Telemedycyna polska

Katowice

Opinie o Telemedycyna polska

SECRET 2012-03-26 23:46:07
PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE JAKIŚ CZAS TEMU. STANOWCZO JĄ ODRADZAM. PRACUJESZ ZA ŚMIESZNE 1050 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE -PODSTAWA A PROWIZJA TO ŚMIESZNE 25 ZŁOTYCH OD JEDNEGO POZYSKANEGO KLIENTA. [usunięte przez moderatora] . A PONADTO MUSISZ BYĆ ZAWSZE 15 MINUT PRZED CZASEM I WYSŁUCHAĆ JAK TO PAN . - KOORDYNATOR [usunięte przez moderatora] FORMUŁKĘ O TYM JAK EFEKTYWNIE SPRZEDAWAĆ A WŁAŚCIWIE JĄ CZYTA BO SAM NIE MA O TYM ZIELONEGO POJĘCIA. I JESZCZE JEDNO LEPIEJ NIE ROZMAWIAĆ W CZASIE PRZERW NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU BO UBECKIE UCHO WSZYSTKO SŁUCHA I DONOSI. SZKODA SŁÓW TELE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] CYNA POLSKA TO JEDNA WIELKA KUPA [usunięte przez moderatora]
SECRET 2012-03-30 08:40:37
A I TRZEBA DODAĆ, ŻE NA SAMYM POCZĄTKU DAJĄ DO PODPISANIA UMOWĘ ZLECENIE WAŻNĄ NA OKRES 2 MIESIĘCY A PO KILKU DNIACH 4 - 5 DNIACH JĄ ROZWIĄZUJĄ [usunięte przez moderatora] SZKODA GADAĆ TA FIRMA TO JEDEN WIELKI SYF
Pracownik 2012-04-03 20:16:33
Potwierdzam wcześniejsze opinie. Firma Telewyzysk Sp z o o.o. to jakaś parodia. Praca polega na wciskaniu ludziom aparatu do badania EKG przez telefon.Owszem, takie badanie jest możliwe ale nie przy użyciu tak prostego urządzenia dwuodprowadzeniowego. Owszem rzekomy lekarz, którego nikt z ówczesnych pracowników na oczy nie widział a podobno był w tym samym budynku, może stwierdzić co najwyżej czy serce pracuje czy nie. Nie ma mowy przez takie badanie stwierdzenie jakiejś niedoczynności lub wady!!! To tyle o sprzęcie.

Warunki pracy tragiczne. Praca równo 8 godzin z dwoma przerwami odliczanymi co do minuty. A jak ktoś spóźnił się chociażby minutę, bo robił np.kawę otrzymywał opieprz od \'trenera\", który właściwie wie tyle o sprzedaży, co wyczytał w internecie a udaje wielkiego znawcę marketingu bo pracował w Orange, nota bene na słuchawce. W pracy trzeba być kilka minut wcześniej, bo jedno-, czy dwu minutowe spóźnienie traktowane jest tak jak w NORMALNEJ pracy kilkugodzinowe.

Kilka razy w miesiącu jest się nagrywanym. Po czym skrupulatnie wyłapywane są błędy. O pochwale nie ma mowy. Pracowałem jakieś kilka tygodni to długi okres jak na taki rodzaj pracy ale przez ten czas nie usłyszałem żadnej pochwały, choć wyniki szły w górę.

Płaca jak wyżej podano 1050 podstwy za 100% frekwencję bo o wolnymnie ma mowy. Jak ktoś chce wolne to musi to później odpracować przez 2 dni po 12 godzin. L4 jest tylko usprawiedliwieniem z niobecność- trzeba odpracować jak chce się dostać \"całe\" 1050 zł. Prowizaja to 25zł od jednej sprzedanje usługi. Najlepsi pracownicy, sprzedają 12-13, a trzeba 25!

Jednym słowem. Jeśli w nie masz w tym momencie innej możliwości pracy, to na 3/4 tygodnie można się zachaczyć po przyjmują na ogół wszystkich, którzy przyszli na rozmowę kwalfikacyjną, ale na dłuższą metę praca dla desperatów.

NIE POLECAM!
ada 2016-04-23 00:06:22
paka, teraz mają rekrutacje, szukają pracownika działu kadr i płac, ich wymagania to znajomości programów Symfonia, Superpłace, obsługa programu Płatnik, znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, podatku PIT, czy umiejętność dobrej organizacji pracy.
Zostaw swoją opinię o Telemedycyna polska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telemedycyna polska