PS Solutions

Opinie o PS Solutions

arekwel 2014-05-12 12:08
pracowalem raok jako programista i bylem zadowolony. ciekawe projety i dobre pieniadze wiec polecam
ola 2015-01-13 16:48
pracowalam i to, ze zdecydowalam sie na ta prace, bylo najwiekszym bledem w moim zyciu zawodowym
do tej pory nie dostalam swoich pieniedzy!! a ze mna inni
nie iddzie tam ludzie
lili 2015-05-05 17:28
pracowałem w tej firmie i NIE POLECAM(usunięte przez administratora)
mateo 2015-05-06 08:30
Pracuje tam od kilku miesięcy i jestem zadowolony, w dziale call center może nie zarabia się kokosów ale jest bardzo miła atmosfera i naprawdę dobre warunki pracy. Na początek kariery zawodowej to dobry start. Nie rozumiem o co ta spina, wkręciłem do pracy koleżankę i również jest zadowolona.
warszawiak 2015-05-07 15:55
Szczerze mówiąc praca w tej firmie to nie jest marzenie, które warto spełniać. Pracowałem kilka mc i uważam że kasa mogłaby być lepsza to chyba jedyny minus bo atmosfera niczego sobie, wiadomo są lepsze i gorsze dni ale ogólnie ok.
Dominika21 2015-05-08 10:28
Pracuje już prawie rok i jestem bardzo zadowolona, studiuje zaocznie i czasami potrzebuje się wymienić z kimś lub zwyczajnie wziąć dzień wolnego i jeszcze nigdy nie było z tym problemu. Przyjemna atmosfera i fajne pieniądze.
Prezesik 2015-05-10 12:08
Polecam firmę dla początkujących na rynku pracy, możecie wiele się nauczyć i zdobyć potrzebne doświadczenie. Może zarobki nie są duże ale nie ma co się zniechęcać.
Marzena167 2015-05-10 12:49
Pracuje w firmie od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Wykonuje ciekawą pracę i zdobywam doświadczenie.
Devilman 2015-05-11 09:12
Chciałbym podjąć pracę w tej firmie, właśnie składam cv na stanowisko programisty, słyszałem wiele pozytywnych opinii od kolegów, którzy kiedyś tam pracowali.
adame12k 2015-08-19 14:06
czy przyjamują tam do pracy na promowanie suplementów w czechach ??
bulta 2015-11-04 19:11
też tam byłam przez chwilę naprawdę dużo szumu i nic wielkiego a ponadto nie dbają o szkolenia pracownika tylko wymagania i to wygórowane a warunki lokalowe baardzo kiepskie ,.. nie polecam
P. 2016-02-12 19:37
Dzień dobry. Jakich zarobków można się spodziewać na stanowiskach Specjalista ds. logistyki międzynarodowej w ps solutions? Zastanawiam się nad aplikacją.
Byla pracownica 2016-05-15 01:02
Witam. Ja juz sie wypowiadalam na profilu pracodawcy Leadforce ale, jak wiadomo to jeden pies. Rowniez ide skladac pozew w tym tygodniu w zwiazki nie otrzymaniem wyplaty takze jesli osoby piszace wczesniej jeszcze tego nie zrobily - zapraszam serdecznie do kontaktu mailowego kikiki3@op.pl. Im nas wiecej - tym lepiej i latwiej. :) pozdrawiam.
Ed 2016-05-18 15:09
Również nie otrzymałem wynagrodzenia za wykonaną pracę, nie polecam i odradzam, pseudo spółka!!
WINDYKATOR 2016-09-06 19:56
Gdzie fizycznie znajduje się ta spółka? Mi też wiszą pieniądze.
Charlie 2016-09-15 19:42
Coś czuję że sdfgh jest z Impreko:) "może" je dostaniesz. Wow! Ale dzięki za pocieszenie, czyli jest nadzieja!
g 2016-09-19 11:35
A na czym polega ta stabilność zatrudnienia w IMPREKO? bo to że nie płacą pracownikom to jest póki co jedyny minus tej firmy, ale widzę, że są jakieś plusy. O jakich plusach piszesz?
przem 2016-10-10 22:58
PRZESTRZEGAM! firma IMPREKO wymusza usługi i faktury i nie płaci!!
bylypracownik 2016-10-17 15:42
Ja pracowałem w tej firmie w roku 2014 i była świetna atmosfera a pensje w terminie... .dziwne jesli ktos pisze ze jest oszukany to powinien raczej wyjasnic sprawe niz pisac glupoty w internecie
h 2016-10-19 10:39
Spojrz szerzej to zrozumiesz. We wspolczesnym świecie nie tylko zatrudnia się ludzi na etat ale tez do wykonania pojedycznych zlecen. Firma IMPREKO wymusza usługi u podwykonawców i nie płaci im za to. Żeby coś oceniać jako głupotę trzeba mieć wiedzę w danym temacie.
Krzysiek 2016-10-24 15:57
Płacili za mniejsze projekty, po zrobieniu dla nich większego projektu(chodzi o kodowanie strony www), co wiązało się z większymi pieniędzmi, kontakt się urwał. Z tego co wiem to nie płacą nikomu.
pamiętam jak dziś 2017-02-08 19:31
Jestem niedoszłym grafikiem tejże firmy- na szczęście jak widać :). Bez problemu znalazłem pracę w Jednej z liczących się agencji reklamowych gdzie pracuję od ponad 2 lat. Ale tej rozmowy nie zapomnę nigdy. Sekretarka prezesa dzwoniła do mnie umawiać na spotkanie, oczywiście żadnych informacji (choćby szczątkowych) - ani widełek, zakresu obowiązków, formy zatrudnienia... Mimo to byłem gotów zaryzykować. I nagle telefon. "PAN PREZES MÓWI ŻE MA PAN SKROMNE PORTFOLIO I PROSI O WIĘCEJ PRAC". A ja zawsze myślałem, że do portfolio wsadza się najlepsze prace :). No cóż, agencja reklamował na podstawie portfolio mnie zwerbowała, Panu Prezesowi było mało. Za wysokie progi jak widzę :).
Werq 2017-03-29 21:26
Czy wiadomo, pod jaką nazwą teraz figurują?
Juras22222 2017-06-09 18:06
Pracuje w tej firmie jako obsługa zakupów na rynku włoskim i jestem bardzo zadowolony.
oszukana pracownica 2017-06-27 10:57
"Prezes" przemek r. to oszust. Wykonałam dla niego pewną pracę i mi nie zapłacił, choć pisał i mówił przez telefon, że otrzymam umówione pieniądze. Teraz to już nawet nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na maile. Chyba część wpisów na tym forum została usunięta, ponieważ było tego więcej, zresztą moich dwóch wypowiedzi już nie ma. Ktoś pisał o pozwie zbiorowym, ja bym chętnie dołączyła.
Zostaw swoją opinię o PS Solutions - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PS Solutions