logo Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.

Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.

Opole

Opinie o Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.

admin 2015-07-31 08:54
Krążą różne opowieści ile można zarobić w firmie Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.. Utnij plotki, napisz na naszym forum ile naprawdę można w niej zarobić.
rzetelny 2016-02-17 08:04
UWAGA na tego pracodawcę nie wykorzystuje pracowników. Człowiek tyra żeby nazbierać ofert i nic z tego nie ma jeżeli nie sprzeda/wynajmie mimo że poniósł koszty. Prowizja bardzo niska !!! nie polecam
Krzyś 2016-03-29 07:40
Zdecydowanie nie polecam, pracodawca oszukuje na rozliczaniu prowizji. Poza tym zdecydowanie bardzie przychylnie podchodzi do młodych panów którzy się podlizują - lepsze dodatkowe oferty i prowizja.
ogólnie - zdecydowanie odradzam
byly agent 2016-05-16 21:41
Przerabiałem kilka biur nieruchomości, kilka lat temu jednym z nich był Mediator. Praca w takiej firmie wymaga dużego zaangażowania w sprzedaż, jak ktoś ma zamiar być bierny to odradzam. Komentarzy poprzednich nie rozumiem, bo panowały tam jasne zasady, jak nie sprzedasz to nie zarobisz, taki charakter roboty w każdym biurze nieruchomości. Ryzyko, że nie zarobisz przeważyło że odszedłem, 2 miesiące bez kapusty to poważna lipa. Powiem tyle, że prowizje były wyższe niż u innych, 50% prowizji od transakcji to rozsądna działka, przy czym Metrohouse dawał 40%.
Borys 2017-02-24 12:42
Prowizja ok, uczczciwosc byla, chyba, ze ktos oszukiwal to byly wyciagane konsekwencje. Trudny rynek, ciezko o transakcje i nowe oferty. Z zapałem da sie cos zarobic, ale etatu nie dostaniecie, umowa agencyjna.
Zostaw swoją opinię o Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.