brak logo

ENERGY GAZ POLSKA

Warszawa

Opinie o ENERGY GAZ POLSKA

Marcin 2015-07-22 17:39:40
Firma z tradycjami. Pracowałem w niej 3 lata. Odeszłem bo kręgosłup mi nawalił. Żałuje. Praca pewna, Klientów mnóstwo, coraz więcej więc nie ma żadnego kłopotu z wypłata. Orientuje się, że lepszej kasy niż w Energy nie dostaniemy na rynku. Ale pracuje się tam oj ciężko.Nie ma obijania. Właścicielka na miejscu wszystkiego dogląda, tak, że czasem ciężko, ale ona jest ''perfekcjonistką i wymaga. Ale może dzięki temu jest kasa, pensja na czas i nigdy stresu , że nie zapłacą! Jak rekrutują trzeba się starać, ale rzadko to robią bo ludzie odejść nie chcą.
xxx 2015-10-03 22:53:48
Mój znajomy u nich pracuje od lat. Chciałem pracować w Energy bo wiem, że tam zarabiają super i co z tego, że tyraja...ale mają kupę forsy! Byłem , rozmawiałem w Właścicielka, czułem się dość dobrze choć nie komfortowo bo wiem, że ma ogromne wymagania! Wiem, że Babka jest kuta na 4 kopyta i zna si na rzeczy. od razu mnie wyczuła, że jestem do przyuczenia, ale nie skreśliła. Od lat jedna kadra, dobrze opłacana..nie chce nikt odejść:) Czy ktoś zna podobną firmę - poszedłbym chętnie!
zh56 2016-02-12 01:20:38
Nie wiem skąd takie zabawne dwie opinie nt. pracy w tejże firmie, skoro klienci piszą głównie negatywnie o jej usługach. Za to pracownicy firmy wypisują coraz to kolejne pochwały na kolejnych forach. Czeski film :) Pracuje się tam ciężko? Coż, bywałem u nich jako klient i moja kamera samochodowa uwieczniła tę ich ciężką pracę... W tempie żółwia poganianego przez muchę w smole. Tu posikam, tu przykręcę, tu kawkę łyknę, tu odkręcę, potem sobie zapalę :)
Robert 2016-10-21 11:59:21
Czeski film to jest z twoim wpisem... ciężko jest bo mają dużo pracy, nie tak jak w innych warsztatach. Od poniedziałku idę do nich do pracy z pełną świadomością, że będę tyrał ale i zdrowy hajs zarobię. Też jestem ich klientem i na moje szczęście zmieniam robotę bo w dziadowiźnie pracowałem na przetrwanie leciałem. Skoro jesteś ich klientem...a nie konkurentem to co robisz w tym miejscu...może mnie zamiast Ciebie na to stanowisko przyjęli i teraz jesteś tak po polsku zawiedziony! A kiepskie komentarze w takich przypadkach piszą się same...
Zostaw swoją opinię o ENERGY GAZ POLSKA - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERGY GAZ POLSKA