Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Ricor ex-worker

Co w tym ricorze? Znowu zwolnienia?

@Ricor ex-worker

Tak, zwolnili Romana. Nareszcie! Teraz mam nadzieję polecą jego przydupasy.

Gonzo
@ja

Czyli kto-Tadziu?

kunta kinte
@ja

roman słaby jesteś i te twoje teksty na forum,patykiem robiony jesteś:),możesz mi tylko swoją kobietke na konika wsadzić:),tylko tyle na ciebie stać

niewiedza
@kunta kinte

chyba roman nie wie ,że jego pracownik gra w filmach porno

Ciekawa

office 25.09.2017 16:45 @Lizus 25.09.2017 13:22 Wielokontna Magda? No na jej miejsce wcisnął swojego kolesia więc może się to powtórzyć w innych przypadkach. Grunt to wchodzić w tyłek pani Eli, wtedy będzie spoko. O co chodzi z tą panią Elżbietą, jaka ma pozycje w firmie i dlaczego to robi.........

fizyczny bawuł z prasy
@Ciekawa

to se pogadali i olali załoge romek i jego lizyjaja

zmora
@Ciekawa

Ela to pierwsza wtyka Romana ,dwulicowe babsko trzeba na nią uważać ,mam nadzieję że też wyleci

spryciula
@zmora

ela jest ok,łapie wage,wygląda jak foka:),a tak na serio to każdy ją lubi mi jej nadawagi

biurowa ona

każdy zna panią ele,miękka (usunięte przez administratora) nic więcej,dla siana (usunięte przez administratora) wypnie jak trzeba,jedno wielkie zero z nadwagą

Oceniacz

Czytają niektóre wpisy trudno myśleć pozytywnie o osobach piszących. Spoko firma ale gorzej z pracownikami!!!

wól pociągowy
@Oceniacz

firma sama w sobie okeyo,ale nasz nadrząca to jakaś kpina,chopy na hali mają ubaw z tego pajacyka-romana

@wól pociągowy

Widać że tak jak większość komentujących, nawet tu już nie pracujesz. Inaczej wiedział byś że Romek to już prehistoria.

hortensja
@Oceniacz

@Oceniasz Słusznie piszesz: to z pracownikami jest coś nie tak. Oprócz operatorów robotów i pras jest cała masa z bożej łaski brygadzistów z chorą ambicja którzy d-*>upe wyżej noszą niż ją mają. Banda nygusów i wszelakiej maści cwaniaczków bez kultury i obycia. Jeden drugiego poklepuje i wzajemnie adoruje uważając że dzięki temu coś znaczy i jest nie do ruszenia. Stąd innym normalnym patrząc na to co dzieje się w firmie, zbiera się na wymioty.

testosteron
@hortensja

roman daj swoją lole nam na przerwe:),poszarpiemy ją troche-podobno masz z tym problem:)

wielki i twardy
@testosteron

romek ta twoja lubi ostre tarcie?:),pochwal się

kwintesencja jakości

i tak starczanowo padnie,kto tam ma robić? te ćwierć inteligenty z wiosek czy sami ukraincy.?Praca tam aktualnie dla wiekszosci jest nieoplacalna nie licząc pizdun&iek po rodzinie i dupolizów

@kwintesencja jakości

Czyli ty już nie pracujesz a nadal narzekasz. Moze to jednak kwestia charakteru a nie firmy ?

ELA
@kwintesencja jakości

A mi sie tam , podoba w starczanowie......., i kto tu jest mondry...ha ha

ktos
@ELA

chyba niedługo tam popracujesz haha

Wieśniak z okolic ST
@kwintesencja jakości

Ci z okolicznych wiosek pewnie będą i tak lepsi od Ciebie nygusie bo pracy się nie boją he he widzę żal (usunięte przez administratora) ściska to kup sobie maść na ból (usunięte przez administratora) przez neta a jak cie (usunięte przez administratora) nie stać bo musisz w amzonie orać to ci zrobie sponsoring. I j#*!ij się w ten glupi leb.

kochający prace
@Wieśniak z okolic ST

roman to cud ,że się urodziłeś:),a co dopiero mówić,że ty myślisz :),żal takich zasranców ja ty ,zawsze byłeś nikim,aktorstwem nic nie zdziałasz na dłuższą mete....

prasowy joint
@Wieśniak z okolic ST

nasz prezes to zwykła szmata,obiecuje góry a (usunięte przez administratora) mamy ,taka jest prawda,jebać to on może ale swoja lole ale nie nas...

beata
@kwintesencja jakości

szkoda firmy,roman się nie nadaje

oddany z jakości
@beata

własnie roman od tego picia wódy itp traci trzeżwe myślenie

poszkodowany
@kwintesencja jakości

no czemu ta ola i te podobne nygusy romana mają mieć lepiej od nas?żygowiny

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
adelard

Powiedzcie mi gdzie znajdę Jabłońskiego, Starczanowo, Poznań, jakieś namiary? Mam z nim do pogadania.

klika

poznan

ona
@klika

nic dodać nic ując , pani(usunięte przez administratora)to dwulicowa osoba, zawsze o tym wiedziałam, uważa że ma plecy w angli to może wszystko

@ona

prezesie romanie my wszyscy znamy pana historie i fakty,daruj se pan swoje wypociny na forum

A co z Jabłońskim?

Wołyń
@adelard

a co ma być? kwartał...tyle mu daje..

prasa do blachy
@Wołyń

roman skończ z tym pajacowaniem na necie,wszyscy wiedzą,że tu najwięcej to ty wypisujesz głupoty

Blondi

Na szczęście cały najgorszy sort przeszedł już do Starczanowa: ci od robotów, jakość i niektórzy operatorzy. Dobrze, że nie ma tu też tych z logistyki bo są rzałośni i pierdzom w stołki. Teraz jak jakość panosi się i żądzi, a utrzymanie ruchu i logistyka zawodzom po całości to mam nadzieje ze legnom tam w gruzach.

adelard

Witam, Mam pytanie Czy kierownik produkcji Tadeusz J. jeszcze pracuje? I czy w Poznaniu czy w Starczanowie? Co o nim sądzicie, jakie opinie?

krewny romana
@adelard

roman ty budziesz zawsze gówno,nieważne co tu napiszesz i kogo przekupisz,i komu (usunięte przez administratora) będziesz lizał,dobrze o tym wiesz:)

@krewny romana

prezesienieniu romciu czemu pan tak ciho na dópie siedzi jak sie pierdolino wszystko?,o co kamono ?

angel
@adelard

roman ty tu nic nie pisz ,bo złazisz na psy,zachowaj choć nitke swoje honoru i się powieś:),będzie spokój :)

byk
@angel

nasz prezes ty zwykła kur.a,łże jak (usunięte przez administratora) wyciągniąta krowie z (usunięte przez administratora)

wino
@byk

my to wiemy ,ale co mamy zrobić

lufa
@byk

nasz prezes ma wielką zalete,dobrze tyłki podciera swoim niby znajomym

PHOENIXprzezF

może za porządki się wezmą i wysiudają kolesiostwo Romana a trochę tego będzie, produkcja, kontrola jakości ,biuro...zresztą każdy wie o kogo chodzi.Zmiana na lepsze

@PHOENIXprzezF

Biuro? Magda już poleciała to kto?

pracuś
@anonymous

roman zmień pampersa bo przecieka , i smród na hale idzie

@pracuś

Magda miło Cię widzieć.

ty
@anonymous

prezesie romanie z nocnikiem na głowie wygląda pan super

@ty

Dziękuję.

she
@anonymous

no kto Pani Ela, ukrywa się, ale wszyscy wiedzą co i jak

No i poleciał...

poznaniak

jaskółki świergotają czarne chwile w firmie

chrześcijanin z wlk

pod włos bierz tą swoją kobyłe, ale nie pracowników porządnej firmy

pracownica z biura
@chrześcijanin z wlk

prezesie romanie prosimy tylko o jedno,byś nie pisał kłamstw na forum,tylko tyle ,i aż tyle

byly

A co Tam u Kierownika

Polak

Co Wy stale oczerniacie Pana Romana ? to jest naprawdę wporzo gościu i za dobrze widocznie tam z nim mieliście a teraz będzie nowy Prezes i dopiero Wam pokaże . Także harówka dopiero się zacznie. Pozdrawiam cfaniaków na tym forum !

sexmasterka

co tak cichutko pyskacze;*

Weronika

Z ostatnich komentarzy na forum wynika, że szef RICOR POLSKA sukcesywnie wymienia kadrę pracowniczą na własnych znajomych? Dlaczego więc dopiero teraz? Możecie napisać na ten temat coś więcej? Czy nowi pracownicy również mają się czym przejmować?

trędowata
@Weronika

boimy się pisać cokolwiek na prezesa roman ,bo nas zwolni

franek
@trędowata

układy i układziki,powiązania pewnych osób w firmie stają się już męczące,ten nagada na tego itd,każdy sra ikrą bo wie zaraz ktoś komuś coś doniesie

dziewcze

cała zaloga wie o co cho,dobrze że Tadek jest

prymus

my wiemy na kogo szykuje się roman,zwleka z tym bo wie ,że to będzie bolało

Lizus

Wielokontna Magda?

office
@Lizus

wredna kobieta

pewnie ,że chce,takie chodzą słuchy na halach,ponoć swoich chce wciskać non stop ale sukcesywnie

dziewczyna

panie prezesie romanie ,czy to prawda,że chce pan kolejne osoby zwalniać ?,

narybek

dechy i jeszcze raz dechy zaliczamy,cienizna w calym przekroju

zwykły pracownik

też to zauważyłam

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 539 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań