ADIMO-EGZE S.A.

Opinie o ADIMO-EGZE S.A.

Ryszard 2012-04-12 10:35:15
Firma poszukuje windykatorów - stawia bardzo ciekawe warunki zeby moc dla nich pracowac trzeba podpisac kilka weksli in blanco - którymi to niby zabezbieczaja sie jakby windykator dla nich pracujacy chcial ich oszukac. Po raz pierwszy spotkalem sie z takim przypadkiem. W zamian nie oferuja nic zadnej podstawy TYLKO prowizje nie zwracaja kosztow paliwa słowem straszna lipa. Aha i co ciekawe te podpisane weksle in blanco oddaja dopiero po roku od zakonczenia wspolpracy. Czyli podpisujac weksle in blanco trzymaja cie za jaja cały czas moga tam wpisac dowolna kwote, uzyskac sadowy nakaz zaplaty i masz prze. [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . NIE POLECAM TEJ FIRMY! Szukaja windykatorow od ponad roku, ciagle znajduje w roznych serwisach ich ogloszenia.
dudek 2012-11-21 14:22:02
To prawda, ogłoszeń jest mnóstwo. Nie ma żadnej rozmowy kwalifikacyjnej, tylko od razu na maila propozycja współpracy i w załączniku umowa zlecenie. Treść jest po prostu porażająca. O wekslach nic nie ma, ale sama jej konstrukcja od razu skłania do skasowania wiadomości. Oszustwem śmierdzi na kilometr. Nie polecam i nie mam zamiaru dla nich pracować. Skupują stare wierzytelności, co samo w sobie jest nie w porządku. A ludzie płacą..
fffffff 2013-01-18 13:28:22
Witam
Nie polecam firmy ADIMO EGZE - poszukują ludzi ciągle do pracy, ale to straszna lipa. Zero podstawy, zero zwrotów kosztów - pakiety spraw to chyba [usunięte przez moderatora] układał - masz w pakiecie warszawe i białystok i talaj z własne paliwko ;) :) Wierzytelności 90 lata - 90% dłużników nie zyje,pozmianiało nazwiska itp. a masz płacone od sciągnietej sumy. Nie dajcie nabrać sie w cukierkowe opowiadania[usunięte przez moderatora] - człowieka ktory boi się chyba własnego cienia. A co do nakazów ktorymi niby dysponują, to niech chociaż jednymi dłużniokowi przedstawią
Endriu 2013-01-20 01:06:17
Zgadzam się z wypowiedziami poniżej. NIE POLECAM!!!! Rekrutują non stop...co już powinno dać do myślenia. Warunki - beznadziejne, żadnej podstawy, tylko prowizja (uboga) od ściągniętej kasy... żenada.. Pakiety spraw układał chyba [usunięte przez moderatora]... zero logicznego myślenia.Po miesiącu pracy zarobisz 300 zł... na paliwo wydasz drugie tyle...
Nie dajcie nabrać się na teksty.." a pana kolega w podobnym terenie ma 3 razy więcej ściągniętej kasy" - tak? to pokażcie mi tego "szczęśliwca".. tani chwyt ;:) A mam takie pytanie widział ktoś serwerownie firmy ADIMO EGZE SSSSS.AAAAA? :D :D :D
EloWojtek 2013-09-29 10:58:51
Zleceń mało, sprawy stare. Nie masz podstawytylko prowizje jeśli kogoś znajdziesz i zapłaci.
terenowy od x lat 2014-01-13 13:44:56
jak większość firemek z tego sektora-black dot, casus finanse (prowizja, bez zwrotu), fast finance ( to samo)
WT 2014-05-04 16:33:58
Potwierdzam. Omijać. Na ich ogłoszenia trafic można na każdym portalu.Nie wiem kto dla nich jeszcze jeździ...
An 2014-09-25 11:33:41
Jakich nadgodzin? Jeździsz sprawy sprzed 10 lat na działalności gospodarczej.
Ernest 2014-12-30 12:18:41
Fajnie tworzą strony ale w ostatnim momencie wybrałem firmę bxm multimedia jestem bardzo zadowolony z ich pracy. dla nie zdecydowanych podaję adres bxm.pl , moja strona to aner.waw.pl i anerkakel.se obie strony zrealizowali dla mnie.
Kamil 2015-01-13 12:57:50
Ja korzystałem z usług firmy jako klient, stworzyli dla mnie stronę internetową logo papier firmowy itp. z perspektywy klienta nie narzekam jednak zauważyłem wypowiedź Pana Ernesta, aktualnie stworzyłem serwis od początku korzystając z firmy bxm.pl i to co wcześniej było niemożliwe oni dla mnie zrealizowali.

Pozdrawiam
robert 2016-03-24 17:00:10
szkoda czasu zlecenia, które przekazują są na pograniczu przedawnienia. stare sprawy, w wiekszosci juz dłuznik tam nie zamieszkuje, nie istnieja budynki we wskazanymi adresami, zarówna ja jak i kolezanka doszlismy do tego samego, ze szkoda czasu, pieniedzy gdyz z umowy zlecenia z takimi sprawami nic praktycznie nei zarobisz a nawweet stracisz
Jan 2016-10-20 07:03:42
Nie, nie podają. Dają stare sprawy, nie ma zwrotu za nic, szkoda czasu na tego typu firmy. Nawet zlecenia dostajesz nie na @ tylko jakieś wydruki pocztą wysyłają
Zostaw swoją opinię o ADIMO-EGZE S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADIMO-EGZE S.A.