Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

zawiedziona pracownica

jak można faworyzować swoich znajomych nad innymi pracownikami?,panie prezesie trochę normalności prosimy w fabryce,każdy zasługuje na normalne traktowanie

tej

Znajomi Romana ?

zepsuta część

teraz wiem ,dlaczego każdy w firmie nazywa go kałem

piękna ona

znajomi romana ciągle węszą i (usunięte przez administratora) pod siebie by tylko coś się dowiedzieć,obraz nędzy i rozpaczy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
Weronika

@beata z kwiata, musicie pamiętać, że tutaj każdy ma prawo do swoje zdania i nie ma powodów do żadnych obaw. Widzę, że wiele komentarzy dotyczy zarządzania przez głównego szefa. A czy moglibyście sprawę opisać bardziej ogólnie i przedstawić tym obraz RICOR POLSKA dla innych?

beata z kwiata

my wiemy ,dlatego nie piszemy,poznaliśmy już romka

Weronika

@oszukany o jakich obiecanych pieniądzach mówisz? Czy RICOR POLSKA obiecywało jakieś podwyżki, lub dodatkowe premie? Możesz napisać jaśniej, dlaczego czujesz się oszukany?

oszukany

prezesie romanie wsadz pan łeb w muszle klozetowa i spusc pan wode,moze wtedy zacznie pan dbac o załoge,gdzie te pieniadze obiecane?,mamy (usunięte przez administratora) za miske ryzu?,w tych nedznych warónkah

lampeczka łychy

gdzie tam wytrzyma

bardzo dobry znajomy romeczka

roman wez córke na rozprawe,będzie to jakoś lepiej wyglądać,doda ci powagi

Weronika

@proszę bardzo to w takim razie od czego uzależniona jest w praktyce premia? Jej wysokość wydaje się być dość kluczowym aspektem warunków zatrudnienia w RICOR POLSKA. Jasne warunki jej zdobycia są ważne dla celów motywowania pracownika do pracy.

romka znajomy
@Weronika

romek cwaniaka będzie rżnąć w sądzie niebawem,pampery trza będzie mu podesłac na sale rozpraw

Weronika

Popieram @nowy dobrze byłoby gdyby ktoś z pracowników podał uzasadnienie tego czemu w RICOR POLSKA dzieje się źle. Jakie są tutaj warunki pracy? Rodzaj umowy czy terminowość wypłat? Każda opinia powinna dawać uzasadnienie, tak żeby inni wiedzieli czego od firmy oczekiwać.

proszę bardzo
@Weronika

Rodzaj umowy? 60%podstawy + 40% premii, którą prezesik zawsze może Ci zabrać. Nie jeden już był taki przypadek. Warunki pracy są złe, nie są przestrzegane przepisy bhp. Wypłata jest terminowa, ale co z tego gdy jest ona niższa niż pracownika agencji tymczasowej.

bob dylan

A bracia Czeszewscy pracują jeszcze?

knur
@bob dylan

Nie.

bob dylan
@knur

A co sie z nimi stało? czyzby sezon na ziemniaki na plaży w koszalinie sie zaczął

adelard

Czy kierownik Tadek jeszcze pracuje?

hala
@adelard

Niestety.

nikt w sieci nie jest anonimowy

Wilki nie przejmują się tym, co mówią o nich barany

Ty

Zabrakło męskich cech charakteru do wygranej.

@Ty

w przeciwienstwie do ciebie tchorzliwy chamie mam ich choc tyle, ze podpisuje sie pod swoimi slowami, a nie sile sie na anonimowa ironie i sarkazm

ytre

roman to zwykła popluwina pazerna na kase nic więcej

@ytre

Prezesie Romanie jutro mowiac kolokwialnie nap.... sie ideologicznie w Sadzie Pracy, licze, ze masz choc troche przyzwoitosci, odwagi cywilnej, meskich cech charakteru zeby przyjsc osobiscie i powiedziec mi pewne rzeczy w oczy, ktore wypisales w odpowiedzi na moj pozew. Nie ma juz ponoc w firmie takich dwulicowych lizusow pokroju Magdy i Tomka, ktore robili za Twoich totumfackich. Jak brak Ci odwagi, juz nawet nie pod wzgledem merytorycznej argumentacji ale emocjonalnego stosunku do tej sytuacji, dzialania pod wplywem afektu i labilnosci emocjonalnej, jakie maja miejsce w tego typu sytuacjach, to najodwazniejsza z tych wszystkich ludzi, ktorych tam poznalem pozostala Monika z Kontroli Jakosci, jak jeszcze pracuje, to ja wydeleguj w tej sprawie - taki handicap- bede przynajmniej mogl poczuc jakies uczucie respektu psychicznego, wzgledem swoich wypowiedzi na Twoj temat, gdy ona bedzie bronila Twojego "swinskiego honoru".

@wolowik

I jak w sądzie? Wygrałeś?

wolowik

to rozprawa wstepna odrzucilem ugode, wiec musza beda powolani swiadkowie

wolowik

Prezesie Romanie, w zwiazku z Twoja odpowiedzia na moj pozew, gdzie cytuje Twoja wypowiedz "Pozwany jedynie marginalnie (sic!) zaznacza, iz rozwazy podjecie środków ochrony prawnej w zwiazku z uzytymi przez powoda sformulowaniami o rzekomym "stosowaniu rodem z PRL-u ubeckich metod" (moj dopis 'dyskredytowania kogos')"...", to chce Cie poinformowac publicznie, ze rozwaz to na POWAZNIE, dolaczajac jeszcze moje wypowiedzi z tego forum, gdzie okreslilem Cie dodatkowo 'zdrajca, kolaborantem, szkodnikiem narodowym, itp.'. Zalozysz mi sprawe cywilna, jak sobie znajdziesz dobrego prawnika, to ja wygrasz w ramach naruszenia, tzw. "Twoich dobr osobistych", co najwyzej dostane wyrok w stylu, np. kilkudziesiecu godzin weekendowego koszenia trawy przy poznanskich ulicach pod nadzorem kuratora sadowego, z czystym sumieniem wpisze sie tym samym w 'Polski Patos Patriotycznej Walki Niepodległosciowej AK i NSZ'u" :). W najblizszym czasie - nie mam tego obowiazku - ale z przyzwoitosci dostarcze Ci odpowiedz na Twoje wzgldem mnie zarzuty, zebys mogl HR-owca przygotowac do rozpawy w sadzie, zeby byl w temacie o co chodzi, bo samemu przeciez bedziesz sie bal przyjsc, gdy zaczna w Sadzie czytac opinie z tego forum na temat Twojej osoby, wzgldem tego na ile jestes wiarygodny w tym co mowisz. Masz czas do 20 lipca zeby je pousuwac,jezeli chcesz sobie wstydu zaoszczedzic.

@wolowik

Jeżeli "prezes" pousuwa opinie na swój temat to napiszę nowe będąc świadkiem w przyszłych rozprawach sądowych z chęcią powtórzę wszystko to co jest tutaj napisane i nie tylko. Jest to człowiek powinien zarządzać no najwyżej swoim gospodarstwem domowym bo do zarządzania zespołem się nie nadaje, ma się za najlepszego pracodawcę na świecie, tymczasem nie szanuje go żaden z jego podwładnych. Nie znam również bardziej fałszywej i niespójniej osoby jak on. Mam nadzieję, że to wszystko kiedyś do Ciebie wróci żałosny człowieku. A Panu Wołowikowi życzę wygranej.

@ja

Ja mam w (usunięte przez administratora) ta "wygrana", bardziej chodzi mi o "wlasna subiektywna spojnosc mysli,slow i nastepstwa czynow, z ktorych one wynikaja", czego Ty nie zrozumiesz, gdy podpisujesz sie anonimowo i brak Ci zwyklej cywilnej odwagi wziecia odpowiedzilnosci za swoje slowa (usunięte przez administratora) to ma znaczenie, bo i tak kazdy inaczej interpretuje zdarzena jakie sie dzieja, w ostetecznym rozrachunku liczy sie tylko 'odwaga' (taki slawny wiersz Zbigniewa Herberta byl ...). Moje odszkodowanie "jak wygram", pewnie z powrotem zwroce w ramach odszkodowania za 'porzadne jebniecie w morde' swojemu bylemu lizusowatemu, dwulicowemu, wymoczkowatemu, dzieciakowatemu kierownikowi", gdy juz nie bedzie Magdy, za plecami, ktorej mozna sie schować wzywajac Policje, co mnie wtedy wybilo z mojej postawy realizacji swoich deklarowanych czynow i wyjasnienia swoich pogladow wzgledem jego osoby.

kum kum

narzekacie na Romana a nic z tym nie robicie,a on z Was ma polewke czytajac to ,co tu wyspisujecie

jeb

Tadek jest najbardziej fałszywą osobą w tej firmie jaką znam. Co innego w oczy, co innego przy Romku. Ale co się dziwić, z jego "kompetenjami" i podejściem do ludzi nigdzie roboty nie znajdzie.

załoga
@jeb

I znowu prezesowi Romanowi , nie udała się prowokacja z osobą Tadka. Dla twojej wiadomości , załoga dużo bardzie ceni i ufa kierownikowi niż tobie. Twoje wypociny świadczą tylko o tobie.

Capo di tuti capi
@załoga

Ale drzwi wyjściowe dla każdego są otwarte .Nawet dla waszego zaufanego Tadka.To do waszej wiadomości załogo.

ble ble
@Capo di tuti capi

Dokładnie poszukajcie sobie innej roboty.

nop
@Capo di tuti capi

Dla ciebie Roman drzwi też są otwarte, zrób wszystkim przysługę i odejdź z tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 539 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań