Opinie o Inprorem w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inprorem. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Inprorem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inprorem w Dąbrowa Górnicza

marylka78 Nowy wpis

no jakoś niestety nigdzie nie mogę znaleźć konkretnego i większego info jak to jest obecnie z Inprorem i dlaczego sobie nie poradzili, z drugiej strony xeno nie pisz że upadającym firmom jakoś trzeba pomagać bo przecież każdy zna ryzyko tego z co się bawi i musi sam sobie poradzić z własnymi problemami. to nie państwowe inwestyce

duda Nowy wpis
@marylka78

upadające firmy są sobie zazwyczaj same winne tego faktu , że nie poradziły sobie na rynku. Za błędy trzeba płacić czasami również i te najwyższą cenę

xeno Nowy wpis

żal mi inproremu, po pierwsze jako firmy bo sobie niestety nie poradzili, po drugie pracowników, bo zostali bez pracy a wiadomo że o tą coraz cięzej... no a po 3 to szkoda że nikt upadającym firmom nie pomaga jakoś się utrzymać, bo czasem może niewielka pomoc uratować miejsce pracy. cóż, 3mam kciuki za ludzi stąd, żeby nową robote dorwali

? Nowy wpis

miało być promaxservis

xxx

A ty chciałeś żeby twoim pracodawcą był syndyk? Jakbyś poczytał powyższe wpisy to byś się skapnął, ze firma ogłosiła upadłość.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Inprorem? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
tom

do Marek: prześlij proszę sygnaturę twojej sprawy (zgłoszenia), na Priv lub SMS, trzeba wszystkie łączyć w jedną.

Tom prześle Ci w poniedziałek na sms

Poproszę o sygnaturę.

Ja już po przesłuchaniu. Ale to dopiero początek przesłuchań. Nie bać się, tylko mówić wszystko co się wie...

ble ble ble

Do " pracuj w domu" kolego to nie dla Ciebie poświęcona strona więc s......

WIWI

Popieram , we dwójkę zawsze raźniej ;)

WIWI

Ups mała pomyłka , przepraszam , widać brakuje mi szkoły !!! :)

gość

WIWI piszesz o szkole a również przez RZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yyy

Nie zwolnił bo wszyscy poszli na L4 bo widzieli co sie dzieje Niema tez im co sie dziwić

uuu

Jak wszyscy w firmie sobie wszystko "pożyczają" i robią co chcą to jak ma być dobrze zaczynając od pracowników kończąc na samej górze według mnie to była zła polityka w firmie ludzie nie wiedzieli co mają robić, a kierownicy myśleli tylko o (usunięte przez administratora)/> parę inwestycji nie udanych i dziękuje Co prawda Prezes Zarządu odpowiada za firmę i tyle

do WIWI. Ja miałem zapewnienie że pieniądze na pewno się znajdą i żeby się nie bać bo jest jeszcze DG nieruchomości i zapłaci mi ewentualnie za zobowiązania Inproremu, bo to w sumie ta sama spółka. !!!

Mnie zastanawia co innego... Po co zawieszać działalność na 2 miesiące???

RADEK

Co prawda to prawda słowo to jest brzydkie Brzydkie ale prawdziwe niestety

RADEK

Dzięki bardzo za informocję

Oserwator

I nastała cisza......

tom

Poinformuję również o tym fakcie do protokołu Prokuraturę podczas przesłuchania w najbliższy wtorek na które jestem wezwany.

Zostaw merytoryczną opinię o Inprorem - Dąbrowa Górnicza

Inprorem
1.4/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Piłsudskiego 8 lok. 7
    42-600 Dąbrowa Górnicza