Opinie o Best-Pol Sp. z o.o (Firma zamknięta) w Konin

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Best-Pol Sp. z o.o (Firma zamknięta). Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Best-Pol Sp. z o.o (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best-Pol Sp. z o.o (Firma zamknięta) w Konin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Best-Pol Sp. z o.o (Firma zamknięta)?

Najwieksza porazka w Koninie !

Zaciekawilo mnie ogloszenie pseudo rekrutatora Pawla H :/ i napisalem do niego . Odpowiedz godna sprzataczki a nie osoby ktora doddaje ogłoszenia o prace . Tak czy inaczej podjelam to wyzwanie bo nie mialam wyjscia . Totalna porazka ciagle opóźnienia z wyplata !! W pracy ogolnie panujacy ustroj feudalizmu Ja Pan a tobie pot po (usunięte przez administratora) i tak ciagle niet happy . Odradzam !! Lepeij isc na kase do lewiatana kasa podobna i szkoda zdrowia Omijac szerokim lukiem !!!

Barbara Nowy wpis
@Najwieksza porazka w Koninie !

A jaka jest umowa oferowana na start w ogóle? Czy jest na niej cała kwota wynagrodzenia? Coś powyżej najniższej krajowej czy nie ma szans?

?? Nowy wpis
@Barbara

@Barbara nie lepiej samemu iść i się przekonać? A nie pytać pseudo-konkurencji lub osób zwolnionych. Bo prawda jest taka, że tu tylko takie osoby piszą. Pracować wszędzie trzeba. Odchodzą Ci którzy nie lubią pracować i jadą na plaże wylegiwać się na słońcu a z nieba mu leci kasza manna za darmo :)

?? Nowy wpis
@Najwieksza porazka w Koninie !

@Największa porażka skoro tak Ci tu źle to dlaczego nadal pracujesz? Jesteś takim fenomenem a nie wiesz, że taka osoba, którą wymieniasz nawet nie pracuje. A jak nie odpowiada praca to jest jej dużo na rynku nikt nikogo nie zmusza do pracy. Każdy w swoim życiu otrzymuje tyle na ile jest jego wkład. Jakie Twoje podejście do pracy taki jest Twój los i Twoje życie. Za darmo nic nie ma. Czy Ty rozdajesz innym za nic?? A przypominam, że jest Rodo, więc zawsze można spotkać się w sądzie za używanie danych osobowych.

Karol

Czy pracownicy Best-Polu zaglądają może na forum? :) Chciałem się zapytać w jakim systemie godzinowym pracujecie. Jeśli ktoś byłby tak miły i mógłby dać znać, to poprosiłbym też o informację czy są nocki i nadgodziny, a jeśli tak, to czy są dodatkowo płatne. Dziękuję.

@Karol

Proponuję dać spokój sobie i zdrowiu.lub wypijać 1litr melisy na tych dziwnych przełozonych

@Karol

Ta firma to kraina mlekiem i miodem płynąca .Tyle że nie dla pracownika

Jolanta

Hej, mam parę pytań odnośnie oferty pracy dla doradcy w Best-Polu :) Jak wygląda to atrakcyjne wynagrodzenie? Co wchodzi w pakiet benefitów? W jaki sposób można rozwijać się osobiście oraz zawodowo?

@Jolanta

Osobiście jak można się rozwijać to wiadomo .Ile pani zarobi to już od osobistego zaangażowania .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Best-Pol Sp. z o.o (Firma zamknięta) spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Konin
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Konin
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Madrzejszy

Pracowalem w best polu w kunach pare dobrych lat. Pieniadze kiepskie wieczne obiecanki na temat podwyzek ktore po wielu prosbach sa aczkolwiek jak przyvhodzi do pierwszej wyplaty po podwyzszkach to sie okazuje ze kasa ta sama albo mniejsza bo sie okazalo ze firma ma straty wiec trzeba pracownikom pojechac po wyplacie.!! Tak to praca caly tydzien bo nawet soboty czasem w niedziele a po podwyzkach ktore wynosza 100 zl nagle soboty wolne. Zero szacunku do pracownikow, atmosfera taka dzieki ze nie chce sie przychodzic do pracy. Odradzam te prace!!! Unikac !!

@Madrzejszy

Racja ,w 100 procent prawdy i nic więcej jak potrzeba to jesteś niezbędny najlepiej za darmo ale jak do płacenia to .Niebardzo bo co zarobisz w sobotę to zabiorą za widzi mi się w dni robocze zwłaszcza Tom,,, B.

@Madrzejszy

Masz rację zmarnowane lata

Czy w Best-Pol Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Oli

Tak bardzo luźna . Bo trzeba być sprinterem i wygimnastykowany . I zawsze jest ktoś kto cię podkabluje za nic i bedze niby twoim kolegą .ppzdrawiam

trafik

Bardzo dobra firma a w takim miejscu trzeba pokazać, że się ma umiejętności

Krzysztof

Bardzo fajne podejście do działu sprzedaży. Mamy konkretne narzędzia, konkretny proces a do tego duże możliwości i swobodę. Wynagrodzenie podstawa + prowizja, całkiem nieźle to wychodzi ale to też oczywiście zależy od skuteczności danego sprzedawcy. Niemniej zdaje się nikt z moich kolegów w dziale sprzedaży narzekać nie może (:

Witold

@kk tulipan w swojej wypowiedzi zamieściłeś wulgaryzm, unikaj tego w przyszłości. Każdy komentarz zamieszczany na forum powinien być napisany z zachowaniem zasad kultury i dobrego smaku. Należy również pamiętać, aby wypowiadać się o innych osobach z zachowaniem szacunku. Pozostawiam link do obowiązujących nas wszystkich zasad: https://www.gowork.pl/regulamin

Patrycja

Witam, Jakiś czas temu ukończyłam z powodzeniem staż w tej firmie. Był on sześciomiesięczny gdzie przez ten czas robiłam chyba wszystko. Nie powiem, bywało ciężko, ale dzięki naprawdę spoko kierownikowi i dobrej ekipie współpracowników praca była bardzo przyjemna, a czas spędzony razem z nimi wspominam miło i ciepło. Gorąco polecam, gdybym miała wybierać jeszcze raz zdecydowanie wybrała bym to samo miejsce. Patrycja, była pracownica

@Patrycja

Bylo Ci Patryska tak milo i cieplo z ekipom i kierownikiem i odeszlas z tej firmy???

Witold

@Kamil @Filip a czy możecie rozwinąć swoją opinię i uzasadnić co konkretnie sprawiło, że jesteście zadowoleni z pracy w BEST-POL? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Osoby szukające pracy na pewno chętnie poznają więcej konkretów na temat tego jak się pracuje w tym miejscu. Każdy merytoryczny, sprawdzony komentarz, napisany przez zorientowaną osobę, będzie na wagę złota dla osób, które rozważają jak pokierować swoją karierą zawodową.

Kamil

Gdyby można było dać max 5 gwiazdek. Ja dałbym 6 pozdrawiam

Filip

Mi się pracuję tutaj dobrze, nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy? Wiadomo, że trzeba się przykładać do pracy i nie ma czasu na leżenie, ale przecież to jest praca ludzie... Przyjdą młodzi i myślą, że będą zarabiać 5 tysięcy grając na komórce. Płacą w miarę dobrze, jak za pracę którą się wykonuje, daje spokojnie 5.5 gwiazdek na 6

Witold

@Były pracownik a w BEST-POL można liczyć na umowę o pracę? Czy do podstawowej pensji są jakieś dodatki i premie? Pracodawca podnosi kwalifikacje zatrudnionych osób poprzez szkolenia? Wiele osób bierze pod uwagę te czynniki przy wyborze miejsca, w którym chce się starać o zatrudnienie.

Na temat tego zakładu raczej nie da się powiedzieć ani napisać nic pozytywnego. Kilka lat pracy w tym zakładzie a praktycznie zero poszanowania pracownika. Jeśli ktoś ma trochę chęci i szacunku do siebie to nich szuka pracy gdzie indziej.

Witold

@Jan tak, chodzi o tę firmę. Czy jesteś lub byłeś jej pracownikiem? Możesz napisać jaką masz opinię na jej temat pod kątem miejsca zatrudnienia? Jakie BEST-POL proponuje warunki i jak oceniasz atmosferę tam panującą? Wszelkie informacje z pierwszej ręki będą nieocenioną wskazówką dla potencjalnych aplikantów.

Jan

Czy chodzi o firmę Best-pol?

Jan

Czy chodzi o firmę https://best-pol.com?

Witold

@Były pracownik czy możesz rozwinąć swoją opinię? Co według Twoich spostrzeżeń wpływa na niemiłą atmosferę w BEST-POL? Jak możesz opisać relacje między pracownikami, a przełożonymi w firmie? Co byś zmienił, żeby praca w tym miejscu była dla Ciebie satysfakcjonująca? Konkretne informacje od doświadczonej osoby, z pewnością pomogą użytkownikom forum wyrobić sobie opinię.

Atmosfera w pracy niemiła nie życzę nikomu takiej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Best-Pol Sp. z o.o (Firma zamknięta) - Konin

• Jak się pracuje w Best-Pol Sp. z o.o (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Best-Pol Sp. z o.o (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Best-Pol Sp. z o.o (Firma zamknięta)
3.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Konin

Best-Pol Sp. z o.o (Firma zamknięta)