Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB

Pracowałeś w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Ph - 2015-05-07 20:53:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pan LL fachowiec i doświadczony wizjoner. Dzisiaj jedna z najlepszych firm w Polsce. Ciekawe co teraz zrobią bez przyszłości i perspektyw. Bałdyga strzelił sobie nie w kolano lecz w głowę.
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
JBB - 2015-05-07 21:06:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
No i całą politykę handlową firmy JBB budowaną od 20-stu lat DIABLI wzięli
zdjecie uzytkownika
jbb - 2015-05-07 22:50:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Kazdy potrafi tylko zazdroscic ze panu LL zylo sie dobrze , ciemnote na stanowiskach z lysych zal du... sciskal . Nie widza ile ten gosc zrobil a to ze jezdzil na wycieczki i prowadzil ciekawe zycie to chyba normalne bo go na to bylo stac .Niech firma pozatrudnia wiecej rodziny (wiadomo jakiej) a zaklad bedzie mial swietlana przyszlosc
zdjecie uzytkownika
Świadomy - 2015-05-08 07:50:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pan Józef strzelił SOBIE w głowę? nie masz pojęcia człowieku o czym piszesz . W Jbb uciekały bokiem ogromne pieniądze i to nie w tysiącach...i co z tego ze 20 lat budował podwaliny jak każdy kumaty z branży wie ze taki sukces jaki odniósł Pan (usunięte przez administratora)można było zrobić za połowę wydatków dotychczas nie mówiąc już o byłym panu dyrektorze. Dla Pana (usunięte przez administratora)najlepsza decyzja od 20 lat a dla tych którzy nic nie robili i ci którzy pracowali slizgajac się teraz będą pracować w pocie czoła, czasy dobrodziejstw się już skończyły .
zdjecie uzytkownika
Przedstawiciel Handlowy - 2015-05-08 13:11:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (6)
Witam. Postaram się tylko opisać w miarę obiektywnie rekrutację na stanowisko przedstawiciela handlowego. Byłem na kilku rekrutacjach, nawet na "assesment center" czyli na takiej kilkugodzinnej rekrutacji, podczas której jest na raz kilku kandydatów. Wszędzie było naprawdę kulturalnie. W firmir JBB rekrutacja była jednoosobowa, rekrutował jeden dyrektor, nazwisko nieistotne. I na tym "klasyka" się skończyła. Nie wiem o co chodzi, ale ten człowiek musi mieć bardzo duże "plecy" w tej firmie. Totalny brak kultury, ciągłe przerywanie wypowiedzi kandydata, idiotyczne pytania i znowu ciągłe przerywanie. Po raz pierwszy w życiu chciałem wstać i wyjść i żałuję, że tego nie zrobiłem. Po tym jak ten szaleniec skończył, po prostu powiedziałem "do widzenia" i tyle. Totalnie zmarnowany czas - mój czas oczywiście. Z daleka od takich socjopatów. Zdecydowanie...
zdjecie uzytkownika
była ph - 2015-05-09 09:04:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Króciutko gdyż szkoda słów i czasu na LL , sprawiedliwość, konstruktywnosc, zaufanie, są to obce pojęcia temu panu ...Jak tam po wczorajszym spotkaniu w firmie ? :-)
zdjecie uzytkownika
Bardzo Dobre Miasto - 2015-05-10 11:21:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
ICz... krzeslo na którym Siedzisz ma już 3 nogi kur...ew...skie zagrywki wychodzą Bokiem ...
zdjecie uzytkownika
pakowacz - 2015-05-10 18:03:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Może niech kierownictwo przyjzy sie jak zwykli ludzie pracują 7 dni w tygodniu nie mając czasu dla rodziny nie wspominając o np wakacjach,zyciu prywatnym
zdjecie uzytkownika
SESS - 2015-05-18 19:42:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (7)
A czy syn i żona LL pracują jeszcze w JBB?
zdjecie uzytkownika
ciekawy - 2015-05-21 08:50:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czyli JBB się sypie? PINI pomaga?
zdjecie uzytkownika
SWWC - 2015-05-23 10:18:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
Wreszcie zwalnianiają tych co na plecach innych porobili kariery, oby tak dalej panie Józefie.
zdjecie uzytkownika
ph - 2015-05-26 12:34:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
pomaga pomaga hehe
zdjecie uzytkownika
benio - 2015-05-27 19:36:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [SESS - 2015-05-18 19:42:38]:
A pracowali?!
zdjecie uzytkownika
swinskie ucho - 2015-05-29 13:55:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
buraku z mragowo już leci depesza do pana Józefa po której prawdopodobnie zostaniesz rozliczony za wszystkie swoje grzeszki .Kurcze jednak sprawiedliwość istnieje na tym świecie .
zdjecie uzytkownika
klient od wielu lat - 2015-06-05 16:29:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W ubiegłym roku LL ta szuja i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zwolnił jednego z najlepszych ludzi w handlu. Dlaczego? Wiadomo, bo był łebski i robił firmie najlepszy obrót. Za to LL nie mógł robić co chciał, musiał wyeliminować, żeby proceder nie upadł. Niestety z wielką stratą dla firmy, bo Grzegorz R, człowiek porządny jest i solidny. Oj wielka strata, wielka...
zdjecie uzytkownika
Klientka - 2015-06-05 17:47:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
jest wielu ludzi których LL zwolnił dobrych ludzi ,LL zrobił sobie prywatny folwark a ci co mu lizali krzesło byli nietykalni ale teraz sie pozmieniało jeszcze pare osób z obecnej kadry jest do usuniecia a w szczegolnosci ta jełopa z mragowa - co on soba reprezentuje ???jakies totalne nieporozumienie
zdjecie uzytkownika
paweł - 2015-06-29 14:11:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Wiesz, trudno mówić co ktoś sobą reprezentuje, w sumie nie to się liczy, ważne jak ktoś pracuje i jak przyczynia się tym samym do rozwoju firmy. Zakład przetwórstwa mięsnego JBB to znana firma, wątpię, by trzymała nierobów. Te zwolnienia pewnie też nie były bez powodu, jak ktoś źle pracował to nie ma się czemu dziwić.
zdjecie uzytkownika
ph - 2015-07-04 17:41:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To co napisałeś napisałaś totalnie mija się z prawdą ... był prywatny folwark i ci co lizali 4 litery pracują proszę cię wiem jak tam jest jakie były zasady i brak poszanowania ... fałsz obłuda i zakłamanie a ten cały irus jest do zwolnienia Panie Józefie ...
zdjecie uzytkownika
......... - 2015-07-05 18:45:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Uważam, że wielu DOBRYCH ludzi pozbyła sie ta firma, a konkretniej mówiąc LL. Zbyt wielu! Moze warto przemyśleć kwestię powrotów co niektórych.
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2015-07-05 18:48:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Skończyłam w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl kierunek Opiekun Medyczny, trwał tylko 1 rok, byłam bardzo zadowolona z zajęć, świetni nauczyciele, praktycy, ciekawe zajęcia. Po tym jak zdałam egzamin szkoła zaproponowała mi pracę w zawodzie w Niemczech. Jestem bardzo zadowolona z wyboru!!!
zdjecie uzytkownika
odp. - 2015-07-05 18:49:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [......... - 2015-07-05 18:45:29]:
o tak...myslę, ze z pewniością wyjdzie to z korzyścią dla jbb. z szacunkiem dla nowego dyr. przydała by mu sie pomoc.
zdjecie uzytkownika
ph z branzy - 2015-07-11 08:35:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam , zauwazylem jezdzac po hurtowniach i sklepach ze jest znaczaca roznica dostepnosci produktow Jbb , czy zwolnienie Dyrektora az tak sie odbilo czy tak jak slyszalem ze handlowcy sa slabi , a nawet nie powiem ktory nie chce mu robic reklamy jezdzi tzn jezdzil bo przebywa na L4 opowiada ze musial wziac kredyt by splacac degustacje ...Firma posiadala ogromne mozliwosci i nagle stracila ? Pytamm z czystej ciekawosci dotyczy mojego regionu Warmia Mazury ? Ktos cos wie ?
zdjecie uzytkownika
warmia i mazury - 2015-07-15 14:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
u nas w regionie dokładnie olecko są produkty jbb ale kiszki ziemniaczanej nie ma a szkoda bo dobra , zawsze zaopatruję się w kolnie będąc u rodziny . zakład duży i dziwi mnie że do olecka trafia mało produktów pozdrawiam kurpie
zdjecie uzytkownika
Hehe - 2015-07-20 16:04:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [pacman - 2014-08-12 16:06:55]:
Tak czytam i się trochę dziwię - macie problem z gościem, z jakimś tam mistrzem - zebrać się kilku chłopa, sztachetą przypier..., może wybijecie mu ze łba conieco...
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2015-08-03 21:43:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Polecam Technika masażystę, zawód który jest wieczny. Ja skończyłem w Goworku szkołę policealną www.szkoly.gowork.pl i jestem bardzo zadowolony. Duże umiejętności nauczyciela pomogły mi poznać wszystkie techniki wykorzystywane w tym zawodzie. Nowoczesne pracownie i materiały które dostaliśmy od szkoły zapewniły że z wysokim wynikiem zdałem egzamin Państwowy. Bez problemu znalazłam prace w salonie masażu i nareszcie zarabiam godne pieniądze!!
zdjecie uzytkownika
Piana - 2015-08-03 21:44:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
JBB bieda,psie zarobki,ale na tym zadupiu gdyby nie te zakłady,było by bezrobocie jak na mazurach.Wędliny,kiełabasa leśna ma smak,cała reszta nawalony wodą bezsmakowy chłam
zdjecie uzytkownika
On...szczery.... - 2015-08-22 22:48:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Klientka - 2015-06-05 17:47:39]:
(usunięte przez administratora) został wydalony z JBB za przerost formy na treścią, tak to bywa , gdzie łyżeczka jest za mała i sięga się po hotel.....
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?
Zadaj pytanie
alert