Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Magda

Czy koś wie jak wygląda praca w laboratorium w tej firmie? Czy pracuje się w systemie zmianowym, w jakich godzinach, itp.?

Kurp

Birkenau Moje sugestie dla Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB: Birkenau Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kasa i godziny

placa
@Kurp

Ile mozna spodziewac sie za prace w tej firmie netto?

Weronika

Czy w ostatnim czasie coś się w firmie zmieniło? Od pewnego czasu nie jesteście zbyt aktywni, z czego to wynika? Czy obecnie, przy wysokich temperaturach, pracodawca zapewnia stały dostęp do zimnych napojów? Może podniósł się poziom wynagrodzenia, albo odbyło się jakieś szkolenie? @anika, planujesz starać się o pracę w firmie? Jakie stanowisko Cię interesuje? Napisz, proszę, jeśli zdecydujesz się aplikować, będzie mi miło, jeśli opiszesz przebieg rekrutacji.

Filip

Myślę, że gdyby było źle to forum by wrzało!!

Filip

Firma płaci za pracę i wyniki a nie robienie dobrego wrażenia!!!

Iga

Jaką macie atmosferę? Tak rzadko piszecie.

Wie co mowi
@Iga

Do du.. Tam się liczy tylko robota i sprzedaż a nie szanownie pracowników i ich zdrowie.... Brygadzisci myślą tylko o swoich du.... ale żeby obstac za pracownikiem to nie ma takiej opcji.

Hej slyszalam że są przyjęcia do zakładu młode dziewczyny też przyjmują czy jak?

Firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Czopek

Firma płaci na czas i to jest fakt. Ale jakość pracy ma wiele do życzenia. Kierownicy niektórych działów technicznych nie posiadają kompetencji do zajmowania stanowisk. W całej firmie jest pociotactwo i kolesiostwo. Każdy pracownik który ma swoje zdanie a nie daj Boże jest w czymś lepszy od kierownika zostaje bardzo szybko usunięty. Jak ktoś lubi tego typu zatrudnienie bez możliwości awansu i rozwoju zawodowego to proszę bardzo. Aha i mówię tu o dziale technicznym.

Pppp
@Czopek

Pomimo kilkunastu lat pracy i starań by pójść krok na przód zero zainteresowania zaangażowaniem ze strony brygadzisty.Wystarczyl nowo przyjęty donosiciel aby mógł miec większa stawkę i unikać pracy na nocki.Tak tam zarzadzaja ludzmi

Od ostatniej opinii związanej z Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Robol

Nic się nie zmieniło dalej żądza i wybierają do żądzenia samych przy dupasow i ludzi bez żadnego pojęcia o tej pracy...

pracownica
@Robol

To prawda.Lizusy mają mniej obowiązków a ich robotę dostaje reszta

Andżelika

Czy ktoś wie czy są pszyjencia na parofki?? Kto jest tak mistszem? Słyszałam że jakiś dziadek

@Andżelika

Są przyjęcia na różne działy, więc jak ktoś chce pracować to o pracę tam nie problem.

Magda

niewie ktos co sie stalo ze nie ma premi zawsze byla na czas a teraz nic?.

Weronika

@Magda czy aplikowałaś może do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB? Czy zastanawiasz się nad aplikowaniem? Czy ktoś podzieli się informacjami na temat pracy w firmie? Czy polecacie pracę?

Magda

mam pytanko dotyczące pracy np.czy jak sie jest na stouwce mozna podczas przerwy skozystac z telefonu?

Weronika

@Gerwazy a czy mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat warunków pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB? @Babkaa czy Tobie udało się awansować? Po jakim czasie pracy jest to możliwe? Pojawiła się nowa oferta pracy w Łodzi na stanowisko przedstawiciel handlowy. Ktoś składa cv?

I jak tam z przyjeciami na produkcję ruszylo cos?

Babka

Ja nie narzekam na pracę w zakładzie. Jest super i można szybko awansować i być mistrzem

darek

Czy ktos wie moze czy 3 maja robila myjka za odp.bede wdzięczny?

ktosik
@darek

Myjka od tego roku robi non stop tak Jak w grafiku

Weronika

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tej firmy - zachęcam do odwiedzenia głównej strony internetowej http://jbb.pl/o-nas/o-nas/ ;) @Magda niestety nie widziałam żadnych ofert pracy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB

Magda

I jak tam z przyjeciami na produkcję ruszylo cos na wiosne?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB - Łyse

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB