Opinie o Au - Pair Centrum w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Au - Pair Centrum. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Au - Pair Centrum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Au - Pair Centrum w Bydgoszcz

Eliza Nowy wpis

Czy kontakt do firmy jest utrudniony?

warek Nowy wpis

ma ktos kontakt do firmy ? telefon, adres ?

Anita Nowy wpis

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

lado Nowy wpis

Witajcie. Firma jest bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z tą branżą. Na początku wiadomo , że najważniejsza jest praktyka, którą tutaj łatwo jest zdobyć dzięki pomocy innych. oby tak dalej

Czy po rozmowie w Au - Pair Centrum rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
teha

nie polecam pracowałam z nimi 4 lata i za każdym razem problemy z płatnością miejsca pracy ok ale wydostać swoją należność problem z tego co mi wiadomo to każda opiekunka ma tego rodzaju problem rodzina płaci na czas opiekunka po kilkunastu monitach dostaje co najmniej z dwumiesięcznym opóznieniem swoją należność. Nie jest brana pod uwagę zaangażowanie i solidność opiekunki

Mariola

Nie polecam au pir centrum z Bydgoszczy - wysyłąją do obozu pracy, stawka jest niska - zarabiają na tym pewnie więcej niż te opiekunki, no i miesiąc czasu opóźnienia w wypłacie. Części pieniędzy w ogóle nie otrzymałam.

zdecydowanie nie polecam, obsunięcia w płatnościach, Pani Magda na recepcji jest bardzo miła i zakłopotana, niestety nikt tam nic nie wie i nikt nie chce pomóc. Nie polecam, czekałam dwa razy na swoją wypłatę po 2 tygodnie. Dramat

magdalena rybak

Witam was kochane opiekunki. Ja z Au-pair centrum wyjeżdżam już któryś raz z kolei. Teraz mam podopieczną bardzo spokojną, samodzielną, zarobki 1100 euro, wiem, że jako opiekunka można zarobić więcej, ale tutaj pracy jest niewiele, dobre jedzenie, internet, miła rodzina.

hmmm, ja wyjezdzam z nimi od ponad 3 lat, jak się przyjmowałam do nich to żadnej prowizji ode mnie wtedy nie pobierali, nie było żadnych opłat, nie słyszałam też żeby coś się w tej kwestii zmieniło. Może zadzwoń do nich i dopytaj o tą sprawę.

kjvhodf

sprostowanie... zaliczkę można otrzymać od rodziny... ja bynajmniej otrzymuję jak potrzebuję

Beatrx

Droga Dano zaliczkę to oni biorą od ciebie a nie ty od nich

Emilia, Grudziądz

Własnie dostałam od tej firmy ofertę pracy do opieki nad starszą panią, 1200 euro, dlatego szukam jakiś informacji na ich temat. Chyba się zdecyduje, na początek na miesiąc, jak będę zadowolona i nie będzie za ciężko to zawsze mogę zrobić przedłużenie. Obiecuję, jeśli coś będzie nie tak to na pewno podzielę się tym tutaj.

Dori56

Dzien dobry Paniom. Ja z t firma wyjezdzam i jestem zadowolona. Jesli macie pytania to chętnie na nie odpowiem, choc nie zawsze mam internet na miejscu.

Nina

Ja wyjeżdżam z Au-Pair Centrum. Jak ktoś dobrze pracuje to wszystko się dobrze układa. To oczywiste.

Benia

Pewnie opróżniłyście staruszkom cały alkoholu, zostałyście skreślone z listy opiekunek i teraz wypisujecie " wymyślone bajeczki" żeby oczernić firmę.

Eżbieta

Współpracuje z tą firmą już bardzo długo, bo aż 5 lat. Takie wynagrodzenie jakie miałam w umowie takie wpływało mi zawsze na konto i to w euro, bo bardzo mi na tym zależało. Panie w biurze są bardzo miłe i zawsze pomocne. Nie mam tej firmie nic do zarzucenia. Jestem wdzięczna za każdą ofertę jaką od nich otrzymałam i dopóki mi sił wystarczy będę kontynuować moje wyjazdy z Au Pair Centrum.

Dana

ooo, moja firma :) nie wiem o co chodzi z tymi wpisami, mi się takie sytuacje nie zdarzały, ale może ktoś miał inne doświadczenia. Wiem też że opiekunki bywają różne - są takie co piją, wydzwaniają na kosmiczne sumy, zaniedbują dom i starsze osoby. Potem robią nam niezłą opinię. Trochę już widziałam bo nieraz jechałam taką zastąpić. Ja z nimi wyjeżdżam od 2005 roku, miałam przeróżne oferty, no i u nich zawsze mogę liczyć na pracę w terminie który mi pasuje. Jak była uzasadniona potrzeba to i z zaliczką nigdy nie było problemu. Nie wiem jakie są inne firmy i jak traktują opiekunki, nie mam porównania.

anna

Wiola, nie mogłam wcześniej odpisać, byłam 6 tygodni w Niemczech. Pytasz dlaczego polecam? Przede wszystkim za ich szybką reakcję. Miałam różne rodziny i różne sytuacje. Ale nigdy nie pozostawili mnie samej sobie. Było tak, a wtedy pamiętam bardzo zależało mi na pracy, że nie mogłam sobie poradzić ze starszą panią, miała zaawansowaną demencję, do Polski też nie chciałam wracać. Dostałam zaraz nową rodzinę do której mogłam przeskoczyć. Druga najważniejsza dla mnie rzecz to to, że nie muszę martwić się o zlecenie, jeszcze się nie zdarzyło żebym tygodniami na nie czekała. Dzwonię, mówię kiedy mogę jechać i albo wracam do rodziny u której wcześniej byłam albo jadę do innej, nowej. A zarobki z tego co się orientowałam, a rozmawiam z innymi opiekunkami i parę razy zadzwoniłam do innych polskich agencji, to chyba jest podobnie, nie skłamię też jak powiem, że czasami to są nawet i wyższe, ale to może dlatego, że już długo z nimi pracuję, mój niemiecki też jest coraz lepszy, większe doświadczenie.

anna

ja jestem zadowolona, polecam

KORA

AU PAIR CENTRUM a teraz 24 opieka Bydgoszcz..... z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Au - Pair Centrum - Bydgoszcz

Au - Pair Centrum
3.7/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Jezuicka 16 lok. 4
    85-102 Bydgoszcz