Opinie o Kme Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kme Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kme Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kme Sp. z o.o. w Łódź

Zarobki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Mam pytanie związane z ogłoszeniem firmy dotyczącym stanowiska Elektronika. Czy kwestia zarobków w firmie uległa poprawie? Na jakie wynagrodzenie brutto można liczyć na tym stanowisku? Jak wygląda atmosfera pracy? Pozdrawiam

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Kme Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 23 października na Pracuj.pl.

pas Nowy wpis

Rekrutowałem się w zeszłym roku, byłem na rozmowie, ale do tej pory nawet nie raczyli oddzwonić z odpowiedzią. Jestem niepalący, ale w czasie rekrutacji musiałem _wewnątrz_budynku_firmy_ tolerować osobę palącą papierosy.

Robert

Zazwyczaj nie udzielam się na tego typu portalach, jednakże, gdy zobaczyłem ostatnią ofertę pracy w tej firmie, stwierdziłem, że jednak warto się przełamać. Firma jest głęboko zakorzeniona w latach 90, co widać po sposobie prowadzenia działalności i traktowaniu pracowników. W ostatnim czasie KME wystawiło ofertę pracy dla inżyniera elektroniki. Podane przez nich widełki wynagrodzenie to uwaga: 4000 - 5400 zł Brutto ????. Może warto uświadomić osoby decyzyjne w tej firmie, że dzisiaj mamy rok 2023, a nie 2010 i wyższe zarobki otrzymują dzisiaj pracownicy produkcyjni. Dzisiejsza stawka inżyniera elektronika (MID) to min. 10 000 -11 000 Brutto, rzadko kiedy stawki minimalne w poważnych firmach są niższe. Kogo więc szuka KME? Specjalisty? Może warto wreszcie przemyśleć swoje decyzje i zacząć prowadzić firmę tak, aby stała się nowoczesna i konkurencyjna? Wystarczy wziąć przykład z konkurencji, która rozwija się niezwykle dynamicznie, a ich produkty technologicznie miażdżą wasze archaiczne układy sprzed ponad 10 lat. Firma KME od wielu lat stoi w miejscu. Serdecznie nie polecam tej firmy. Jest to marnotrawstwo talentu, czasu i nerwów.

Alicja
@Robert

Dawno pracowałeś? Możesz napisać jaka była przyczyna odejścia? Interesuje mnie też jaka panuje atmosfera pomiędzy pracownikami. Szukam czegoś gdzie nie będę się stresować przed przyjęciem do biura ze względu na ciężką i toksyczną atmosferę

Robert
@Alicja

Odszedłem niedawno. W moim dziale panowała bardzo (usunięte przez administratora)atmosfera. Znowu na warsztacie i produkcji atmosfera była inna. Pracowali tam bardzo mili i fajni ludzie, z którymi można było normalnie porozmawiać. W każdym dziale jest więc inaczej.

Januszex
@Robert

Takie firmy są szybko weryfikowane przez rynek. Ich najnowsza oferta pracy, a bardziej widełki wynagrodzenia bardzo skutecznie zniechęcą specjalistów do podejmowania jakiejkolwiek współpracy z tą firmą, wyrabiają sobie przy tym negatywną opinię w środowisku inżynierów. Każdy wie jak takie firmy są nazywane ;)

Mikołaj
@Alicja

Jeśli szukasz pracy gdzie nie chcesz stresować się to Kme zdecydowanie odradzam. Co do zarobków to zgadzam się. Płacą marnie a wymagania jak dla dyrektora.

Mikołaj Nowy wpis
@Robert

Oczywiście na początek 4000 zł. Jeleń zawsze znajdzie się. Specjalista to chwyt marketingowy. Polityka firmy nie zmieni się. Liczy się zysk a nie pracownicy. Jednak mamy wolny rynek. Jeśli komuś (usunięte przez administratora) i takie traktowanie odpowiada i pracuje to ok. W biedronce można więcej zarobić niż w Kme.

kandydat

Czy w firmie prowadzone są jakieś aktualne rekrutacje? na stronie nic nie ma ale może ktoś ma jakiś kontakt do działu hr itp...

Firma Kme Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Cześć, Jakie aktualnie są warunki pracy w firmie Kme? Jak są traktowani pracownicy? Jaka atmosfera?

Lidia
@Nowy

Warunki zapewne mogą się trochę różnić na poszczególnych stanowiskach. Ale wszystkim Kme na pewno oferuje: umowę o pracę po okresie próbnym, dodatkowe świadczenia: karty Multisport oraz możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności. A obecnie szukają Recepcjonisty, Grafika i Operatora linii SMT. O które z tych stanowisk Ci chodzi?

@Lidia

Chodzi mi o stanowisko recepcjonisty.

Lidia

Witam, od ostatniego wpisu na forum, które dotyczy pracy w KME minęło sporo czasu. Jakie są Wasze obecne spostrzeżenia związane z ogólnymi zasadami działania firmy jak i atmosferą jaka tam panuje?

maska

kedno na pewno się nie poprawiło... lokalizacja. wiadomoże okolice teofilowa przemysłowego, szczególnie św. teresy ulica, to trudny dojazd, szczególnie wbrew pozortoz retkini wieczorami

robol

Nie polecam. Pracowników mają gdzieś. Zero motywacji. Płaca minimum pracy full. Szef, kierownictwo zapatrzone samo w sobie. Zwykły robol ma ciężko. Praca w toksycznych warunkach !!! (usunięte przez administratora)

onufry9

Firma nie rzetelna ,[usunięte przez admina],produkty niżej przeciętnej a pracowników traktują jak [usunięte przez admina]- zrobił swoje może odejść,stanowczo nie polecam!!!

cycek

Witam, Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na temat tej firmy: jakie zarobki, jaka atmosfera, w ogóle jaka to firma? Głównie chodzi o dział instalacji gazowych do samochodów. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kme Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Kme Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kme Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kme Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Św. Teresy Od Dzieciątka Jezus 103A
    91-222 Łódź