Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

wolowik

"Drodzy pracownicy. A co wam chodzi? praca jest jaka jest, wazne ze jest.jezeli ktos ma lepsze mozliwosci - ja uscisne mu dlon i bede zyczyc wszystkiego dobrego" - odpowiedz w stylu slawnej z historii Marii Antoniny, zony Ludwika 16 (podczas rzadow obojga wynaleziono gilotyne i na nich przetestowano, bo taki cyznizm zawsze ma podobny koniec) - anegdotycznie jej sie to przypisuje, wypowiedz znana bo czesto parafrazowana w polityce, gdy przedstawia się oderwanie rzadzących od realiow zycia rzadzonych - zapytala o co chodzi tym ludziom, ze wychodza na ulice, burza sie, wrzeszcza jej pod oknami, powiedziano jej, ze nie maja chleba, to odrzekla, ze ich kompletnie nie rozumie bo " jak nie maja chleba, to niech jedza ciastka".

pele
@wolowik

,,praca jest jaka jest, wazne ze jest. jezeli ktos ma lepsze mozliwosci - ja uscisne mu dlon i bede zyczyc wszystkiego dobrego'' Słuszna uwaga,Piotr. W dzisiejszych czasach argument, że mamy prace to musimy sie godzić na wszystkie głupoty które prezes wymyśli jest jego chorym niedoczekaniem. ,,w skrócie jak wam sie nie podoba to won" Cynizm i chamstwo

old surehand

szukam chętnego do grania w filmie:),rola główna to romek:)

prasa

"Drodzy pracownicy. A co wam chodzi? Ricor daje prace i możliwości a wy tylko narzekacie,a w pracy jakoś każdy cicho siedzi. Każdy jest mądry w internecie. W pracy ani nie popisujecie się pracowitościa, inteligencja, doświadczeniem czy inicjatywa. O ile się nie zmienicie to nic się nie poprawi w waszym życiu i sami jesteście sobie winny. Pozdrawiam p. ROMAN" My się w pracy wykazujemy, popisywanie się to twoja specjalność.

pl

A u was niby lepiej?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
UK

Nie ma co ukrywać ,aż tak źle w tej firmie nie było.....

kuriozum

tu dyskutować można o wszystkim,nawet o zarobkach. Z jakiej racji człowiek marnujący swoje zdrowie na prasie ma dostawać tyle samo co dziewczynka czy chłopak co ramki przeciera?! dlatego nie mamy nowych pracowników tylko agencja wpada i wypada widząc jak to funkcjonuje.Wszyscy bronią się rękami i nogami by nie iść na prase widząc te dwa światy.

biuro

Panie Romanie,każdy człowiek się szanuje i powiem szanować każda prace ale pieniądze jakie PAN oferuje pracownikom to sa smieszne ,najlepiej powiedzieć komuś jak sie nie podoba to niech sobie zmieni...sam zarabiasz dobrze a na zwykłym ppracowniku chcesz zaoszczędzić.

Roman

Warunki są jakie są, w calej PL jest tak sobie,ale raczej każdy dostał to miał w umowie. Forum nie jest od dyskutowano o zarobkach- zapraszam do mojego biura.

Były

Niech pan panie Romanie za te pieniądze sam stanie za prasą, porobi trochę i wtedy dopiero powie wszem i wobec "praca jest jaka jest, wazne ze jest"

Były

"O ile się nie zmienicie to nic się nie poprawi w waszym życiu i sami jesteście sobie winny".Zgadzam się.Po opuszczeniu tego przybytku przestały mnie plecy boleć.Przyjemnej pracy przy prasie panie Romanie.

@Były

praca jest jaka jest, wazne ze jest. jezeli ktos ma lepsze mozliwosci - ja uscisne mu dlon i bede zyczyc wszystkiego dobrego. Ricor jest na poczatku swojej drogi i nie ma budgetu jak duze firmy, ale to tez sie zmienia.

biuro
@Roman

Panie Romanie, jeżeli budżet ma sie zmienic niech pan wezmie pod uwagę biuro, praca w takiej atmosferze to duże poświecenie...

też biuro
@biuro

Nie przesadzaj, ja też pracuję w biurze i wcale tak źle nie jest.

pitu pitu

A Ty co, wróżka?

Blebleble...

A ja widzę...srają muchy,idzie wiosna ,będzie lepiej trawa rosła.

my wy oni

Widzę ,ze nadchodzą wielkie zmiany....

xD

Jeśli ktoś o Tobie plotkuje,próbuje oczerniać - nie ma Cię w nosie, interesuje się Twoją osobą i czuje zagrożenie. Dlatego, kiedy usłyszysz o sobie nowinkę, ciesz się, bo to znaczy, że chcą o Tobie rozmawiać. Pragną celowo upokorzyć, bo Ci nie dorównują.

roboty

Motor przeparkowywala.

Prasa

Motocykl?była wpracy a wywrócił się motocykl????:-) :-) :-) :-) alee ściema:-) :-) :-)tak się pracuje:-) :-) :-) :-) :-)

były

''Pomoże Ci to dostać niespodziewaną naganę za np. brak zatyczek w uszach'' W tej firmie mozna dostac nagane nie tylko za brak zatyczek, można równiez dostac za wyplucie zebów przy grzebaniu przy matrycy, za słabe normy bo kregosłup odmawia posluszenstwa. O chorobie/ zwolnieniu lekarskim nie ma mowy bo spotka was taki sam los jak mnie. Oprócz swojej roboty musisz robic dodatkowe pomiary za tzw jakośc. Takie to są standarty pana prezesa romana. Na szczescie jest to poza mną, jeżeli miałbym wam coś doradzic to zwracajcie uwage na paski wypłat, no i Wam współczuję

roboty

Sylwi przewrócił się jej motocykl na nogę.

Prasa

Wiecie co tam się wydarzyło że byłaa karetka?

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 539 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań