Opinie o Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch w Końskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch w Końskie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy można liczyć w Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch na prywatną opiekę medyczną?

Seba z Kielc

Pracuję w ORK już 5 lat, jestem bardzo zadowolony, miła atmosfera i kasa w terminie na koncie. Nie zmienię tej pracy na inną, aby do emerytury.

@Seba z Kielc

pracujesz w Kielcach czy w Końskich ?

Ewelina
@Seba z Kielc

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Szkoda, że nie wspomniałeś nic o warunkach zatrudnienia, chociażby o umowie. Czy jest tam realna szansa na umowę na czas nieokreślony?

@Ewelina

Pani Ewelino może pani coś więcej powiedzieć na temat pracy w tej firmie ? zastanawiam się nad przyjęciem ale czytając komentarze mam póki co mieszane odczucia

@Ewelina

Nie oczekuj aż dadzą Ci umowę na stałe... Mają tam swoich pracowników, którzy mają dobre znajomości u DYREKTORSTWA.

Wenek Nowy wpis
@Seba z Kielc

Potwierdzam praca w ORK Kielce jest super, nie ma do czego się przyczepić.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch?

xxx Nowy wpis

uslyszysz ze albo zarobki sa duze tylko trzeba pracowac albo od razu cie sprowadza ze najnizsza krajowa i nie masz co liczyc na wiecej i bedziesz mial/a mowione ze to lekka przyjemna praca

Kynio Nowy wpis

Ooo widzę znowu oferta pracy w pup końskie na krojownie... Czyżby następny pracownik dał dyla?? ????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Końskie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Końskie
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy PRODUCT DEVELOPMENT MANAGER
HR Support
Dawid

Jaka jest wasza mocna strona ?

xx

jest tu jeszcze ktoś kto zna sytuacje w firmie ?

@xx

Sytuacja jest taka: pracujesz za najniższą stawkę... Na podwyżkę nie licz bo i tak znajdą podwód żeby Ci jej nie dać... I ci nie dadzą. Na biura pieniążki są... Na wykładziny, remonty itp a na szatnię dla pracowników krojowni nie ma... Wystarczy buda po (usunięte przez administratora) na dworze i kawałek grzejnika... Nie szanują ludzi na krojowni. Ale możesz spróbować wątpię żebyś tam długo wytrzymał /ła.

ciekawy

jak wyglada praca na krojowni w końskich ? czy przyjmują tylko kobiety ?

@ciekawy

Nie polecam. Krojownia to ciężka praca, 8 godzin na obsługę maszyny, zdejmowanie skrojonych elementów z taśmy i latanie od maszyny do stołu, przecież maszyna nie może stanąć nawet na minutę... kompletowanie, pakowanie, czasami trzeba zastąpić magazyniera w rozpakowaniu papieru z palety... załóż pampersa, bo jak będziesz latał do kibla co trochę to będą ci uwagę zwracać... Trzymaj się z daleka od Pani G ;p niebezpieczna kobieta, która myśli że jest wszystkowiedząca... Z ludźmi też za dużo nie rozmawiaj, bo ktoś może okazać się zwykłą świnią.

@Gimbo

mowisz o Końskich czy Kielcach ?

@ciekawy

O Końskich

Gregor

Różne sytuacje mogą się zdarzyć ale ogólnie mamy dobrą firmę i pracę więc warto ja szanować.

Rambo
@Gregor

Dobra firma i dobra praca? Co za stek bzdur.... niekompetentne osoby na stanowiskach kierowniczych w tym zakładzie to już norma. Kłamstwa na każdym kroku...jeśli zwalnia się pracownika podając nie prawdziwy powód a potem na jego miejsce przyjmuje się innego... to się nazywa brak profesjonalizmu i brak szacunku do ludzi tam pracujących.

NBA
@Gregor

Ooooo, szanować pracę. Szacunek handlowcow i dyrektorów nie tylko globalnych to zlecanie innym czarnej roboty i chwalenie się wynikami pracy innych.. .chętnie nazywanych przez jednego z dyr. małpy do klepania...

damian

Po 15 latach pracy i roku nieobecności mogę napisać wiarogodną opinię. Nie kryję się i tak wszyscy zainteresowani poznają. Opinia dotyczy tylko pracy w dziale IT – z racji tego, że tam ostatnio pracowałem. Opinie z innych działów – jak widzę są poniżej i niestety w miarę wiarogodne, zwłaszcza o Końskich ???? Na co dzień spotykałem się z „blond niekompetencją”, która rozwala każdy temat lub projekt – i to jest pierwszy minus. Drugi minus – to WC w Końskich – druga niekompetencja oparta na ogromnym ego i zadufaniu. Ale ogólnie to nie jest tragicznie – długie okresy spokojnej pracy były przerywane cyklicznymi momentami totalnego zirytowania, które czasem kończyły się „pojednawczą” kopertą. Inwestycje w sprzęt i oprogramowanie (konieczne, nie zachciewajki) – mocne argumenty i po krótkiej walce może zapali się zielone światło na zakupy, najlepiej w CCC. Niestety częściej słyszałem, że nie ma sensu. Zawsze byłem KOSZTEM – dosłownie mi to powiedziano parę razy. Jeśli mam podsumować – to oprócz blond i WC – nie mam co narzekać, niemniej po jakimś czasie człowiek ma dość irytacji i walki, czy o projekt, pomysł, czy kupno czegokolwiek. I wtedy praca 150 km dalej okazuje się idealnym wyborem. Zastanawia mnie tylko co takiego się zadziało, że mój następca, dostawszy sporo lepsze warunki (też płacowe) wytrzymał raptem 6 miesięcy…może kiedyś podzieli się opinią. Teraz mają jakąś firmę do obsługi – mogą zapomnieć o rozwoju systemu…niestety.

Wiesz kto
@damian

Też nie raz powiedziano mi, że jestem KOSZTEM i z jakiej racji myślę o podwyżce. Przecież jedyni, którzy nie są ZYSKIEM to handlowcy, bo oni przecież swoją ciężką pracą zarabiają na wszystkich, a ci wszyscy to tylko KOSZT dla firmy. Tylko bez tych "wszystkich" firma by poległa. I co ciekawe osoba, która to mówiła, zapomniała chyba, że również należy do tych "wszystkich" i to zdaje się generujących największy KOSZT...

Wiesz kto
@Wiesz kto

Oczywiście powinno być "...którzy są ZYSKIEM"

konan

Zapomnij.

konan

Pijany pracownik przychodzący na zmianę błąka się po całej hali niczym dyrektor i żadnych konsekwencji się od niego nie wyciąga, natomiast zwalnia się tych którzy naprawdę chcą pracować... jesteś ambitny i pracowity? to nie miejsce dla ciebie.

ex orka

Oceniając firmę trzeba osobno pisać o Kielcach i Końskich. Końskie, na szwalni nie wiem, ale w biurze praca jest łatwa i przyjemna pod warunkiem, że jesteś mało ambitna. Jak już się dostaniesz, to z dziewczynami się dogadasz, pracę ogarniesz. Jeśli masz ambicję – zapomnij – kierownicze stanowiska są już zajęte, twoje pomysły zostaną olane a ty sama sprowadzona do roli klepiącego dokumenty trybiku, szybko znienawidzisz tą pracę. Co do osoby zarządzającej tym cyrkiem, nie chciałabym być jego podwładną, czy to w biurze, czy też na hali produkcyjnej. A, i zapomnij o ciąży czy chorobie dzieci, bardzo niemiło jest to widziane. Podsumowanie: bezmyślny zapierdziel po najniższej krajowej z brakiem premii za choćby jeden dzień na L4. Daję 3 na 10 punktów. Kielce, na magazynie praca dla pracowitego chłopa, kierownik dba o swoich podwładnych, duży plus. W biurze mile widziany brak ambicji. Dziewczynki z piętra pomogą ogarnąć tematy, na "tą" z góry nie licz - ty tylko klepiesz dokumenty. Najlepsza miejscówka to handlowiec - może nic nie robić a kasa leci, szefostwo, skądinąd fajne i w miarę do rzeczy, wpadło w pułapkę nadmiernej kontroli drobiazgów i 90% pracy handlowca samo wykonuje, od znalezienia klienta, przez wycenę po kontrolę sprzedaży. Podsumowanie: jak się dostaniesz do biura to bądź pracowita ale bez przesady, bo cię zasypią tematami. Jak do magazynu – tylko panowie i pracowici. Na handlowca – lubiący ciepłą posadkę, prawdziwy handlowiec szybko znienawidzi pracę bez konkretnych narzędzi. Ale przyznać muszę, że szefy (te z Kielc) są spoko, płacą na czas, idzie pogadać ale konkretów i tak nie usłyszysz – zwłaszcza będąc kobietą. Kasę negocjuj na początku - później ciężko. Daję 7 na 10 punktów.

@ex orka

Co do L4 albo ciąży w przypadku kobiet to nie jest wielki problem. Z tego co mi wiadomo kobiety idą na macierzyński urlop i potem wracają do pracy bez żadnych problemów. W Końskich na produkcji atmosfera jest ok. Jeszcze się nie spotkałem z kimś kto narzeka na pracę. Jeśli pracujesz dobrze i chodzisz do pracy nikt złego słowa ci nie powie. Kobiety z biura są ok. Na dyrektora nie ma co narzekać.. Znam gorszych. Więc trochę bym polemizował z Tobą na temat pracy w tym zakładzie.

@ex orka

PS. Pieniądze zawsze są na czas. Nigdy się nie zdarzyło żeby nie było przelewu. Pracodawca płaci wszystkie składki do ZUS na bieżąco.

Bolek

Ciekawe kto z góry/dyrektorstwa/zarządzających napisał te komentarze. Znam ludzi i wiem jakie mają opinie na temat pracy tam, tego jak nie są szanowani przez przełożonych, jak się z nimi nie liczą. Masz pomysły na poprawę? To schowaj sobie je głęboko w cztery litery, bo nikogo z szefostwa to nie interesuje. Chcesz się rozwijać? Nie tam, bo tam podcina ją skrzydła. Fakt - płacą, ale jak? Starego pracownika nie docenią, bo po co. Nowemu, który wie tyle co... co produkt czterech liter, dają na start więcej niż ma pracownikowi z ogromną wiedzą i dłuuuugim stażem. Nie wiedza tam jest premiowana a włazidupstwo czy też lizodupstwo. Im bardziej uskuteczniasz obie metody, tym więcej ujrzysz w dniu wypłaty. Nie będę porównywać z innymi pracodawcami, bo to nie ma sensu. Twierdzisz że są gorsi. Ale nie napisałeś, że ten jest najlepszy. I skoro są gorsi to wychodzi na to, że ORK jest lepsza... od najgorszych, co nie czyni ich dobrym pracodawcom... Niestety.

@Bolek

Czyli ogólnie nie polecasz podejmowania pracy w tej firmie. Wspomniałeś, że nowy pracownik może liczyć na większe wynagrodzenie niż osoby, które o wiele dłużej współpracują, a wiesz dokładnie jakie są te różnice? Jaka umowa?

Bolek
@Marcin

Nie polecam...No chyba, że masz plecy (czyli jesteś rodziną lub znajomym króliczka, w sensie góry/zarządzających/dyrektorstwa) to śmiało możesz startować. Albo jeśli jesteś mistrzem w jednej ze wspomnianych w poprzednim wpisie praktyk. Różnice w kasie są wszędzie - i w Końskich (kierownik magazynu, krojownia) i w Kielcach (zakupy, logistyka, dział IT)...to najbardziej boli, kiedy pracownikowi, który zna firmę od podszewki, jego praca jest efektywna, swoją wiedzą i doświadczeniem rozłożyłby na łopatki nie jednego, nie jest doceniony przez zarządzających. A jak już nie ma ochoty zasuwac za marne grosze i odejdzie i zatrudnią kogoś nowego na jego miejsce lub co zdarza się często - dotrudniają znajomych/rodzinę króliczka, to za kasę wyższą niż ma osoba z wiedzą i doświadczeniem. I teraz pomyśl sobie Marcinie (takie dziwne przeczucie mam, że firmę doskonale znasz, bo w niej pracujesz), czy nie wk....łbyś się, gdyby totalny leszcz, nie mający pojęcia o branży/stanowisku pracy/charakterze pracy/znajomości nawet podstaw wymaganych dostał na wejściu więcej niż Ty, który znasz się na swojej robocie i jeszcze wykonujesz ją perfekcyjnie?

Czy w Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

xxxx

Problemy natury technicznej - TAK Problemy międzypracownicze - NIE

Luiza

Czy firma normalnie prowadzi swoją działalność? Przestaliście zupełnie zostawiać na forum opinie, dlaczego?

Pracowałem tam ponad rok i o zwolnieniu dowiedziałem się telefonicznie jak wróciłem do domu po nocnej zmianie! Oczywiście umowa zlecenie na najniższą krajową (przychodząc w soboty lub cały tydzień na nocki i tak tyle samo dostawałeś - zero premii) Nie obyło się też iż musiałem zapłacić za błąd. Zamiast odłożyć prawy element do haftu loga odłożyłem lewy i zorientowali się przy pakowaniu, więc co zrobili? 20 zł z groszami musiałem zapłacić! Żadnego potwierdzenia nie dostałem. Jak wyliczył koszt błędu dyrektor też mi nie przedstawił. Pracownik traktowany jak śmieć. Najlepsze akcje to jak nie mieli zleceń - 2 tyg przestoju i potrafili zadzwonić raz w środku tygodnia po 18:00 bym przyjechał bo ruszyło i po czym okazało się że skończyłem o 21:00 i to wszystko. Nawet na paliwo nie zarobiłem! Gdyby nie to, że były to moje początki na rynku pracy, odszedłbym po tygodniu. Najlepsze zdanie do mojej osoby z ust dyrektora bo niby mamy się bardziej angażować "wziął bym ludzi z pola i też dali by radę" - ludzie z pola nie będą robić za pół darmo! Z tego co mi teraz wiadomo mają problemy z zatrudnieniem kogokolwiek! I bardzo dobrze! Najlepsze na koniec. Jak mnie zwolnili od razu wystawili ofertę pracy na moje stanowisko. Dwa miesiące później zadzwonili czy bym nie chciał wrócić bo mają już więcej zleceń i mógłbym pracować dalej... Żałosne!

lolo11

Widocznie słabo się starałeś skoro Cię zwolnili... musiał być jakiś powód. Bez powodu ludzi się nie zwalnia. Propo przestoju, ja o takowym nie słyszałem, a pracuje już tutaj jakiś czas. Nie narzekaj na kierownictwo. Według Mnie jest bardzo wyrozumiałe. Kasa na czas, premie też. Ja nie narzekam :)

Bolo
@lolo11

Wyrozumiałe kierownictwo???? Nie zwalniają bez powodów??? Chyba nie mówimy o tej samej firmie! Chociaż zwalnianie pracowników, żeby zatrudnić swoich przydupasów to zawsze jakiś powód jest...więc lolo11 masz rację. Masakra i szkoda słów. Nie polecam!!!

Nnnnnnnn
@Bolo

W momencie jak odszedlem koerownictwo bo ok. No i kasa była zawsze na czas. Ale to chyba jedyne plusy. O minusach nie będę pisał bo szkoda na to czasu, a mam to już za sobą - na szczęście. Ogólnie firma wpisuje się w koneckie standardy, które są bardzo niskie.

Franek 555

Powiem tak : Przestrzegam kobiety podejmujące pracę jako szwaczki w tej firmie mającą filie w Końskich po byłym Atlanticu.Kobiety pracują na zleceniach za marne grosze według Tzw :"godzin normatywnych".To nie ma nic wspólnego z zakładem pracy chronionej.To jest [usunięte przez moderatora] tyrać za 700 zł PORAŻKA

Komo777
@Franek 555

Ja mam 2000 PLN na reke. Na umowę o pracę. Ciekawe skąd masz takie wiadomości....☺

Zostaw merytoryczną opinię o Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch - Końskie

• Jak się pracuje w Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch?

Zobacz opinie na temat firmy Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch?

Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.

Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch