Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Pamiętam gadanie że jak Artur odejdzie to pól fabryki z nim. Artura wywalili i nawet Tadeusz za nim nie poszedł. Za Tadeuszem też nikt nie pójdzie, ludzie mają go dość. Potrafi w nocy przyjechać?jego obowiązek, powinien być z ludźmi na wszystkich zmianach, może by się w końcu nauczył kto jest kto.

pyta
@ja

Panie niby prezesie czy twierdzisz że na pozycji kierownika osoba może pracowc niezgodnie z prawem pracy , wiecej niz 8godz, bez prawa do odpoczynku?

Ha

"Prezes musi pamiętać, że Tadeusz odejdzie to pewnie kilka osób za nim również".O tak,bo Tadeusz jest jak pasterz i owieczki za nim pójdą.Hahaha żałosne.Tu już nie ma gry w koszykówkę i picie piwa z byłym dyrektorem,dzięki któremu ma się to stanowisko. Nie ma ludzi niezastąpionych.

hihi
@Ha

Zapomniał wół jak cieleciem był",no tak zapomniał prezes Roman ,jak pil ze wszystkimi, była Magda i inni ,zresztą co dalej się doszukiwac, cały czas tak jest haha,tylko zastanawiam się kiedy Romana wywala,"nie ma ludzi niezastapionych"

Sprawdzian
@hihi

I tu się widzisz mylisz.Prezes owszem może zrobić jakieś spotkanie integracyjne,jakąś imprezkę gdzie alkohol będzie się lał strumieniami.A za tydzień może wręczać wypowiedzenia.I co wtedy powiesz?-Ale panie prezesie przecież my ze sobą piliśmy.Hahaha...Myślisz,że tylko dyrektorzy i prezesi mogą być zmieniani?A kierownik to co?Święta krowa?

hi hi
@Sprawdzian

Integracyjne juz dawno zrobiles chyba zrobiles ,nie musi PAN robić

kolo

Mariusz to spoko facet ale jest wtyka Romana. Podpadniesz mu i ci co mają dowiedzą się o tym po minucie. Ale ci co uczciwie pracują tak jak on nie mają się czego bać.

bolo

Biorą wszystkich jak leci bo nie ma kim robić. Panuje (usunięte przez administratora) organizacyjny. Z chwili na chwilę zmienia się plan produkcji, idzie info że na wczoraj ludzi potrzeba i gdzie tu miejsce na selekcję..no nie ma...

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
Leszno

prezes

Po tych pochlebnych wpisach na temat Mariusza w wiekszości pisanych przez prezesa , widac że pan Roman zaczyna grę aby wymienić Tadeusza na Mariusza. Szkoda Tadeusza, haruje jak nikt w fabryce, nawet po nocach do fabryki potrafi przyjechać. Prezes musi pamietac, że Tadeusz odejdzie to pewnie kilka osób za nim również.

ziomek

Pamiętajcie że Mariusz to człowiek Romana z którym pracowali razem w TI.

obibok z biura

mi tam pasuje,kasiora jest powyżej 7tyś zł na miech,głupa kleje i po co więcej

Murator

Na moje oko ten rok będzie rokiem zmian w firmie, w końcu kontrola jakości będzie na miejscu gdy produkcja rusza tak jak to jest w NORMALNYCH zakładach,jak sobie pościelemy tak się wyśpimy.Niedługo kolejna fala agencji przyjdzie patrząc na te pustki na prasie, pracują po 3 maks 4 osoby na hali co wywołuje już u mnie śmiech.Zdecydowanie potrzeba nam takich ludzi jak Mariusz, każdego idiotę można nauczyć pracy na prasie czy na robocie z kolei nie każdego nauczysz pracy z głową i pracy zespołowej a o to chodzi. Kogo mamy z agencji? pijaków leserów leniów grandziarzy albo całe rodzinki co sieją ferment.Powinna być jakaś wstępna selekcja a nie że biorą byle kogo.

Żul
@Murator

Do tego przytułku dla bezrobotnych nikt normalny nie przyjdzie.Zbyt dobrze jest znany w Poznaniu i okolicach.

HR
@Żul

Z kwestią selekcji można się zgodzić, w agencji jest do wypełnienia kwestionariusz który jak widac jest olewany po całości,jednak doszło do nas kilku dobrych pracowników,mamy dobrze obstawionego forda i roboty,niestety każdy widząc prase ucieka poza tym są pogłoski wśrod agencji że wystarczy dawać d*py na prasie by dostać lżejszą prace.

@HR

Kto ci doszedł ? przez te kilka miesięcy zyskaliśmy tylko Mariusza i Dawida, i takich ludzi w tej firmie trzeba!. Sam planuje niedługo odejść bo moje zdrowie a przede wszystkim plecy niedoczekają tych waszych niby zmian na lepsze. Zamiast postawić te firme na nogi każdy pracownik jest traktowany jak śmieć byle wiecej zrobić a człowieka zgnoić zniszczyć i zajechać.

Wiecie przecież że na podstawie art. 210 kp w przypadku gdy zauważycie zagrożenie dla waszego zdrowia lub życia możecie przerwać pracę i zawiadomić o tym fakcie kierownika lub prezesa. Skoro nie korzystacie z tego prawa i przysypujecie do pracy na niesprawnej maszynie to jeśli się coś stanie to będzie to wasza wina. Przestańcie pracować na prasach powołując się na wspomniany artykuł to w końcu Tomek ruszy tyłek i coś z tym zrobi a was nikt za takie postępowanie nie będzie mógł ukarać.

@pracownik

To chyba lepiej iśc z tym do Mariusza, bo facet ma jaja. Szkoda tylko ze tyra po 12-16 godz. Człowiek to nie maszyna, ale co tam pan roman jest tak operatywny że sam na prase wejdzie jak bedzie trzeba.

zygowisko

NO BO MONIKA TOBIE D..PE LIZE.WIEC POWIE TO CO JEJ SIE KAZE,NO WIDAC JAK PAN PREZES O EKONOMIE FIRMY DBA , SMIECH NA HALI ,PRESESUNCIO SOBIE NIE RADZI? WIDAC BO ZA CZESTO UK PRZYJEZDZA

nibyprezes
@zygowisko

UK przyjeżdża bo tego pseudo prezesa kontroluja, a ten dalej błaznuje. Jest ciekawie.

kadrówka_

JA Czytanie tekstu ze zrozumieniem Ci się kłania i podstawy matematyki! 33 miesiące to właśnie 3 lata wiec nikt nie został wprowadzony w błąd. Następnym razem pomyśl zanim wyciagniesz błędne wnioski z czyjejś wypowiedzi.

@kadrówka_

3 lata to 36 miesięcy, naucz się liczyć.

@ja

Nie istotne 33 czy 36, po co te długie umowy , czy nie lepiej po okresie próbnym dac umowe na czas nieokreślony? Prezesie jaki jest powod że dostajemy 5letnie umowy, tylko nie tłumacz że wszedzie tak jest. Tylko umowy na czas nieokreslony pozwalaja np. wziąć kredyt.

adam bez zeba

Trzeba się było uczyć to byście pracowali głową. Bez obrazy. Z kolei w interesie Firmy jest tak zaprojektować stanowisko pracy, by ergonomia była możliwie optymalna. Pracowałem w Ricor 2 lata temu ale pod "rządami" Panów z Koszalina nie dało się pracować. Nie znam Pana Romana ale z niezrównoważonym Arturkiem byłoby na pewno gorzej. Monika może potwierdzić. Narzekacze + zwolniony Dominik - dajcie na luz, szukajcie innej pracy jak wam źle, a ty Dominisiu bądź facetem i skup się na nowej pracy bo też cię wywalą. Pozdro dla Jaro i Tadzia

odp
@adam bez zeba

Romanie, ty wielka beznadziejo odpierdziel sie od Dominika, może zamiast wypisywać inwektywy przejdź sie po hali i pomyśl jak poprawić warunki pracy, nie mówiąc o bhp, chyba że wolisz znowu płacic za wstawianie zebów przy kolizji z matrycą.

kadrówka_

Jeśli komuś przeszkadza umowa na 5 lat i krótki okres wypowiedzenia INFORMUJĘ, że zmienił się kodeks PRAWA PRACY na korzyść pracownika po przepracowanych 33 MIESIĄCACH obowiązuje 3 MIESIĘCZNY OKRES WYPOWIEDZENIA brany jest pod uwagę staż pracy zarówno z Agencji pracy jak i okres przepracowany bezpośrednio u pracodawcy!

@kadrówka_

to prezesik ma ból głowy, he he

@kadrówka_

Nie wprowadzaj ludzi w błąd! Po zmianach w KP okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas określony i nieokreślony będzie uzależniony od okresu zatrudnienia u danego pracodawcy i wynosić będzie (art. 36 § 1 Kodeksu pracy): 2 tygodnie w przypadku zatrudnienia u danego pracodawcy krócej niż 6 miesięcy, 1 miesiąc w przypadku zatrudnienia u danego pracodawcy co najmniej 6 miesięcy, 3 miesiące w przypadku zatrudnienia u danego pracodawcy co najmniej 3 lata.

stary

To żadne poniżenie, wszędzie tak jest i nie ma w tym nic dziwnego.

pyt

Wszystko dobrze ale po co te umowy na 5lat i 2 tyg. okres wypowiedzenia, to jest poniżanie pracownika

Tuptuś

Hej Jaro co tam u Ciebie??

Zapraszam

To wysyłaj.Nikt tobie nie zabrania.Już kilku inżynierów jakości było.Nawet kobiety.Przynajmniej będziesz robił pomiary.Zapraszamy i czekamy-wszyscy pracownicy pracujący przy prasie.

Chyba masz rację,system jest niedopracowany w firmie,ale ktoš musi to dojrzeć,zobaczymy,nara ide spać bo rano zap......:-)

Waldi

Pracujė ciężko i obeserwuje,widzicie jak pracują ludzie z agencji???:-) :-) chyba cała rodzinka:-) :-) :-) ,jeden zapier.... na prasie nocki,druga na szlifierce,a kierowca motorka nie pokazał się tydzień po jednej nocce bo L-4:-) :-) to jest przyszłość firmy,o reszcie nie wspomnë,szefostwo tego widzi???Jestem tylko zwykłym pracownikiem i nie będę się tu ujawniał.:-) ale należałoby zwrócić na to uwagę.Otwórzcie oczy i spójrzcie na nazwiska.chyba ŻE KTOŚ ma fory:-) :-) :-) i traktowany jest inaczej.

Siema

Na taką funkcję to trzeba mię pierw dobra głowę i doświadczenie a nie ze byle kto z ulicy przyjdzie i już inżynier chyba lopaty

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 539 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań