DLA Dolnośląskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o DLA Dolnośląskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

marko 2014-11-16 10:58:55
karygodne kierowcy z DLA jak i z SEVIBUSA obsługujący linię Długołęka jak i Siechnice notorycznie przewożą pasażerów biorąc za to pieniądze a nie wydając im biletu a kiedy pasażer się o niego upomni to jeszcze dostanie opryskliwą odpowiedz a poco ja tu jestem panem.Tyle było skarg na kierowców i szefowie firm nic z tym nie robią może im tak wygodnie?
Maszynista ZagłębieW 2015-01-31 13:18:34
Nie polecam tego pracodawcy szczególnie jeśli ktoś się szuka pracy na stanowisku Maszynisty. Pan Dyrektor Krzysztof Kuśmierek to mega niekompetenty gość. Byłem na rozmowie o pracę wraz z kolegą. Dogadaliśmy się, warunki finansowe ok. Dobrze, ze wstrzymaliśmy się z wypowiedzeniem w dotychczasowym zakładzie bo nagle kontakt z Panem Dyrektorem się urwał, nie odbierał telefonów albo odrzucał połączenia. Jeśli się zmienia zdanie z takich czy innych przyczyn to należy zachować się profesjonalnie. Inny kolega niestety nie miał tyle szczęścia co my, złożył wypowiedzenie u siebie w firmie a z przyjęcia do DLA nici - niestety dowiedział się o tym dopiero w ostatnim m-cu swojego wypowiedzenia - było już za późno. Nie polecam!!! Nie polecam! Nie wiem jak organizacja pracy, ale skoro gość się tak zachowuje to chyba nie ma czego tam szukać. Zapewnienie przyjęcia na papierze też nie jest rozwiązaniem
piter 2015-02-01 13:00:55
A ja co do opinii na temat dyrektora Kusmierka zupełnie się nie zgadzam. Owszem może i czasami ciężko jest dodzwonić się do niego ale wynika to z szerokiej gamy obowiązków. Kasa w DLA naprawde dobra, zawsze na czas. Co do organizacji pracy naprawde jest to robione z głową.
Robin 2015-02-01 22:40:11
Ja również nie zgadzam się z opinią na temat Dyrektora DLA. Młody i ambitny człowiek w dodatku z wielką pasją w stosunku do tego co robi. Jest konkretnym gościem i nie jeden mógłby mu buty czyścić. Osiągnoł szczyt w tak młodym wieku. Dla mnie jest najlepszy w tym co robi i wiem co mówie bo współpracuje z nim już bardzo długo. Skoro odesłał kogoś na drzewo tzn że był leszczem. Polecam DLA w 100%
jan 2015-02-11 12:39:59
ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zastanow sie co piszesz, pewnie kierowca nie pozwolil ci jechac na gape i teraz piszesz takie brednie.
Maszynista ZagłębieW 2015-02-11 14:52:12
Kogo Masz za Debila? Moje pierwsze wrażenie na temat Dyrektora Kuśmierka również były bardzo pozytywne. Wręcz byłem zachwycony Gościem. W naszym przypadku było to niestety tylko wrażenie. Prawda okazała się zupełnie inna. Celowe zbywanie, później nie odbieranie telefonów. Ludzie! Konkretnie, mówię, że sprawy się pozmieniały, przepraszam i nie ma tematu. Pracy dla Maszynistów nie brakuje więc nikt specjalnie płakał nie będzie. Dopiero po 2ch tygodniach dostałem nr tel do Pani z kadr, która okazała się bardzo wporządku, zorientowała w temacie i oddzwaniając powiedziała to co miał powiedzieć P. Kuśmierek zaraz po tym jak zoorientował się, że jednak ludzi narazie potrzebował nie będzie. Powód - zastój w przewozie kruszywa z powodu zimy.
Prawda, że Facet jest zapracowany, to widać, ale to żadne usprawiedliwienie na tego typu zachowanie. Leszczem? Nie znasz - nie oceniaj! Żenujący jesteś! Przestrzegam
ja 2015-04-13 20:57:33
Z Kuśmierka taki Dyrektor jak ze mnie Ksiądz.
były kierowca 2015-04-18 21:15:26
Dwa dni temu dali obciążenia- noty i kazali zapłacić za przepały na autobusach ok 30stu kierowcom, kwoty od 50-150 zł, gdzie autobusy nigdy nie były litrażowane ponoć i jest to bezprawne. Teraz za wszystko chcą karać i zabierać pieniądze.
Pracujesz i nigdy nie wiesz czy dostaniesz cała swoją należną wypłatę, bo coś się zawsze znajdzie ze stycznia 2015 np.
były kierowca 2015-05-14 14:35:02
Ludzie uciekają z DLA do ITS Michalczewski i nagle nastało wielkie karanie kierowców, głupie straszenie karami umownymi(co kilka dni smsy) typu krawat koszula itp a nic nie dali służbowego.
Nagle chcą dawać umowy o pracę, a większość ludzi ma własne firmy założone z przymusu by u Nich pracować.
Zatrudniają jakichś przygłuchych kierowców i jakieś nie moty z całej Polski, bo z Wrocławia już nikt u nich nie chce pracować, tak samo jak w Sevibus itp.
donek 2016-05-15 12:07:45
A może poszukują teraz kierowców w inny sposób? Sam już nie wiem. Na stronie internetowej DLA Dolnośląskich Linii Autobusowych jest zakładka praca, ale jest ogólna informacja z prośbą o kontakt osób zainteresowanych. Może faktycznie tych zainteresowanych osób jest na tyle dużo, że nie ma sensu się dodatkowo ogłaszać.
Zostaw swoją opinię o DLA Dolnośląskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DLA Dolnośląskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.