FIRMA HANDLOWA ALFA - PIEKUT GRZEGORZ

Tczew

Opinie o FIRMA HANDLOWA ALFA - PIEKUT GRZEGORZ

kierowca 2015-03-02 20:12:03
nie polecam firmy - płacona kilometrówka - bardzo mała ilość kilometrów, szukają tras dogodnych dla siebie - krótkich i dobrze płatnych, gdzie kierowca ma płacone za ilość km.
kostaw 2015-09-18 21:42:30
Złodzieje. Pracowałem dla nich jako listonosz inpost. Ukradli mi ostatnią wypłatę. Skandaliczne warunki pracy
Doręczyciel 2016-01-11 17:44:48
Ja również pracowałem jako listonosz, przysłana po upływie pół miesiąca umowa pełna była zapisów absurdalnych i nie zgodnych z prawdą. Poprawionej umowy się nie doczekałem, jak również nie doczekałem się zgłoszenia do ZUS - pewnie nie ja pierwszy i ostatni pracowałem "na czarno" .Warunki pracy to jedna wielka porażka,problemem było nawet aby otrzymać potrzebne druki.Większość odchodzi po miesiącu.
burtek 2016-03-23 21:03:27
Ja również pracowałem w tej firmie jako listonosz Inpost. Zatrudniają na umowę zlecenie. Jeździłem swoim samochodem, kazali tankować za swoje pieniądze i na fakturę - mieli wracać pieniądze za paliwo + kilometrówka + za doręczenie listu. Gdy zawiozłem faktury za paliwo, zrobili swoje wyliczenia. Wypłaty brakowało na pokrycie kosztów jazdy. Listów pół samochodu, trzeba było je samemu posegregować miejscowościami, bo wszystko pomieszane. Umowa jak przedmówcy piszą, zawierała również jakieś dziwne zapisy w tym weksel in blanco. Ogólnie nie polecam. Najgorsza praca jaka mi się przytrafiła.
kiero ue 2016-04-01 19:58:01
Firma nie godna zaufania. Brak odpowiedzialnych spedytorow. Mala stawka i ciezko podstawe zaliczyc. Ogolnie kibel nie firma.
PanGrzech 2016-09-29 20:39:12
Parę lat temu właściciel firmy zatrudniał moją żonę. To że ona okazała się niewierną panią lekkich obyczajów i uprawiała miłość z panem Grzesiem zakompleksionym kobieciarzem to jedna sprawa. Wcześniej była małżonka opowiadała o przekrętach, które pan P. robił i takich, które szykował. Jeśli ktoś chce wejść na drogę przestępstwa, polecam pana G.P. jako wspólnika.
Zostaw swoją opinię o FIRMA HANDLOWA ALFA - PIEKUT GRZEGORZ - Tczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA HANDLOWA ALFA - PIEKUT GRZEGORZ