CT-CARD SP. Z O.O.

Opinie o CT-CARD SP. Z O.O.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika CT-CARD SP. Z O.O.

Pracownik firmy - Firma

16.01.2024 03:01

Czym zajmuje się Państwa firma?

CT-CARD SP. Z O.O.ikona wywiad

CT-CARD to kompleksowa odpowiedź na potrzebę niekonwencjonalnych rozwiązań dla wielu dziedzin przemysłu. Dobieramy i modyfikujemy preparaty pod potrzeby klienta, dlatego każdy otrzymuje rozwiązanie szyte na miarę. Wspierając się doświadczeniem naszych partnerów, jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć sprawdzone produkty o najwyższej jakości. Nasza firma została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem Diamentów Forbesa 2022 i 2023 roku.

Co jest podstawą oferty Państwa firmy?

CT-CARD SP. Z O.O.ikona wywiad

Wśród naszych usług można wyróżnić: czyszczenie na sucho przy użyciu technologii ICE-CARD (metoda mgły gazowej o ciśnieniu 2 barów na bazie suchego lodu), czyszczenie technologią suchego lodu, korektę chemiczną wody, serwis urządzeń do uzdatniania wody, czyszczenie szaf elektrycznych pod napięciem do 15 kV, urządzeń elektrycznych przy wyłączonym napięciu, urządzeń elektrycznych przy wyłączonym napięciu z natychmiastowym załączeniem, a także czyszczenie uzwojeń silników i prądnic, generatorów, lakierowanie silników generatorów i prądnic, czyszczenie mazutu i instalacji mazutowych, wymienników ciepła, instalacji CO, kotłów, zbiorników. Możemy zaoferować również zabezpieczanie antykorozyjne powierzchni, pokrywanie powierzchni plastycznymi materiałami wypełniającymi odpornymi na ścieranie, ciśnieniowe nakładanie ceramicznych powłok zabezpieczających oraz czyszczenie chłodnic wewnątrz i z zewnątrz.

Czym wyróżnia się CT-CARD?

CT-CARD SP. Z O.O.ikona wywiad

Przede wszystkim proponujemy dedykowane rozwiązania oparte na profesjonalnej chemii technicznej, własny serwis, wielotorowy monitoring, mobilne analizy przeprowadzone u Klienta, a także dostosowujemy aplikację. CT-CARD wyróżnia się na tle konkurencji dzięki następującym czynnikom: doświadczeniu, wysokiej jakości produktom i usługom, szerokiemu i unikalnemu zakresowi oferty, indywidualnemu podejściu do klientów. Kompleksowo obsługujemy branżę chemii technicznej i serwisu przemysłowego - jest to ważna część polskiej gospodarki, która rozwija się dynamicznie. Współpracujemy z firmami z różnych branż, a także z kontrahentami zagranicznymi.

Od jak dawna działacie Państwo na rynku?

CT-CARD SP. Z O.O.ikona wywiad

Jesteśmy obecni na rynku od 2003 roku., a nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, jednak działamy na terenie całej Polski. Obecnie zatrudniamy 35 osób.

W jaki sposób doszło do powstania CT-CARD?

CT-CARD SP. Z O.O.ikona wywiad

Tutaj posłużymy się cytatem, którego autorem jest Peter Drucker: „Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję”.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

CT-CARD SP. Z O.O.ikona wywiad

Branża chemii technicznej i serwisu przemysłowego jest stosunkowo konkurencyjna. Na rynku działa wiele firm, które oferują podobne produkty i usługi. Jako CT-CARD planujemy dalszy rozwój w Polsce i za granicą oraz rozszerzenie oferty o nowe produkty i usługi, a także o nowe rynki. W CT-CARD wierzymy, że dzięki swojemu doświadczeniu, wysokiej jakości produktom i usługom oraz indywidualnemu podejściu do klientów, będziemy w stanie osiągnąć swoje cele i stać się liderem w branży chemii technicznej i serwisu przemysłowego.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

CT-CARD SP. Z O.O.ikona wywiad

Struktura firmy jest dość rozbudowana. Najwyższymi stanowiskami są naturalnie stanowiska zarządu, czyli Prezesa Zarządu, który współpracuje bezpośrednio z Dyrektorem Finansowym. W firmie funkcjonują również stanowiska Dyrektorów: Handlowego, ds. Rozwoju Procesów Technologicznych i Wdrożeń Nowych Produktów. Zatrudniamy m.in. technologów, menagerów i inżynierów sprzedaży, doradców techniczno – handlowych, analityka biznesowego ds. wsparcia sprzedaży, specjalistów ds. obsługi klienta oraz pracowników księgowości i kadr.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

CT-CARD SP. Z O.O.ikona wywiad

Proces jest jasny, przejrzysty i sprawiedliwy. Najpierw publikowane jest ogłoszenie o pracę, które zawiera wszystkie istotne informacje, takie jak: stanowisko, zakres obowiązków, wymagania, warunki zatrudnienia. Następnie odbywa się weryfikacja CV i listów motywacyjnych kandydatów. Weryfikacja jest przeprowadzona przez osobę doświadczoną i odpowiedzialną za wskazane stanowisko, która będzie w stanie ocenić kwalifikacje kandydatów pod kątem wymagań. Kolejnym krokiem jest rozmowa kwalifikacyjna prowadzona online. Rozmowa kwalifikacyjna jest kluczowym etapem procesu rekrutacji. Podczas rozmowy kandydat ma możliwość zaprezentowania swoich kwalifikacji i doświadczenia. Pracodawca natomiast ma możliwość oceny kandydata pod kątem jego umiejętności, osobowości i motywacji. Rozmowa kwalifikacyjna jest przeprowadzona przez doświadczoną osobę, która będzie w stanie profesjonalnie ocenić kandydata. Następnie odbywa się rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy. Jest to spotkanie bez limitu czasu, podczas którego mogą mieć miejsce testy i zadania praktyczne, które pozwalają na ocenę konkretnych umiejętności i predyspozycji kandydata. Po przeprowadzeniu wszystkich etapów rekrutacji podejmujemy decyzję o zatrudnieniu. Decyzja zostaje podjęta na podstawie obiektywnych kryteriów, takich jak kwalifikacje, doświadczenie, umiejętności, osobowość i motywacja kandydata. Długość procesu rekrutacji zależy od wielu czynników, takich jak specyfika stanowiska, liczba kandydatów, dostępność kandydatów. Proces rekrutacji jest zawsze dostosowany do konkretnych potrzeb firmy i stanowiska.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

CT-CARD SP. Z O.O.ikona wywiad

Proces wdrażania nowego pracownika jest kluczowym elementem jego integracji z naszą firmą. Ma on na celu zapewnienie pracownikowi niezbędnej wiedzy i umiejętności do wykonywania jego obowiązków oraz zapoznanie go z kulturą i wartościami firmy. Wdrożenie na stanowiskach handlowych składa się z trzech etapów. Pierwszym etapem jest trzydniowe szkolenie wdrożeniowe, którego celem jest zapoznanie pracownika z produktami i usługami firmy, jej strategią handlową oraz procedurami i regulacjami. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych doradców techniczno-handlowych i obejmuje następujące tematy: podstawy sprzedaży, produkty i usługi firmy, strategia handlowa firmy, procedury i regulacje. Drugim etapem jest szkolenie przez technologa/brand managera bezpośrednio u klientów z regionu. Podczas tego szkolenia pracownik ma możliwość zapoznania się z produktami i usługami firmy w praktyce oraz zweryfikowania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie sprzedaży. Trzeci etap to praca z dyrektorem handlowym u klientów aktywnych. Podczas tego etapu pracownik ma możliwość obserwowania pracy doświadczonego handlowca oraz nabycia praktycznych umiejętności w zakresie sprzedaży. Wdrożenie na stanowiskach administracyjnych składa się z dwóch etapów. Pierwszym etapem jest szkolenie wdrożeniowe na wskazanych narzędziach. Podczas tego szkolenia pracownik ma możliwość zapoznania się z podstawowymi funkcjami i możliwościami wykorzystywanych w firmie narzędzi informatycznych. Drugim etapem jest praca z przełożonym w zakresach obejmujących obowiązki. Podczas tego etapu pracownik ma możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie wykonywania swoich obowiązków. Po zakończeniu procesu wdrażania nowy pracownik powinien być w stanie wykonywać swoje obowiązki w sposób samodzielny i efektywny. Aby ocenić skuteczność procesu wdrażania, przeprowadzamy ankietę wśród pracowników. Ankieta zawiera pytania dotyczące takich kwestii, jak dostępność informacji i szkoleń, jakość przekazywanej wiedzy i umiejętności, wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników. Informacje uzyskane z ankiety wykorzystujemy do poprawy procesu wdrażania w przyszłości.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2024 roku?

CT-CARD SP. Z O.O.ikona wywiad

Obecnie planujemy zatrudnienie na zastępstwo specjalisty ds. uzdatniania wody. Ponadto posiadane przez firmę zasoby są wystarczające do realizacji celów jakościowych i prawidłowego funkcjonowania procesów.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

CT-CARD SP. Z O.O.ikona wywiad

Naszą siłą jest zespół, dlatego stawiamy na współpracę i wsparcie. Staramy się zapewnić dobrą i przyjazną atmosferę, w której pracownicy czują się komfortowo i bezpiecznie. Zależy nam na otwartości, która pomaga w uniknięciu konfliktów i budowaniu wzajemnego zaufania. Regularnie spotykamy się w zespole, aby podsumowywać nasze działania i planować dalszy rozwój. Spotkania te mają formę otwartych dyskusji, podczas których każdy pracownik może podzielić się swoimi pomysłami i opiniami. Staramy się raz w roku organizować wyjazd integracyjny, na którym nie ma szkoleń i wykładów. Koncentrujemy się na relacjach i poznaniu siebie bliżej. Ważnym elementem rozwoju pracowników są szkolenia i kursy. Oferujemy naszym pracownikom szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego. W pierwszy poniedziałek miesiąca odbywają się spotkania online z technologami i brand managerami, podczas których nasi doradcy techniczno-handlowi przedstawiają relacje z działań zespołów w terenie. Raz na kwartał odbywają się spotkania indywidualne z doradcami techniczno-handlowymi. Podczas tych spotkań, doradcy otrzymują indywidualne wsparcie i wskazówki od swoich przełożonych. W siedzibie firmy znajduje się sala treningowa, w której odbywają się szkolenia praktyczne dla 3-osobowych zespołów. Szkolenia te są prowadzone przez doświadczonych technologów i specjalistów z zakresu chemii technicznej. Raz do roku, w styczniu, odbywa się podsumowanie sprzedaży. Podczas tego spotkania odbywa się szkolenie online TEAMS, podczas którego omawiane są bieżące trendy w branży oraz nowe rozwiązania oferowane przez firmę. W każdy poniedziałek wysyłamy newsletter informacyjny "Co Nowego w Portfelu?". Newsletter zawiera informacje o nowych rozwiązaniach i sposobach sprzedaży danych rozwiązań opartych na chemii technicznej. Dwa razy w miesiącu wysyłamy newsletter informacyjny „Horyzonty 4.0.”. Newsletter ten zawiera informacje o procesach i sposobach wdrażania kompleksowych rozwiązań procesowych dla przemysłu. W naszej firmie dbamy o rozwój pracowników na każdym etapie ich kariery. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego, w tym szkolenia, kursy i wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników. Wierzymy, że rozwój pracowników jest kluczem do sukcesu firmy.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

CT-CARD SP. Z O.O.ikona wywiad

CT-CARD to firma z dużym doświadczeniem w branży chemii technicznej i serwisu przemysłowego. Naszym celem jest dalszy rozwój i rozszerzenie zakresu naszej oferty. Chcemy stać się globalnym partnerem dla przemysłu, oferując rozwiązania na najwyższym poziomie. Konkretne działania, które planujemy podjąć, to rozszerzenie oferty usług i produktów o nowe obszary, takie jak automatyzacja procesów produkcyjnych, monitoring i kontrola procesów produkcyjnych, projektowanie i budowa instalacji przemysłowych. Planujemy wprowadzenie nowych technologii, do których należą m.in. sztuczna inteligencja i Internet Rzeczy. Chcemy także wyjść na rynek zagraniczny. Wierzymy, że nasze plany są realne, oraz że dzięki nim będziemy w stanie osiągnąć sukces. Szczególnie mocno stawiamy na rozwój innowacyjnych rozwiązań. Chcemy być pionierami w swojej branży i oferować naszym klientom rozwiązania, które pozwolą im zwiększyć efektywność produkcji i obniżyć koszty. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu i kreatywności będziemy w stanie osiągnąć nasze cele i zostać liderem na rynku chemii technicznej i serwisu przemysłowego.

Ruda

Głowię się nad stanowiskiem Doradca Techniczno-Handlowy na Podlaskie. Czy pracodawca różnicuje normy do wyrobienia w zależności od "natężenia" przemysłu w regionie? Chyba wszyscy wiemy, że Podlaskie do okręgów przemysłowych nie należy ;) Przy tym podoba mi się, że PTH ma się brudzić razem z klientem :D Dlatego poznam chętnie stawki zarobkowe

@Ruda

Dzień dobry. Podchodzimy indywidualnie do każdego regionu oraz do OSOBY , która go obsługuje. Proszę o przesłanie CV na adres: daneosobowe@ct-card.pl Jeżeli aplikacja zostanie zaakceptowana w trakcie rekrutacji będziemy mogli przejść do etapu rozmów także tych zarobkowych.

k.salwin@ct-card.pl Nowy wpis
@Ruda

Oczywiście, chętnie udzielę odpowiedzi na zapytanie dotyczące możliwości pracy w CT-CARD. W kontekście stwierdzenia "Normy do wyrobienia", chciałbym podkreślić, że nasze podejście do pracy opiera się głównie na efektywności i wynikach. Zamiast skupiać się jedynie na minimalnych normach sprzedażowych, kładziemy nacisk na indywidualne cele i ambicje naszych pracowników. Nasza polityka została zaprojektowana tak, aby umożliwiać rozwój osobisty i zawodowy każdej osoby związanej z naszą firmą. Jesteśmy przekonani, że współpraca z ludźmi, którzy mają wysokie cele i determinację do ich osiągnięcia, przynosi najlepsze rezultaty. Dlatego też, poszukujemy Doradców Techniczno-Handlowych, którzy są gotowi wykraczać poza ograniczenia i pracować w duchu współpracy i zaufania. Naszym celem nie jest jedynie sprzedaż produktów, lecz również budowanie partnerskich relacji w zespole specjalistów. Dlatego zachęcam wszystkich zainteresowanych do dołączenia do naszej drużyny i przekonania się, jak dynamiczny może być rozwój osobisty i zawodowy w CT-CARD. Zapraszamy serdecznie do współpracy! Krzysztof

Wioleta Nowy wpis

Orientujecie się czy są przyjmowani doradcy techniczno-handlowi? Widzę tylko starsze ogłoszenie na to stanowisko. Możecie powiedzieć coś więcej na temat systemu czasu pracy? Jak to wyglada w rzeczywistości

Imiennik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

O kurczę, muszę się wypowiedzieć na temat mojego doświadczenia w Ct-Cardzie! No więc, byłem tam kiedyś pracownikiem, ale teraz już nie jestem. Ale w sumie mogę powiedzieć, że było warto! Polityka w firmie jest super prosta i fair. Każdy może zrobić sobie tyle kasy, ile sobie wymarzy, no i wszystko się zgadza, tak jak mówią. Szczerze, dopiero jak zmieniłem robotę, zobaczyłem, ile dałem ciała, bo tu można było zarobić naprawdę nieźle „bez sufitów” W sumie, mnie ciągnęło dalej w świat. Dostałem lepsze finansowo stanowisko, więc nie mogłem odmówić. No i nie ukrywam, że już trzy razy zmieniałem kawałek chleba od czasu, jak tam byłem. Ale wiecie, co mi najbardziej brakuje? To podejście szefa. Nie, nie próbuję mu cukrzyć, ale Krzysiek to kawał gościa! Zawsze nauczył mnie czegoś nowego i zawsze mnie wspierał, nawet jak mi szło słabo z tymi sprzedażami. Naprawdę, to był ziom. To tyle, jak pomogłem to powodzenia

ZP

Jeżeli poszukujecie osoby z doświadczeniem. W tematyce uzdatniania, oczyszczania wody a wiem że tym też się zajmujecie to takie doświadczenie posiadam. Jestem zainteresowany współpracą z wami.

Pracodawca Nowy wpis
@ZP

Dzień dobry Zachęcam do przesłania CV na daneosobowe@ct-card.pl

Przedstawiciel Handlowy

PRO rozmowa, konkrety i pytania. Dla mnie bomba.

dotyczące motywacji i determinacji. ciekawa rozmowa o zainteresowaniach. P.Salwin słuchał a to rzadkie

Ktoś z doradców techniczno-handlowych powie mi jak praca wygląda od kuchni, bo szukają kogoś takiego i jestem zainteresowany. Wynagrodzenie ma składać się z podstawy oraz premii kwartalnej, ile wynosi podstawa i czy premia jest realna do wyrobienia biorąc pod uwagę targety?

Piotr Łódź

Firma CT-CARD jest widoczna na rynku. Preparaty chemiczne tej firmy spotykam w wielu zakładach. Chciałbym zapytać o plany zatrudnienia na stanowiskach handlowych. Mam kilkuletnie doświadczenie w branży chemicznej. Pracowałem w firmie dystrybuującej preparaty chemiczne. Realizowałem plany sprzedażowe i ilość wizyt. Jestem otwarty na nowe wyzwania i chcę się rozwijać. Jestem osobą komunikatywną i otwartą. Mam łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi. Jestem również dobrze zorganizowany i pracuję efektywnie. Jeśli firma CT-CARD planuje zatrudnienie handlowców, to chętnie przedstawię swoją kandydaturę.

Piotr Zduńska Wola

Szanowni Państwo, Zwracam się z uprzejmą prośbą o możliwość złożenia swojej kandydatury na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego, o którym dowiedziałem się z LinkedIn i pracuj.pl Z wykształcenia jestem inżynierem materiałoznawstwa, a w swojej dotychczasowej pracy zdobyłem doświadczenie w zakresie Maintenance and lubrication. Jestem osobą komunikatywną, zorientowaną na klienta i otwartą na nowe wyzwania. Na jaki adres mogę przesłać swoje CV , które zawiera szczegółowe informacje o moim wykształceniu, doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach. Będę wdzięczny za możliwość osobistego przedstawienia mojej kandydatury.

@Piotr Zduńska Wola

Dzień dobry, Panie Piotrze proszę przesłać swoje CV na adres daneosobowe@ct-card.pl Życzymy miłego dnia

chciałem się podzielić opinią. wysłałem CV i dziś otrzymałem odpowiedź: Szanowny P. Marku W nawiązaniu do Pan aplikacji na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego w naszej firmie, pragniemy poinformować, że nie możemy podjąć decyzji o zatrudnieniu. Podczas procesu rekrutacji bardzo docenialiśmy Pana doświadczenie zawodowe, a także kwalifikacje i umiejętności. Niestety, w tym konkretnym przypadku zdecydowaliśmy się wybrać kandydata, który posiadał już doświadczenie w pracy w Przemyśle. Jesteśmy przekonani, że dzięki swoim predyspozycjom i umiejętnościom będzie Pan w stanie znaleźć pracę odpowiadającą oczekiwaniom. Życzymy powodzenia w dalszych poszukiwaniach. podpisane z nazwiska i imienia To dla mnie przykład szanowania ludzi. Tak trzymać.

Jaga
@Marek

fajnie, że dają feedback kandydatowi :) skoro już brałeś udział w ich procesie rekrutacyjnym, to powiedziałbyś co nie co o nim? Chciałabym wiedzieć ile etapów miałeś i czy startując na Doradcę techniczno- handlowego wymagali rozwiązywania jakiś zadań/testów? :) daj znać czy coś wspomnieli o warunkach jakie są w stanie zapewnić na tym stanowisku :)

@Jaga

Nie chciałem się rozpisywać, uznałem że odpowiedź pracodawcy z informacją, w której uzasadnia decyzję jest nietypowa. Fakt, że pracodawca poświęcił czas na odpowiedź na CV kandydata, postrzegam jako pozytywny znak. Dla mnie negatywna odpowiedź właściciela pomogła zbudować pewność siebie. Poszukiwanie lub zmiana pracy to bardzo frustrujące. Kandydat przygotowuje się do rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko handlowe. Przeczytanie opinii pracowników o kulturze organizacyjnej firmy może pomóc np Tobie, przygotować się na rozmowę i zadać odpowiednie pytania. Nawet negatywna odpowiedź pracodawcy na przesłane CV jest dla mnie ważna. Po pierwsze, pomaga mi zidentyfikować obszary, w których muszę się poprawić. Moja kandydatura została odrzucona z braku doświadczenia pracy w przemyśle. To jest w ogłoszeniu, kandydat winien skupić się na podkreśleniu tych obszarów. Po drugie, negatywna odpowiedź pracodawcy pomaga dowiedzieć się, czego pracodawca szuka i oczekuje. Przeczytanie uzasadnienia odrzucenia CV może pomóc kandydatowi dowiedzieć się, jakie cechy i umiejętności są cenione przez pracodawcę. Po wymianie maili z P. Krzysztofem, lepiej przygotuje się na wyzwania w podobnych branżach. Nie zdawałem sobie sprawy, jak inni to są klienci. Moje doświadczenie w handlu jest duże ( tak mi się wydaje) jednak, po rozmowie z właścicielem CT-CARD uważam, że muszę się dużo nauczyć o sprzedaży w Przemyśle. Oczekiwania P. Krzysztofa są jasne, ale to praca nie dla mnie. na dzień dzisiejszy. Dziękuję.

@Marek

Oczywiście, że tak, dla mnie taki mail to ogromny plus dla firmy. Kulturalnie, z szacunkiem i na temat. Miałeś tylko jeden etap tzn. rozmowę? Podbijam pytanie wyżej, przedstawili ci warunki? Wszystkie się pokrywały z ofertą? Nie wiem jakie masz doświadczenia, ale u mnie na praktycznie każdej rozmowie jest test — scenka, gdzie mam sprzedać jakiś produkt. Tu też jest taka praktyka?

Ciekawe pytanie. Nie, miałem tylko spotkanie zoom i rozmowy telefoniczne. Ciekawe bo oni nie szukają zwykłego handlowca. Raczej pracownika który zna się na procesach produkcyjnych, ale czuje żyłkę handlową. Oni sprzedają technologię. Sprzedaż technologii jest bardziej złożona, ponieważ wymaga zrozumienia technicznych aspektów produktu. Ja nie ma doświadczenia w przemyśle, bardziej DIY. Mam nadzieję, że pomogłem.

@Marek

A ja mam pytanie, gdzie ogłaszali że poszukują pracownika? Na Googlach nie mogę nic znaleźć a liczyłem że będzie może zakładka kariera lub coś w tym stylu. Czy gdzieś można znaleźć aktualne oferty ? Rozumiem że ty znalazłeś czy tak po prostu wysłałeś CV i zaproponowali Ci współpracę na dane stanowisko?

Witam, Ogłoszenie było na pracuj.pl , rekrutacja została już zakończona pomyślnie.

Jak wygląda sprawa grafiku w CT-CARD SP. Z O.O.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ano próbuję wymyślić i nie wiem. Ale za to jak już pracujesz to te targety i ogólne wyniki z ubiegłego miesiąca są jakoś zestawiane? Handlowcy są jakoś szczególnie szkoleni czy raczej stawia się na samodzielny rozwój? cos tam jest o tych szkoleniach w opisie oferty, ale nie są w niej zbyt rozwinięte.

Czy można liczyć w CT-CARD SP. Z O.O. na prywatną opiekę medyczną?

Pracownik CT

Tak, można koszystać z opieki medycznej Enel-Med :)

PL

Jestem pracownikiem tej firmy już ponad 5 i wiele negatywnych opinii, które tutaj czytam bardzo mnie dziwią. Przez cały okres mojej pracy nie miałem sytuacji, w której byłbym potraktowany przez Krzysztofa lub Jowity "z góry" lub bez szacunku, wręcz przeciwnie! Uważam, że w każdej sytuacji można z nimi się porozumieć. Dobrze ktoś tu napisać, że to ludzie robią w tej firmie atmosferę i w pełnie się z tym zgodzę. Tomek, cały zespół Aqua jak również Dominik i Mateusz są zawsze pomocni i gotowi do współpracy. A wszystko opiera się na bardzo koleżeńskiej relacji. Jeżeli chodzi o awans stanowiskowy to jak najbardziej jest to możliwe i automatycznie wiąże się to ze wzrostem wynagrodzenia. Ja awansowałem już 2 razy i za każdym razem propozycja awansu wychodziła od przełożonych! Premię są i to nie małe (pięciocyfrowe), o ile jesteś w stanie wypracować sobie odpowiedni obrót. Uważam, że na każdym terenie Polski handlowiec może wypracować sobie wysoką sprzedaż - tylko trzeba chcieć i być systematycznym! (no i dać sobie trochę czasu:)) Przez firmę przewinęło się wielu handlowców, ale większość z nich to byli ludzie, którym po prostu nie chcieli się uczyć, byli leniwi bądź przyszli tu na przeczekanie. Każdy handlowiec z naszej firmy, który się mocno zaangażował i przyswaja wiedzę, odnosi co raz większe sukcesy. Mam na myśli np. Grzegorza, Marka, Daniela, Darka czy Zbyszka. To są ludzie, którzy chcą pracować i efekt tego przychodzi z każdym miesiącem. Najlepsze jest to, że firma dąży do tego, żeby się rozwijać, wprowadza nowe technologie a ja widzę w tym ciągle spory potencjał! :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę sukcesów zawodowych.

Do Pracowników CT-CARD

Moi Drodzy, Anonimowe ( tylko pozornie) opinie umożliwiają bez narażania się na negatywne konsekwencje publikowanie treści, które nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Pomimo ,że często ich treść wzbudza szok, złość i niedowierzanie ,że ta osoba mogła być kiedyś wśród Nas, to proszę nie przechodźcie na taki poziom dialogu, który oprócz poprawienia pozycjonowania się GoWork w wyszukiwarce, kompletnie nic nie daje. Negatywne i obraźliwe wpisy nie niosą żadnej wartości merytorycznej, kandydaci na spotkaniach rekrutacyjnych wprost o tym mówią i w większości bez problemu filtrują istotną dla siebie wiedzę, od komentarzy , które skupiają się na ośmieszaniu i znieważaniu. Personalne oczernianie i przypisywanie zachowań, do których nigdy się nie dopuściły to standard wśród hejterów na tym portalu i jednocześnie przestępstwo. Uważam, że krytyka jest niezbędna, ale uczciwa i konstruktywna , a żeby jeszcze była skuteczna powinna być przekazana one-on-one. Komentarze na temat warunków wynagrodzeń nie wymagają odpowiedzi , ponieważ każdy pracownik na etapie rekrutacji otrzymuje warunki finansowe i drogę awansu, które akceptuje bądź nie, a ich wysokość dla jednych jest odpowiednia a dla innych niewystarczająca i nie ma w tym nic złego. W 2023 roku mija nam 30 lat na rynku i naprawdę jesteśmy dumni z tego kim jesteśmy i gdzie jesteśmy, pomimo , że nie jest łatwo , potykamy się i wstajemy, popełniamy błędy ale i odnosimy sukcesy. Chcesz wiedzieć o Nas więcej - wejdź na https://www.google.com/maps/, https://ekrs.ms.gov.pl/ , https://ct-card.pl/,

CT-CARD

Przepraszam, nie podpisałam się pod wpisem do Pracowników CT-CARD, bo do nich był kierowany ten wpis. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Jowita

Nie ważne

1. Znam produkty konkurencji i produkty nie są ani średnie ani marne, tylko czasami u przedstawicieli jest brak wiedzy co do korzystania z nich. 2. Zdobywanie wiedzy i wykorzystanie jej u klienta podnosi jakoś produktów. (O tym nikt nie pamięta) 3. Jeśli Pracodawca oferuje Ci pracę mówiąc jak ona wygląda i ma świadomość Twoich braków merytorycznych i oboje się zgadzacie na współpracę, to gdzie tkwi problem ? To Ty dostajesz szansę wykazania się. 4. Jeśli możesz zagiąć przełożonego wiedzą to w tej akurat ekpie przełożonych masz podwyżkę gwarantowana. 5. W przemyśle nie ma promocji tylko jest ciężka, brudna praca trzeba podwinąć rękawy i działać. 6. Co do kontaktu z górą. Ja nie widzę problemów. Zawsze waliłem z góry prawdę czy było to dla mnie na plus czy minus. A jeśli ktoś cały czas mataczy i oczekuje szacunku to nigdy go nie dostanie. 7.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ????

Handlowiec

W prostych słowach, moje średnie wynagrodzenie miesięczne za ostatni kwartał podstawa + premia to ponad 6 -krotność obecnej płacy minimalnej, więc można ale jak się pracuje. (usunięte przez administratora)

DTH na służbie

Nie wierzyłem, że ludzie potrafią zniżać się do takiego poziomu. Więc musiałem sprawdzić. Potwierdzam słowa Handlowca. Jak ktoś nie sprzedaje, nie dostaje premii. Wtedy skamle. Jeżeli masz problem, poproś kolegów o pomoc. Wszyscy chętnie ci pomogą. Jak Krzysztof podkreśla, jesteśmy zespołem. Coraz liczniejszym zespołem. Ludzie się zmieniają, ale firma idzie na przód. To widać. Ja się czuję doceniony.

Obserwator i Handlowiec

Namawiasz czy zrażasz? bo nie rozumiem. Mam 32 lata, Pracuję w PSB, ok 5 lat, 3000 na rękę + premia czasami 2000, budowlanka kuleje. teraz jest rzeźnia. Pracować się nie chce. szukam zmiany pracy od ośmiu miesięcy. Byłem w Danone, Kraft, CocaCola, podstawa 5000 brutto i całymi dniami ustawianie na półkach. Premia śmieszna. W OBI czy Ikea podstawa 3600 i zapieprzasz na trzy zmiany. Wszędzie Ukraińcy biorą robotę. Nie chcą na Umowę tylko jakieś wynalazki. Dla mnie dobra premia robi robotę. Ja zarobię na siebie. Tylko niech ktoś da mi szansę. Przy podstawie 5000 - 6000 + premia to ja w to idę. Ale od rozstawiania na półkach to są inni. To nie robota dla handlowca. Ja muszę mieć kontakt z klientem. ale to moja opinia.

szkoda słów

Skąd się biorą tacy ludzie? Zostań pracodawcą. Załóż firmę i wytrwaj w tej rzeczywistości dwa lata. Nie dwadzieścia, tylko dwa. Następnie napisz o swoich wrażeniach. Z chęcią przeczytamy. Filtruję informację, bo praca to skarb. A mój pracodawca zamknął właśnie firmę. Razem wszyscy płakaliśmy z bezsilności. Ale rozumiemy, bo pracowaliśmy prawie 10 lat. Takie czasy. Nie kpij i nie wymyślaj. Moja córka pracuje w Biedronce od dwóch lat. Może mnie też się uda. Nikt więcej nie chce pracownika w moim wieku.

Jak wygląda ścieżka kariery w CT-CARD SP. Z O.O.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Mateusz

Hej Pojawiło się pytanie więc jako stary pracownik mogę się wypowiedzieć. Mimo iż firma nie zatrudnia dużej ilości pracowników możesz w niej awansować. zarówno poziomo jak i pionowo. Ja przeszedłem przez siedem lat każdą z tych dróg. Najpierw awans pionowy z działu handlowego do technicznego a od roku awans poziomy w tym dziale. Czyli da się.. ważne że jest wiele czynników które na to wpływają nie liczy się tylko wynik ale to jakie predyspozycje masz personalne i zawodowe. Jak zarządzasz swoim czasem pracy i jaki jesteś dla kolegów z pracy.

@Mateusz

A czy wraz z awansem można było liczyć na jakieś podwyżki? W ogóle to jak przechodziłeś na inne stanowiska to miałes jakieś szkolenia wprowadzające?

Zbyszek

Czy w firmie CT-Card zachowany jest Work-life balance ??

Aneta
@Zbyszek

Zależy w sumie, co poprzez niego rozumiesz? Bo jakby nie patrzeć każdy ma swoją definicję tego słowa. Doprecyzujesz?

Skąd się biorą takie osobniki. Jestem pracownikiem CT-CARD. Nasza firma jest multibrandowa, co jest ważne szczególnie teraz, w czasach trudnych. Zaplecze produktowe i możliwości jakie daje firma, przekłada się na stabilność pracowników. Brak słów dla skomentowania powyższej bzdury.

Witam Już minęło trochę czasu od kiedy nie pracuję,ale chciałbym podzielić się opinią o tej firmie. Rzeczywiście praca do łatwych nie należy. Ale taka jest praca handlowca. Największym plusem tej firmy są ludzie. W szczególności Karolina i Mateusz to oni dość często mają kontakt największy z handlowcami nie dyrektor. Zawsze można na nich liczyć i to oni pozwalają ci przetrwać lub nie. Takich ludzi ciężko znaleźć - utożsamiają się z firmą to widać i czuć. Mnie niestety nie udało się wstrzelić w przemysł ale wiedzą i doswisdzczenie zdobyte napewno zaprocentują.. Polecam pracę w tej firmie..

Gabriela

Dobrze czytać dobre słowa o współpracownikach. Ale powiem Ci, że jakoś dramatycznie zabrzmiało to o przetrwaniu. Startowałeś od zera i nauczyli Cię wszystkiego, czy miałeś doświadczenie, ale tak ciężka to praca, że dosłownie ratowali Ci życie?

@Gabriela

Startowałem od zera i dużo im zawdzięczam...

Zbyszek

Pracuję już kilka lat w dziale handlowym, dlatego chciałbym dodać, że to praca dla ludzi chcących się rozwijać. Czy można zarobić? Trzeba mieć dużo samozaparcia, żeby nie zarobić w Ct-Card. Wsparcie od koleżanek i kolegów barnd managerów i technologów. Dla mnie ważne,że to co wyliczę z tabelki na koniec miesiąca lub kwartału, pojawia się na koncie. Nie ma żadnych cięć, wyrównań. Odniosłem wrażenie, że Prezes ma satysfakcję z wypłacania wypracowanych premii. Tyle ode mnie. W razie pytań, wiecie gdzie mnie szukać. Wracam do pracy, realizować marzenia.

Kolejny były pracownik

Z zaciekawieniem czytam różnych wpisów i muszę się zgodzić. Praca nie jest dla każdego. Doświadczenie zdobyte jednak tutaj pozwala na posługiwanie się stwierdzeniem- kto dał radę w CT-CARD, da radę wszędzie indziej. Zgadzam się, że siłą tej firmy są ludzie. Nieliczni jeszcze obecni i rzesza już nieobecnych, niesłychanie wartościowych, mądrych i prawdziwie profesjonalnych, która przyniosła krocie tej firmie, a odeszli bez echa. Karolina, Mateusz, Piotr to filary. Reszty wymienić się nie da....tak szybko odchodzą ????. W firmie jesteś tyle wart, nawet jako człowiek i tyle waży twój głos, ile przynosisz pieniędzy. Każdy tam na wejściu usłyszy piękne hasła i każdy z nas, byłych pracowników mógłby książkę napisać na temat lekcji życia jaką wyniósł po zetknięciu z firmą i właścicielami. Byłby bezwatpienia bestseller z dzieciny psychologii, socjologii, zarządzania i zwykłego człowieczeństwa.

Jowita S.
@Kolejny były pracownik

Najważniejsze dla Nas jest tworzenie dobrego zespołu. Nawet najbardziej charyzmatyczny i skuteczny przywódca, bez odpowiednio dobranych ludzi/współpracowników, nie poprowadzi biznesu. Dlatego największym zasobem i siłą naszej firmy są właśnie ludzie - oprócz tych wymienionych, są jeszcze inni naprawdę ambitni, wykształceni, zaangażowani i oddani pracownicy. Wśród byłych pracowników są tacy, którzy mieli swój ogromny wkład w rozwój firmy, kształtowanie strategii i o tym nigdy nie zapomnimy. Na uwagę zasługuje fakt, że wróciło do Nas trzech pracowników, którzy kilka kat temu, odeszli na własne życzenie, poszukując nowych wyzwań, lepszych warunków finansowych itd. Każdy może spróbować własnych sił w prowadzeniu biznesu i wówczas szybko się zorientuje, że bierze na siebie ogromne ryzyko i dużą odpowiedzialność, nie tylko za siebie i swoje finanse, ale głównie za innych ludzi. I… na pewno nie znajdzie czasu na napisanie o tym książki.

Karol

Czyli jakieś szkolenia też mają przygotowane dla nowych pracowników?

DB

Banda nieudaczników. Omijać szerokim łukiem, jak tylko ktoś ma swoje zdanie to szanowny Pan Krzysztof twierdzi ze się nie dogadamy. Najpierw okres rekrutacji ponad 2 miesiące - bufor bezpieczeństwa Pana Tomka - On akurat w porządku gość. Reasumując - firma wydaje się być bardzo OK ale mając poczucie własnej wartości nie masz co szukać kariery w CT-CARD????

k.salwin@ct-card.pl
@DB

Sz.Panie Damianie B. wczorajsza rozmowa kwalifikacyjna została przez nas uznana jako dyskwalifikująca Pana osobę na to stanowisko. Nie dopuszczamy możliwości współpracy na proponowanych przez Pana zasadach własnej działalności i jednocześnie będąc zatrudnionym na etacie w firmie trzeciej. Jest to nie zgodne z kodeksem Naszej firmy i nieuczciwe w stosunku do innego Pracodawcy. Pana Kandydatura przeszła wszystkie etapy rekrutacji, przyznaje to długi proces ze względu na ilość kandydatów i okres wakacyjny. Na spotkaniu we Wrocławiu, poznaliśmy kompetentnego handlowca pełnego zapału do działania.,czyli posiadającego tzw DNA handlowca. Po wczorajszej rozmowie, czar prysł. Życzymy powodzenia i samych sukcesów: Krzysztof Salwin

Marek Wałbrzych
@k.salwin@ct-card.pl

Czy nadal szukacie handlowców? PS: to rzadkość czytać odpowiedź Prezesa. Jestem pod wrażeniem

HR
@Marek Wałbrzych

Dzień dobry, Szukamy doradców techniczno- handlowych na region Dolnośląski. Ponowne ogłoszenie ukazało się wczoraj w pracuj.pl , zapraszamy do złożenia CV.

Adrian_Pieszyce

Szanowny Panie Krzysztofie. Zaskoczył mnie Pan w dniu dzisiejszym, swoja odpowiedzią. Myślałem,że to przypadek. A tu niespodzianka. To naprawdę rzadkość. Proszę zachować moje CV. Wysłałem na fb zaproszenie. Imię jest prawdziwe, zam. Pieszyce.

Justyna Województwo Podlaskie

Chciałam podziękować Pani Karolinie i Panu Krzysztofowi za profesjonalne podejście do osób szukających pracę. Proszę mi wierzyć, to nie jest standard. A szkoda. Dziękuję za rozmowę i odpowiedź. proszę zachować moje CV. Justyna

Zostaw merytoryczną opinię o CT-CARD SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w CT-CARD SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CT-CARD SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CT-CARD SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CT-CARD SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w CT-CARD SP. Z O.O. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CT-CARD SP. Z O.O.