Opinie o HDS SERWIS sp. zo.o. w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HDS SERWIS sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HDS SERWIS sp. zo.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HDS SERWIS sp. zo.o. w Bielsko-biała

Były pracownik Nowy wpis

Dalej nie polecam tej firmy. Firma ma swoich ulubieńców, i to im że tak powiem dokłada pieniądze a ty możesz harować i nie dostaniesz nic.

Sylwia Nowy wpis

Hej, jak tam u Was z terminowością? Czytałam wcześniejsze opinie i chyba był z tym problem. A teraz nadal jest? Czy już normalnie Wam płaci? Pytam, bo mąż szuka pracy właśnie w tych okolicach, a ma doświadczenie w takiej branży i rozważa różne opcje, między innymi tutaj.

Były pracownik Nowy wpis
@Sylwia

Jeśli chcesz by mąż robił nadgodziny i chodził codziennie poirytowany atmosfera pracy i zachowaniem szefostwa to wyślij go tam. Ja nie polecam tego miejsca nikomu

Hejo. W poprzedniej robocie nie wytrzymałem nerwowo i szukam innej pracy. wobec tego weryfikuję komentarze. Czuję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Bielsko-Białej. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie HDS Serwis? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Paweł

Robert Nowy wpis

Witam Pani Celo. Przyglądam się rozmowie pomiędzy Państwem i czuję że powinienem dołączyć. Firma Dynapac, o której Pani wspomina korzysta z platformy SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

HDS Serwis, Kumatex to jedno

Z tego co poczytałem w internecie to HDS Serwis , kumatex, i jeszcze firma na Genneus Polska to jedno. ja naprawiałem silnik kubota w firmie Kumatex Ilona Droździk ul. Słoneczna 34 Łęki tel. do niby kierownika kiciaża 731 755 600 . pOWIEM KRÓTKO PORAŻKA. naciągacze na kase co chwila wymyślają usterkę żeby dopłacić . Po naprawie głównej silnik Kubota V 1505E ledwo pali po ok 30- 40 sekundach. Po odbiór byłem dwa razy / 404 km/ bo okazało się że silnik gaśnie pracuje nierówno. Nowa głowica, blok po szlifie, tłoki pierścienie, nowe wtryski które wymusił silnik składany na silikonie i chyba na starych uszczelkach. Z bloku cieknie olej. Kupe cygana i nic więcej. jak przyjechałem po odbiór silnika kosiarki w której pracuje , to przysłał gościa na chorobowym , który nic nie wiedział o tej kosiarce Czekaliśmy godzinę na jego łaskawe pojawienie się. jeszcze zepsuli cewkę rozruchu która kosztuje 300 zł i była dobra przed oddaniem w ich łapy kosiarki i silnika . kierownik serwisu jednocześnie jedyny pracownik wogóle nie przyszedł i nie było z kim rozmawiać . Poza tym ma blade pojęcie o mechanice skoro zakłada uszczelki na silikonie. Kupa (usunięte przez administratora) i tyle. Musiałem kosiarkę zabrać ibo nie było j8uż wyjścia teraz muszę dalej sam naprawiać żeby chodziło. raz jeszcze piszę ze to (usunięte przez administratora) Jak kto chce to mogę szczegółowo popisać ich naprawe telefonicznie albo pokazać efekty tej pseudo naprawy.

endrik_05
@HDS Serwis, Kumatex to jedno

Jak piszesz prawdę czemu nie zgadzasz się na rozebranie silnika przy rzeczoznawcy. Wcisnoles Zlom podmieniłeś silnik do swojego sprzętu szukasz winnego bo cię zwolnią

kubota
@endrik_05

endrik-05. Spokojna twoja rozczochrana . Ja się niczego nie boję panie kumatex bo to twój tekst bo tylko ty w korespondencji mailowej składałeś takie propozycje. . Silnik rozbierze biegły i ustali czy wymienili części czy też nie, bo sprawa trafiła do prokuratury. Ja oczywiście szukam oszusta bo jak by kupił części za które zapłaciłem to by przedstawił rachunki a od tego się mocno wzbrania i miga, Zapewne skarbowy go przepatrzy odpowiednio. Moje uzasadnione podejrzenie oszustwa nie jest jedyne , poczytajcie komentarze innych, którzy zostali w podobny sposób (usunięte przez administratora) np. facet od dźwigu który dał do naprawy i po kilku miesiącach odebrał jeszcze gorszy i oczywiście musiał zapłacić za fuszerkę. U tego niby serwisu remont silnika kosztował Kubota V1505 mnie ok. 14.000 zł , trzy razy byłem u nich raz zawiozłem silnik i dwa razy po odbiór bo po zamontowaniu niby prawie wszystkich nowych części tłoki, pierścienie, simeringi , głowica nowa , blok szlifowany, uszczelki silnik przygotowany do odbioru ledwo zapalił a po chwili sam zgasł.Olej cieknie z nowych simeringów już a kosiarka pracowała tyle że 20 min w serwisie, wjazd na laqwetę i zjazd z lawety a gdzie praca silnika przy kosiarce. Za 14 tys można było wtedy kupić nowy silnik nowy silnik, teraz oczywiście podrożały. A jeszcze do serwisu nie proponuj rozbierać silnika wystarczy sprawdzić kompresję na poszczególnych tłokach oraz zobaczyć zewnętrznie poszczególne elementy, simeringi które nie były wogóle rozkręcane. Więcej po zakończeniu postępowania przez policję i prok..

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie HDS SERWIS sp. zo.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Iwona

Czyli według Ciebie praca w HDS Serwis jest OK, tak? I co powiesz o warunkach zatrudnienia? Macie tam jakieś ciekawe dodatki?

Ktoś

Nie polecam tego pracodawcy najgorszemu wrogowi. Zero szacunku do pracowników i klientów. Marna płaca, nieterminowo. (usunięte przez administratora)

Ano
@Ktoś

Jak uważasz że marna płaca to po co się tam pchales.zasada jest prosta przychodze na rozmowę ustalamy stawkę i jak mi nie pasuje to idę dalej A (usunięte przez administratora) potem bez sensu na forum

Krzysiek

Witam, czy ktoś może opisać jak wygląda praca w biurze w firmie Befard w Kozach? Bo praktycznie wszystkie tutaj dotyczą pracy na produkcji. Ktoś coś? Pozdrawiam.

Thief slayer
@Krzysiek

a jak może wyglądać w takim (usunięte przez administratora) chcesz pracować za grosze ? poszukaj normalnej pracy a nie oszustów. jest tam jeden pracownik który chodził w zimie w letnich butach-takie zarobki :)))

Ano
@Thief slayer

A jak miał na imię bo tyle lat tam pracuję i żadnego nie widziałem

Thief slayer

Witam, wszystkim starającym się o pracę w tej "firmie" stanwczo odradzam. Bardzo złe traktowanie pracowników, wymagania jak w centrali ggole a zarobki jak na ukrainie- to tak w wielkim skrócie. Szczególnie bezczelny jest jeden z prezesów p.Bartłomiej (bo musisz wiedzieć drogi kandydacie że jest to firma rodzinna i masz 3 szefów i 2 szefowe hahahaha) który co rusz potrafi komentować swoich pracowników. Nie ma co się rozpisywać o tym że jest to typowa polska firemka czyli "zajedziemy was tylko po to żeby leasingowwa fura błyszczała na parkingu". Nie będę się wypowiadać też o podejrzanej jakości częsciach z ceną oryginalnych ale to już sprawa dla prokuratury. Nie polecam, omijać chyba że lubisz jak ktoś cie wykorzystuje ;)

Czy ta firma to geneus?

Iwona

@Ja Z tego co mi wiadomo wątek ten dotyczy HDS SERWIS sp. zo.o. Czy firma szuka obecnie kogoś do pracy? Odpowie mi ktoś?

Ci sami właściciele

EMP

Nie polecam z całego serca. Najgorszym pracodawca z jakim miałem stycznoś. Dużo ustaleń na tzw gębę, które potem nie są realizowane. Traktują ludzi jak niewolników.

Renovatio
@EMP

W Macdonaldzie masz elastyczne godziny pracy i kazdego traktuja tak jak sie do czegos nadaje, jasne warunki zatrudnienia na papierze wraz ze wszystkimi procedurami, zebys np wiedzial jak naklada frytki do kartonika, bo ludzie potrzebuja instrukcji z obrazkami. Umowa ustna jest tak samo wiazaca jak pisemna, jak Cie ktos oszukal to zacznij dzialac i to zglos, a nie wylewaj hejt pod nickiem na tym portalu. Serce masz male, dlatego zajmij sie praca nad soba EMP (EwidentnieMiernyPracownik). W HDS nie pracowalem i nie mam nic wspolnego, ale ocena 1,0 jest niesprawiedliwa, gdy istnieje tak duzo ograniczonych pracownikow z wrodzonymi narodowymi wadami potrafiacymi tylko jedno - to co obecny elektorat wladzy. Pozdrawiam i zycze sukcesow tej firmie.

Krzysztof
@EMP

O jakich ustaleniach wspominasz? Wiesz czy inni pracownicy mieli podobną sytuację?

Witam interesuje mnie praca w firmie moze sie wypowiedziec ktos na temat tej pracy w tym roku nie interesuje mnie cos co bylo 3 czy 5 lat temu a teraz jakie zarobki, przede wszystkim mnie atmosfera w pracy interesuje bo nie chce trafic do auschwizt, jak nadgodziny i jakie godziny pracy,. Bo czytam te wpisy a wypowiadaja sie ludzie z przed kilku lat a w tych czasach pracownik ma swoje prawa wiem cos o tym bo to samo bylo w firmie w ktorej obecnie pracuje

Tom
@Zainteresowany

Ostatnie wpisy są świeże z przed kilku tygodni i miesięcy, więc chyba je pominąłeś.

Marian
@Zainteresowany

" a w tych czasach pracownik ma swoje prawa" tam masz tylko prawo pracować ponad siły i siedzieć cicho" Nie polecam

Fredi

Jesteście pewni, że firma nie zasługuje na pozytywne opinie?

gość

Pracowałem w tej firmie i niestety nie mam dobrego zdania. Przede wszystkim ogromny minus za brak szacunku do pracowników i nie ważne czy produkcyjnych czy biurowych. Ogromne oczekiwania a wynagrodzenie marne. Szefostwo jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że tworzy nam się rynek pracownika i niebawem nikt nie będzie chciał tam pracować. Nie wspomnę już o jakości produkowanych urządzeń ale tutaj nie będę się rozpisywać, bo nie temu służy ten portal. Ostrzegam! omijajcie szerokim łukiem!

Nowy pracownik

Witam Byłem umówiony na rozmowę czekałem około 40 minut i nikt nie zdecydował się ze mną porozmawiać tak więc podziękowałem Pani i wyszłem ale byłem świadkiem jak jeden cwaniaczek wyrzywał sie po kobiecie a nawat ją straszył że ją zwolni i robił to przed firmą nie zbaczając uwagi na to czy ktoś to słyszy czy nie cekawe czy był by taki mocny w gembie jak by miał przed sobą gościa. No cóż a potem dziwią się że mają problemy z pracownikami

Karl
@Nowy pracownik

Dzięki za ostrzeżenie!! Też wydaje mi się dziwna firma

Irek

Ciężko wybrać od czego zacząć, bo tyle rzeczy jest nie w porządku. Samo to dla kogo pracujesz(usunięte przez administratora) Płacą średnio a wymagają bardzo dużo, a odejść nie jest tak łatwo. Jeśli oczekujecie wzajemnego szacunku to można o tym zapomnieć. Jako pracownik nie masz nic do powiedzenia, nie ma negocjajacji ani rozmowy,(usunięte przez administratora) Jeśli lubicie siedzieć po godzinach(usunięte przez administratora) i lubicie ciągłą presję to firma dla was.

Dominika

Opinie klientów danej firmy są tu również bardzo cenne. Czy zgłaszaliście tę sprawę jej Właścicielowi? Większość komentarzy ukazuje firmę HDS SERWIS jako usługodawcę, a nie zaś jako pracodawcę. Czas zatem to zmienić. Jeśli znajdzie się tu jakiś jej pracownik, to niech zabierze głos. Jak wygląda atmosfera między Wami - można uznać ją za zdrową?

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy warto starać sie o pracę? Czy osoba z małym doświadczeniem ma szansę?

Boba
@Piotr

Nie polecam.

Krzysztof
@Boba

Pracowałem i nie polecam. No chyba że ktoś nie lubi swojego życia prywatnego to tu pracodawcy mu zorganizują. To był mój błąd zawodowy, że tam trafiłem. Na szczęście w porę przyszło opamiętanie.

Dominika

@Gość @Boba Rozwińcie swoje wypowiedzi. Samo stwierdzenie "nie polecam" niewiele mówi potencjalnym kandydatom. Przytoczcie jakieś konkrety dlaczego nie polecacie pracy w HDS SERWIS sp. zo.o.? @Iza Czy ty aktualnie pracujesz w HDS SERWIS sp. zo.o.? Mogłabyś napisać coś o warunkach pracy w tej firmie?

Nie polecam, trudni pracodawcy.

Radek

Zostaw merytoryczną opinię o HDS SERWIS sp. zo.o. - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w HDS SERWIS sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HDS SERWIS sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

HDS SERWIS sp. zo.o.
1.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Pod Grapą 4
    43-340 Bielsko-biała