Kantor Wymiany Walut Fantasy

Cieszyn

Opinie o Kantor Wymiany Walut Fantasy

anonim 2009-05-19 13:15:12
Słowa kojarzące się z Kantor Wymiany Walut Fantasy solidna firma.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niezbędny, ale zapewniony przez pracodawcę.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili, uprzejmi.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? (tajemnica)
Najbardziej podobało mi się w Kantor Wymiany Walut Fantasy: atmosfera.
Najbardziej nie podobało mi się w Kantor Wymiany Walut Fantasy: nocne zmiany.
anonim 2011-03-07 18:28:34
To najwyraźniej pisała osoba blisko powiązana z kantorem Fantasy. Na szczęście Kantor Fantasy ma wspaniałą konkurencję (nie jedną) i klient może wybrać najdogodniejszy mu kantor. pozdr.
anonim 2011-04-26 21:02:40
anonim - 2011-03-07 18:28:34

Szukam pracy! Jesli tzw. konkurencja kantoru Fantasy ma coś więcej na ten temat do napisania (atmosfera, godz pracy, zarobki), to chętnie przeczytam. Nie wiem, czy klientem nazwana została osoba poszukująca zatrudnienia? Jeśli nie, to ktoś wypowiada się nie na temat.
KAZIOK 2016-04-19 19:41:02
Chyba możesz na bieżąco śledzic w necie kursy walut, mają podane wszystko i wszystko jest liczone według kursu NBP
Zostaw swoją opinię o Kantor Wymiany Walut Fantasy - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kantor Wymiany Walut Fantasy