PS Solutions

Opinie o PS Solutions

Prezesik 2015-05-10 12:08
Polecam firmę dla początkujących na rynku pracy, możecie wiele się nauczyć i zdobyć potrzebne doświadczenie. Może zarobki nie są duże ale nie ma co się zniechęcać.
Marzena167 2015-05-10 12:49
Pracuje w firmie od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Wykonuje ciekawą pracę i zdobywam doświadczenie.
Devilman 2015-05-11 09:12
Chciałbym podjąć pracę w tej firmie, właśnie składam cv na stanowisko programisty, słyszałem wiele pozytywnych opinii od kolegów, którzy kiedyś tam pracowali.
adame12k 2015-08-19 14:06
czy przyjamują tam do pracy na promowanie suplementów w czechach ??
bulta 2015-11-04 19:11
też tam byłam przez chwilę naprawdę dużo szumu i nic wielkiego a ponadto nie dbają o szkolenia pracownika tylko wymagania i to wygórowane a warunki lokalowe baardzo kiepskie ,.. nie polecam
P. 2016-02-12 19:37
Dzień dobry. Jakich zarobków można się spodziewać na stanowiskach Specjalista ds. logistyki międzynarodowej w ps solutions? Zastanawiam się nad aplikacją.
ŁD 2016-04-15 10:00
Właśnie dzisiaj zgłaszam sprawę do sądu pracy w Warszawie na temat niewypłacenia w terminie pieniędzy. Jak rzuci się was więcej to będzie łatwiej kasę od nich wyciągnąć.
PS SOLUTIONS OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2016-04-20 17:56
Mogę Cie prosić o jakiś kontakt do siebie?
Byla pracownica 2016-05-15 01:02
Witam. Ja juz sie wypowiadalam na profilu pracodawcy Leadforce ale, jak wiadomo to jeden pies. Rowniez ide skladac pozew w tym tygodniu w zwiazki nie otrzymaniem wyplaty takze jesli osoby piszace wczesniej jeszcze tego nie zrobily - zapraszam serdecznie do kontaktu mailowego kikiki3@op.pl. Im nas wiecej - tym lepiej i latwiej. :) pozdrawiam.
Ed 2016-05-18 15:09
Również nie otrzymałem wynagrodzenia za wykonaną pracę, nie polecam i odradzam, pseudo spółka!!
Impreko 2016-08-18 15:46
Firma to już nie jest PsSolutions tylko Impreko. Tak się naprawia wizerunek firmy - zmienię się nazwę. Również czekam na zapłatę wynagrodzenia, ciekawe ile sobie jeszcze poczekam. Co ciekawe - nie ma żadnych kontaktów do tej firmy, żadnego numeru telefonu, jakby firma widmo. Przestrzegam!
Impreko 2016-08-19 16:20
Tak. Nie zmieniły się w ogóle dane rejestrowe spółki po nazwie. Zarząd jest też ten sam. Było Ps solutions sp o o jest Impreko sp z o o. Do sprawdzenia na stronie Krs
WINDYKATOR 2016-09-06 19:56
Gdzie fizycznie znajduje się ta spółka? Mi też wiszą pieniądze.
Andy 2016-09-07 12:38
Witam. Zrobiłem dla Impreko tłumaczenia i po ich odesłaniu kontakt się z nimi urwał.
Nie płacą, nie odpisują. To ich zwykła praktyka? Zastanawiam się nad podjęciem odpowiednich kroków.
Jakieś doświadczenia, ktoś coś?
IMPREKO 2016-09-15 14:05
Praktyki nie ma żadnej, bo brak jakiegokolwiek numeru telefonu aby z kimkolwiek kontaktować się. Nasza wina, niestety, bo podejrzewam że nikt z Was nie miał kontaktu telefonicznego z kimkolwiek ze spółki. podczas przyjmowania zleceń a wszystko odbyło się drogą mailową. Ale z drugiej strony jak często zdarzają się takie oszustwa i przesadą byłoby zakładać, że ktoś nie zapłaci za pracę. Można wrzucić fakturę do rejestru dłużników i wtedy firma nie może brać żadnych pożyczek. Teraz jest taka praktyka rynkowa, żeby nie płacić zewnętrznych podwykonawcom zbyt szybko za pracę, tylko najpierw pokryć długi. Chodzi o to, żeby zachować jakąś tam płynność, a jak sytuacja finansowa się polepszy - to opłacić podwykonawców.
Charlie 2016-09-15 19:42
Coś czuję że sdfgh jest z Impreko:) "może" je dostaniesz. Wow! Ale dzięki za pocieszenie, czyli jest nadzieja!
g 2016-09-19 11:35
A na czym polega ta stabilność zatrudnienia w IMPREKO? bo to że nie płacą pracownikom to jest póki co jedyny minus tej firmy, ale widzę, że są jakieś plusy. O jakich plusach piszesz?
Andy 2016-09-20 00:15
Dzięki za info.
Zrobię, jak radzisz. Nie mam ochoty popuścić gnojkom.
Kryształek 2016-09-20 10:29
Pracowałem w innej spółce ale "zarząd" był ten sam. Zostałem zrobiony na szaro jak wiele osób które się tu wypowiedziały. Praca z mojej strony zrobiona ale kasy i kontaktu z firmą brak. Nawet fizycznie pod adresem z KRS ich nie ma. I również nie zamierzam odpuścić.
Ostrzegam przed pracą dla tych ludzi !
IMPREKO 2016-09-20 14:03
Już mam dosyć duże medium wstępnie zainteresowane materiałem prasowym na temat spółki IMPREKO oraz jej praktyk rynkowych. Nie tylko związanych z niewypłacaniem wynagrodzeń. Więc może uda się "rozsławić" ich w prasie. W razie czego będziemy szukać chętnych na wywiad
Andy 2016-10-01 16:18
Mam numer prywatny Prezesa. Mogę się podzielić.
przem 2016-10-10 22:58
PRZESTRZEGAM! firma IMPREKO wymusza usługi i faktury i nie płaci!!
oszukany 2016-10-17 10:45
OSZUŚCI!!!!
oszukany 2016-10-17 12:44
Niepłacenie faktur za wykonane usługi!!!!!!!!!
bylypracownik 2016-10-17 15:42
Ja pracowałem w tej firmie w roku 2014 i była świetna atmosfera a pensje w terminie... .dziwne jesli ktos pisze ze jest oszukany to powinien raczej wyjasnic sprawe niz pisac glupoty w internecie
h 2016-10-19 10:39
Spojrz szerzej to zrozumiesz. We wspolczesnym świecie nie tylko zatrudnia się ludzi na etat ale tez do wykonania pojedycznych zlecen. Firma IMPREKO wymusza usługi u podwykonawców i nie płaci im za to. Żeby coś oceniać jako głupotę trzeba mieć wiedzę w danym temacie.
Krzysiek 2016-10-24 15:57
Płacili za mniejsze projekty, po zrobieniu dla nich większego projektu(chodzi o kodowanie strony www), co wiązało się z większymi pieniędzmi, kontakt się urwał. Z tego co wiem to nie płacą nikomu.
haggie 2016-10-26 20:08
Jakby trochę pogrzebać po sieci to można znaleźć informacje że prezes Przemysław R. (życzę człowiekowi aby wymiar sprawiedliwości go dopadł) już ma trochę oszustw na swoim koncie. Można jeszcze poczekać do końca listopada a później wytoczyć sprawę. Zastanawia mnie, czy rzekomy Radosław który tak kulturalnie kontaktował się w sprawie zleceń jest postacią istniejącą, czy to Prezes Przemysław się podszywa pod niego.
radek 2016-10-27 10:44
jak prezes....to gówniarz
IMPREKO 2016-10-27 15:33
Uwaga, zaraz pewni pojawi się jakiś pozytywny komentarz , który napisze jakiś bliski pracownik, Pan Radosław albo Pan Przemysław, w podobnym style jak komentarze powyżej "świetna atmosfera", "stabilność zatrudnienia" a zaraz może jeszcze kktoś zapyta o rektruacje a ktoś odpisze, żeby sobie wszedł na strone internetową. Dobre sobie! Jak ktoś jeszcze nie wiem, to na stronie internetowej jest tylko wpisany adres rejestrowy spółki i adres mailowy, z którego nikt nie odpisuje. Super, że ktoś to chyba usunął, nie można bronić złodziejskiej spółki IMPREKO.
oszukana pracownica 2016-12-15 15:36
Niestety należę do grona oszukanych. "Prezes Przemek R." obiecał mi podczas rozmowy w jego biurze na ursynowie pieniądze za wykonanie pewnej pracy. Niestety do dziś ich nie zobaczyłam, a minęło 7 miesięcy. Początkowo jeszcze odpisywał na maile, ale przestał. Raz gdy zadzwoniłam do niego, odebrał i powiedział, że w ciągu dwóch dni otrzymam wypłatę bo rozmawiał z księgową. I na tym się skończyło.
Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile. Ja naprawdę bardzo potrzebowałam tych pieniędzy, bo moja sytuacja finansowa akurat wtedy była tragiczna, poza tym pracę wykonałam.
Życzę mu, aby ktoś naprawdę dobrał się do niego w końcu, może przestanie oszukiwać ludzi. A i może ja kiedyś otrzymam zasłużoną w pełni wypłatę...
nicki 2016-12-23 12:06
"Prezes Przemek R." to po prostu oszust. Pocieszę Cię, że jest więcej osób, które okradł. Chociaż sam nie wiem, w sumie to z Radosławem P. były ustalenia, więc skoro on coś ustalił, to mógłby sam ze swojej wypłaty zrobić przelew. Oby złodziei i oszustów dosięgła sprawiedliwość
nick 2016-12-27 11:34
Rejf to wyjątkowo bezczelny typ. Zamiast jęczeć składajcie doniesienia na policję.
oszukana pracownica 2017-01-03 11:55
Ja bym bardzo, bardzo chętnie zgłosiła to na policję, ale z góry jestem na przegranej pozycji.
A to dlatego, że najpierw pracowałam u niego bardzo krótko na umowę, ale później gdy zakończyłam tą pracę, to umówiłam się z nim na tą drugą pracę, którą wykonywałam dla niego z domu. A ponieważ byłam jak już pisałam bardzo krótko jego pracownikiem, to nie sądziłam, że oszuka mnie i nie zapłaci, dlatego nie mam na tą drugą pracę umowy.
Wiem, że to głupie, ale skoro już miałam z nim wcześniej kontakt (bardzo krótki, ale jednak), to nie sądziłam, że mnie aż tak oszuka.
Na policję więc nie pójdę, bo nie mam na to zlecenie umowy, czyli nie mam zwyczajnie na czym się oprzeć. Przykre, ale prawdziwe.
Gdybym miała tą umowę, to nie pisałabym tutaj, ale już dawno zgłosiła sprawę na policję. To są za duże pieniądze (dla mnie za duże), żebym oszustowi tak po prostu odpuściła. Jednak w tej sytuacji nic nie mogę zrobić.
mu 2017-01-07 21:18
Wiedz, że umowa ustna jest też umową. Rozumiem. że wysyłaś mu tę pracę mailem? jeśli tak, to powinno to wystarczyć. Poza ty, jeśli przekazałaś mu dzieło, to jesteś jego autorem i on nie ma prawa tego publikować bez przekazania praw autorskich. Napisz mu pismo mailem, w którym nie wyrażasz zgody na przekazanie praw autorskich z zasteżeniem że jeśli to zrobi to sprawa wyląduje w prokuraturze. To jest prosta sprawa. I nie wypisuj tu głupot i nie narzekaj bo ten zlodziej Przemyslaw to czyta i się cieszy że Cię oszukał.
Andy 2017-01-17 00:22
Powiedzcie, do kogo w takim wypadku się zwracać? Robiłem hosztaplerowi na fakturę, za kilkaset złotych.
oszukana pracownica 2017-01-17 10:13
Jeśli będziesz coś robił w tym temacie, to ja dołączę do Ciebie, tylko musi być nas więcej. Moja sprawa jest już stara, ale chętnie bym zrobiła jakiś krok, tylko nie sama, bo samej walczyć z tym oszustem może być ciężko.
Dziękuję osobie, która napisała o umowie ustnej. Mam maile, które do niego wysyłałam. Tutaj akurat nie zagram prawami autorskimi, ale myślę, że co nieco udałoby mi się udowodnić.

Andy, ogromna prośba: jeśli zdecydujesz się na jakiś krok, to napisz do mnie: loginnowegokonta@interia.pl
Ja dołączę do Ciebie.
pamiętam jak dziś 2017-02-08 19:31
Jestem niedoszłym grafikiem tejże firmy- na szczęście jak widać :). Bez problemu znalazłem pracę w Jednej z liczących się agencji reklamowych gdzie pracuję od ponad 2 lat. Ale tej rozmowy nie zapomnę nigdy. Sekretarka prezesa dzwoniła do mnie umawiać na spotkanie, oczywiście żadnych informacji (choćby szczątkowych) - ani widełek, zakresu obowiązków, formy zatrudnienia... Mimo to byłem gotów zaryzykować. I nagle telefon. "PAN PREZES MÓWI ŻE MA PAN SKROMNE PORTFOLIO I PROSI O WIĘCEJ PRAC". A ja zawsze myślałem, że do portfolio wsadza się najlepsze prace :). No cóż, agencja reklamował na podstawie portfolio mnie zwerbowała, Panu Prezesowi było mało. Za wysokie progi jak widzę :).
nienaiwna.pl 2017-03-07 19:57
To sam prezes. Radosław nie istnieje. Myślę o pozwie zbiorowym. Jestem osobą, która wie bardzo dużo o oszustwach pana P.R. Myślę, że trzeba złożyć zawiadomienie przeciwko konkretnej osobie czyli samemu Przemusiowi. Dosyć oszustw. Teraz działa w kolejnej spółce, w której nabija ludzi w butelkę. Czas to zakończyć i ja mam zamiar tego dokonać tak więc proszę wpiszcie swoje adresy email w odpowiedzi a ja na pewno odezwę się niezwłocznie.
Mam sporo materiału przeciwko temu człowiekowi.
slawek 2017-03-10 18:22
@nienaiwna.pl

Rowniez nie otrzymalem wyplaty za prace. Chetnie dolacze sie do pozwu, prosze o info slawekslaw93@wp.pl
karol 2017-03-13 20:53
Również się dołączam do pozwu marbernac@gail.com
Oszukany 2017-03-14 21:47
Daj znac jak mozna się dolaczyc bo P.R dalej nabija ludzi w butelke. wISI MI pieniadze od listopada tyle ze ja pracowalem juz w nie jakiej grupa contacthouse.pl ODRADZAM!!!!!!
oszukana pracownica 2017-03-15 14:06
Ja się dołączam do Was. Koniecznie odezwijcie się do mnie.
loginnowegokonta@interia.pl
IMPREKO 2017-03-15 15:04
Od listopada ......mi od poczatku lipca:) zostaw adres email. PREZES PRZEMYSŁAW REJT TO OSZUST!!!!!!!
Werq 2017-03-29 21:26
Czy wiadomo, pod jaką nazwą teraz figurują?
Adrianna 2017-04-06 22:19
contacthouse.p to kolejny projekt OSZUSTA PREZESA PRZEMYSŁAWA REJFA??
załamany 2017-04-07 14:22
Czy ktoś wie jak skontaktować się z człowiekiem? Telefony / e-mail nie działają? Ktoś wie gdzie jest siedziba grupy contacthouse?
Ktoś 2017-04-07 16:05
Chwilowo jeszcze na postępu ale się wynosi niebawem.
oszukany 2017-04-10 14:31
Tutaj masz kontakt mailowy do tego "prezesa" a dodatkowo piekna strona inwestora ktory szuka nowych wyzwan ;D

Przemek@rejf.org
oszukana pracownica 2017-04-20 13:39
Weszłam na tą stronę: http://www.rejf.org/ a tam nasz przemuś w całej okazałości. Łącznie ze zdjęciem! I jeszcze tekst: "...świetnie, czekam na maila...." o masakra, tylko, że na te maile nie odpisuje ani nie odbiera telefonu, jeśli sprawa dotyczy wypłaty pieniędzy za pracę, którą się dla tego oszusta wykonało.
Aż mi się niedobrze robi, jak pomyślę sobie, że dalej działa jakby nigdy nic, a ma na koncie oszukanych ludzi. Tyle pieniędzy mi nie zapłacił.... Ktoś tu pisał o zbieraniu maili i wspólnym zebraniu się przeciwko temu człowiekowi. Czy to aktualne?
Zostaw swoją opinię o PS Solutions - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PS Solutions