Opinie o PED-BRUK w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PED-BRUK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PED-BRUK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PED-BRUK w Skierniewice

Dropsik Nowy wpis

Szczerze mówiąc, Ped Bruk zrobił na mnie wrażenie swoją ofertą sprzętową. Gdy robili u mnie makroniwelacje terenu, wszystko poszło jak w zegarku. Ekipa profesjonalna i terminowa.

Klient Nowy wpis

Skorzystałem z oferty sprzedaży kruszyw w PED-BRUK. Szybki transport, dobra jakość - na pewno wrócę.

Jula Świderska Nowy wpis

Niedawno zakupiłam od PED-BRUK kruszywa do prac przy moim domu. Świetna jakość materiałów i pomocna obsługa. Do tego transport na czas. Czego chcieć więcej?

Klient indywidualny Nowy wpis

Jako klient indywidualny, cenię firmę, która potrafi dostosować się do moich potrzeb. Ped-Bruk jest taką firmą. Są elastyczni i otwarci na współpracę zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i klientami indywidualnymi. Doceniam też ich zdolność do realizacji projektów od początku do końca, co znacznie upraszcza proces dla klienta.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PED-BRUK? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Skierniewice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Skierniewice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
StanPol

Firma PED-BRUK jest bardzo solidnym wykonawcą prac brukarskich. Współpracowałem z nimi przy budowie nowego parking w mojej firmie i jestem bardzo zadowolony z efektów. Pracownicy firmy wykazali się dużą wiedzą i doświadczeniem, a prace zostały wykonane szybko i sprawnie.

Damian Sojka

Zleciłem Ped-Bruk ułożenie pięknej kostki wokół mojego domu i nie mogłem być bardziej zadowolony z efektu końcowego. Firma była bardzo pomocna i dostosowała się do moich potrzeb, a praca wykonana była bardzo starannie i dokładnie. Z pewnością polecam Ped-Bruk każdemu, kto szuka profesjonalnej i niezawodnej firmy brukarskiej.

Damian Sojka

Zenek

Firma długo na rynku. Działają w obszarze brukarstwa i stablizacji gruntów. Efekty ich pracy bardzo ładne.

Żenia

Świetni w stabilizacji gruntow i układaniu kostki brukowej.

Arkadius

Jak ci Ped Bruk ułoży kostkę brukową na podjeździe to somsiad bedzie zazdrosny. Serio, efekty piękne. Znają się na tym co robią.

Natala

Panowie doświadczeni w układaniu kostki brukowej, a nie jacyś pierwsi-lepsi z "łapanki", których jest niestety najwięcej w takich firmach.

Zlatan

Pracują tu naprawde dobrzy brukarze.

Pola

Polecam. Fachowo wykonane ułożenie kostki brukowej przed domem.

Staszek

Prace brukarskie i ogólnobudowlane. Robota po 8-10 godzin dobrze ppłatna.

Janek
@Staszek

Jakie stawki sa oferowane na początek? Umowa na 3 miesiące?

@Janek

Jak wszędzie najpierw na 3 miesiące. PRzecież nikt nikogo nie zatrudni od razu na stałe nie wiedząc jakim jest człowiekiem i pracownikiem xD

Wojtek
@Staszek

A czasami i po 12 godzin - różnie bywa.

Gonzo

Dbałość o szczegóły, fachowe doradztwo, ładny efekt końcowy, a wszystko dopracowane w szczegółach.

Donald
@Gonzo

Dodaj że nie za miliony

Elfik

Idealnie wykonana stabilizacja gruntów i ułożona kostka brukowa na podjeździe do garażu. I to wszystko w dobrej cenie.

Daniello
@Elfik

Jak Ped-Bruk stoi z terminami? Mają wolne terminy w tym roku? Spisywaliście wcześniej umowę? Pozdrawiam.

Rusin

Dobra firma brukarska.

Zuzza

Bardzo dobra firma z tradycjami i dużym doświadczeniem.

Tadek

Jest dobrze, a nawet lepiej, bo pomimo pandemii i chwilowego zastoju, teraz robota ruszyła z kopyta, a stawki za robociznę poszły w górę.

xyz

Miałem okazję pracować w tej firmie parę ładnych lat. Praca jest wymagająca jak każda praca fizyczna. Firma na pewno nie należy do tych w których był czas się nudzić. Praca zawsze zorganizowana, atmosfera i ludzie również z uśmiechami na ustach aż miło. Wypłata zawsze na czas, jakie czasy by nie były wypłata nie opóźniła się nawet o dzień. Nigdy żadnych problemów z współpracownikami, czy to z ekipami budowlanymi czy z koleżankami z biura. Szef nigdy nie potraktował żadnego z Nas bez należytego szacunku, wiadomo że jeśli coś się odwaliło słusznie dostało się delikatny kubeł wody na głowę ALE szef zawsze potrafił każdego z Nas wysłuchać i pomóc. Nie pracuje już w firmie ze względu na potrzebę opieki nad chorą żoną ale nawet kiedy żona chorowała szef nigdy nie robił problemów. Pracę polecam jak najbardziej ale zgodzę się z przedmówcami - nie dla ludzi którym robić się nie chce albo którzy będą tylko patrzeć jak zrobić jakiś przekręt.

Zostaw merytoryczną opinię o PED-BRUK - Skierniewice

• Jak się pracuje w PED-BRUK?

Zobacz opinie na temat firmy PED-BRUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PED-BRUK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PED-BRUK