Opinie o Aromat Snack Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Aromat Snack Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aromat Snack Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aromat Snack Sp. z o.o. w Gdynia

Marcin Nowy wpis

Firma daje umowę o prace czy zlecenie ?

Wak Nowy wpis

Mam nadzieję, że odpowie mi ktoś na pytanie czy dają tutaj umowę o pracę czy nie dają, bo dostaje sprzeczne opinie od ludzi niestety od jakiegoś czasu

Maksuś Nowy wpis

Jak na tak znaną firmę spod Krakowa to Aromat Snack wcale nie popisuje się swoją reklamą w internecie. Dając tylko rozróżnienie orzeszków pod względem gramatury wyczerpują może 1% potencjału marketingowego. Zastanawiam się kto jest za to odpowiedzialny i dlaczego jeszcze nic nie zostało zmienione, chyba, że nie ma nikogo zatrudnionego na tym stanowisku.

radek Nowy wpis

w tym przedsiębiorstwie to chyba nie da się połapać, strona internetowa mało pomocna, ciekawe jak wygląda u nich rozmowa kwalifikacyjna, może ktoś był ostatnio?

Aplikowałeś do firmy Aromat Snack Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Zimbek

I co z tego wszystkiego wyszło? Bo niestety nie jestem w temacie na bieżąco, a planowałem się łapać do przedsiębiorstwa.

arti

ramires, to chyba nieuważnie czytasz, bo ja przeczytałem, że owszem Aromat Snack wykupił inwestor i miał uruchomić drugą gałąź produkcyjna zwiększając zatrudnienie o 100 osób.

beton

firma byla ok .ludzie tez ok .szkoda ze juz nie istnieje ci co tak opisuja nie ladnie sa[usunięte przez moderatora]i juz napewno nie znajda takiej [usunięte przez moderatora] firmy nigdy,niech sie [usunięte przez moderatora]. ja sie sam zwolnilem i zaluje do dzis ,bo nie ma takich ludzi juz ok jak w aromacie i takiej firmy tych mitingow i jazdy po polsce w rozne miejsca...

abc

no tak ... wiele rzeczy nie było tak jak powinno ... pewnie nie pozwolił ci spać do 10:00 tylko kazał pracować to był zły ... A jak coś było nie tak to trzeba było sobie to wyjaśnić między sobą a nie obsmarowywać go w internecie ...

Reg.x

Zapewne tak, Grzegorz W., jednak to nie dyrektor, lecz dyrektor regionalny, lub inaczej district sales manager.

xxx

jak sie nazywał ten dyrektor z krakowa? Grzegorz miał na imie?

i poszli z torbami ..... a słowo czynem sie stało :-)

MC

Ludzie pracowalem tam w dziale marketingu po czym zajmowalem sie wszystkim doslownie wszystkim, od sprowadzania orzechow, grafika, strona www, tlumaczeniami, negocjacja cen orzechów, wyjazdami na akceptacje drukow opakowan, serwisowaniem komputerow w firmie lub przycinanie ulotek recznie bo [usunięte przez moderatora]bylo szkoda na ciecie w drukarni, bylem czlowiek orkiestra. Na poczatku mialem przyjemnosc pracowac z Romanem Przybytem, swietny czlowiek, mily i pomocny, sympatyczny ale zostal podstepnie wyrzucony z firmy, ja zas przejalem jego obowiazki. Poprosilem o podwyzke samego wlasciciela (nazwiska nie pamietam) , on zas uprzejmie poinformowal mnie ze to dla szansa i nabiore doswiadczenia, po uplywie kilku tygodni kiedy siedzialem do poznych godzin aby nadrobic prace, zatrudnili Chomeniuka, ale popracowal moze miesiac lub dwa i wylecial chodz facet mial pojecie o negocjacjach i swietnie sie sprawdzal. Zas po odejsciu jego sam sie zwolnilem bo [usunięte przez modertora] niestety nie odpuszczala i byla coraz bardziej chamska i narzucala coraz wiecej obowiazkow, Dlatego kochani aplikanci uwazajcie na ta firme, omijajcie ja szerokim lukiem chyba ze chcecie przezyc najgorsze chwile swojego zycia.

Incognito

pracowalem w aromacie, powiem krotko firma ok miala mozliwosci ale niestety [usunięte przez moderatora] -- tu wiemy o kim mowie jest [usunięte przez moderatora], doslownie niszczy ludzi,[usunięte przez moderatora], ale tym sposobem juz dzisiaj wiemy z nieoficjalnych zrodel ze [usunięte przez moderatora] doprowadzila do upadlosci firmy, zas sama zrezygnowala z prezesury i przeniosla sie do firmy Atlanta, która zajmuje rowniez sie przekaskami, naprawde proszę uwazac na ta osobe, bo uwazam ze jest nienormalna doslownie i w przenosni. Apropos Atlanty to niech Pan Prezes ktory jezdzi ferarri dokladnie sie przyjrzy jej poczynania bo uwazam ze ma uklad z Atlanta i celowo doprowadzila do upadku Aromatu, ale z tego co pamietam to wlasciel ten od ferrarri przejmowal sie tylko tym dlaczego ktos nie ma marynarki albo ze koszula jest niebieska a nie biala itp.

ktoś

firma która nieudolność i brak kompetencji kierownictwa zasłania niby to złymi pracownikami

anonim - 2009-05-06 20:17:03 Nawet w tych opiniach boicie się pracodawcy i sracie pod siebie,ale jaka firma tacy pracownicy hahaha brak mi slow....tez mialam z nimi do czynienia.. szkoda rozwijac temat

zgadzam sie!!!!!!!!

na spokojne

Firme w skali do 6 ocaniam na 3. Pracowałem tam krótko bo wypłaty były słabe. Plany sprzedazowe do zrobienia natomiast bardzo słaba odsprzedaż, co staje sie meczące, po jakims czasie. Na moim pierwszym wyjezdzie [usunięte przez moderatora] tak sie zbombiła, ze kiepskie wnioski zbarłaem do domu. Pamietam dużo chaosu i decyzji pokroju "przyjedz dzisiaj po południu200 km na śląsk na spotkanie" lub (jak zrobiono mojej znajomej) wypowiedzenie po 2 miechach pracy!!!

Według mnie, dyrektor na którego temat piszecie takie bzdury to jeden z najlepszych przełożonych jakiego miałem a napewno taki od którego najbardziej nauczyłem się handlować !!! Myślę, że jedyny błąd jaki popełnił ten dyrektor to to, że dał wam możliwość pracy i otaczał się takimi burakami jak wy !!!

M

Nie polecam tej firmy nikomu szanującemu się. Tak jak wcześniej ktoś pisał to miał rację trzeba było by zmienić dyr. i nie tylko. Ta firma jak tak dalej będzie to upadnie a szkoda by było bo produkty mają ok. tylko nie ma kto tam zarządzać (dobrze oczywiście)

x

Od niedawna nie pracuję w tej firmie ponieważ nie realizowałem planów ale to że zostałem zwolniony to szukam problemu w sobie a nie w swoim przełożonym który przeciez wykonuje swoją pracę. Firma Aromat jest naprawdę OK i wiele się w tej firmie nauczyłem !!! Doceniajcie co macie !!! Pozdrowienia dla wszystkich pracowników Aromatu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aromat Snack Sp. z o.o. - Gdynia

Aromat Snack Sp. z o.o.