Opinie o Centrum Mięsne Makton Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Mięsne Makton Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Mięsne Makton Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Mięsne Makton Sp. z o.o. w Poznań

Jak w Centrum Mięsne Makton Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy zdarzają się nadgodziny w C.M.MAKTON?

w tej firmie nie liczy się zaangażowanie, praca czy też lojalność. za to lizusostwo, (usunięte przez administratora) i " uległość " wobec " dyrektorka" wielu wartościowych ludzi odeszło bo mieli Swoją GODNOŚC

on Nowy wpis
@ja

Osoba która to napisała ma w 120% racje. dochodzą również słuchy o atmosferze jaka becnie panuje wsród " grona PH" A coraz więcej klientów , TYCH "STARCH" zaczyna narzekać na jakość współpracy z firmą makton celowo z małej litery.......

Czy w Centrum Mięsne Makton Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Gość Nowy wpis

A po co Ci to wiedzieć Weź się do roboty

Wanda

Mógłby ktoś napisać ile tak mniej więcej zarabiacie? Jakieś widełki? Bo ostatnia wypowiedź jest na temat tego, że nie opłaca się tutaj pracować ze względu na zarobki i bardzo mnie to ciekawi, akurat rozglądam się za pracą.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Centrum Mięsne Makton Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Ralg

Masakra się dzieje w tym Poznaniu ludzie odchodzą bo nie opłaca się już tam pracować . Za niska płaca . A Warszawka ślepa i głucha . Dyrektor z Poznania to jeden wielki żart .

Czy C.M.MAKTON zapewnia kartę multisportu?

Gosc

Jest pakiet ok system

Ziomek

Dziwię się że zwolnili dobra osobę która przeprowadzała degustacje. Umiała sprzedać z uśmiecham, umiała podejść do klienta i potrafiła zachęcić do degustacji. Cały czas uśmiechnięta miła sympatyczna osoba i takiej osoby się pozbyli i nie mają teraz takiej osoby żeby promowała produkty strzelili sobie w kolano. Szkoda że nie mają już takiej osoby bo cieszylo by mnie to. Zajmowała się praco a nie jak co nie które jechały i stały jak słupy i Ani słowem się nie odezwała do klienta a takie hostessy są bo ile razy takie spotykałem które stały i nic albo siedziały przy telefonie. Zastanówcie się czy nie chcecie wrócić do tego wrócić do Degustacji to było dobre nawet bardzo dobre

watroba
@Ziomek

bo zwalniaja za prawde w tey firmie ale karma wroci i to szybko

Józefina

@Nina Chyba nie o tej firmie napisałaś? MAKTON ma dobra opinie pracodawcy!

Nina
@Józefina

Oj napewno o tej . A opini to nigdzie dobrej nie ma a już napewno nie pracodawcy

@Józefina

Gdzie i u kogo ma tą opinię dobrego pracoda

Nina

Widać ze Gobarto boi się prawdy blokuje forum żeby nikt się nie dowiedział co się tam dzieje .. Czekamy na wyniki za półrocze co się udało zrobić Pani Kasi Dyrektor od logistyki i dystrybucji bo umie tylko knuć i zaliczać spadki ...

maki

tak chciałbym coś na szybko wyjaśnić... rozumiem że to jest sieć hurtowni sprzedających dla dudy, tak? w sumie to dobry partner w przemyśle mięsnym, ale ciekawe czy na wyłączność

marek michalski

Nie jestem powiązany w żadnym stopniu z tą firmą, jednak patrząc na te wyrzygane bełkoty jak to nie jest źle w tej firmie i jakim to tyranem nie jest kierownik, zaczynam się zastanawiać jak bardzo nieporadny życiowo jest nasz gal anonim, tej najlepszej pracy jeszcze nie wymyślili bo przecież wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma i wszędzie też znajdzie się taka zrzędliwa , wiecznie narzekająca kurwa która psuje atmosferę i doprowadza tych właśnie kierowników to różnych zachowań. Współpracownicy mają dosyć takiego anonima dlatego że chodzi ryczy po kątach, narzeka robić się nie chce itd. a kierownik o którym mowa tu w punkcie pierwszym również jest podirytowany gdyż pracownik zamiast pracować jest rozkojarzony a co za tym idzie jest niewydajny dlatego też ten jak to nazywasz TYRAN musi reagować na takie faje jak ty. Przykro jest żyć w środowisku wiecznie niezadowolonych geniuszy. Pozdrawiam

TO NIEWIARYGODNE JAKIEM TYRANEM JEST KIEROWNIK NA TYM ODDZIELE (DĄBROWSKIEGO) WIELOKROTNIE BYŁAM ŚWIADKIEM JAK KRZYCZY NA SWOICH PODWŁADNYCH I ICH PONIŻA. MAJĄ TERAZ JAKIŚ NOWY PROGRAM KOMPUTEROWY PRZEZ KTÓRY NIC NIE IDZIE SPRAWNIE ,JAK KIEDYŚ! NIE MOŻNA NICZEGO ZNALEŹĆ BO PRACOWNICY CODZIENNIE ZABIERAJĄ TOWAR I ROBIĄ INWENTURY. PRZYKRO NA TO WSZYSTKO PATRZEĆ :(

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Mięsne Makton Sp. z o.o. - Poznań

Centrum Mięsne Makton Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kłobucka 25
    02-699 Poznań

Centrum Mięsne Makton Sp. z o.o.