprawa co to znaczy po kilka na raz w sensie obsługi? Jakieś konkrety. A jeżeli atmosfera też Ci nie odpowiada to może podziel się szczegółami. Takie opinie nic nie wnoszą.

Vgfd

Czy hala filtrów też dostanie podwyżkę

Jako specjalista ds. zaopatrzenia ktoś pracował? widzę po komentarzach ze ktoś pytał o wstępne zarobki na produkcji, a z zaopatrzeniem jak będzie? po jakimś stażu pracy ma się więcej od godziny? Nie ma wskazanych nawet widełek wiec zastanawiam się czy się ich po prostu nie negocjuje? Czy ktoś wie i napisze? jaka przy okazji występuje atmosfera na samym dziale?

Majka

Na zaopatrzeniu? A co tam u nich się dzieje? I czy ta atmosfera może przechodzić przy tym także na jakieś inne działy? Ja jestem zainteresowana kontrolą jakości, ale nikt nie chce odpowiadać na pytania względem warunków u nich, dlaczego? czy to jakiś mniejszy dział?

@zajechanypraca

@@zajechanypraca

Przecież pracownicy z uśmiechem na twarzy zostają na nad godzinach. Nawet sami chodzą sie pytać czy mogą zostać. Więc po co zatrudniać nowych jak chętnych na nad godziny nie brakuje.szefostwu to na reke da pare złotych za nadgodziny a ludzie sie ciesza ze dostali. Ich wybór ich życie.

Mat
@@zajechanypraca

Ludzie sami pokazuja ze po co nowi pracownicy jak sami robia po 12,14 a nawet 16 godzin. co z tego ze pozniej narzekaja jak ciezko ale kilka zlotych wiecej w portfelu..latacie sami na maszynach, nie wyrabiacie sie, toaleta w locie i tak caly czas. Pokazujcie dalej tak a na pewno lepiej nie bedzie a pozniej narzekacie w internecie jaka ta firma zla. Gdyby byly zwiazki zawodowe sytuacja bylaby inna. Jest garstka osob co potrafia powiedziec swoje zdanie, pokazać prawde a większość duzo gada na palarnii a malo robi w biurze.

Pro
@Mat

I jeszcze gorzej będzie bo w tej firmie nie ma już normalnej atmosfery za rządów nowego kierownika. Ludzie po cichu odchodzą. Nie można dłużej znosić tej atmosfery rodem z zakładu karnego.

Zosia

A w jaki sposób dba co rozumiesz przez dbanie o pracowników Czy myślisz tylko o posiłkach regeneracyjnych które są przez jakiś czas odzieży, święto dziecka ,dzień kobiet ,itp słodkiej środzie której nie ma itp nie rozumie jednego czemu to jest zamieszczane w gazetce jak tego nie ma No cóż Firma która dba i pracowników po pierwsze oferuje prywatna opiekę której nie ma , szkolenia różnego rodzaju są ale niech Bista Standard zorganizuje szkolenie z kultury osobistej przydało (usunięte przez administratora)

@Pro

Apple

Zgadzam się w 100%, jak można dzień w dzień siedzieć tyle godz w robocie, czy Ci ludzie nie mają życia prywatnego i wolą czas spędzać w pracy? Wychodzi z tego że tak, poprostu czas spędzony w domu jest nudny, wasze życie jest nudne, odbiję wam się to ogromną czkawką. Nadgodziniarze do domu!!

Roast

Tylko zielone papierki w głowie, smutni ludzie, smutny kraj, ludzie cisną nadgodziny żeby chociaż w małym stopniu zbliżyć się do pensji z zachodu.

Ikar

Zgodzę się z tym. Jeżeli ktoś potrzebuję dorobić OK, ale na nadgodziny chodzą w kółko te same osoby, które tak naprawdę nie potrzebują tych dodatkowych pieniędzy. Może to jest ich PASJA ? Najgorzej, że takie osoby są traktowane lepiej...od normalnych.

nadgodziny są dla chętnych, nikt nikogo nie zmusza, chcesz to idziesz nie to nie. Jak się nie zgodzisz to też nie ma dramatu. Nikt też nikomu w portfel nie zagląda i nie musi się nikt nikomu tłumaczyć z tego że potrzebuje kasę. Poza tym nie chce mi się wierzyć że tak się martwisz o zdrowie innych. To są ludzie dorośli i każdy odpowiada sam za siebie i swoje zdrowie.

Bieda standard

To już prawie rok od czasu obiecanej podwyżki. Za miesiąc za następny już za chwilę...

Kaja

Czekajcie, z jakich przyczyn wam to dopiero w lutym wypada i to pod koniec? Chodzi o to, że wejdzie wtedy w zycie czy dopiero jakieś postanowienia będą w praktyce wyciągane? Ja się praca na kontroli jakości interesuje, tam to jest dużo roboty czy nie bardzo? pod względem samej jakości firma jak jest oceniana?

Jullllka

Hey , ktoś może powiedzieć jakie zarobki na rękę na początek na produkcji ?

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają zarobki w firmie. Ile zarabia się na rękę na początku a ile po kilku latach. Czy zwiększa się wynagrodzenie wraz z doświadczeniem. Ile zarabiają pracownicy produkcji na najwyższych stanowiskach, a ile w dziale utrzymania ruchu. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Bista Standard Sp. z o. o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bista Standard Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bista Standard Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bista Standard Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bista Standard Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Bista Standard Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bista Standard Sp. z o. o.
2.9/5 Na podstawie 124 ocen.

Bista Standard Sp. z o. o.