HUTREM Sp. z o. o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o HUTREM Sp. z o. o.

anohgf 2013-10-23 17:25:23
Jeżeli chodzi o wypłaty wynagrodzeń to firma wypłaca w terminie, i to tyle małych plusów. Natomiast obóz pracy najlepiej wszystko robić za jak najmniej brak sprzętu, okłamywanie jeżeli chodzi o remonty,(usunięte przez administratora) jest kilku fajnych majstrów ale to za mało jednym słowem do bani.
bakbo 2014-01-15 20:20:18
Moim zdaniem najlepszy podwykonawca huty.Można dobrze zarobić,wypłaty nie są oszukane,firma się prężnie rozwija.Wiadomo nikt nie chce specjalistów z pod biedronki.Polecam pracownik.
zenek 2014-03-26 21:45:30
Co prawda to prawda wyplata w terminie zawsze tego dnia kiedy ma byc.. jesli chodzi o zarobki to kicha jak niewiem.. ludzie nieco dziwni nie z kazdym da sie pracowac, tak samo jesli chodzi o przelozonych moze z dwoch jest ok reszta do bani.. pozdro
Paweł 2015-04-15 23:40:14
Witam, pracowałem w firmie Hutrem Serwis przez jakiś czas (nie istotne jak długo) Firma ogólnie rzecz biorąc rozwijająca sie w szybkim tempie, wypłaty w terminie zawsze na czas (bidne bo bidne) możliwość awansu poprzez znajomości :) Ogólnie rzecz biorąc zależy gdzie sie trafi na jaki wydział i pod jakiego mistrza... "Specjaliści" jak to ktoś sie wypowiedział to niektórzy gorzej niż z pod biedronki bo pod biedronka czasem mają kulturę :D Pozdrawiam
Sławkòw 2015-05-11 14:24:27
Ogólnie w skali do 10...to 3
mistrzowie o ile można nazwać ich tak,to większość zwykłe bydło, chamstwo,brak kultury, dwulicostwo itd...szkoda gadać...
BHP w porządku oprócz jednego młodego pana... Co do pracowników to należy uważać co i do kogo się mówi....ogólnie jeden drugiemu kosa w plecy...porażka. ...wazeliny niesamowite
Nie wiadomo czego od życia chcą...
PIETIA 2015-05-11 18:42:59
co do wypłat to w terminie i... to tyle,"kariera" haha tylko przez...
j 2015-05-26 21:06:27
pracowałem i mnie oszukali
bolo 2015-09-05 14:07:54
wypłaty są oszukane kaśka nie uznaje wszystkich nad godzin a majstry robią razem zeswoimi synami i zięciami a sami nie mają pojęcia o robocie tylko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] grają i sie obijają każdy wie o którego majstra chodzi prawda?
Bol 2016-06-04 18:11:24
Jeśli możecie znajdzie sobie inna pracę. Pracuje tam za 5zł, a nadgodziny 3zł. A pracy jest co niemiara.
Hor 2016-06-04 18:16:46
Wypłaty są ale za 195h w tym 45 nad dostałem 1589,71zł. Znam takich co za nadliczbowe dostają 4,5 zł. A soboty nie można wymienić na wolne.
Karolek 2016-09-08 21:40:44
Kiepsko płacą. Rotacja duża. Żeby zarobić trzeba zrobić nadgodzin od groma. Kadrowa Kasia bardzo nieprzyjemna, arogancka i kompletny brak kultury. Nie polecam. Jedyny dobry kierownik Sławek ale podobno się już zwolnił. Jak dozór sam odchodzi to co tu gadać.
Belf 2016-10-19 23:06:49
Płaca typowa dla polskich firm, robota na hucie nie jest łatwa. Atmosfera ok, wypłata zawsze na czas i nie jest to 1500 z nadgodzinami.
ROCK 2016-11-01 07:15:17
TO JAK PLACOM ZA NADGODZINY 50% I WYCHODZI 8ZL ZA KARZDOM NADGODZINE TO ZLODZIEJSTWO W BIALY DZIEN SZUKAJĄ TAKICH KTÓRZY NIEPOTRAFIĄ LICZYĆ I NIEZNAJĄ SIĘ NA ZEGARKU NA PASKU NIEMA WYSZCZEGULNIONYCH NADGODZIN TAKŻE NIETRUDNO SIĘ DOMYŚLAĆ JAKIE KRĘCOĄ LODY ;
Zostaw swoją opinię o HUTREM Sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HUTREM Sp. z o. o.