PYRMO-CHEMIA Leszek Hyży

Barlinek

Opinie o PYRMO-CHEMIA Leszek Hyży

pracownik 2012-10-25 13:11
NIE POLECAM!!!! Pracodawca skąpy, wredny, ma się za guru Barlinka i okolicy, a słoma z butów mu wystaje. Kłamie, wypiera się swoich słów i poleceń, śledzi każdy twój ruch na kamerach i rozlicza z czasu jaki spędziłeś np. w toalecie. A przede wszystkim nie szanuje pracowników. Dramat. Atmosfera wyjątkowo napięta.
bylypracownik 2014-03-16 21:36
jako były pracownik NIE POLECAM. (usunięte przez administratora)
pracownik były 2014-09-27 19:55
Masakra pracodawca to nie człowiek od Pyrmo zdala!!
54789 2015-01-02 17:12
NIE POLECAM !!! Pracodawca jest bardzo wulgarny w stosunku do pracownika.... potrafiły paść wyzwiska typu ---cytuję "komunista,dziad,partacz" itp!!! ...... Atmosfera nabuzowana i niesmaczna.
pracownik 2015-10-30 23:26
Popieram przedmówców, pracodawca nieludzki, niemiły, nieprzyjemny, potrafi zmieszać z błotem przy innych, nie będę cytował słów. W dodatku jest niesłowny, wypiera się tego co mówi i ludzi na monitoringu. Pracownik czuje się osaczony i zestresowany. NIE POLECAM
pro 2016-06-21 17:12
olej ta firme, praca tam to tragedia wszystko co piszą przedmówcy to niestety prawda, jeszcze troche nikt tam nie bedzie chcial pracowac, ukraincow zatrudnia
ukrain 2016-07-09 07:26
a można tam chociaż zjeść śniadanie czy nie ma nawet przerwy?
pro 2016-11-28 16:46
możesz zjeśc, każdy kęs będzie nagrany i obejrzany przez guru na kamerach
Kaziu 2017-01-19 20:54
Zgadzam się z tym wszystkim. Oprócz tego łamane są tam zasady kodeksu pracy i BHP. Kamery są w pomieszczeniach socjalnych, pracują tam ludzie nie mający żadnych uprawnień do obsługi urządzeń, np. kotłów parowych, wózków widłowych itp. Nie mają umów o pracę. Także z Ukrainy. Nie ma czasu na przerwe a ten guru to nie kulturalny człowiek... Byłem, widziałem, doświadczyłem. Trzeba tam wysłacć kontrolę do silikatów. Omijajcie z daleka.
Adam 2017-01-19 20:56
Całkowity kołchoz i PGR
Rafi 2 2017-01-20 15:53
Dobrze że robiłem zdjęcia telefonem tego pseudo grafiku pracy bo w innym wypadku nie otrzymam pieniędzy za pracę. Nie polecam tej firmy nawet ludziom z Ukrainy. Szef i tak Wam nie wypłaci. przyjmują Was niby na okres próby na kilka dni a potem zwalniają, a że nie mieliście umowy to nie wywalczycie nic ze swoich pieniędzy które tam zarobiliście kilkunastogodzinną dzienną pracą. Nie ma żadnych środków ochrony osobistej, wentylacji nie ma, wszędzie unosi się wapno. Spotkam się z właścicielem tego bałaganu w sądzie gdzie będę dochodził swoich praw odszkodowawczych za pracę w takich warunkach. A dodatkowo złożyłem doniesienie do Inspektoratu Pracy w/s warunków tam panujących.

Podsumowując, żartem jest zatrudnianie kogoś tam.
edek 2017-01-22 21:31
A jak jest tam na sklepie gdzie budowlake sprzedają bo tez widzialem ze chlopaki sie zmieniali czesto tez taka patola jak na tych silikatach??
Az dziwne że tak niewiele ludzie mówią na mieście.
Wózkowy 2017-01-25 16:08
Podobnie jak w silkatach...Guru myśli że jest bogiem. Poniewiera ludżmi.
Mirek 2017-05-18 00:40
Kolega kupował coś więcej na pełczyckiej i go oszukiwali, a dokładniej " nie ujawniali całej prawdy" dopóki nie przyszło do płacenia czy do odbioru towaru, coś takiego. To chyba prawda, co tu piszecie tak w ogóle
Paweł 2017-05-28 23:07
jak sytuacja na maj 2017 warto sie starac?? zmieniło sie cos ???
Paweł 2017-05-28 23:07
jak sytuacja na maj 2017 warto sie starac?? zmieniło sie cos ???
Zostaw swoją opinię o PYRMO-CHEMIA Leszek Hyży - Barlinek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PYRMO-CHEMIA Leszek Hyży