Opinie o Landshud Krzysztof Janota i Andrzej Kutnik sp.j. w Łańcut

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Landshud Krzysztof Janota i Andrzej Kutnik sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Landshud Krzysztof Janota i Andrzej Kutnik sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Landshud Krzysztof Janota i Andrzej Kutnik sp.j. w Łańcut

Franek Nowy wpis

Dobra praca w firmie nie sprzyja jak widać aktywności na tym wątku?

robert Nowy wpis

to, że ludzie nie zaglądają na forum, to nie znaczy, że ta firma nie jest w Ożarowie ceniona czy lubiana. Wręcz przeciwnie, dla mnie to dobry znak, że tu taka cisza.

klient Kraków Nowy wpis

Szkoda,że wcześniej nie przeczytałem tych opinii. Oczywiście ja też kupiłem buty zimowe z tej firmy ,które totalnie po 3 miesiącach się rozpadły. Odklejona podeszwa w obu butach , dziura w podeszwie i tp. Oczywiście rekalmacja nie została uznana, a to co w niej napisali to są jakieś "Jaja". Zasugerowano mi że buty były źle użytkowane bo były przemaczane ( a przecież są buty przeznaczone do chodzenia w zimie po śniegu i deszczu) a tak w ogóle to powinienem sobie kupić dwie pary żeby używać ich rzadziej i nie przemaczać stale. LUDZIE NIE KUPUJCIE TYCH BUBLI !!!! . TERAZ WIEM ŻE NIGDY JUŻ NIE KUPIĘ TEGO [usunięte przez moderatora]

ULA TARNÓW Nowy wpis

Fatalna jakość wyrobów, brak rzetelnej ocen reklamowanego wyrobu. Wychodzą z założenia KUPIŁAŚ TO SIĘ BUJAJ.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Landshud Krzysztof Janota i Andrzej Kutnik sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

Widze ,że jest nas więcej klientów tej firmy moje buty rozleciały się14 dniu a reklamacja załatwiona tak że lepiej omijać ich towar a na rynku są jeszcze uczciwi sprzedawcy ktorzy umieja zalatwic reklamacje

MM

Jeśli chodzi o rzetelność firmy to mówię wprost ŻADNA. Bogacą się kosztem klienta. Buty maja kiepskiej jakości, a reklamacji nie przyjmują poważnie. Naprawiają buty oirdynarnie i brzydko i wmawiają, że nadaja sie do chodzenia. Koszmar! Nie mozna wyrwać od nich zwrotu pieniędzy lub wymienić na inne obuwie. Dlatego może sa GAZELAMI :)) :(( Zrócę się do Rzecznika Praw Konsumenta! Niech zwrobi z Nimi porzadek. Tak nie moze być, ze po paru wyjściach butów nie da się używać. Butów nie ma, pieniedzy również

Klient przymierza buty na sklepie i taka wada jak mniejsza wkładka jest wyczuwalna od razu dlaczego więc klient kupuje buty na siłę skoro nie jest to but dobry?Dodatkowo buty zostały naprawione na koszt owej firmy i nadają się do użytkowania, więc po prostu może buciki się znudziły, dlatego takie zachowanie pozostawiam bez komentarza

klientka CCC nowy targ

kupiłam kozaki zimowe 14.11.2010 za 140zł w CCC w Nowym Targu ul. Kr. JAdwigi 17 buty były z wadą produkcyjną!!Podszewka byla źle wklejona w bucie, co spowodowało że buty obcierają i są bardzo niewygodnepo tygodniu oddałąm buty do reklamacji 22.11.2010 z żądaniem wymiany na nowe BUTY ZOSTAŁY NAPRAWIONE i na ddatek usłyszałam WIEDZIAŁĄ PANI CO KUPUJE!!!!KPINA

Teresa Swierk-Krakow

Bubel tak mozna nazwac produkt typu klapki walky wp 18-339 zakupione w Krakowie na Ul. Mackiewicza. Złożyłam reklamacje.Klapki odparzyly mi tak skore,ze musiałam wracać boso do domu. Reklamacji nie uznano od 15.07.2009r. do dzisiaj. Jak kupuje cos to chce w tym chodzic,a nie mie poraniona skore na nogach. Opinie wielce negatywna.Nic juz nie kupie w tym sklepie ani zadnej sieci nalezacej do tej firmy i odradze wszystkim znajomym. I oddam sprawe do Inspekcji handlowej o ile reklamacja nie zostanie uznana i zwrocone pieniadze.

Klient

Niech o jakosci firmy swiadczy to: [usunięte przez moderatora] czyli naruszanie podstawowych praw klientow.. Dzis tj 2009-10 wciaz moge potwierdzic ze firma dalej utrzymuje nieczyste praktyki z klientami. W ten sposob nie chce przyjac odpowiedzialnosci za wyjatkowo KIEPSKA jakosc obuwia ktore czesto w sposob nie budzacy watpliwosci mozna okreslic jako FELERNE.

Zostaw merytoryczną opinię o Landshud Krzysztof Janota i Andrzej Kutnik sp.j. - Łańcut

Landshud Krzysztof Janota i Andrzej Kutnik sp.j.
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 246
    37-100 Łańcut

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Landshud Krzysztof Janota i Andrzej Kutnik sp.j.