PYRMO-CHEMIA Leszek Hyży

Barlinek

Opinie o PYRMO-CHEMIA Leszek Hyży

pracownik 2012-10-25 13:11:50
NIE POLECAM!!!! Pracodawca skąpy, wredny, ma się za guru Barlinka i okolicy, a słoma z butów mu wystaje. Kłamie, wypiera się swoich słów i poleceń, śledzi każdy twój ruch na kamerach i rozlicza z czasu jaki spędziłeś np. w toalecie. A przede wszystkim nie szanuje pracowników. Dramat. Atmosfera wyjątkowo napięta.
bylypracownik 2014-03-16 21:36:18
jako były pracownik NIE POLECAM. (usunięte przez administratora)
pracownik były 2014-09-27 19:55:47
Masakra pracodawca to nie człowiek od Pyrmo zdala!!
54789 2015-01-02 17:12:41
NIE POLECAM !!! Pracodawca jest bardzo wulgarny w stosunku do pracownika.... potrafiły paść wyzwiska typu ---cytuję "komunista,dziad,partacz" itp!!! ...... Atmosfera nabuzowana i niesmaczna.
pracownik 2015-10-30 23:26:15
Popieram przedmówców, pracodawca nieludzki, niemiły, nieprzyjemny, potrafi zmieszać z błotem przy innych, nie będę cytował słów. W dodatku jest niesłowny, wypiera się tego co mówi i ludzi na monitoringu. Pracownik czuje się osaczony i zestresowany. NIE POLECAM
pro 2016-06-21 17:12:36
olej ta firme, praca tam to tragedia wszystko co piszą przedmówcy to niestety prawda, jeszcze troche nikt tam nie bedzie chcial pracowac, ukraincow zatrudnia
ukrain 2016-07-09 07:26:34
a można tam chociaż zjeść śniadanie czy nie ma nawet przerwy?
pro 2016-11-28 16:46:39
możesz zjeśc, każdy kęs będzie nagrany i obejrzany przez guru na kamerach
Zostaw swoją opinię o PYRMO-CHEMIA Leszek Hyży - Barlinek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PYRMO-CHEMIA Leszek Hyży