Opinie o F.H.P.MAIK-POL w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie F.H.P.MAIK-POL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w F.H.P.MAIK-POL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.P.MAIK-POL w Dąbrowa Górnicza

Przemysław

Dużo tutaj wszystkiego. Panie z obsługi nawet sympatyczne i ogarnięte. Aż chce się kupować :)

Basia
@Ksawery

To fakt, bardzo sympatyczna obsługa. Panie dobrze zorientowane i pomocne. To dobrze bo towarów mają mnóstwo. Polecam tę Firmę.

Przemysław

Ksawery
@Przemysław

Zgadzam się z Panem. Bardzo pomocny i profesjonalny personel.

Basia Nowy wpis
@Ksawery

Nina

Ludzie tu wracają bo dobrze się pracuje. Pieniądze zawsze na czas, pracy dużo ale stała i stabilna. Nieroby zawsze narzekają na wszystko albo ci których wylali za machlojki i nieróbstwo. Jedyny minus to pracownicy co się obgadują i marna wypłata. Ale czego wymagać od sklepu gdzie nie trzeba nawet matury.

Obserwator
@Nina

Wiem co piszę i proszę mi wierzyć.Jak ktoś chce być pozbawionym życia prywatnego to tylko się zatrudnić w tej firmie.Mie można sobie zaplanować nic,praca, praca i jeszcze raz praca.Stale pod kamerami, nie respektuje się podstawowych praw pracowniczych.Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Viki
@Obserwator

A ponoć można awansować? Dokąd? Z jednej kasy na drugą? Jest to praca fizyczna. Nic więcej. Tyle, ze mniej płatna niż w firmach produkcyjnych. Dobre godziny pracy- to trzrba przyznać. Blaski i cienie jak w każdej pracy. Ludzie wracają - to znaczy aż tak zle nie jest.

Łucja
@Viki

moze chodzilo o awans z kasjera na jakiegos kierownika o prostu ?

Ula Nowy wpis
@Łucja

Kierowniczka jest jedną. Reszta na papierze i tak siedzi na kasie. Jak już awansować to tak naprawdę.

Zuzanna Nowy wpis
@Ula

A jak ktoś awansuje nawet tylko "na papierze" to jaka różnica jest w wynagrodzeniu np. pomiędzy kasjerem a zastępcą kierownika?

Obserwujący

Porażka..... Rozmowa jakby się człowiek miał przyjmować na urzędnicze stanowisko .... Wymagania zapewne wielkie ale o tym nie mówią .... Pensja proponowana to podstawa (nie wiadomo jaka) plus premie Zatrudnieni Ukraińcy którzy nawet nie rozumieją naszego języka Szkoda czasu poświęconego

Marzena
@Obserwujący

No słabo jak tylko podstawa. A za co dają premie? Dasz znać?

Czytelnik
@Obserwujący

Prawdopodobnie brak predyspozycji i mierne CV zdyskwalifikowały Panią już na wstępie. Życzymy powodzenia u innego pracodawcy:) Minęły 3 miesiące, pochwali się Pani na forum jakie sukcesy zawodowe Pani osiągnęła? Czy naprawdę warto tracić czas na pisanie i czytanie Goworka?

Emilia
@Czytelnik

Oj widzę, że sceptycznie tutaj po niej jedziesz za tamtą opinię. Ciekawa jestem konkretnie czemu? To rozmowę można w razie czego całkiem inaczej określić niż ona to zrobiła?

Hejże
@Emilia

Może byłoby uczciwiej... ludzie idą, szukają pracy, zmieniają ja, trafiają ostatecznie na (usunięte przez administratora) Wiec piszcie prawdę jak jest.

Hejże
@Czytelnik

A jakiez to Cv wy wymagacie? Do ładowania i przerzucania towaru? Dwa języki, prawo i może marketing do tego! Ehh już od samych opinii można coś wyciągnąć dla siebie o tym co tam jest grane.

Emilia
@Hejże

widać, że raczej mocno się zawiodłeś? :/ Co takiego wywnioskowałeś ostatecznie?

Byłem
@Czytelnik

Też kiedyś byłem zgłosić swoją kandydaturę i zostawiłem CV. Pomimo, że nie było wtedy przyjęć to przeprowadzono ze mną rzeczową rozmowę, pytano o moje kwalifikacje i dotychczasowe doświadczenie a cała rozmowa przebiegła bezstresowo. Jak kiedyś będą rekrutować może wtedy spróbuje.

Gabriela
@Byłem

Takie opinie są ważne. A czy dowiedziałeś się wtedy jakie były warunki gdybyś chciał się zatrudnić?

Kpina Nowy wpis
@Czytelnik

A jakież to cv wymagacie w takim miejscu? Może 3 fakultety i 2 języki żeby znicze przewalać? Żenada te komentarz ktokolwiek go pisał... Współczuję ludziom którzy tam pracują za takie pieniądze.

Fajne dziewczyny, panowie też Ok. Wszyscy pomocni i te opinie się potwierdzają.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie F.H.P.MAIK-POL? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Aneta

Jak ustalany jest grafik w tej pracy? Ile wcześniej i czy się zmienia? I jak kwestia wolnego? Bo wspomniano tu o tym, że człowiek jak pracuje w tej firmie to nie ma życia prywatnego... I tak się zastanawiam. Co, ściągają z wolnego do roboty)? Zmieniają grafik czy jak?

Odpowiedź
@Aneta

Aneto z Gowork,u nie bij piany. Za długo była cisza w eterze i nie wyrabiasz wpisów?? U Nich Wszystko idealnie! Święta idą, lepiej pomaluj se jajka:)

Klijent
@Odpowiedź

Widać kto pilnuje żeby nic złego nie pisać. Szefostwo. A prawdę znają tylko co pracują i niech tak zostanie. Komu się nje chce robić niech leży są darmo.

Leszek
@Klijent

To nie możesz napisać prawdy jak się tu pracuje? Ja bym chciał wiedzieć co jest na rzeczy zanim wyśle CV. Czytałem że marna wypłata. Mam nadzieje że dają więcej niż najniższa krajowa.

@Leszek

Z tego co wiem, pracują te same panie od x lat za te same pieniądze. Roboty dużo, jest to hala trzeba dźwigać, praca na kasie. Z perspektywy czasu może lepiej ciężej pracować a stabilniej dlatego tam siedzą? jednak chyba wolałabym zarobić więcej j zmienić prace co jakiś czas.isc tam gdzie praca lepiej płatna. No ale nie każdy ma perspektywy na zmianę...

Pytajacy

Czy ktoś może w końcu napisać prawde? Każdy pyta o pensję i żadne odpowiedzi.sami sobie szkodzicie i narażenie na śmiech. Opinia po ludziach krąży taka, że roboty jest pełno najniższa krajowa. To trochę żenada dla ludzi w tym wieku zeby pracowali jak mľokosy.

Gowork admin
@Pytajacy

"Pytający" jako narrator portalu Gowork buduje wątki tematyczne ale używa sformuowań niedozwolonych próbując wzbudzić emocje i w ten sposób rozpocząć dyskusję. Słaaabe...

Nie narrator a czytelnik
@Gowork admin

Odpowiedzi brak i to jest słabe. Jakby było dobrze to by pracownicy pisali dobre opinie a nie ma nic. Albo byli pracownicy...

Ile można zarobić w obecnej chwili?

Praca jak praca, mi się podoba i ludzie fajni

akcja znicz
@:)

Pewnie! Jest super! (usunięte przez administratora)

No
@akcja znicz

Żal ci (usunięte przez administratora) ściska że cie wylali i musisz robić tam gdzie teraz za marną kasę.

Patrycja

Pracowałeś w F.H.P.MAIK-POL? Jak ze swojej perspektywy oceniasz wynagrodzenie i obowiązki stawiane Ci przez przełożonego? Nauczyłeś się tu czegoś co przydaje Ci się w obecnej pracy?

akcja znicz
@Patrycja

Praca w Maik Polu ma jedną wielką zaletę. Po tym epizodzie w życiu i porównaniu go z innymi wie się już, że: 1. wszędzie indziej płacą więcej 2. dosyć często wymagają przy tym mniej Dlatego SZCZERZE POLECAM pracę w maik polu - bo działa jak szczepionka na realia polskiego rynku pracy. A wiadomo, szczepienia są po to, żeby w przyszłości nie chorować. Ale trafiają się również ANTYSZCZEPIONKOWCY - jak człowiek pod nickiem "No". Jest on dumny ze swojego ciężkiego losu i pociesza sam siebie, że inni mają gorzej.

Tik
@akcja znicz

Trawa cie pokonała i czas było na zmiany. A teraz ci przykro pewnie :(

Jakub

Poza podstawową pensją występują ewentualne świadczenia dodatkowe? Ciekawi mnie, czy można liczyć na nagrody, bonusy bądź innego rodzaju systemy motywacyjne.

Do do
@Jakub

Nic nie ma.

@Do do

Dziękuję za odpowiedź. Możesz jednak sprecyzować, jak aktualnie na koniec roku 2020 wygląda wynagrodzenie otrzymywane za pracę w tym miejscu? Chodzi mi o dokładną kwotę netto? Pozdrawiam.

Praca nie taka zła jak ludzie mówią, może wypłata nie jest jakaś mega wysoka, ale za to jest zawsze na czas, każdy podpisując umowę widzi na co się godzi.. ze swojej strony mogę polecić

Anne
@anonymous

Pracują Ci którzy gdzie indziej pracy nie dostaną. Same kobiety po 40. O czymś to świadczy. Młodzi wykształceni za miskę ryżu robić nie będą hahaha . Ale to fakt, hurtownia ładna aż żal ze tak musicie zapindalac.

Klient
@anonymous

Pracownicy wracają- to o czymś świadczy. Pozdrawiam wszystkich i nie dajcie sie.

Robert

Świetna firma pod każdym względem. Dlatego też mało jest na forum wpisów!

Leszek33

Fajne miejsce, pomocny personel. Warto zrobić zakupy, można też zobaczyć (usunięte przez administratora)

@Leszek33

Długo robisz już zakupy w tej hurtowni? Ciekawi mnie, czy istnieje możliwość nawiązania współpracy z firmą i np. handlować ich towarami w trakcie święta zmarłych, które niedługo się odbędzie? Z góry dzięki za pomoc.

Czemu nie ma nigdzie informacji takich jak stawka na początek, możliwość awansu? Pracownicy milcza a to wazne. Hurtownia wydaje się na poziomie i chciałbym wiedzieć ile może zarobić zaufany pracownik po kilku latach? Czy chociaż 2500 do ręki wyjdzie? Szukam pracy na stałe i warto dowiedzieć się czy na początek dają tyle samo co starym pracownikom?

Magda K.

Widziałam filmik na youtubie, super (usunięte przez administratora) złożyłam CV, czekam na info.

Tylko Kiedy

No to może będą jakieś nowe przyjęcia w tym roku??

A.Z.

Byłam, widziałam. Fajne miejsce, zaskakująco szeroki asortyment:) Panie wydają się być sympatyczne. Bardzo rozsądne godziny pracy, wszystkie niedziele wolne! A soboty tylko do 13.00. Łatwy dojazd. Miluśooo :)

Sam

Jakie zarobki maja pracownicy i jakie umowy? Jak szybko można dostać na czas nieokreślony? Czy ludzie są tacy jak słychać, ze każdy na siebie donosi za 20 zł? Jak właściciele? Czy są potrzebne jakieś większe kwalifikacje?

R

Bardzo dobrze się tu pracuje.

Janina

jakie stawki i stanowiska? wszyscy sprzedawcy i jednakowo zarabiają? w ofercie o prace jest premia możecie napisać jaka i czy wypłacają?

Pupcia

Ale bzdety piszesz. Ale jak w Biedrze lepiej to na co jeszcze czeksz! Biedra przyjmuje, harmonogram 7-dniowy, przed wolną niedzielą pracujesz do północy w niedziele odsypiasz a w poniedziałek zaczynasz od 1.00 Jak jesteś mało wysportowana to po miesiącu wysiądziesz. Poczytaj co piszą pracownicy Biedry na GoWorku . . .

Anonim już niezainteresowany

Gratki dla kierownika ! Wysokie wynagrodzenie w ofercie o prace. Szkoda czasu.

Maria

(usunięte przez administratora) szkoda bo asortyment jednak jest najlepszy.

GS

Piszesz głupoty. Pracowałem tam z 10 lat temu i lepiej zarabialem. Ten pracodawca umie docenić wartościowego czlowieka. Ale jeżeli piszesz prawdę i tam pracujesz, to znaczy że nie jest to miejsce dla ciebie. Znajdź coś prostszego na miarę swoich możliwości...

D.D.
@Janina

Przyjemna praca w nowym budynku w dobrym klimacie

AaAa

Głupstwa piszesz. Jakoś nikt z nas do tej pory do Biedry nie poszedł. To inny poziom pracy. Dobre godziny, wolne niedziele a za pięć godzin pracy w sobotę masz wolny cały dzień w tygodniu. Praca nie jest na zmiany, więc zawsze wieczorem jesteś w domu. Jeśli masz dzieci to wiesz jakie to ważne:)

@AaAa

Potwierdzam

Bardzo dobre godziny pracy a jak mąż w sobotę do 13 to i tak jakby był cały dzien wolny. I jeszcze odbierasz w tygodniu.

K

Sklep fajny, towaru dużo i praca dobra. Jak się komuś pracować nie chce to niech idzie gdzie indziej, teraz szeroki wybor. Pracowałam i nie narzekam. Wynagrodzenie zawsze na czas, bez nadgodzin, wymagania normalne- tylko przyjść do pracy i zrobić swoje. Żadna magia. Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy chyba z zazdrości ze ktoś pracuje i ma poważanie u szefostwa. Polecam.

@K

Pracowałam...czas przeszły. To czemu już nie pracujesz skoro tak było dobrze?

K2
@Zainteresowany

Znalazłam lepsza prace.

Tak?
@K2

Tak? Naprawdę? Pochwal się gdzie i na jak długo :)

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.P.MAIK-POL - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w F.H.P.MAIK-POL?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.P.MAIK-POL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

F.H.P.MAIK-POL
4.2/5 Na podstawie 83 ocen.
  • ul. Wojska Polskiego 61
    41-300 Dąbrowa Górnicza