MAGMA-MAGMA

Koło

Opinie o MAGMA-MAGMA

ite 2012-06-09 22:35:17
Firma Magma z Koła. (usunięte przez moderatora) Odradzam! Ham, obiecuje cuda i udaje uczciwego. Na początku płaci ale jeździsz na magnesie. Ma być 4/1 a siedzisz 5-6 tyg i więcej. Oburzony jak chcesz zjechać planowo. Duża rotacja w firmie, z okolicy już go znają to bierze wszystko ale nikt długo nie jeździ. Auta iveco stralis 3 szt, OK. ale to jedyny plus. Płaci 30 euro za dzień a dla stałych 35, ale takich ju ż dawno nie ma. Zapyt. Kierowców – jego ulubiony sposób na pożegnanie z kierowcą to zostawić z rzeczami na parkingu Niemczech, a jednego do tego pobił i zostawił w środku nocy na dzikusie. Potrąca za wszystko np. za to że się silnik zatarł. Ciąga po sądach. Wszystkich posądza o kradzież paliwa bo jak mówią sam kiedyś kradł ile mógł. Ogólnie się już kończy , zalega za leasingi i szuka naiwnych.
Zostaw swoją opinię o MAGMA-MAGMA - Koło
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAGMA-MAGMA