logo Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.

Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.

Opole

Opinie o Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.

admin 2015-07-31 08:54
Krążą różne opowieści ile można zarobić w firmie Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.. Utnij plotki, napisz na naszym forum ile naprawdę można w niej zarobić.
rzetelny 2016-02-17 08:04
UWAGA na tego pracodawcę nie wykorzystuje pracowników. Człowiek tyra żeby nazbierać ofert i nic z tego nie ma jeżeli nie sprzeda/wynajmie mimo że poniósł koszty. Prowizja bardzo niska !!! nie polecam
Krzyś 2016-03-29 07:40
Zdecydowanie nie polecam, pracodawca oszukuje na rozliczaniu prowizji. Poza tym zdecydowanie bardzie przychylnie podchodzi do młodych panów którzy się podlizują - lepsze dodatkowe oferty i prowizja.
ogólnie - zdecydowanie odradzam
byly agent 2016-05-16 21:41
Przerabiałem kilka biur nieruchomości, kilka lat temu jednym z nich był Mediator. Praca w takiej firmie wymaga dużego zaangażowania w sprzedaż, jak ktoś ma zamiar być bierny to odradzam. Komentarzy poprzednich nie rozumiem, bo panowały tam jasne zasady, jak nie sprzedasz to nie zarobisz, taki charakter roboty w każdym biurze nieruchomości. Ryzyko, że nie zarobisz przeważyło że odszedłem, 2 miesiące bez kapusty to poważna lipa. Powiem tyle, że prowizje były wyższe niż u innych, 50% prowizji od transakcji to rozsądna działka, przy czym Metrohouse dawał 40%.
Borys 2017-02-24 12:42
Prowizja ok, uczczciwosc byla, chyba, ze ktos oszukiwal to byly wyciagane konsekwencje. Trudny rynek, ciezko o transakcje i nowe oferty. Z zapałem da sie cos zarobic, ale etatu nie dostaniecie, umowa agencyjna.
Krzyś 2017-04-05 11:53
panie były agent coś też pracowałem w tym biurze ale o prowizji 50% to można było sobie pomarzyć. Moja prowizja była poniżej 40% (czyli gorzej niż w tym biurze o którym mówisz mogę padać przykład jeżeli ktoś nie wierzy) i jeszcze od tego był odliczany podatek przez AJ (nie wiedzieć dlaczego) rozliczenia tylko wewnętrznie szły. Według mnie to nie rozumiem dlaczego tam żadna kontrola jeszcze nie wpadła....?

Tak na marginesie to działa jeszcze to biuro? śmierdzący dywan dalej leży na biurku prezesa?
dodam jeszcze że najbardziej denerwujące jest to jak Cię własny szef nazywa damskim imieniem !!!

na FB można również poczytać opinie jak się poszukać
Zostaw swoją opinię o Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.