Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

prezes

Drodzy pracownicy, apeluje do wszystkich nie opuszczajcie Ricora, umowy 40/60 zostana anulowane.

@prezes

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć...

Tak jak powiedzialem wczesniej, nie podpisze tej smieciowej umowy. Dałem wypowiedzenie, jakos nie było problemów ze znalezieniem nowej pracy. Dodam, że za lepsza stawke.

kolega
@pracownik

Nie jestes pierwszy który tak zrobil i z tegoco wiem to nie ostatni. Ja też dostałem prace w swoim zawodzie. Musze podziekowac panu Romanowi gdyby nie umowy 60/40 pewnie dalej bym sie meczył w Ricor za duzo mniejsze pieniadze.

szach-mat

Adam to inna bajka na niego powinien czekać wyrok sądowy za pewne czyny( w sumie to braciszek też)....a prezes łatwo został prezesem i łatwo może ten stołeczek stracić bo jak jest każdy widzi zwłaszcza angole i wbrew opinii oni umieją liczyć.

szach-mat

ludzie odejdą prezesa wyrzucą za braki w produkcji, bo jeleni to sobie może w rodzinie poszukać.

@szach-mat

za braki w produkcji wyrzucą Artura bo to on jest za nią odpowiedzialny. Co do jeleni w rodzinie - to tu też kłania się Artur.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
60/40

Zalety umowy 60/40 dla firmy 1. pracownik bedzie mniej chorowł - bedzie 100% frekwenscja, 2) pracownik bedzie donosił jeden na drugiego, aby nie stracic premii, 3) będzie panował strach - a tak najlepiej kieruje sie ludzmi. Z punktu widzenia zarządzajacych nie ma nic lepszego, bardzo inteligentne posunięcie pana PREZESA Romana Zalety dla Pracownika- 1) Bedzie wdzieczny jesli wogóle otrzyma 100% wynagrodzenia. Taki jest kapitalizm i Musicie sie z tym pogodzic. Dlatego przestancie sie mazac i do roboty

boli

Więc dlaczego mydlisz innym oczy mówiąc, że nowe umowy są ok, skoro tak nie jest. Nie można sobie pozwolić na pomiatanie człowiekiem przez jakieś pomysły pseudo prezesa

boli

Mydlisz oczy na polecenie prezesa, warunki są zdecydowanie gorsze, a Ty nie potrafisz nawet kilku zalet wymienić. Ewidentnie widać że zalety są tylko po stronie firmy nie pracownika.

@boli

Nawet jeśli tak jest to nic z tym nie zrobimy. Nikomu nie mydlę oczu, jestem w tej samej sytuacji co Ty, czekam na nowe umowy i długo się zastanawiałem czy podpisać. Ale póki co nie mam nic do stracenia, nie zwolnię się nie mając innej roboty.

bez przesady

To nie ma znaczenia co ja popieram a czego nie, ale buntowanie się niczego nie zmieni i do niczego nikogo nie zaprowadzi. Doszedłem do wniosku, że najlepiej robić swoje, wtedy nikt się Ciebie czepiać bez sensu nie będzie.

boli

zalety które widzisz bo skoro nie ma wielkich zalet to po co robić zamęt ze zmianami, które Ty popierasz

boli

wiec wypunktuj mi te zalety, które wg Ciebie są.

@boli

Nauczmy się czytać ze zrozumienie, wtedy wszystkim nam będzie łatwiej, napisałem, że nie wielkich zalet, więc co wg Ciebie mam punktować?

boli

A jakie sa zalety nowego systemu? Nie bardzo rozumiem co jest w nim pozytywnego,Dzieki za wszelkie lopatologiczne wytlumaczenia moze zrozumiem

@boli

Może nie ma wielkich zalet ale wielkich wad też nie ma. Skupmy się na pracy.

opamiętajcie się

Czytać mi się już tych głupot nie chce!! Jeżeli ktoś się zwalnia to na własne życzenie, a może po podszeptach Artura, który chodzi z Tadziem po hali i wszystkich straszy nowym systemem. Wiec przestańcie wypisywać takie rzeczy. Dobrze, że chociaż prezes jest osobą świadomą jak się robi biznes, może w końcu dzięki niemu wszystko się w firmie ułoży. A starej gwardii już podziękujemy...

a.a.

Co ten dyro wyprawia ?kolejnego rzetelnego pracownika zwalnia. Chyba pora na maila do anglii.

Tak

Sam sobie podpisz i zobaczysz co będzie.Są bardziej "normalne"firmy niż ten chory RICOR.

Co Wyście się tak uwzieli na tego prezesa? Przecież on nie robi nikomu niczego złego.

@pracownik

prezes uszczesliwia wszystkich na sile swoimi umowami 60/40, nawet juz istniejace umowy chce zmienic. Ja nie podpisze I wiem że kilka osob również. Jego wyjasnienia na zebraniu to kpina, mysli ze z idiotami rozmawia. chce nam wmowic że robi nam przysługe

wiedz

Zawsze tak było jak swiat swiatem , że kapitalista wykorzystuje pracownika. Nie powinno was to dziwić. Róznica polega tylko natym, że jeden przestrzega pewnych regul, drugi nie.I tak to jest z naszym prezesem. Jest 60/40 OK ale, tylko do czasu. Pojawi się nowa praca to do widzenia panie Romanie.

produkcja

Tadziu, nie warto sie tak otwierac prezes i tak to ma w (usunięte przez administratora) moze masz racje niech wszystkich pozwalnia i w to miejsce pozatrudnia swoich znajomych. Oczywiscie na umowy smieciowe 60/40.

normalny

Jest wiele nowych projektów a My musimy zajmować się pierdołami,nie wszyscy podpiszą nowe umowy i wtedy się zacznie,opóźnienia w produkcji,brak ludzi z kompetencjami,jest taki rynek że od razu nie znajdzie się odpowiednich ludzi,najłatwiej oczerniać tutaj innych samemu nic nie robiąc,ja wolę zarabiać 1800 i mieć spokojną pracę niż 2500 i zapieprzać soboty za grosze

pracownik 1
@normalny

A założysz się, że wszyscy podpiszą? :)

dlaczego dwa koszalińskie? ten drugi nie jest koszaliński!

rewolucjonista

Dwa koszalińskie, czyli Artur i Adam. Jak Wy ludzie nie myślicie.......

MYśliwy
@rewolucjonista

Tadziu,a ty myślisz?

gal anonim
@MYśliwy

Tadziu knuje z dyrem jak tu prezesa wykurzyć ze stołka, hehe. Wziąłbyś się Tadziu za robotę w końcu bo organizacja pracy w dziale produkcji leży i kwiczy. Czas wielki aby skończyło się raz na zawsze panowanie króla Artura i jego przydupasów.

gal anonim
@gal anonim

Prezesie Romanie wziąlbys sie to roboty a nie na forum od rana do wieczora, na produkcji organizacja ? . daj juz sobie spokój tymi wpisami pozwól pracować.

Tadek
@gal anonim

Jestem chyba jedyny który odpowiada w swoim imieniu,odpowiedź do Gal anonim i Myśliwy:daję z siebie wszystko pracując po 10-12h i widzą to wszyscy z wyjątkiem was,przychodzę do pracy nawet po śmierci ojca bo były kłopoty w pracy może to jest głupota ale ja się angażuję w firmie,jeśli ktoś zamierza mnie obrażać lub insynuować mi jakieś spiski to proszę aby się przedstawił,wtedy będę miał możliwość spojrzeć mu w twarz i wnieść sprawę do sądu(choć nawet nie potrzebuję waszej tożsamości) bo już mnie to męczy

I
@Tadek

kogo to obchodzi?

Zgniatacz

Że też ziemia nosi takie dwa koszalińskie gady na sobie.Zużywają tlen i wydzielają z jednego końca CO2,a z drugiego CH4.Same gazy cieplarniane.Won z RICOR!

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 539 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań