ENERGY GAZ POLSKA

Opinie o ENERGY GAZ POLSKA

Marcin 2015-07-22 17:39:40
Firma z tradycjami. Pracowałem w niej 3 lata. Odeszłem bo kręgosłup mi nawalił. Żałuje. Praca pewna, Klientów mnóstwo, coraz więcej więc nie ma żadnego kłopotu z wypłata. Orientuje się, że lepszej kasy niż w Energy nie dostaniemy na rynku. Ale pracuje się tam oj ciężko.Nie ma obijania. Właścicielka na miejscu wszystkiego dogląda, tak, że czasem ciężko, ale ona jest ''perfekcjonistką i wymaga. Ale może dzięki temu jest kasa, pensja na czas i nigdy stresu , że nie zapłacą! Jak rekrutują trzeba się starać, ale rzadko to robią bo ludzie odejść nie chcą.
xxx 2015-10-03 22:53:48
Mój znajomy u nich pracuje od lat. Chciałem pracować w Energy bo wiem, że tam zarabiają super i co z tego, że tyraja...ale mają kupę forsy! Byłem , rozmawiałem w Właścicielka, czułem się dość dobrze choć nie komfortowo bo wiem, że ma ogromne wymagania! Wiem, że Babka jest kuta na 4 kopyta i zna si na rzeczy. od razu mnie wyczuła, że jestem do przyuczenia, ale nie skreśliła. Od lat jedna kadra, dobrze opłacana..nie chce nikt odejść:) Czy ktoś zna podobną firmę - poszedłbym chętnie!
zh56 2016-02-12 01:20:38
Nie wiem skąd takie zabawne dwie opinie nt. pracy w tejże firmie, skoro klienci piszą głównie negatywnie o jej usługach. Za to pracownicy firmy wypisują coraz to kolejne pochwały na kolejnych forach. Czeski film :) Pracuje się tam ciężko? Coż, bywałem u nich jako klient i moja kamera samochodowa uwieczniła tę ich ciężką pracę... W tempie żółwia poganianego przez muchę w smole. Tu posikam, tu przykręcę, tu kawkę łyknę, tu odkręcę, potem sobie zapalę :)
Robert 2016-10-21 11:59:21
Czeski film to jest z twoim wpisem... ciężko jest bo mają dużo pracy, nie tak jak w innych warsztatach. Od poniedziałku idę do nich do pracy z pełną świadomością, że będę tyrał ale i zdrowy hajs zarobię. Też jestem ich klientem i na moje szczęście zmieniam robotę bo w dziadowiźnie pracowałem na przetrwanie leciałem. Skoro jesteś ich klientem...a nie konkurentem to co robisz w tym miejscu...może mnie zamiast Ciebie na to stanowisko przyjęli i teraz jesteś tak po polsku zawiedziony! A kiepskie komentarze w takich przypadkach piszą się same...
Ryszard 2016-11-09 21:36:25
Każdy kto choć raz był w tym warsztacie wie, że ci ludzie znają się na rzeczy. Bezcelowe jest pisanie głupot, bo ilość ich klientów mówi sama za siebie. Niektórzy napinają się na forach ze zwykłej zawiści. EGP jak słusznie kolega zauważył ma sprawdzoną kadrę i każdy stara się na maksa, bo wie, że za ciężką pracę jest dobra kasa i zwyczajnie opłaca się być dobrym!

Nie każdemu musi się podobać sukces medialny Energy i ich styl komunikacji, ale pokażcie mi drugą firmę, która tak rozlicza się ze swojej pracy - zobaczcie sobie ich fb czy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie ma dziadowania po barakach tylko pełno fotek i filmików ukazujących ich fach i transparentność działań!

6/6!
Zostaw swoją opinię o ENERGY GAZ POLSKA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERGY GAZ POLSKA