Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

K

Ile można za wami czekać...Ogarnijcie zebrania wcześniej...

@K

Nie za bardzo rozumiem co masz na myśli dodając swoją opinię. Jeżeli w firmie są jakieś opóźnienia może powinieneś porozmawiać z przełożonymi? Niekoniecznie zobaczą Twoją wypowiedź na forum. Skoro już dodałeś swoją opinię to może powiesz coś więcej na temat pracy w firmie? Odpowiadają Ci warunki zatrudnienia?

K
@Weronika

To, że zebrania BHP czy inne powinny być robione w godzinach pracy, a nie od 14. Wera potwierdzisz, że dojazdy z Poznania do końcu roku tylko?

@K

Nie jestem zatrudniona w RICOR, a więc nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi. Może zrobi to ktoś nieco lepiej zorientowany, za co trzymam kciuki. Poprzednio pytałam Cię o warunki zatrudnienia w tej firmie. Jak je oceniasz? Są wystarczające dobre?

Nikt
@Weronika

Ponoć ma być spotkanie 01.10 na temat transportu.

Erwin

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto składać dokumenty?

X

Ricor organizujecie zebrania wcześniej, bo musimy specjalnie za Wami czekać, a każdemu się śpieszy do domu.

Szukający pracy

Jak pracuje się w tej firmie? Jakie są zarobki na produkcji? Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego bo widziałem ogłoszenie i się zastanawiam nad złożeniem CV, atmosfera jest spoko na dwóch zmianach czy polecacie jedna ze zmian bo nie chce pracować z ludźmi gdzie musisz uważać na to co mówisz. Pozdrawiam

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

witam, cz pracodawca zapewmia jeszcze dojazd z Poznania do Starczanowa ?

Wuja John
@123

Socjal masz pełny plus masa premii i benefitów, raz w miesiącu sobie możesz kawał blachy do domu wziąć. No i uważaj na jakość bo to jedna wielka banda która umili Ci czas pracy. A zarobki to masakra normalnie że nie będziesz wiedział kiedy to wydać

Umilony
@123

Tak, na kazda zmiane dojezdza autobus ze srodki

twoja znajoma zawstydzona

prezes roman schodzi na margines społeczeństwa,wszystkie brudy o nim znają wszyscy

Baad
@twoja znajoma zawstydzona

Monika proszę Cię przestańkażdy wie, że nie nadawałaś się do tej pracy więc miej pretensje wyłącznie do siebie.

@Baad

Forum służy do prowadzenia rozmów i wymiany poglądów na temat tego, jakim pracodawcą jest dana firma. Proszę Cię, abyś trzymał się tej tematyki. Wnioskuję, że pracujesz w RICOR POLSKA. Napisz więc proszę, czy jesteś zadowolony z oferowanych warunków zatrudnienia. Warto złożyć tam CV? Jednocześnie przypominam, że nie wolno podawać w komentarzach imion osób związanych z firmą. Jest to zabronione przez regulamin, a złamanie zakazu może skutkować usunięciem wpisu.

zainteresowany pracą

Może mi ktoś podać e-mail by wysłać CV o pracę w Starczanowie. Jakie są zarobki na początek?

Lenon-ek

Mam wrażenie, że tzw. Weronika robi wszystko , aby ukryć osobiste opinie o firmie. Osoby pracujące mają wyrobione zdanie i nic to nie zmieni. Zgadnijcie ile Polskich pracowników jeszcze pracuje na produkcji? Czy ilośc blaszek na prasie świadczy o wszystkim? Ile godzin, dni , tygodni itd da się wytrzymać w hałasie z zatyczkami w uszach? Czy wierzysz, że elegancko ubrany ENG man, poklepie cię po plecach i powie OK, szczerze?

Takiowaki
@Lenon-ek

Ale przecież "Weronika" to pracownik Goworku ktorego zadaniem jest generowanie ruchu na profilu.

@Lenon-ek

Nie chcę ukrywać niczyich opinii. Jest wręcz przeciwnie. Zależy mi na tym, aby użytkownicy szczerze pisali, co myślą o pracy w RICOR. Dzięki temu osoby chcące złożyć tam dokumenty aplikacyjne, mogą łatwiej zorientować się, czy jest to dla nich dobre miejsce. Jeżeli zatem masz ochotę, napisz proszę coś więcej na temat warunków zatrudnienia. Czy do zasadniczego wynagrodzenia oferowane są jakieś bonusy, typu dofinansowanie karty sportowej? Każda rzeczowa informacja będzie na forum nieoceniona.

Weronika

Na stronie internetowej z ofertami pracy znalazłam dwie zamieszczone przez RICOR POLSKA. Firma rekrutuje obecnie na dwie posady: Inżynier jakości Magazynier Czy dla kogoś z Was te oferty są interesujące i zamierza wysłać CV? Koniecznie dajcie znać, czy wzięliście udział w spotkaniu kwalifikacyjnym. Opiszcie też swoje wrażenia. Będzie to podpowiedź dla kolejnych aplikantów.

Niedoinformowany

Co tam słychać w ricorze ? Rumuny jeszcze robią za kokosy i po 4k z nadg wychodzą ?

Weronika

@Mechanik proszę Cię o niepodawanie na forum imion pracowników firmy. Jest to zabronione przez regulamin i jeśli takie informacje pojawiają się w komentarzu, może on zostać skasowany. Wiąże się to z ochroną danych osobowych. W przypadku wątpliwości, zapraszam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Weronika

@anonymous a orientujesz się czy są oferowane podwyżki dla pracowników z dłuższym stażem? @Mati dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie czy w RICOR POLSKA są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? Jest możliwość uzyskania awansu? Takie informacje mogą być decydujące przy podejmowaniu decyzji o wysłaniu do firmy cv.

Mechanik
@Weronika

No podwyżki to są na max. Chyba że dla Aleksandry i Przemysława z jakości bo inaczej to zapomnij. Widać mają swój UKŁAD bo razem jeżdżą na delegację i ewentualnie Witek do tego trójkąta czasem dołączy ☺

Weronika

@sebix a jak wygląda kwestia awansu i możliwości rozwoju zawodowego w RICOR POLSKA? Jest wyznaczona ścieżka kariery? Firma szkoli pracowników, żeby podnieśli swoje kwalifikacje? @ssdy a jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy? Rozumiem, że jesteś zatrudniony/zatrudniona w RICOR POLSKA. Jeżeli podzielisz się z nami swoją opinią, będzie to istotne dla osób zainteresowanych wysłaniem tam swojego cv.

Weronika

@Feliks tak, ja znalazłam ofertę zamieszczoną przez RICOR POLSKA na jednym z dużych portali z ogłoszeniami od pracodawców. Chodzi o stanowisko Księgowej/Księgowego. Należy posiadać minimum 5 lat doświadczenia w takiej pracy. Taka posada Cię interesuje czy może szukasz innej? @Mati a jaka jest atmosfera w firmie i relacje między pracownikami?

Mati
@Weronika

Atmosfera jest taka sama jak w każdej polskiej firmie. Jest część ludzi w porządku i część, która tylko narzeka i nie chce pracować. Na moje doświadczenia jednak powiem, że atmosfera jest dobra, bo firma jest relatywnie mała i nie ma korporacyjnych zagrywek.

sebix
@Mati

Mati nie wiem jak długo tam pracujesz i gdzie Ale w biurze jest wysoki i wyrachowany poziom zagrywek :)

;-) lol

Najlepsza firma w jakiej pracowałem. Darmowa siłownia na prasach, a na robotach spawalniczych można kilometry wychodzić. Wspaniali brygadziści i kierownik - produkcji zawsze pomogą. Firma stawia na jakość a nie na ilość.

ssdy
@;-) lol

Wyśpij się najpierw :) a nie piszesz z rana bzdury

poraszka dla początkujących kasa to ok 2100zł umowa zlecenie praca produkcja

Feliks

To dobre informacje, może ktoś słyszał o ewentualnej pracy w firmie?

Mati

Praca jest ok. Bezproblemowy dojazd dla ludzi z okolicy. Zdobywają nowe projekty, firma się rozwija.

Oceniacz

Tak cicho na forum? to tylko dobrze świadczy.

Patryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 540 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042