"GAGA" Spółka Jawna HENRYK PRASZELIK i S-ka

Opinie o "GAGA" Spółka Jawna HENRYK PRASZELIK i S-ka

kazik 2011-10-16 01:38
Sławek przestań_ ;)
bla bla 2012-07-07 21:10
hahaha, te hurtownie to omijac z daleka.
pink 2014-10-04 10:36
Prosze o opinie tej firmy bo mam u nich pracowac na magazynie jaki jest szef i pracownicy
luki 2015-05-25 22:01
Solidna firma! dostawa na czas i co ważne maja porządek w opakowaniach! polecam
Tom 2015-06-07 00:50
Robię tam od paru dni i powiem, że nie jest źle ;)
Szef nawet nawet, roboty jest :D
Zobaczymy jak dalej
def 2015-07-10 19:52
Chyba sami sobie wystawiacie dobre opinie. Jak nizej. Omijac z daleka.
dorka 2016-04-21 13:52
zamiast czekać na ogłoszenia o pracy @róża wyślij cv i lis motywacyjny do firmy
Nowy 2017-02-14 18:36
śmiechu warte.Pracowałem tam i lepiej sie trzymać z daleka od tej firmy.Zapomnij o umowie że dostaniesz. Szef na rozmowie o prace obiecuje kase i świetne warunki a potem jest masakra. Wszystkie prawa pracownika są łamane.Szkoda słów
Bolo 2017-05-18 19:32
Do nowego i do innych , którzy udają, że pracują! cwaniaczków i leserów itd. Sam nie lubiłem robić za innych! szef tego nie toleruje. Firma działa na rynku ponad 20 lat szef wymaga bo dostawa i zatowarowanie musi być na czas! i jest tak do dziś bo sam w Gadze robię zakupy i rozmawiam z moimi kolegami. Pracowałem tam ponad pięć lat na różnych stanowiskach i wiele sie nauczyłem! Dziś sam prowadzę działalność gospodarczą i sam wymagam!!! cwaniaczka zaraz wyczuję w góra dwa dni. Patrze na to z innej strony. Faktem jest, że w lato jest zapierdziel ale wszyscy chcą pić!!! to nie sklep meblowy hehe. A umowę i zus opłacony miałem bo sprawdziłem! oczywiście po okresie próbnym.
Mistrz gagi 2017-05-30 19:08
Hahaha dobre dobre dobre.. Praszeliki sami sobie wystawiają opinie pozytywne.. Jeszce pół roku i ta buda będzie zamknięta bo brak ludzi a po drugie szef ma nie równo pod kopuła wiec nie pierd.. ze wszystko ma być na czas itd bo tak wcale nie jest z tego co ja widzę osobiście.. Może kiedyś jak tam pracowałeś to było inaczej ale teraz tylko wyzysk wyzysk ludzi na maxa...
Zostaw swoją opinię o "GAGA" Spółka Jawna HENRYK PRASZELIK i S-ka - Racibórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "GAGA" Spółka Jawna HENRYK PRASZELIK i S-ka