Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

kobra

roman sięga już dna,koleś się pogubił

a

Rzadko która "kobieta" jest stabilna emocjonalnie.

tomek

szukają magazyniera ile można zarobić na tym stanowisku?

Weronika

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat plusów/minusów pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O., a nie na temat poszczególnych pracowników.

info

Ale przecież wiadomo kto, córka przyjaciół Romka, którą zatrudnił będąc kiedyś u nich na grillu. Tu z Wami papieroska zapali a tam zaraz prezesowi wszystko wypapla.

Bobo fruto
@info

Czytałem Twoje wszystkie wypociny i jest to cholernie, ale to cholernie przezabawne. Uśmiałem się do łez, a w sumie "uśmialiśmy" Trochę mi ciebie szkoda, bo jest to strasznie żałosne. Twoje zachowanie sugeruje, że jesteś niestabilną emocjonalnie osobą! Ogarnij się "kobieto"? bo to nie dzieciństwo.

@Bobo fruto

Przecie stabilnie wałkuje to samo, więc stabilność jest. A że to dzieciaka, no cóż, widać brak innych zajęć.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
inteligent

romuś wracaj tam skąd przyszedleś,to nie miejse dla ciebie

zaufany

roman wszyscy cie sprzedali za 2 gr,i nie pisz tych bzdetow

kol

człowiek nadstawia głowę, jest wykorzystywany a potem jest zwolniony, Madzia załoga jest za tobą. Trzymamy kciuki

wolowik
@kol

Kazdego wczesniej czy pozniej czeka podobny los w tej czy innej firmie, bo taki jest proces zycia - tylko trzeba nauczyc sie nieustanej walki, ktora doskonali wole i samoswiadomosc. Tylko jednostki o mentalnosci niewolniczej sa sluzalczo-posluszne (np. kierownicy w tej firmie). Jak w jakims dziele napisal Fryderyk Nietzsche "kto nie potrafi walczyc w tym swiecie pelnym wojny ten nie jest wart zycia" :) (bylo to chyba nawet mottem nazistowskich szkol Napola).

OIRAT
@wolowik

W tym wszystkim zabrakło mi wezwania do wyjścia że swojej strefy komfortu. Bez tego nie ma świetlnej przyszłości.

przemysl
@kol

Mylicie pojęcia, w tym przypadku ewidentnie osoba nie nadawała sie na to stanowisko, nie wspominając różne inne historie jak np permanentne wiszenie na telefonie. Tak to musiało sie skończyć. Myśle , że wszyscy mamy podobne przemyślenia.

on
@przemysl

Są osoby które bardziej się nie nadają, Tadek, Monika, Michał i inni a nikt z tym nic nie robi.

bamber z biura
@przemysl

ty piesek masz a nie wszyscy bo anonimowo a tak najlepiej kogos obsikac

ktoś
@przemysl

Chyba tylko ty masz takie przemyślenia

Ccc
@on

Zaraz się okaże że tam wszyscy nadają się tylko do zwolnienia.

Weronika

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. Powyższa dyskusja nieco odbiega od pożądanego tematu.

list

Roman ale ty (usunięte przez administratora) wypisujesz na tym forum ,wez czlowieku zamilcz, i tak juz ci nic nie pomoze ,jestes skonczony ,chyba zdajesz sobie z tego sprawe??

def

to prawda,a wałki i tak wyjdą

antytadzio

ciekawe kiedy wyp$6& tedego sie do niczego nie nadaje

Zając Ricor
@antytadzio

Jak to się do niczego nie nadaje?A jajek wam nie wymalował?

zegar na baterie

no roman teraz ty coś napisać:)

miękka dupa

to prawda niestety..........,szkoda gadać........,oj romek zejdż na ziemie!

stalowy

roman a wiesz kto ci (usunięte przez administratora) obrabia ?:) na przerwach?:),podpowiedz-twoja znajoma ,której daleś prace:)

@stalowy

To prawda, przyjąłeś ją na praktyki, potem do pracy a ona takie rzeczy o Tobie wygaduje że głowa mała, nie tylko o pracy ale o twoim żałosnym życiu prywatnym też. Dobrze ci tak!

stały pracownik

romanek ty tu nie pisać ,bo ty się osmieszać

korek

czy nasz prezes roman wali jakieś dopalacze?,bo takie bzdety tu pisze!

ciepłe piwo

roman czyli najman =pozer:),wały kiedyś cię dopadną:)

Ściema.

Tylko tu urzeczywistnisz swoje marzenia dzięki zwrotnej sumie 22.000 PLN brutto rocznie. Nie zwlekaj juz dziś zarezerwuj miejsce w tej jedynej i niepowtarzalnej firmie. Jutro może być za późno.

Ściema.

Lekka, łatwa i przyjemna praca w zaszczytnym gronie wyjątkowo utalentowanych i inteligentnych osób o przyjaznym usposobieniu. Godnie wynagradzana przez przesadnie wręcz dbających o pracowników zarządców firmy. :))))

Weronika

@Ściema. dobrze to słyszeć. Wnioskuję, że atmosfera w miejscu pracy jest bardzo pozytywna?

Nekla
@Weronika

"Wnioskuję, że atmosfera w miejscu pracy jest bardzo pozytywna?"Ale w biurze na miękkim fotelu.Widać pracowników do blaszek brakuje.Hahaha.", ciekawi,mili i otwarci ludzie"Kto?Ukraińcy przy prasie?Syryjczyków sobie zatrudnijcie.Tylko uważajcie aby matryca nie znalazła się w VW-genie na parkingu.A te zarobki możecie sobie wcisnąć w "cztery litery"Zdrowie najważniejsze!!!Zapraszam do pracy przy prasie i miłego zapier......z normami godzinowymi.

@Weronika

:)))pewnie że pozytywna. Od razu zauważysz jak pozytywnie nastawieni. , mili, szczerzy i otwarci do innych ludzi są osoby tam pracujące. Zwłaszcza ci z biur. Hihihi. Naprawdę wyjątkowe osoby. Hihihi.

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 539 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań