Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

idol

Kierownik jak będzie trzeba to wróci na prasę nie ma problemow, ale co zrobi prezes?

what?

Obiektywny to ty akurat nie jesteś. Prezes przepracował na hali więcej niż poprzedni dyrektor i kierownik razem wzięci - jak trzeba to jeździ wózkiem, tyra na prasie. Nie rozumiem dlaczego tak źle go oceniacie, bo on na to kompletnie nie zasługuje.

nowy
@what?

Ale ty pierdoly wypisujsz !jak juz cos piszesz to pisz prawde...jak mu się wali grund pod nogami to musi zapier....

PRACOWNIK

a roman za co odpowiada?

Co??

Po jednej osobie na prasie?Tyły w produkcji?A czym zajmuje się kierownik produkcji?Czy już zapier....przy prasie jak kiedyś?Jeśli nie,to niech idzie za swym kolegą-byłym dyrektorem.Tak to jest jak się nieudacznicy do rządzenia biorą żeby tylko pieniądze brać.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

"Poraz kolejny prezesik stara sie włozyc szpile pomiedzy Jaro i reszte załogi, dla informacji ; relacje Jara z załogą są b.dobre" - Jaro to przecież jeszcze dzieciak i Roman ma go gdzieś, bo co on mu może.

ang

W ang.jest podobnie jak u was ,wszyscy na siebie gadają,tylko z ta różnica ze angglik nie dopuściłyby do tego ze są opóźnienia w produkcji....u nas muszą być normy i jeszcze raz normy,jak ich nie ma to odpowiedzialna osoba jest do wymiany,wydaje mi się ze osoba która tam zarządza po prostu się do tego nie nadaje ....i ma nieodpowiednio Ep dobranych pracownikow

Wystarczy być średnio inteligentnym żeby wiedzieć że za poszczególne procesy w firmie są odpowiedzialni konkretni ludzie na konkretnych stanowiskach: za finanse księgowa, za przepływ towaru logistyka, za jakość inżynierowie jakości a za terminową realizację planu produkcji - kierownik produkcji.

PRACOWNIK

roman nie ogarnia produkcji,przy braku części nie ma planu b dla pracowników-tylko się śmieją pod nosem z tego faktu,po jednej osobie na prasie-to żałosny widok,przecież mamy takie tyły w producji!!,coś nie halo jest w naszej firmie od dłuższego czasu

Dominik D

Co do tego czy firma bedzie miala spokoj to nwm bo nie zgadzaja mi sie wyplaty+godziny :) Wiec nie powiedzialbym ze beda mieli spokoj :)

Dominik D

Nie mualem sobie niczego do zarzucenia przez półtora roku 21 dni l4 wraz z opiekami to duzo ? Coniektorzy mieli dluzsze wolne nawet po 40dni+ to moje 21 faltycznie mnie wyklucza . a co do mojej nowej pracy to ci co maja wiedziec to wiedza :D

Ty na pewno z nim dużo pracowałeś, że nawet nie wiesz jak ma na imię, Dominik a nie Damian :)

hala

Dominik, jak masz już niby tą lepszą pracę to powiedz gdzie, pomożesz podobnym do siebie ciągle marudzącym i narzekającym tutaj na coś, myślącym, że wszędzie na nich z otwartymi rękami czekają się w końcu zdecydować stąd odejść i tam robotę znaleść. Im pomożesz i tutaj będzie spokój.

hala

Domino, Jaromir nakręcał Kierownika, że jesteś największym darmozjadem i coś w końcu firma powinna z tym zrobić. A tak jakbyś sobie miał odpowiedzieć z ręką na sercu...nie miałeś sobie niczego do zarzucenia jako pracownik?

Dominik D

A czemu ja mam o to pytac mam juz prace z lepszymi zarobkami i umowa wypowiadam sie na temat firmy i tego co robia i w jaki sposob zalatwiaja takie potrzeby . przez poltora roku naliczone mialem 21 dni l4 z opiekami na dzieci wlacznie wiec nwm czy to az tak duzo zeby kogos zwolnic z tego tytulu jesli tak to kto by tam pracowal w firmie jesli by tak bylo ? Zostalem zwolniony tylko i wylacznie za posrednictwem kontroli jakosci i magdy

rozsądny
@Dominik D

Zostałeś zwolniony za pośrednictwem Tadeusza, to jest jedyna osoba, która decyduje o pracownikach produkcji. On wybiera sobie pracowników i on decyduje kogo nie chce mieć już w załodze.

jury
@rozsądny

A tak z innej beczki, to Tadeusz własnie został zwycięzcą konkursu na kozła ofiarnego w firmie Ricor Polska...

Dominik D

Tak sobie patrze co piszecie powiem tak kto podskoczy kontroli jakosci mowiac im ze nic nie robia itp co jest prawda od razu moze pakowac manele 1 slowo moniki czy maciej do magdy i juz was w firmie nie ma traktuja ich slowo w 100% wasze slowo przeciw im slowu nic nie da magda z prezesem i tak wezmie ich strone. Ja dzieki temu stracilem roboty i dowiaduje sie ze kilka kolejnych osob rowniez . przy wypowiedzeniu powiedziane mialem ze na zebraniach gadaja o osobach z firmy :) szkoda tylko ze zadna z tych osob co na te zebrania chodzi nie pracuje z nikim z produkcji haha smich na sali lepiej wiedza kto sie nadaje a kto nie . szkoda tylko ze swoich obowiazkow nie wykonuja ale to tylko i wylacznie dzieki maciusiowi ktory tez praktycznie nic nie robi a ma duze przebicie w swoim slowie.

Wiecie co Chlopaki, pracuję z Wami na produkcj już ładny kawałek czasu i lubię was ale nagle jak zaczęły się sypać imiona to miejsce to okazało się nie odpowiednie... Ale żeby obrażać ludzi spoza produkcji to jest ok? Ja nie mam nic przeciwko obrazanym to osobom, wiem kto co myśli i kto co o kim pisze i zastanawiam się czy nie iść z tym w końcu do prezesa. To co to wypikujecie zaczyna być powoli niesmaczne.

@pracownik

To idz do prezesa i zapytaj jakie to są jego kryteria przy przyznawaniu premii, bo każdy chce wiedzieć? zapytaj jakie sa kryteria przy zwalnianiu dobrych pracowników, którzy zapierdzielają cały rok, kazdy może zachorować i to chyba nie jest powód? przy okazji zapytaj kiedy te smieciowe umowy beda zamienione na czas nieokreślony?

Racja, przedstawicielu zalogi, pierwsza sprawa, napisz jakas petycje do prezesa w sprawie wyjasnienia na zebraniu, za co zostaly przyzne swiateczne premie.

Koledzy i koleżanki nie ma co pisać na forum o nas samych, mamy przedstawiciela załogi który gwarantuje pomoże lub ewentualnie przekaże dalej nasze uwagi. pzdr

obecny

Jaro nie miał jaj żeby rzucić pracę. Postraszyl tylko wypowiedzeniem .Chodzi z Tadeuszem i knujom przeciwkoprezesowi. A Artura się pozbyli.

@obecny

Ale ma jaja powiedzieć, że cały ten grajdoł po paru dniach by się rozsypał. Niech pan wie, że nic go tu nie trzyma, jak będzie chciał to sam odejdzie.

Stary praciownik

Hej, a ten cały Artur jeszcze pracuje, czy już się go pozbyli?

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 539 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań