Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Stary praciownik

Hej, a ten cały Artur jeszcze pracuje, czy już się go pozbyli?

bob marley

Z tego co wiem to Jaro mial kiedys dobrego nauczyciela,ktory mu sporo przekazal z robotyki inaczej bylby w czarnej dziurze dzisiaj bo zapewne Adas i Artur niczego by go nie nauczyli, a koles ponoc rzucil prace wprowadzajac Artura w stan oslupienia .

podsłuch

I Jaromir, i Tadeusz, i Darek z jakości.. Niech pani wie jacy tu są pracownicy. Krytykują zarówno panią jak i pana prezesa. Moim zdaniem bezpodstawnie.

drugi pracownik

Hehehe, racja, Maciej to zabawny gość ale po prezesie drugi największy sxiemniacz w ricorze. I jego pracownicy biorą z niego przykład.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.

Niech się pani nie przejmuje pani Magdo, tylko niech pani uważa na zezowatego Damiana, kiedyś mówił o pani same dobre rzeczy a teraz to nie chciałaby pani słyszeć co o pani mówi. I wszystkich wokół nakreca przeciwko pani. No i niektórzy się dają a co mądrzejsi wiedzą że to nie jest prawda.

Dbanie o sprawy BHP pracowników to jedno a sam sposób bycia to druga sprawa. Nie wiem czy to tak trudno zrozumieć.

Też się zastanawiam kto tu ciągle obraża Magdę. Pracowałem tu zanim pani Magda zaczęła tu pracę i mam porównanie jak bylo a jak jest, a jest o niebo lepiej. Pani Magda dba o pracowników o to widać. Dużo dzięki jej pracy zmieniło się na dobre.

Nani
@pracownik

Filozof Hegla.Kogo jeszcze macie w tym cyrku?Indiańskiego szamana potrzebujecie?

PRACOWNIK

"czarna" się pogubiła w rolach,już sama nie wie kogo ma udawać:),teraz niech zagra "śmiesznego romka",i co drugie słowo mówi aha aha aha,nie no ok aha hahahahahahaha

sab

Z Moniką tak jest bo Maciej na wszystko jej pozwala a ona robi sobie co chce a właściwie to nic nie robi, chodzi po hali i ściemnia, po 50 min na przerwach siedzi. Co to za sprawiedliwość, my harujemy a co niektórzy szkoda słów. Byś się przypatrzył prezesie!

@sab

Maciek nie zwróci Monice uwagi bo sam sie opier....a, takie ściemniacza to w całej fabryce nie ma.

ricor

A z tego co ja słyszałem to ta Iwona nie mogła się dogadać z Moniką i ogólnie bardzo się nie lubiły.

Ale tu ciągle jest ktoś z uk i wszyscy widzą co robi Roman - czytaj: Nic złego nie robi. Zaręczam ci że nikt w uk nie ma zastrzeżeń do jego pracy i Twoje donosy niczego nie zmienią.

załoga
@pracownik

wielu z nas pracowało z Damianem i wszyscy jestesmy zdania, że to dobry pracownik, i do tego bardzo dobry kolega. Panie romanie zamiast obrażać tu wszystkich dookoła zainteresuj sie produkcja. miały byc nadgodziny a tu lipa, brak czesci. za ten brak znowu nie obwiniaj ?.. dla twojej wiadomości on rowniez ma ciebie i ta fabryke w D.

Załoga

Tak jak uzgodniliśmy trzeba będzie wszystkie informacje przesłac do UK, niech wiedza jak Roman traktuje tu ludzi. Szkoga że nie wszyscy chca sie podpisac z imienia, z obawy przed zwolnieniem. Dodam tylko że nie tylko my na produkcyjni mamy dość tego typa. dostanie reprymendę to moze cos sie zmieni.

Obserwator

A co z dziewczynami ktore pracowaly? Z tego co wiem odeszly przez Czarna Mambe.Szkoda dobrych pracownikow.Nie dziwi mnie ich decyzja bo czarna przeszla sama siebie. Tak sie ludzi nie traktuje kobieto!!!!!

wolowik
@Obserwator

Jak będziesz obrażal Magde, która bardzo dobrze wykonuje swoja pracę, to jak sie dowiem kim jesteś, to mogę cie walnąć w mordę i mam gdzieś konsekwencje. Ty chamie odwazny jestes i taki "elokwentny" bo anomimowy, znajdz sobie kogos rownego sobie do takiego prymitywnego obrazania, a nie kobiete, wtedy zobaczysz jaki jestes zalosny. Jak ja bym był prezesem i musial czytac takie komentarze, to juz dawno zlozylbym oficjalne firmowe pismo do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych o wniosek rozpoczęcia cywilnego postepowania mającego udostepnić przez firme prowadzaca ten portal adresow ip, bo takie chamskie obrazania, pisane zamiast merytorycznej oceny warunkow pracy sie na takie cos kwalifikują. Jeszcze dodatkowo przynosza straty wizerunkowe firmie, gdy inni czytaja takie komentarze i nie chca nawet przyjsc sprobowac tutaj do pracy, zeby sie sami przeknac jak jest w porownaniu do innych zakladów. Byście wtedy w koncu kurwa przestali szczekać i ryć pod kims jak świnie. Pewnie teraz anonimowo zaczniesz negatywnie pisać na mnie, dołacze do kolejnych obgadywanych na tym forum, to "let's rock". Będzie taki typowo heglowski dialektyczny rozwoj samoswiadomosci osob tutaj pracujacych, gdy zaczną sobie uswiadamiac prawde jak sa postrzegani przez innych.

robot+prasa

Zwiazki zawodowe to jedyna rzecz ktora moze nas ochronic przed wariatami,poza tym wprowadzi sie sprawiedliwy fundusz socjalny

Dominik D

Premie nadymali z wynagrodzen przez caly rok nawet ostatniego miesiaca grudnia mi dobrze nie policzyli ... A co do mojego zwolnienia podejrzewam ze stoi za tym kontrola+jaro wkoncu to oni sa zawsze na tych cichych zebraniach ... Jeszcze co do premii nie byly one dla przydupasow ani dla tych co nie byli na zwolnieniach po prostu losowo je przyznali ... Olczak brak zwolnien a nie dostal premii a to ze na koniec roku mu plecy wysiadly to praktycznie to samo co Walkowiak z reka tyle ze Pawel premie dostal :)

adam bez zeba

tylko Inspekcja Pracy może nam pomóc, ja juz kilka wniosków złożyłem na firme

Podobno to, podobno tamto. Niech sam prezes napisze na forum za co były premie, w końcu przecież czyta te wpisy, więc w czym problem.

robot

Premie podobno były za brak zwolnień lekarskich...

roboty

Jaro to chyba tak średnio umie decyzje podejmować, jest przedstawicielem załogi niby a nic nie potrafi ogarnąć i załogę ma gdzieś, zawsze był, jest i będzie tylko przydupasem pożal się boże kierownika produkcji.

prasa
@roboty

A po co Jaro ma sie wysilac jak prezes go olał i premie tylko przydupasom dał. Jednak bardzo szkoda Dominika, jako nieliczny umiał postawic na swoim i powalczyc o załogę.

Dominik D

Obserwatorze zacznijmy od pytan : Robiles ze mna na 1 stanowisku ? Widziales kiedys jakies niedociagniecia w mojej pracy ? Podkreslam procz pomiarow ktore powinny nalezec do kontroli jakosci ktora tylko siedzi na (usunięte przez administratora) nic nie robiac... Dodam rowniez ze nie bylem zlym pracownikiem bylem po prostu niewygodny dla niektorych chcac narzucic im cos co powinni robic . Nie lubie robic czegos za kogos a to roznica pomiedzy zlym pracownikiem a niewygodnym :) Tym samym zasluzylem sobie na wylot i u kontroli jakosci i u Jara ktorzy zawsze bywali na zebraniach i to oni podejmowali decyzje za plecami wszystkich . Pozatym to ja wsrod pracownikow mialem przebicie i nikt nigdy i od nikogo z pracownikow produkcyjnych nie uslyszalem zlego slowa o sobie :)

taaaaa
@Dominik D

Prawda Domino, Jaro i jakość Cię nienawidzili.

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 539 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań