PS Solutions

Opinie o PS Solutions

arekwel 2014-05-12 12:08:08
pracowalem raok jako programista i bylem zadowolony. ciekawe projety i dobre pieniadze wiec polecam
ola 2015-01-13 16:48:48
pracowalam i to, ze zdecydowalam sie na ta prace, bylo najwiekszym bledem w moim zyciu zawodowym
do tej pory nie dostalam swoich pieniedzy!! a ze mna inni
nie iddzie tam ludzie
lili 2015-05-05 17:28:19
pracowałem w tej firmie i NIE POLECAM JEDNO WIELKIE OSZUSTWO
mateo 2015-05-06 08:30:23
Pracuje tam od kilku miesięcy i jestem zadowolony, w dziale call center może nie zarabia się kokosów ale jest bardzo miła atmosfera i naprawdę dobre warunki pracy. Na początek kariery zawodowej to dobry start. Nie rozumiem o co ta spina, wkręciłem do pracy koleżankę i również jest zadowolona.
warszawiak 2015-05-07 15:55:00
Szczerze mówiąc praca w tej firmie to nie jest marzenie, które warto spełniać. Pracowałem kilka mc i uważam że kasa mogłaby być lepsza to chyba jedyny minus bo atmosfera niczego sobie, wiadomo są lepsze i gorsze dni ale ogólnie ok.
Dominika21 2015-05-08 10:28:16
Pracuje już prawie rok i jestem bardzo zadowolona, studiuje zaocznie i czasami potrzebuje się wymienić z kimś lub zwyczajnie wziąć dzień wolnego i jeszcze nigdy nie było z tym problemu. Przyjemna atmosfera i fajne pieniądze.
Prezesik 2015-05-10 12:08:02
Polecam firmę dla początkujących na rynku pracy, możecie wiele się nauczyć i zdobyć potrzebne doświadczenie. Może zarobki nie są duże ale nie ma co się zniechęcać.
Marzena167 2015-05-10 12:49:09
Pracuje w firmie od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Wykonuje ciekawą pracę i zdobywam doświadczenie.
Devilman 2015-05-11 09:12:42
Chciałbym podjąć pracę w tej firmie, właśnie składam cv na stanowisko programisty, słyszałem wiele pozytywnych opinii od kolegów, którzy kiedyś tam pracowali.
adame12k 2015-08-19 14:06:11
czy przyjamują tam do pracy na promowanie suplementów w czechach ??
bulta 2015-11-04 19:11:07
też tam byłam przez chwilę naprawdę dużo szumu i nic wielkiego a ponadto nie dbają o szkolenia pracownika tylko wymagania i to wygórowane a warunki lokalowe baardzo kiepskie ,.. nie polecam
P. 2016-02-12 19:37:51
Dzień dobry. Jakich zarobków można się spodziewać na stanowiskach Specjalista ds. logistyki międzynarodowej w ps solutions? Zastanawiam się nad aplikacją.
ŁD 2016-04-15 10:00:18
Właśnie dzisiaj zgłaszam sprawę do sądu pracy w Warszawie na temat niewypłacenia w terminie pieniędzy. Jak rzuci się was więcej to będzie łatwiej kasę od nich wyciągnąć.
PS SOLUTIONS OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2016-04-20 17:56:34
Mogę Cie prosić o jakiś kontakt do siebie?
Byla pracownica 2016-05-15 01:02:40
Witam. Ja juz sie wypowiadalam na profilu pracodawcy Leadforce ale, jak wiadomo to jeden pies. Rowniez ide skladac pozew w tym tygodniu w zwiazki nie otrzymaniem wyplaty takze jesli osoby piszace wczesniej jeszcze tego nie zrobily - zapraszam serdecznie do kontaktu mailowego kikiki3@op.pl. Im nas wiecej - tym lepiej i latwiej. :) pozdrawiam.
Ed 2016-05-18 15:09:57
Również nie otrzymałem wynagrodzenia za wykonaną pracę, nie polecam i odradzam, pseudo spółka!!
Impreko 2016-08-18 15:46:05
Firma to już nie jest PsSolutions tylko Impreko. Tak się naprawia wizerunek firmy - zmienię się nazwę. Również czekam na zapłatę wynagrodzenia, ciekawe ile sobie jeszcze poczekam. Co ciekawe - nie ma żadnych kontaktów do tej firmy, żadnego numeru telefonu, jakby firma widmo. Przestrzegam!
Impreko 2016-08-19 16:20:46
Tak. Nie zmieniły się w ogóle dane rejestrowe spółki po nazwie. Zarząd jest też ten sam. Było Ps solutions sp o o jest Impreko sp z o o. Do sprawdzenia na stronie Krs
WINDYKATOR 2016-09-06 19:56:10
Gdzie fizycznie znajduje się ta spółka? Mi też wiszą pieniądze.
Andy 2016-09-07 12:38:43
Witam. Zrobiłem dla Impreko tłumaczenia i po ich odesłaniu kontakt się z nimi urwał.
Nie płacą, nie odpisują. To ich zwykła praktyka? Zastanawiam się nad podjęciem odpowiednich kroków.
Jakieś doświadczenia, ktoś coś?
IMPREKO 2016-09-15 14:05:32
Praktyki nie ma żadnej, bo brak jakiegokolwiek numeru telefonu aby z kimkolwiek kontaktować się. Nasza wina, niestety, bo podejrzewam że nikt z Was nie miał kontaktu telefonicznego z kimkolwiek ze spółki. podczas przyjmowania zleceń a wszystko odbyło się drogą mailową. Ale z drugiej strony jak często zdarzają się takie oszustwa i przesadą byłoby zakładać, że ktoś nie zapłaci za pracę. Można wrzucić fakturę do rejestru dłużników i wtedy firma nie może brać żadnych pożyczek. Teraz jest taka praktyka rynkowa, żeby nie płacić zewnętrznych podwykonawcom zbyt szybko za pracę, tylko najpierw pokryć długi. Chodzi o to, żeby zachować jakąś tam płynność, a jak sytuacja finansowa się polepszy - to opłacić podwykonawców.
Charlie 2016-09-15 19:42:29
Coś czuję że sdfgh jest z Impreko:) "może" je dostaniesz. Wow! Ale dzięki za pocieszenie, czyli jest nadzieja!
g 2016-09-19 11:35:24
A na czym polega ta stabilność zatrudnienia w IMPREKO? bo to że nie płacą pracownikom to jest póki co jedyny minus tej firmy, ale widzę, że są jakieś plusy. O jakich plusach piszesz?
Andy 2016-09-20 00:15:48
Dzięki za info.
Zrobię, jak radzisz. Nie mam ochoty popuścić gnojkom.
Kryształek 2016-09-20 10:29:44
Pracowałem w innej spółce ale "zarząd" był ten sam. Zostałem zrobiony na szaro jak wiele osób które się tu wypowiedziały. Praca z mojej strony zrobiona ale kasy i kontaktu z firmą brak. Nawet fizycznie pod adresem z KRS ich nie ma. I również nie zamierzam odpuścić.
Ostrzegam przed pracą dla tych ludzi !
IMPREKO 2016-09-20 14:03:08
Już mam dosyć duże medium wstępnie zainteresowane materiałem prasowym na temat spółki IMPREKO oraz jej praktyk rynkowych. Nie tylko związanych z niewypłacaniem wynagrodzeń. Więc może uda się "rozsławić" ich w prasie. W razie czego będziemy szukać chętnych na wywiad
Andy 2016-10-01 16:18:49
Mam numer prywatny Prezesa. Mogę się podzielić.
przem 2016-10-10 22:58:07
PRZESTRZEGAM! firma IMPREKO wymusza usługi i faktury i nie płaci!!
oszukany 2016-10-17 10:45:50
OSZUŚCI!!!!
oszukany 2016-10-17 12:44:21
Niepłacenie faktur za wykonane usługi!!!!!!!!!
bylypracownik 2016-10-17 15:42:45
Ja pracowałem w tej firmie w roku 2014 i była świetna atmosfera a pensje w terminie... .dziwne jesli ktos pisze ze jest oszukany to powinien raczej wyjasnic sprawe niz pisac glupoty w internecie
h 2016-10-19 10:39:35
Spojrz szerzej to zrozumiesz. We wspolczesnym świecie nie tylko zatrudnia się ludzi na etat ale tez do wykonania pojedycznych zlecen. Firma IMPREKO wymusza usługi u podwykonawców i nie płaci im za to. Żeby coś oceniać jako głupotę trzeba mieć wiedzę w danym temacie.
Krzysiek 2016-10-24 15:57:18
Płacili za mniejsze projekty, po zrobieniu dla nich większego projektu(chodzi o kodowanie strony www), co wiązało się z większymi pieniędzmi, kontakt się urwał. Z tego co wiem to nie płacą nikomu.
haggie 2016-10-26 20:08:29
Jakby trochę pogrzebać po sieci to można znaleźć informacje że prezes Przemysław R. (życzę człowiekowi aby wymiar sprawiedliwości go dopadł) już ma trochę oszustw na swoim koncie. Można jeszcze poczekać do końca listopada a później wytoczyć sprawę. Zastanawia mnie, czy rzekomy Radosław który tak kulturalnie kontaktował się w sprawie zleceń jest postacią istniejącą, czy to Prezes Przemysław się podszywa pod niego.
radek 2016-10-27 10:44:30
jak prezes....to gówniarz
IMPREKO 2016-10-27 15:33:30
Uwaga, zaraz pewni pojawi się jakiś pozytywny komentarz , który napisze jakiś bliski pracownik, Pan Radosław albo Pan Przemysław, w podobnym style jak komentarze powyżej "świetna atmosfera", "stabilność zatrudnienia" a zaraz może jeszcze kktoś zapyta o rektruacje a ktoś odpisze, żeby sobie wszedł na strone internetową. Dobre sobie! Jak ktoś jeszcze nie wiem, to na stronie internetowej jest tylko wpisany adres rejestrowy spółki i adres mailowy, z którego nikt nie odpisuje. Super, że ktoś to chyba usunął, nie można bronić złodziejskiej spółki IMPREKO.
Zostaw swoją opinię o PS Solutions - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PS Solutions