Firma Budowlano - Handlowa Bogusław Zbróg

Nowy Dziebałtów

Opinie o Firma Budowlano - Handlowa Bogusław Zbróg

neizadowolony 2011-06-27 11:46:18
Właściciel firmy niepoważny. Pół roku przez terminem prac umawia się na termin wykonania robót tzn. ocieplenie i otynkowanie budynku a 2 tygodnie przed terminem rozpoczęcia prac, po moim telefonie do właściciela, twierdzi że nie mamy o czym rozmawiać, usługa nie będzie wykonana a wcześniej nie chciał o tym powiedzieć bo nie chciał wcześniej psuć świąt Wielkanocnych. Gdzie do świąt minęły już 2 miesiące. Do tego tłumaczy, że pracuje na materiale tylko który sam dostarczy a nie na materiale klienta. Wynika, że musi coś kombinować dodatkowo. Poza tym, nie słucha co klient ma do powiedzenia, tylko twierdzi że nikt go pracy uczył nie będzie. Nie polecam i odradzam.
Zostaw swoją opinię o Firma Budowlano - Handlowa Bogusław ZbrĂłg - Nowy Dziebałtów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Budowlano - Handlowa Bogusław ZbrĂłg