Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Praca w tej firmie nie jest zła tylko niestety są nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. (usunięte przez administratora)Nikt nie robi z tym porządku. Gdyby ktoś był mądry to już dawno rozdzielił by ich na różne zmiany żeby nie mieli ze sobą styczności

Fafal

Jak wygląda praca ph w firmie?

Misiaczek

Witam chcialabym zlozyc swoja kandydature do zakladu jbb lyse Nazywam sie katarzyna mam 24 ;) jestem bystra pracowita :) szybko nawiazuje kontakt z ludzmi jak sie rozpedze :) jestem z siarczej laki Poszukuje stalej pracy bo mam ciezko sytacjie finsnsowo przez dawno robote I bylo matke

@Anonymous

No a poza świętami? Piszesz tylko o premiach świątecznych, a poza tym żadnego dodatku do pensji nie ma tam? Nie spotkałam się jeszcze w swojej pracy gdzie indziej, żeby były same podstawy współcześnie, może kiedyś. A jak są to od czego zależą?

Słodziak

Witam ile można zarobić w jbb łyse na początku bo nikt nie pisze konkretnie i za ile godzin w pracy i jak wygląda avans lub co trzeba zrobić żeby avansowac przecież całe życie przy taśmie nie będę stała

Hr

Nawet jeśli komu kolwiek to zglosisz, że doświadczasz poniżenia i (usunięte przez administratora) od osoby na stanowisku wyzej to szybko zostanie to zamiecione pod dywan, żeby się szef nie dowiedział. Jedna wielka (usunięte przez administratora), a ręka rękę tam zawsze umyje, bo "ktos" siedzi wyzej "ktos" zawsze sie wstawi i(usunięte przez administratora)ochroni. Żeby ktoś z góry, bezstronny się zainteresował co tam się dzieje wiele głów by poleciało oj wiele. Ale niestety chyba nie ma tam nikogo takiego dlatego nie będzie nigdy sprawiedliwości w tym zakładzie i dalej będą robić co będą chcieli. Żeby tam pracować trzeba mieć nerwy że stali

Animowe Nowy wpis

Witam. Praca w tej firmie nie jest zła. Tylko niestety są nie odpowiedni ludzie na nie odpowiednim stanowiskach. Pani kordynator mięsnego załom była bardzo nie przyjemna. Potraktowała mnię jak ostatniego śmiecia

Jbb Nowy wpis
@Animowe

Pani kordynator poważnie brzmi więc i poważna funkcja do spełnienia

Pracownik Nowy wpis
@Animowe

Nie znam tematu, ale jak rozmawiałaś/łeś z nią tak jak piszesz to nie dziwi fakt że tak przebiegła rozmowa. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś/łeś.

Pracownik Nowy wpis

Tak sobie myślę że jak ludzie mogą jeść coś takiego, bo ja mam odruch wymiotny jak zobaczę skąd pochodzą wyroby mięsne.

Roxa

Zakład ma otwarta rekrutacje dla przedstawiciela handlowego z widełkami 5 400–15 000. Zdradzicie jak wam idzie realizacja celów sprzedażowych, gdy ktoś jednym słowem się postara to 15000 jest do zarobienia lekką ręką?

Konsument

Witam serdecznie dziś grillowaliśmy Kiełbasę z karkówką i powiem szczerze nigdy bym się nie spodziewał po tej firmie że takie rzeczy były w tej kiełbasie: chrząstki kawałki kości i za dużo przypraw gorczycy chyba że ktoś lubi chrupać te kulki. Nie polecam tego produktu !!!

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jest praca na stanowisku pracownik produkcyjny. Prócz książeczki sanitarno-epidemiologicznej nie wymagają doświadczenia w gastronomii. Wdrożenie jest poprzez szkolenie czy jest osoba która opiekuje się nowym przez pierwszych kilka dni i jej pomaga? Można to przejść w miarę bezstresowo?

Kuchen

Stres jest zawsze jak jesteś nowy ale pomagają i tłumaczą. Załapiesz.

DD

Rzucają cie na produkcję i masz sobie radzić .Może ktoś łaskawie ci pomoże ale raczej poniży. Pracy jest dużo i muszą swoje wyjechać w 5 czy 2 10 pracyvtyle samo.Dlatego jest taka nienawiść

Może bym poszedł na tego pracownika produkcji. Tylko na jaki to niby etat? Skoro podają stawkę 3000 brutto, no to przecież nie jest nawet minimalna kwota zarobków. Tej jednej rzeczy nie rozumiem. Wolałbym cały ogółem

Brak premii na święta wielkano

Brak premii na święta wielkanocne. najprawdopodobniej premii wielkanocne nie będzie już jest środa a dalej brak . chociaż co roku była . przyczyny czemu nie dają nie podali

Były Kandydat.

Nie polecam! Pan rekruter spóźniony, nie przeprosił, dodatkowo sam sposób prowadzenia rozmowy był w moim odczuciu nie profesjonalny, rekrutującemu zależało na wyciągnięciu informacji, miałem wrażenie, że jestem na przesłuchaniu niczym na komisariacie, rekruter nie wykazywał zainteresowania moją osobą. Na koniec dodał, że jak się nie odezwie to najwidoczniej nie są zainteresowani. Nigdy nie spotkałem się z takim brakiem szacunku, skoro postanawiam poświecić swój czas to osoba powinna chociażby poświecić 3 minuty na napisanie informacji zwrotnej czy telefon już nie wspomnę o zainteresowaniu kandydatem. Tak samo te widełki płacowe 15 tysięcy, dopytywałem o to, to nie uzyskałem informacji zwrotnej wręcz wymijającą. Pracuje w handlu już 13 lat i nie spotkałem się w żadnej firmie by osoba rekrutująca się w taki sposób zachowywała. Ta ilość ciągła ofert pracy nie wynika z tego faktu, że zmieniają ciągle ludzi ale z tego faktu by wyciągnąć informacje o potencjalnych kandydatach, po co ? nie wiem... Dodatkowo są nie uczciwi ponieważ ja byłem na rozmowie w poniedziałek, a w środę znowu wystawili nowe ogłoszenie z kolejnym miesięcznym terminem wyświetlania. Jak zapytałem dlaczego rekrutują co się stało z poprzednikiem czy poprzedniczką to usłyszałem, że dana osoba się do pracy nie przykładała, wiec postanowiłem to zweryfikować i powód zupełnie inny był. Nie wiem dlaczego taką taktykę obrali by drugiej osobie robić zły piar. Jednym słowem szkoda czasu i energii, lepiej wysłać cv do innych firm, które w sposób profesjonalny podchodzą do potencjalnego pracownika.

@Były Kandydat.

A na jaką ofertę dokładnie rekrutacja się odbywa ? I ciekawią mnie te pytania, o co tak dokładnie w ogóle Cię pytali ? Czy oprócz widełek powiedzieli o jakiś benefitach czy to wszystko? Bo właśnie 15 tysiecy to dosyć sporo więc ciekawi mnie na jakim stanowisku można aż tyle zarobić :D

Były Kandydat

Na przedstawiciela handlowego była rekrutacja, wypytywał co wcześniej robiłem, dlaczego chce odejść z obecnej firmy, ile punktów obsługiwałem dziennie, co było w moim zakresie obowiązków, jaki teren obsługiwałem, pytał o teren obsługiwany kilka razy tak jakby w ogóle mnie nie słuchał to już mnie zadziwiło, kolejne zaskakujące pytanie: czy robiłem plany... Wybacz ale skoro mam długą historie współpracy w danej firmie to logiczne jest to, że plany robiłem inaczej bym nie pracował tak długo, pytania niby normalne ale nie wnoszące nic, cały czas miał otwarty komputer niby udawał, że czyta moje cv, ale tak na prawdę nawet otwartego go nie miał, widziałem kontem oka w lustrze, co ma otwarte, dodatkowo brak kontaktu wzrokowego, a na końcu tekst " jak będziemy zainteresowani zadzwonimy jak nie będzie odpowiedzi to znaczy, że nie przeszedłem rekrutacji" moje zdziwienie sięgnęło zenitu, sobie myślę, to ja tracę czas na spotkanie, a on nawet nie znajdzie chwili by dać odpowiedz zwrotna, na zapytanie o zarobki usłyszałem, że tu się dobrze zarabia, ale żadnych konkretów.. O benefitach nic za bardzo nie mówił miałem wrażenie, że ja go ciągnę za język. I na zapytanie o możliwość korzystania z auta usłyszałem, że mamy limit 100 km na miesiąc do celów prywatnych za resztę płacimy- to już w ogóle podziękowałem, bo nie dość, że pobierać będą podatek za jazdę autem służbowym to taki mały limit. Ogólne wrażenia po rozmowie to takie, że straciłem czas i rozmawiałem z osobą nie profesjonalną, która miała mnie kompletnie gdzieś i to co mówię.

Graźka
@Były Kandydat

O podatku za jazdę jak dotąd nie słyszałam. Wyjaśnił Ci, co to i jak działa? Poza tym dziwne, że nie poznałeś stawki przedstawiciela handlowego. Jak to zostało omówione, przecież nie da się podjąć decyzji o przyjęciu pracy bez wiedzy o wynagrodzeniu...

Słodziak

@Słodziak

Czy pracujesz rok czy 20 lat zarobisz to samo czyli 3600-3800 za 170h,w tym tydzień na nocki ,ogólnie ciężko wyżyć w tych czasach za taką wypłatę.

Zenada
@Słodziak

Zarobisz za 140 godz 3200 jak dostaniesz premię bo jak nie to mniej ,awans zapomnij tam gdzie cię przyjmą to będziesz robić aż się z nerwów zwolnisz ,niema awansów tylko (usunięte przez administratora) i poniżanie Pozdrawiam

@Zenada

Co masz na myśli z tym poniżaniem? W każdym dziale jest taka atmosfera? A jest jakiś HR albo ktoś, komu można zgłosić jakieś niefajne zachowania w stosunku do innych?

Nie wyróżnia się pracowników za staż? Początkowy zarabia tyle samo co doświadczony pracownik?? A ludzie pytają w ogóle o podwyżki i odmawiają czy co…

Hr

Misiaczek

Kornelia

Ja też jestem bystra :-) Na kogo można awansować z pakowaczki? A czy jakiś deputacik w wyrobach dostajecie, np. z okazji świąt?

Anonymous
@Kornelia

Na awans nie ma co liczyć.deputatow nie ma są premie świąteczne na konto

@Anonymous

Top

Co miesiąc lipne ogłoszenia że szukają PH i te zarobki 15 tyś, śmiech na sali. Zwykłe wyłudzanie danych, nazwiska adresy, numery tel , itd, co oni z tym robią? Po co są te ogłoszenia ?

Ciekawy

Przydałoby się wracające osoby z dluzszych zwolnien (zazdrosnych i knujacych za plecami innych)w szczególności na inny dział na jakiś czas dawac żeby zasmakowały pracy bez przywilejów i pobłażania może wtedy nauczyły by się co to jest lojalność wobec zakładu i uczciwość wobec ludzi.Ja nie wyobrażam sobie takiego obrabiania za plecami w zakładzie konkurencyjnym w którym przuje

Magda
@Ciekawy

Wszędzie trzeba pracować,,i zdobywać nowe doświadczenia nawet na innych działach ,też często chodzę na inny dział i jestem bardzo zadowolona zawsze coś innego .

Dariusz
@Magda

Sama chodzisz czy cię wysyłają? Bo chyba nie można sobie samemu zmieniać miejsca pracy i obowiązków? Nie potrzeba przyuczenia jak pracujesz na innym dziale czy to podobna robota?

Justyna
@Ciekawy

A to które działy mają taką większą samowolkę i taryfę ulgową? I podasz w jakich aspektach mają lepiej?

Ewela
@Magda

A na każdym dziale jest taka sama stawka czy to jest zmienne? Czego konkretnie można się nauczyć w innym miejscu? Jak można podzielić ilość dni na różnych działach?

Fafal

Jak wygląda praca ph w firmie?

Siwa

Czy podejmując pracę jako sprzedawca można liczyć na jakieś premie,wczasy pod grusza,czy paczki świąteczne?

Czy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB są regularne szkolenia pracownicze?

Znajomość programów graficznych u specjalisty ds. marketingu jednak zastanawia, gdy w tym samym czasie firma szuka grafika kreatywnego :3 Ale okej. Czytam tutaj o takim myku z minimalną krajową i premią. Naprawdę stosowany on jest na pracownikach działu marketingu, czy Wy na produkcji tak macie i zakładacie, że tak będzie miał każdy? @olat?

stach

A czy zatrudniają oni pracowników i czy mają taki dział czyszczenia zwrotów towaru ze sklepów?

Jest szansa na przeczytanie od was szczerej i konkretnej opinii o pracy tutaj? Głównie chodzi mi o to, jak to wszystko obecnie teraz wygląda w firmie. Stawka, benefity, atmosfera, rotacja. Szukają grafika, i chciałbym spróbować swoich sił. Był ktoś może z was na rozmowie na to stanowisko? Lub na jakimś pokrewnym związanym właśnie z kreatywnością czy marketingiem?

olat

Prawdopodobnie będzie tak: dogadasz się na 7-8 tyś PLN ale w umowie będzie najniższa krajowa, reszta premia. Ciężko będzie ci dostać tą premię

Jgg
@olat

Cześć a jakie zarobki realne są na PH?

Luiza
@olat

No co ty :( To jakie oni mają zasady co do tej premii? Jakie warunki trzeba spełnić?

Widzę ze szukają na kierownika marketingu na umowie o prace, jednak tu nikt na forum nie pisze i takich stanowiskach.. czy ktoś może właśnie pracował w tej firmie ale w biurze i da pare info o atmosferze tam panującej ? Jestem aktualnie na marketingu i myśle ze mogłabym już powoli pracować w zawodzie a mam tez blisko wiec pytam

Czy firma Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Macie.rr

Słaba jakość wedlin. Szybko się psują Pasztet zdycha same zmielone chrząstki

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB - Łyse

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB