Opinie o Hotel Hilton w Gdańsk Targ Rybny 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hotel Hilton. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Hilton na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Hilton w Gdańsk Targ Rybny 1

AL

Niestety, ale wszystko co napisali poprzedni pracownicy to prawda. Fifi powinien dostać nagrodę za najbardziej żałosnego i beznadziejnego pracodawcę roku razem z całą śmietanką Muchą i Melcerową

@Marcin

Zawsze się zmienia. Wszystko zależy od stanowiska i doświadczenia.

AL

Kko
@AL

Hejka, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć, czy te przykre doświadczenia wiążą się z praca w Hampton w oliwie czy śródmieściu? Z góry dziękuje za pomoc.

Nbb
@Kko

Targ Rybny

Tamta opinia była z 2021 r. Wiem, żeś były pracownik, ale wiesz, czy coś się zmieniło? A zwłaszcza, jaka kasa za pracę?

były pracownik Nowy wpis
@Marcin

Zawsze się zmienia. Wszystko zależy od stanowiska i doświadczenia.

Czy w Hotel Hilton wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

były pracownik Nowy wpis

Tak są dodatkowe nagrody. Jest cały program pracownik miesiąca, z których po zamkniętym roku wyłania się rocznego. W zależności od działu są też inne mniejsze konkursy gratyfikacyjne. Dodatkowo są wyjścia zespołowe.

Ona Nowy wpis

Witam, Tak czytam opinie po wielu latach... i chyba nic się niezmieniło.. Pracowałam tam w pierwszej drużynie, która hotel otwerała. Od Starego Wójcikiewicza usłyszałam tylko, że jestem pierwsza do zwolnienia bo jestem bolndynką i będę miała odrosty, ponadtto za mało się maluję. (usunięte przez administratora)

Jak długo czekaliście na odzew z Hotel Hilton? Oddzwaniają zawsze?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Hotel Hilton spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Nie polecam tego miejsca, byłam na rozmowie rekrutacyjnej. Obiecali, że odezwą się w ciągu tygodnia, mijają już 3 tygodnie i cisza. Brak szacunku dla kandydata i jego czasu

Jakie narzędzia pracy zapewnia Hotel Hilton? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Na telefon na wyższych stanowiskach możesz liczyć i po to on jest żeby być w kontakcie także poza godzinami pracy. Inne narzędzia to w zależności od stanowiska.

niestety, ale nie polecam... najwięcej zastrzeżeń do samego Prezesa (tego młodszego), który patrzy tylko na siebie i swoje pieniążki. jakby mógł to by wszystkim płacił najniższe krajowe a robić najlepiej za 2-3 osoby na pełnych obrotach. unikajcie tego miejsca jeśli szanujecie się jako pracownik. konkurencji dają lepiej i więcej!

Byly pracownik

Bardzo ale to bardzo nieuczciwy i (usunięte przez administratora)pracodawca. W obliczach kryzysu pandemii zwolnił 2/3 kadry reszta tyrała za dziesięciu. A dlaczego tak skoro przed pandemia hotel tak swietnie dobie radził? Bo właściciel przewalił cała kasę na luksusowe auta i marmury w nowej chacie. Nie bylo juz na pensje dla ludzi. Nadgodziny ? Zapomnijcie o kasie. A jak jestes kobieta to aktualnie nie planuj rodziny bo Cie zwolnią z powodu likwidacji stanowiska. Tacy są nieuczciwi. A GM? - MM jest zakłamaną osobą, której w żadnym wypadku nie warto ufać.

Albi

Niska płaca, nadmiar pracy, brak personelu .

Barbara
@Albi

Jakiego konkretnie personelu brak? Recepcja, sprzątanie, kuchnia? Wszędzie?

Inco
@Albi

Dokładnie tak. Pracowników na zmianę nie wezmą, bo trzeba im zapłacić a oni chcą ciąć koszta. Przez to osoby, które są na zmianie muszą robić za trzech, zostawać po kilkanaście godzin, a potem albo ci zapłacą nadgodziny albo nie.

Helena
@Inco

Można odebrać te nadgodziny jako wolne czy w takiej sytuacji nie ma na to szans?

@Inco

Jak mogą nadgodzin nie płacić? Nikt tutaj ewidencji nie pilnuje ani nic? Oni podważają, że nie robiło się tyle ile w rzeczywistości czy przyznają i machają ręką na to?

Wolnyodwyzysku

Wyzysk, nadmiar pracy za głodowe wynagrodzenie. Oszędność goni oszczędność. Pan „prezez” sądzi, ze w obecnej sytuacji tylko jemu wzrosły koszty utrzymania .

Czy można liczyć w Hotel Hilton na prywatną opiekę medyczną?

K.

Tak, mozna

Fifi powinien dostać nagrodę za najbardziej nieuczciwego pracodawcę roku

Mikołaj

O co chodzi? Czemu tak uważasz? Ucinają pensje czy co? Bo nie wiem co sądzić o tym twoim wpisie. Więcej szczegółów poproszę. :D

Aplikant

Hej, planuję złożyć aplikace do tego hotelu. Jak wygląda obecna sytuacja?

M.M

Ostrzegam przed tym miejscem, nieuczciwy pracodawca.

Były pracownik JastrzebiaGora

Pragnę ostrzec wszystkich przed tym miejscem! Pandemia bardzo mocno zweryfikowała właściciela. Marzec 2020 Na spotkaniu z dyrektorem hotelu otrzymaliśmy informacje o obcięciu pensji o 50%, Dyrektor zaznaczył, ze jak coś się nie podoba to możemy iść do sądu, ale One teraz nie działają a jak zaczną to sprawa się przedawni. Czerwiec 2020 Pracownicy buntują się, nadmiar pracy oraz postawienie pracodawcy pod ściana zmusza go do przywrócenia pełnych pensji (sezon za pasem, wiec pełne majtki strachu) Październik 2020 Kolejna fala COVID-19 niesie ze sobą przykra wiadomość, obniżka pensji o 10%, przy tym samym wymiarze czasu pracy.Miało to być warunkiem przetrwania wszystkich pracowników bez kolejnych cięć i zwolnień . Niestety, ale po podpisanych aneksach nastąpiły zwolnienia pracowników . Listopad 2020 Zaczął się festiwal kolejnej obniżki etatu, powód ? Obniżka pensji, aby zakwalifikować się na subwencje finansowe . Grudzień 2020 Okazało się, ze pracodawca celowo obniżył etaty nie na tarcze, ale dla nowego najemcy budynku, gdy przestaliśmy być mu potrzebni wyrzucił nas jak śmieć do kosza . Tak traktuje pracowników Filip Wójcikiewicz .

Hiltontozart

Praca najgorsza w moim życiu. Jestem związany z hotelarstwem całe życie, niestety ale praca w Hilton Gdańsk Filip Wójcikiewicz jest daleka od standardów hoteli 5*. Pracodawca płaci głodowe pensje, traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) Dyrektor hotelu nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa, ich głównym zarobkiem jest żer na wynagrodzeniach pracowników. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi....

Barti

Niestety, ale dobrych słów, aby opisać to miejsce brak. Cała świta z kadry managerskiej na czele z F.W. jest tragiczna, (usunięte przez administratora) lvl hard,radzę dobrze się zastanowić przed rozpoczęciem współpracy z tą firmą....Strata czasu za te grosze, pamietaj że pracujesz na paliwo do porshe właściciela, ty możesz umrzeć z głodu-PANDEMIA,więc w hilton f.w. wszystkie chwyty dozwolone....... .... :P

Alicja

Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś benefity? Zazwyczaj jest to np. karta multisport lub opieka medyczna. Czy w Hotel Hilton pracownicy mogą na to liczyć? Zawsze jest to miły dodatek.

Agata
@Alicja

Dodatki ? ???? nie w tym miejscu

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Hotel Hilton? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

...

Zapomnij! Możesz sobie kiedyś jak ci w końcu pozwolą odebrać wolne ..

Xyz

Radzę omijać szerokim łukiem ! Niskie zarobki, beznadziejność właściciela przechodzi wszelkie granice w każdym możliwym tego słowa znaczeniu.Chce czerpać zyski nie dając nic w zamian. Wykorzystywanie ludzi jest jego priorytem. Nie polecam pracy w tym miejscu

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Hilton - Gdańsk

• Jak się pracuje w Hotel Hilton?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Hilton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Hilton?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hotel Hilton