F.H.U. Bożena Arczewska

Gliwice

Opinie o F.H.U. Bożena Arczewska

fiolek 2012-06-02 22:19:29
Osoba wymaga od innych sama nie daje nic nie reprezentuje kompletne zero nieuczciwa niewypłacalna zatrudnia na czarno bez umów bez książeczek sanepidowskich wykorzystuje trzeba pracowac soboty i niedziele za 6zl w momencie odmowy zwalnia nie powinna zatrudniac ludzi a Bar ktory posiada jest dnem nie ma w nim nic o wszystko trzeba się prosić klienci czekają bo trzeba leciec do sklepu zeby kupic keczup do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] burgerow to jest pośmiewisko twierdzi ze ona nic nie musi bo to ona zatrudnia Zeby cos od kogos wymagac trzeba samemu byc w porządku/
wierzyciel 2014-03-04 14:20:54
firma prowadzona przez osobe chora psychicznie,nie polecam ..zero logiki,zero wynagrodzenia za prace,ogólnie wszystko na wariackich papierach...praca bez umowy na warunkach przyjacielskich wedlug tej pani to najlepsza praca,charytatywna polska dzialanosc.
Zostaw swoją opinię o F.H.U. Bożena Arczewska - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Bożena Arczewska