Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Pokuvbll

Wielka Pani lider ( z tego co wiem jest tam jedna kobieta liderka), przez tą kobietę ucierpiały dwie osoby, ponieważ dała je na stanowisko gdzie nie były przeszkolone( mam nadzieję, że te osoby już wyzdrowiały) ponieważ nie było 'pracy'. Jeżeli nie macie pracy to po co przyjmujecie nowe osoby? Myślę, że po takim wypadku jaki miał miejsce, należały się jakiekolwiek przeprosimy ze strony pani lider, a nie obojętność. Powiedzenie, że mamy uznać, że lider nie był przeszkolony do końca jest po prostu śmieszne,. ponieważ jest to zamiecenie sprawy pod dywan. Lider ma za zadanie wspierać pracownika, ochrzanic pracownika jeśli sytuacja tego wymaga i okazywać zrozumienie. Natomiast ona potrafi tylko na wszystko narzekać, nie pokazywać profesjonalizmu i krzyczeć na innych. Do jej zadań także należy przeszkolenie nowych osób, ale jak to powiedziała 'ma po prostu dosyć przeszkalania nowych osób', to należy do jej obowiązków czy nie? Uprzedzona do niektórych jak i nie do większości kobieta. Ona decyduje o tym kto dostanie umowę na dłuższy okres prawda? I kierownik Adam oczywiście, lecz nie o panu mowa. Powiedzenie, że ktoś miał po prostu pecha i na niego wypadło, że został wyrzucony nie jest na miejscu. I to jest właśnie Pani lider.

@Bhp

Ale kto grzebał w telefonie? Dziewczęta stały i wykonywały pracę. Dziewczyna która była mniej poszkodowana miała zarekawki, gdzie przełożeni sami je ściągali, ponieważ sama nie była w stanie. Pani lider nie powinna tam stawiać osób nieupoważnionych do wykonywania pracy na tym stanowisku ponieważ nie były przeszkolone.

@Ktos

Brak poszanowania pracownika od tego trzeba zacząć. Na tej firmie liczy się tylko i wyłącznie NORMA. Pracownik jest nikim. Trzeba dobrze żyć z liderem żeby jakoś przetrwać. A niech się tylko ktoś postawi od razu ma pod górkę. Nie dziwne że ludzie zmieniają się jak rękawiczki. Raczej tak szybko się to nie zmieni. Totalny brak organizacji...

@Ala

Starszy operator wykorzystuje nowych pracowników, którzy odwalają cała czarna robotę za nich, a później oni zbierają premię i brawa za normy

Zniesmaczony

Rozumiem, że ten telewizor na stołówce to jest nasza premia na święta????? A miało być na ryby???? kolejne święta bez karpia????????????

Pokuvbll

Pracują tu ponieważ ciężko znaleźć pracę, a trzeba z czegoś żyć i się utrzymać lub rodzinę

Najciężej pracujący wreszcie zostali docenieni.Chłopaki pracujecie najciężej i to Wam należą się największe podwyżki. Szacunek dla Was. Cieszycie się z tego co dostaliście,a starszym operatorom ciągle źle. Bo nie dostali podwyżki,bo dostali, ale za mało. No i Panie dyrektorze , proszę chociaż odpowiadać dzień dobry, a od razu będzie milej w pracy tak jak Adaś to robi, zawsze z pełną klasą i kulturą.

Też może operator.

Starszy operator piszesz w cudzysłowiu bo fakt...hapaki dostają aneksy,zgadzam się z tobą.....

Jak nie ma normy to matex! Nowy wpis

Witam wszystkich serdecznie! Mam pytanie, które brzmi następująco: Kiedy zostaną usunięte wycieki oleju na prasach? Pozdrawiam

Media expert Nowy wpis
@Jak nie ma normy to matex!

UR musi dostać polecenie sami od siebie to nic nie zrobią

Alfonso Nowy wpis
@Jak nie ma normy to matex!

Jak cały wyleci tonkapac nie bydzie

Popek

Kiedy podwyżki płac? Normy to umiecie podnosić!

Tadek
@Popek

Nie ma na to czasu 5 zebrań w ciągu dnia i jeszcze przerwe trzeba zrobić

Naiwni Nowy wpis
@Popek

Serio jeszcze macie nadzieje na podwyżki ?

Jeszcze pracownik

To jak jest z tą Pracą ? Jest szansa na poprawę? Wypadałoby wyjść i powiedzieć, z tygodnia na tydzień jest niestety źle.

Olek
@Jeszcze pracownik

Oj tam, Oj tam. Nie jest źle. Sprzątamy posprzątane, i tak wszystkie zmiany po kolei. Ale pozory pracy zachowane....

Operator
@Jeszcze pracownik

Może by wreszcie ktoś zarządzających wyszedł do nas i szczerze powiedział, jak naprawdę wygląda sytuacja. I co dalej? Czy planujecie jakieś przestoje?Chyba zasługujemy na prawdę?

Miotła
@Operator

My zasługujemy? Dla nich to tylko numerek nikt nie wie jak macie na imię czy robicie normę dopóki czegoś nie odwalicie tak że odbije się echem podniosą Teraz premie i zobaczmy ją jak świnia niebo

Jeszcze też pracownik
@Jeszcze pracownik

Jeżeli jesteś nierób to się nadajesz nawet względy będziesz miał . Wystarczy donosić . Natomiast jeżeli jesteś pracowity to zobaczysz co to znaczy wyzysk człowieka i brak szacunku .

Izabela

Niestety widocznie kogoś prawda zabolała :))

Aneta

Przepraszam za córkę że jest głupia jak była mała spadła mi ze schodów może przez to taka jest

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
Leszno
Besos

Jak to jest że niektórzy muszą dzień w dzień zapieprzac na robotach bądź zgrzewarkach a niektore wybrane osoby codziennie mają fajna lekka prace jak magna pranie itp...podczas której jest czas i na telefon i na plotki ??

Z tego co widzę Bogusia pracuje też na innych stanowiskach ale każdy widzi co chce..po drugie pracownika na dane stanowisko wysyła lider..a zamiast przyglądać się poszczególnym zmianą wystarczy wziąć się do pracy i zająć się sobą a nie na wszystkich i wszystko narzekać

Olej kapie mi na głowę
@Besos

Jakie zapieszać ? Przyjdź na prasy rzucaj blachą ważącą 30kg 150razy na godzinie wtedy się zastanów czy jest sens płakać dalej

Taki tam operator

Widocznie Panie z reeworku, które obserwują wszystko i wszystkich, bo chodzą tylko na ranną zmianę nudzą się i wypisują tu swoje żale. A same nie napracują się fizycznie ale Widocznie im źle.Moze weźście się do roboty i zajmijcie się same sobą.

Wiosenka
@Taki tam operator

Bardzo często pracuje obok tych tzw. Dam z reworku… widzę co robią. (Albo raczej jak starają się nie narobić ). Prosiłabym jedynie aby mniej chodziły do liderów na donosy :) wtedy wszystkim żyłoby się lepiej .

Xyz
@Taki tam operator

Opowiadaja, że płacą im za siedzenie. I jak widać nawet to im nie wchodzi. Dopóki było invenio był spokój. Zrobione było dużo więcej i porządnie. Nie było kłótni, plotek, skarżenia i wylewania żali na goworku. Komu to przeszkadzało?!!!

Lenka

Dzień dobry, na jakie zarobki może liczyć Specjalista ds. logistyki? w ogłoszeniu nie ma niestety wskazanych widełek a chce się rozeznać w tym jak wynagradzane jest w firmie wykształcenie wyższe kierunkowe oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży z opisu

Pracownik roku
@Lenka

Idź na rozmowę to nic noe kosztuje ale ja bym sobie odpuścił ta firmę

Ktosiowa

Kiedy Kierownicy zrobią z tym porządek ?Jak można sobie pozwolić na taką opinie co na to ludzie którzy widzą co sie tu dzieje ... żenada

Dokładnie tak jest te opinie pisze chyba jakaś zazdrosna i niedowatosciowana osoba która widocznie pozostałym do pięt nie dorasta

Rekrutacja

Najniższa krajowa i dodatek nocny.3 zmiany.Szkoda czasu....

Ta firma to totalne dno , ludzie okropni :))) człowiek idzie pracować a nic nikomu nie pasuje , szczególnie Paniom ze zmiany pana D , i pani M ???????? Obgadywanie rzecz najważniejsza każdy każdemu (usunięte przez administratora) , każdy siedzi mając awarię a jak ktoś usiądzie na chwilę to o od razu najgorszy ! Niektórym osobom odechciewa się pracować widząc i słysząc różne komentarze i głupoty na czyjś temat , liderzy mają wszystko gdzieś i pozwalają na takie zachowania ????

Tadek
@Anonim

Produkcja czuję się tak bezużyteczna że jedyne co im pozostało to odgadywanie przez 8 godzin innych a w twarz nic nie powiedzą dlatego walić was wszystkich idźcie na fajkę się pośmiać to wam pozostało poczujcie się przez te pięć minut lepiej

Lubię parówki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy w tej firmie każdy każdemu musi obgadywać cztery litery ???

Xd
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Kiedy wreszcie wyniki ankiety? Cztery miesiące to chyba wystarczająco dużo czasu na jej opracowanie. Czyżby prawda się nie spodobała?

Wczoraj dodali ofertę dla technika jakości. interesuje mnie to ile pisząc wprost można zarobić. piszą w treści, że prócz podstawy są też nadgodziny. ile ich maksymalnie w miesiącu można narobić tak na oko i ile się na nich zarabia?

Pracownik roku

Jak na moje odpuść sobie tą firmę. Polecam firmy gsn i leadec które zajmują się utrzymaniem ruchu itp w wv crafter . Zgrane ekipy i jak na wrzesnie normalne zarobki przy normalnym zarządzie;) ricor z opowieści kolegi który tam pracuje to wyzysk . Ciągle im mało

PracownikRoku

Dzień dobry mam pytanie jestem już po rozmowie i obejściu waszego zakładu. :) Texhnik utrzymania ruchu na jakie zarobki może liczyć? Bo rozmowa z panią rekrutującą i kierownikiem tej sprawy nawet nie chcieli poruszać . Pozdrawiam

Xdemon
@PracownikRoku

Jak na początku jest brak właściwej komunikacji to czego chcesz się spodziewać dalej?

PracownikRoku
@PracownikRoku

Jednak się odezwali (+_+) jednak moja stawka chyba ich przerosła , na rozmowie zapytali się ile chciał bym zarabiać . Odpowiedziałem szczerze 5500 brutto :) + mam nadzieję że macie jakieś premie np za niechorowanie czy nie palenie .w starej firmie mam delikatnie mniej a chciał bym poprawić sobie strefę finansowa (*_*). Więc odpisali mi że moja CV została odrzucona }:‑) więc cieszę się że odrzucili moją propozycję . Ponieważ czytałem opinie dopiero po rozmowie o tym zakładzie ciężkiej pracy ;-)

Ktoś

To czyli placa najniższa krajowa ?

Poszukiwacz

Czy kwota 5500 brutto na stanowisko operatora pras jest to podstawowa stawka czy maksymalna pensja brutto z wszystkimi dodatkami?

poszukiwacz

z nadgodzinami? to żart czy potwierdzona informacja?

Do teraz nikt nie odpowiedział co się dzieje z nadgodzinami a sam jestem ich ciekaw zwłaszcza ze są te 3 zmiany. one tylko w kryzysowych sytuacjach są dostępne, jak na przykład kogoś brakuje? ja na magazyn chce iść i tak kminie czy cały czas robota jakaś nie jest do wykonania przypadkiem

Scooby-Doo

Na ile zmian pracuje ricor ?

@Scooby-Doo

3 zmiany, 6-14, 14-22, 22-6

No i teraz kluczowe pytanie, czy bez wyjątków każdy musi robić zgodnie z grafikiem czy może da rade się jakoś ugadać, żeby nie robić na wszystkich?

Nikt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Mam pytanie, jak pracuje się w tej firmie w księgowości? Obecnie jest 3 oferta pracy w tym teamie w krótkim odstępie czasu

Ktoś o zmiany pyta ale przecież w ogłoszeniach są wpisane? Od 6 do 14 i tak dalej (3 zmiany) dla wózkowego, prawda? a jak do tego mają się nadgodziny? Bierzesz ile wlezie czy komuś z innej zmiany musi coś wypaść?

Czemu właśnie te widełki nie są podawane w ofertach? Teraz niedawno ktoś się pytał o średnie do dwóch stanowisk, które są wystawione. Interesuje mnie przy tym praca Project Managera. Możecie co do niej się ustosunkować? Jakie narzędzia do pracy są udostępnianie? Co ze wsparciem?

Mocny jakościowiec

Jeżeli masz prace i nie jest tam źle to odpuść sobie RICOR

@Mocny jakościowiec

Krótko pisząc twierdzisz, że tu na pewno będzie komuś gorzej? z jakich przyczyn akurat Project Manager? Objaśnisz? Jak przy tym wyglądają warunki pracy liderów? Akurat w kontekście zmiany kogoś szukają i również powód mnie zastanawia

nowy

Witam planuje złożyć dokumenty do firmy czy oprócz podstawy stałej są jeszcze jakieś dodatki

Zielony
@nowy

Tak dostaniesz 200 zł premii raz w roku oczywiście jeśli nie będziesz na L4 dodatkowo szóstego grudnia od Mikołaja mandarynkę i cukierka

nowy
@Zielony

@Zielony to nie mam nic a żadnych dodatków to dlatego wiecznie szukają pracowników a jakie warunki bo myślałem tez o składanie dokumentów na Magazyn podobno macie tam jakiegoś nowego Kierownika

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 539 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań