Opinie o FINANCIAL Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FINANCIAL Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie FINANCIAL Solutions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FINANCIAL Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

A skąd wiadomo, że pracownikom pensji tu nie wypłacają? Pojawiła się parę dni temu tutaj taka właśnie opinia ale jeśli tak w by było to nie zaczęliby przypadkiem odchodzić? Wciąż pracują czy może jednak szukają nowych? Coś aktualna oferta mi się nie nawinęła

I to są w takim razie jakieś nieliczne przypadki czy wręcz przeciwnie? Podobnie jak poprzednik mam wątpliwości co do ogłoszeń, nie mogę żadnego odszukać, a czy to właśnie nie sugeruje rotacji? skąd biorą kolejne osoby?

Ta firma to w ogóle jeszcze działa? Widziałam ofertę od innej o bardzo podobnej nazwie dla doradcy klienta ale już zauważyłam po adresie, że to pomyłka. Mimo wszystko od roku nikt tu już niczego nie pisał… ludzie kazali omijać, pracownicy także? tamte sprawy są w ogóle jakoś wyjaśnione?

Madziulka_108

rekrutuję właśnie do firmy o nazwie E.E.S Easy Finencial Solution, natomiast bardzo słabo jest o tej firmie w necie. Praktycznie nie mogę jej namierzyć. Podczas rozmowy dowiedziałam się, że firma ma kapitał niemiecki Ogólnie dotyczy udzielania kredytów poprzez bank w Niemczech. do kontaktu jest Pani Paulina Cabalska Proszę o Wasze opinie

Zapytanie
@Madziulka_108

Czy udało się dostać kredyt? Czy to realny temat ?

Anonim Nowy wpis
@Zapytanie

Nierealny. Nie można dostać niemieckiego kredytu bez meldunku i zarobków w Niemczech. Jeden wielki przekręt. Wyłudzają wkład własny.

Pan pytajnik

Czy ktoś otrzymał realne finansowanie z niemieckiego banku od tej firmy ??jak wygląda sprawa z wkładem własnym?Czy firma jest godna zaufania ? Proszę o realne i szczere opinie.

Anonim. Nowy wpis
@Pan pytajnik

Proszę nie wierzyć i nie wchodzić we współpracę z tą firmą. Współpraca o jakiej mówią z niemieckimi bankami nie ma prawa bytu. Wkład własny każą przesłać na swój numer konta. Proszę im w nic nie wierzyć a tym bardziej nie wpłacać pieniędzy. Zalegają za faktury i nie wypłacają pracownikom pensji. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) !!

Dziwny kontakt? Od jakiegoś czasu zaczęły się tu zbierać komentarze. Czemu wcześniej były jakieś przerwane? Co do osoby rentującej, o którą ktoś spytał to wiadomo czy można wybrać kto będzie się Tobą zajmował jeśli miewasz jakieś wątpliwości?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mark

Witam. Pytanie czy byliście rektutowani przez " Niemca" o imieniu Mark? Właśnie jestem na etapie rozmów z podejrzana firma Easy Finansial Sokutions z właścicielka Aneta Cabalska. Dziwny kontakt, kredyty niemieckie, a woklad własny klienta na polskie konto.. Wiecie coś może?

Ale to czekajcie. Jak tak czytam te opinie to zastanawiam się czy faktycznie zaszły zmiany w firmie czy ludzie tu się nie pomylili? Faktycznie długo niczego nie pisali. Faktycznie doszło do zmiany nazwy? Jeśli tak to z jakich przyczyn? ktoś wie?

Nie wchodzić w żadne konwersacje z ta firmą Natrętni wydzwaniają wpłać pieniądze I pani mówi żeby wpłacić odrazu bo musi zatwierdzić Omijać z daleka następna firma która naciąga ludzi

Agata

@oszukana pracownica jednak na forum jest regulamin i trzeba go przestrzegać http://www.gowork.pl/regulamin. Na przykład Ty pewnie nieumyślnie też go złamałaś. W swej merytorycznej wypowiedzi obraziłaś kogoś i to już jest podstawa do usunięcia lub moderacji wpisu. Czy ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć na temat pracy w PS Solutions?

Aneta

widzę kolejny merytoryczny agent się znalazł.... Co tak agresywnie? :/ Reakcja oznacza, że wierzysz w jej historię? Bo jeśli tak to raczej nie kandydujesz jednak? ;p

Kilka lat temu wykonałem zlecenie kodowania strony internetowej. Po wysłaniu wszystkich plików kontakt się urwał. Nie polecam ich zdecydowanie.

Agata

@oszukana pracownica tak jak pisałam można pisać swoje opinie negatywnie, ale nie trzeba przy tym kogoś obrażać. Czy to zwykły pracownik czy też zwykły pracownik nie można tutaj nikogo obrażać. A skoro czujesz się oszukana to powinnaś podjąć w tym czasie jakieś kroki.

oszukana pracownica

Agata, czy Ty czytasz co piszesz? Nie chce mi się kłócić, nie na tym polega to forum. Cały czas skupiasz się na regulaminie i w sumie tylko na regulaminie. Ja nie opisuje pracownika, tylko "prezesa", który oszukuje ludzi, w tym poważnie oszukał mnie i uważasz, że to jest w porządku???!!! Zadałaś tu pytanie, więc Ci kulturalnie odpisałam, szczegółowo opisując swój przypadek, bo chciałam się podzielić z Tobą swoim bardzo przykrym doświadczeniem z tą firmą, a Ty się ciągle czepiasz regulaminu. To w takim razie mam pytanie: w jaki sposób mam opisać przemka, żeby go nie obrazić??? a on nie obraża ludzi, zlecając im zadanie, obiecując wypłatę za usługę, a po skończonej pracy którą otrzymał urywa kontakt??? Zaczynam myśleć, że Ty chyba od niego jesteś, skoro tak na siłę próbujesz odciągnąć uwagę od GŁÓWNEGO wątku.

#zasadzickopa
@oszukana pracownica

Gdzie znajduje się ta firma w rzeczywistości?

@#zasadzickopa

Hej, teraz nie wiem, bo przemuś zmieniał co jakiś czas nazwy tych swoich firm. Jeszcze w maju 2016 roku mieli biuro na ul. Wernyhory na ursynowie przy metrze służew. Niestety nie pamiętam numeru, trafiłabym tam, ale numeru nie pamiętam. Teraz nie wiem czy nadal tam są.

Agata

@oszukana pracownica w takim razie powinnaś podjąć jakieś kroki w tej sprawie. A czy uważasz, ze nie złamał Twój wpis regulaminu? Odsyłam ponownie do niego, bo opisujesz konkretnego pracownika i to w obraźliwy sposób. To złamanie podwójne regulaminu. Może inne wpisy też takie były i myślałaś, że nie łamią regulaminu? Trzeba pamiętać, że jak się pisze tutaj to trzeba przestrzegać pewnych zasad.

image

Firma nie płaci za pracę podwykonawcom. Kontakt urwał się po skończonej pracy.

Agata

@oszukana pracownica jeżeli chodzi o usunięte wpisy to musiały one łamać regulamin. Tylko takie wpisy usuwa admin z forum gowork.pl. Czy próbowałaś jakoś prawnie rozwiązać sytuację w związku z zapłata należności od firmy PS Solutions?

Agata

@oszukana pracownica czy w takim wypadku próbowałaś w jakiś inny sposób odzyskać swoje pieniądze? Czy są tu pracownicy z podobną sytuacją, czy może to była jakaś jednorazowa pomyłka? Osoby zainteresowane pracą poszukują rzetelnych informacji.

@Agata

Cześć, nie to nie była pomyłka. Ja tutaj opisałam swoją historię, potem jeszcze 2-3 razy dodałam komentarz, ale ktoś to usunął. Zresztą inne wpisy również zostały usunięte, bo wcześniej było tu więcej takich komentarzy i dużo z nich zniknęło. Wykonywałam dla przemka r. pracę w domu, w sumie robiłam to przez dwa miesiące. Przez cały ten czas kontaktowałam się z nim, aby omawiać to co zrobiłam. TE MAILE MAM DO DZIŚ NA POCZCIE, WIĘC NIE WYMYŚLAM. Po skończonej pracy, czyli tych prawie dwóch miesiącach, przez około 2 tygodnie prosiłam go o przelew za wykonaną pracę. Pisał, że przeleje i nic... W końcu zadzwoniłam do niego, dodzwoniłam się dopiero następnego dnia, bo wcześniej nie odbierał. Powiedział mi, że zaraz zadzwoni do księgowej i każe jej zrobić mi przelew i w ciągu maksymalnie 2 dni będę go miała. Minął tydzień, pieniędzy nadal nie dostałam. Dzwoniłam do niego wielokrotnie, ale już nigdy później nie odebrał telefonu ode mnie. Pisałam więc maile, na początku jeszcze na nie odpowiadał, pisał, że wygasza sprawy starej spółki i otwiera nową i pieniądze niedługo dostanę. W sumie moje maile do niego z prośbą o zapłatę za wykonaną pracę pisałam przez kilka kolejnych miesięcy (w międzyczasie też dzwoniłam, ale jak pisałam wyżej, nigdy już nie odebrał ode mnie telefonu). W końcu po prawie pół roku pisania maili i dzwonienia dałam sobie spokój, bo już wiedziałam, że nie odzyskam tej kasy. To było w 2016 roku. Odnośnie zlecania mi tej pracy w domu, którą robiłam dla tego oszusta, to było to w jednym z jego biur na ul. Wernyhory na ursynowie.

Juras22222

Pracuje w tej firmie jako obsługa zakupów na rynku włoskim i jestem bardzo zadowolony.

Werq

Czy wiadomo, pod jaką nazwą teraz figurują?

pamiętam jak dziś

Jestem niedoszłym grafikiem tejże firmy- na szczęście jak widać :). Bez problemu znalazłem pracę w Jednej z liczących się agencji reklamowych gdzie pracuję od ponad 2 lat. Ale tej rozmowy nie zapomnę nigdy. Sekretarka prezesa dzwoniła do mnie umawiać na spotkanie, oczywiście żadnych informacji (choćby szczątkowych) - ani widełek, zakresu obowiązków, formy zatrudnienia... Mimo to byłem gotów zaryzykować. I nagle telefon. "PAN PREZES MÓWI ŻE MA PAN SKROMNE PORTFOLIO I PROSI O WIĘCEJ PRAC". A ja zawsze myślałem, że do portfolio wsadza się najlepsze prace :). No cóż, agencja reklamował na podstawie portfolio mnie zwerbowała, Panu Prezesowi było mało. Za wysokie progi jak widzę :).

Krzysiek

Płacili za mniejsze projekty, po zrobieniu dla nich większego projektu(chodzi o kodowanie strony www), co wiązało się z większymi pieniędzmi, kontakt się urwał. Z tego co wiem to nie płacą nikomu.

bylypracownik

Ja pracowałem w tej firmie w roku 2014 i była świetna atmosfera a pensje w terminie... .dziwne jesli ktos pisze ze jest oszukany to powinien raczej wyjasnic sprawe niz pisac glupoty w internecie

h
@bylypracownik

Spojrz szerzej to zrozumiesz. We wspolczesnym świecie nie tylko zatrudnia się ludzi na etat ale tez do wykonania pojedycznych zlecen. Firma IMPREKO wymusza usługi u podwykonawców i nie płaci im za to. Żeby coś oceniać jako głupotę trzeba mieć wiedzę w danym temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o FINANCIAL Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FINANCIAL Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FINANCIAL Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FINANCIAL Solutions Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FINANCIAL Solutions Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FINANCIAL Solutions Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Ciołka 12 lok. 428
    01-402 Warszawa
  • NIP: 5272625751

FINANCIAL Solutions Sp. z o.o.