Opinie o Restauracja KFC „Wileńska” w Warszawa Targowa 72

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Restauracja KFC „Wileńska”. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Restauracja KFC „Wileńska” o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja KFC „Wileńska” w Warszawa Targowa 72

Bardzik Nowy wpis

Bardzo miła obsługa dobre jedzenie

Marcin Nowy wpis

Jedzenie i dostawa to jakiś koszmar, nie da się tego jeść. Dostawa zawsze spóźniona tłumaczona awaria maszyny, bądź małą ilością dostawców!! Kierownictwo nie reaguje na żadne skargi, ma gdzieś klienta. Nawet nie potrafią oddzwonić i załagodzić sytuacji. !!

Stały klient Nowy wpis

Nie wiem od czego to zależne, ale od długiego czasu nie da się tu jeść. Twistery są zimne suche. Nóżki są surowe.

Mirosław Nowy wpis
@Stały klient

Zwracałeś obsłudze uwagę, że jedzenie się nie nadaje albo jest zimne. Bo taką usługę można reklamować i powinni oddać ci kasę. Wcześniej jedzenie było smaczne? Może zmienili kucharza i tu jest przyczyna, co?

Zawiedziona i wkuzona

Zamówiliśmy kurito i 2 kubełki dla 1 osoby. Kurczak w kubelkach był surowy

Justyna
@Zawiedziona i wkuzona

Czy zawiedziony klient zgłosił ten fakt do kierownika zmiany albo kogokolwiek innego? Myślę że surowy kurczak to wystarczający argument na zabranie Twojego zamówienia i wymianę na dobry produkt.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Restauracja KFC „Wileńska”.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Fazir

Dzisiaj o 21:00 zamówiłem kubełek kfc online pisało że o 21:50 dostarczą zamówienie, minęła godzina i nic dopiero o 23:00 jakiś starszy pan zadzwonił żebym zszedł po kfc powiedziałem że dziękuję. Już 2 raz mi się taka sytuacja przytrafiła więcej nic od nich nie zamówię.

Dawid
@Fazir

Może takie sytuacje najlepiej zgłaszać bezpośrednio do restauracji? Być może firma jakoś wtedy zareaguje i wytłumaczy dlaczego tak się stało.

Pawel

Czy w kfc są darmowe kupony dla pracowników? Jakieś zniżki?

Rozczarowana 223

W dniu 26 zrobiłam zamówienie online na kwotę 71,35.Jestem rozczarowana ,ponieważ frytki,które oyrzymalam były zimne,a zamiast truskawkowego shake otrzymałam waniliowego. Na paragonie był truskawkowy!Brak zaangażowania osoby,która przygotowuje dostawę!Z całego zamówienia tylko Pocket nadawał się do jedzenia.Juz nigdy nie zamówię nic z tej restauracji.

Były klient

18.12.2019 godz 21:20 Zamówienie złożone poprzez aplikację z wyprzedzeniem,20 min oczekiwania i nic,po interwencji jeden z pracowników zainteresował się w końcu zamówieniem które jak się okazało nie było nawet w trakcie realizacji mimo iż kilka z zamówień złożonych po moim wyszło normalnie,załoga na totalnej(usunięte przez administratora),porażka.

james007

Praca tam to masakra i porażka !!!!!!!!!!!!!!!NAJGORSZA JEST CZERWONKA I SKIBA!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja KFC „Wileńska” - Warszawa

• Jak się pracuje w Restauracja KFC „Wileńska”?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja KFC „Wileńska” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restauracja KFC „Wileńska”?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042