Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Waldi

Pracujė ciężko i obeserwuje,widzicie jak pracują ludzie z agencji???:-) :-) chyba cała rodzinka:-) :-) :-) ,jeden zapier.... na prasie nocki,druga na szlifierce,a kierowca motorka nie pokazał się tydzień po jednej nocce bo L-4:-) :-) to jest przyszłość firmy,o reszcie nie wspomnë,szefostwo tego widzi???Jestem tylko zwykłym pracownikiem i nie będę się tu ujawniał.:-) ale należałoby zwrócić na to uwagę.Otwórzcie oczy i spójrzcie na nazwiska.chyba ŻE KTOŚ ma fory:-) :-) :-) i traktowany jest inaczej.

Siema

Na taką funkcję to trzeba mię pierw dobra głowę i doświadczenie a nie ze byle kto z ulicy przyjdzie i już inżynier chyba lopaty

zainteresowany

witam a co z halą w starczanowie coś wiadomo ? ponoć 75 osób mają zatrudnić na początek . moze ktoś w skrócie napisać jakie są zarobki w ricoru tzn jaka podstawa , premie ? nadgodziny byłbym wdzięczny

@zainteresowany

Umowa śmieciowa na czas określony 5 lat, plus wypowiedzenie 2 tygodniowe, tego mozesz sie spodziewać. Zapraszamy na prasę jeleni brakuję, lub rezygnują po kilku dniach.

paluch

Po co zatrudniac kolejnego inżyniera, może prezes zamiast co chwila wychodzić na papieroska lub zamykac sie w pokoju mógłby pomoc na hali ? zamiast baki zbijac i udawac zaangażowanege przy każdej wizycie kogoś z UK. Burak jakich mało

@paluch

Wiesz co, prezes od tego jest aby być prezesem. czymś sobie na to stanowisko zasłużył, w przeciwnieństwie do Ciebie czy do mnie. Niech każdy robi co do niego należy a powiem Ci z doświadczenia że jak na prezesa to i tak wiele pomaga na hali.

ty
@ja

To może podasz jakieś konkrety ,bo pisać bzdury to każdy moze ....

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
krzywy

Teraz będzie wwięcej zarządzających niz pracowników na hali,doprowadza do tego ze sami będą robić na prasach ,juz teraz brakuje ludzi...i nikt tam nie chce iść do pracy ,znajdzie sie jakiś desperat ale juz po jednym dniu ma dość....

@krzywy

Liczba zarządzających się nie zmienia, nie pisz bzdur!

nowy

I jeszcze nie zapomnij codziennie pić szklanki mleka a będziesz wielki :)

slowo 2

Bo są trakcie szukania innej pracy

kabel

A czemu ci co narzekają nadal tu pracują?

slowo

Czemu wszyscy narzekają, bo dobry menager dba o swoich pracowników tych co na hali i w bbiurze,są docenieni dobrym slowem i finansowo ,amen

ALBIN

W ŻYCIU TRZEBA BYĆ GOTOWYM NA WSZYSTKO

złośliwy

Chciałeś napisać"głos ludu opierdalajacego się"

glos ludu pracującego

kłamstwo ma krótkie nogi

kabel

@pracownik - czemu nie, mnóstwo ludzi wyjechalo za granicę bo tu im nie pasowało i teraz są zadowoleni. Narzekanie niczego nie zmieni, tak jak za Ciebie w Twoim życiu też nikt prócz Ciebie nie zmieni niczego na lepsze. @arnold - jakkolwiek byś nie wymienił"góry" to oczekiwanie wobec pracowników zawsze będzie takie aby należycie wypelniali swoje obowiązki. Zmienić to możesz swoje podejście, gwarantuje że od razu poczujesz się lepiej.

Operator
@kabel

"Zmienić to możesz swoje podejście,gwarantuje że od razu poczujesz się lepiej".Prawda.Ja idąc od prasy i podchodząc do drzwi wyjściowych momentalnie czuję się coraz lepiej.Któregoś pięknego dnia będzie to wyjście bez powrotu.Dzięki za gwarancję.

@kabel. To może najlepiej wszyscy wyjedźmy z kraju, gdzie indziej jest lepiej, to co nas tutaj trzyma. Podwyżek też się nie domagajmy, bo po co, kto chce to niech zacznie szukać sobie innej pracy gdzie więcej płacą. Niczego się nie domagajmy tylko (usunięte przez administratora)

SOWA

PANIE PREZESIE NIE TYM TONEM

arnold

A MOŻE BY "GÓRE"WYMIENIĆ

kabel

Bo taka prawda ludzie, nie podoba wam się to won! Zamiast się frustrować zróbcie coś dla siebie i znajdźcie pracę która będzie wam odpowiadać. Zachowujecie się jakby ktoś trzymal was tu na siłę. Skoro podpisujecie umowę to akceptujecie zaproponowane wam warunki. Na co więc narzekacie? Trzeba było na etapie podpisywania umowy podjąć decyzję o poszukiwaniu pracy na warunkach które będą wam odpowiadały. Nie rozumiem was, czy któryś z was potrafi odpowiedzieć na pytanie po co pracuje w firmie w której praca mu nie pasuje?

Michi

W przeciwieństwie do lenia z mojej firmy chciałbym napisać sporo pozytywnych rzeczy. Firma się rozwija. Są nowe projekty. Sporo się poprawiło odkąd Roman przyszedł i wszystko będzie tylko lepiej. Lenie polecam sami się zwoöinijcie!

wolowik

"Drodzy pracownicy. A co wam chodzi? praca jest jaka jest, wazne ze jest.jezeli ktos ma lepsze mozliwosci - ja uscisne mu dlon i bede zyczyc wszystkiego dobrego" - odpowiedz w stylu slawnej z historii Marii Antoniny, zony Ludwika 16 (podczas rzadow obojga wynaleziono gilotyne i na nich przetestowano, bo taki cyznizm zawsze ma podobny koniec) - anegdotycznie jej sie to przypisuje, wypowiedz znana bo czesto parafrazowana w polityce, gdy przedstawia się oderwanie rzadzących od realiow zycia rzadzonych - zapytala o co chodzi tym ludziom, ze wychodza na ulice, burza sie, wrzeszcza jej pod oknami, powiedziano jej, ze nie maja chleba, to odrzekla, ze ich kompletnie nie rozumie bo " jak nie maja chleba, to niech jedza ciastka".

pele
@wolowik

,,praca jest jaka jest, wazne ze jest. jezeli ktos ma lepsze mozliwosci - ja uscisne mu dlon i bede zyczyc wszystkiego dobrego'' Słuszna uwaga,Piotr. W dzisiejszych czasach argument, że mamy prace to musimy sie godzić na wszystkie głupoty które prezes wymyśli jest jego chorym niedoczekaniem. ,,w skrócie jak wam sie nie podoba to won" Cynizm i chamstwo

old surehand

szukam chętnego do grania w filmie:),rola główna to romek:)

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 539 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań