Plastiflora

Łódź

Opinie o Plastiflora

expracownik 2013-05-31 14:14:13
Plastiflora w Zgierzu to firma rodzinna.
Na pierwszy rzut oka, wszystko pięknie.. jednak po kilku dniach pracy widać podstawowy i nierozwiązywalny jak do tej pory problem: ILU WŁAŚCICIELI tyle pomysłów na prowadzenie firmy.
Córka właścicieli - powinna posłuchać rad starszych właścicieli, którzy w sprawach zarządzania firmą mają większe doświadczenie, a nie próbować wprowadzać zmiany, które w przypadku tej działalności nie są potrzebne. Przez jej nieprzemyślane decyzje w firmie tworzy się bałagan i rozgardiasz!
Ludzie uciekają stamtąd, bo szefowie mają odmienne zdania na ten sam temat i .. nie wiadomo kogo słuchać i co robić.
Opinie na gowork,pl są usuwane, by nie odstraszyć "potencjalnych kandydatów"
Może praca na produkcji jest lepsza, ale stanowisko przedstawiciela - marne!! Przedstawiciele sami odchodzą a raczej uciekają!!
roblo 2013-06-09 20:05:52
na produkcji tragedia, chcą żeby robić niewiadomo ile. zarobki żadne i spóżnione trzeba się wykłucać o swoje pieniądze. po 4 miesiącach zwolniłem się
robson 2014-06-29 11:51:08
śniadanie je się przy maszynie bo nie można ich zatrzymywać . o wypłatach nic nie napiszę bo szkoda słów [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
daniel p 2015-01-15 09:02:41
witam. przepracowałem tam 2 lata na produkcji. co do finansów to jak wyżej szkoda gadać... obslugiwałęm wiele maszyn na każdej robiłem ten domniemany akord ktory sluzy tylko do sprawdzenia ile da sie wycisnac z czlowieka. szefostwo ok mili i uprzejmi jak niczego sie nie chce. sami cie nie zjada. maja od tego prezesa kierownika i brygadzistki. pytanie o podwyzke nie zadziala dobrze a co wiecej powiedza wam tylko ze oni jeszcze zwalniaja. placa w miare terminowo ale niestety coraz gorzej i coraz wiecej pretekstow sie szuka do zajumania czlowiekowi z premii ktorej ja po 2 latach mialem 300. mlodym pracownikom szukajacym pracy polecam... szukajcie gdzieś indziej. pozdrawiam
malutki 2015-08-04 16:14:08
witam pracowalem tam ponad dobrych 15 lat i zaluje ze przesiedzialem tam tyle czasu bylem na kazde zwolanie i kiwniecie brygadzistki robilem na kazdej prawie maszynie i kazdym stanowisku. gdy powiedzialem dosc nawet nie pozwolono mi wejsc po swiadectwo pracy na zaklad nie mowiac o zabraniu ubran,w pracy rzadzi ala prezes swoimi ludzmi czyli kierownikiem i brygadzistkami co do finansow tragedia kiedy pytasz o podwyzke mowia ciesz sie ze wogole podstawe dostajesz na konto bo nie ma kasy premi jak kot naplakal a najwiecej bylo pracy nie polecam tej firmy nikomu kto chce zarobic jesli chce sie narobic za darmo to tam idzcie
Malutki 2016-05-03 17:16:48
Ela niestety nie szanują tam starych pracowników myślą ze jak nie ten to inny przyjdzie glupszy i bardziej naiwny którego są się ustawić nie szanują starych pracowników i to duży i błąd wszyscy co stamtąd odeszli mają o wiele lepiej
ela 2016-05-21 18:58:54
a za jaka kase przychodzi wam wogole tam pracować? jak tez narzekasz to dlaczego tam jestes? nie znajdziesz sobie czegos innego
Zostaw swoją opinię o Plastiflora - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastiflora