Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Były pracownik.

Witam , co tam słychać w tartaku, słyszałem, że jest nowy dyrektor?.

Szczepan

Fajnie jest , jak spadnie komuś podkład na rękę?.

cik

ten elektryk to nie elektryk :-)

@cik

W tej firmie już nie ma elektryka start choruje były kierownik mechaników też odszedł a nie stety to tylko Kalisz więc ciężko teraz będzie znalesc elektryka-automatyka chyba ze wrócą do rr Pytanie tylko czy on wrócił by do nas........

Ola
@Misia

Misia ty zejdź na ziemię ta rr wróci do nas z dyrektora na elektryka.. i będzie latał z torbą...hahaha mamy już gł mechanika prościej będzie jak ten nauczy się elektryki i automatyki oby nie jak swiezok :-)

Serce Łodzi
@Ola

Nikt tu nie przyjdzie, bo nikt nas nie lubi.

Pracownik NH
@Ola

A czego Wy się czepiacie przecież się uczy już nawet rękawiczki zakłada i mniej autem jeździ po placu jeszcze trochę i nauczy się elektryki i automatyki :-) I wtedy będzie wam głupio

@Pracownik NH

Tak tak oby tylko nie jak jego poprzednik bo wybuchów nam już wystarczy po poprzedniku ale tak jak piszesz jest już lepiej bo rękawiczki zakłada. Szkoda tylko ze zwykli mechanicy mają większą wiedzę niż on a to już nie wróży dobrze czyż nie ? Tu musi przyjść gość z jajami , chodź z drugiej strony to kim tu u nas zarządzać. :-(

Daniel
@XXX

Nikt nas nie lubi , bo nikt nie będzie robił za paczkę gruszek.

@Daniel

A Wy jedno nikt nas nie lubi i nikt nas nie lubi ludzie żeby ktoś nas lubił trzeba sobie zasłużyć i zbudować reputację. a nie oietdzielic farmazony lubi czy nie lubi.... pracowali u nas dobrzy ludzie ale poodchodzili i nikt nie potrafił ich zatrzymać. to dyrektor musi podjąć rekawiceni wiedzieć czego chcę zatrudniać nieudaczników czy się przełamać i wrócić po tych którzy poodchodzili i pracują gdzie indziej

Daniel
@Misia

A dlaczego poodchodzili :-) , czemu jest dużo ukraińców, a nas nie ma ?.

Dzik tartaczny.
@Misia

Nikt dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzi.

xxx

Z tego elektryka to niezły fachowiec skoro dalej z Krosina chłopak przyjeżdża... a nie może Dyrektor ściągnąć tego z Krosina??? Po nim to chociaż widać że jakieś pojęcie ma o tym co robi

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
cik

bzdury piszecie.gosc jest juz ustawiony wiec nie musi sie stresowac.

Brodaty Wacek

Mnie to nawet na tą skodę nie stać, będę całe życie rowerem jeździć :-(.

@Brodaty Wacek

Bo to trzeba wiedzieć jak się w życiu ustawić......

A ten nasz Nowy gł. Mechanik to myśli ze tirem jeździ czy co.....??? Że nawet chyba do kibla ta skodzina pomyka.....czy to juz starosc go dopada....???

@1234

A cóż Cię to boli.......chłopak się aklimatyzuje po długiej przerwie.....więc jakieś zajęcie sobie musiał znaleźć jego poprzednik ograł srubokretem z życiem ten jak na razie mało czego się Chyra więc wybuchy póki co nam nie grożą......

No to czemu przyjmują tyle Ukraińców, a nie Polaków? .

;-)

bo to juz ukraina :-)))

Witam , nie dawno zaczołem pracę w tym zakładzie, czemu jest tu tak mało polaków, a dużo ukraińców? , podejrzane.

Żyjecie ludziska?

Mały

Żyjemy.

XXX

Coś ten nowy-stary gł. Mechanik słabo się ogarnia jak na byłego już mechanika...... ja wiem ze to początek po długiej przerwie ale tak patrząc na niego to raczej nie kwapi się do złapania za klucze a już o elektryczne automatyka to chyba ma jeszcze mniejsza wiedzę jak swiezok :-) a już tamten to była porażka........ Ciekawe kiedy ten uświadomi sobie ze to nie jest już tataczek z przed 10 lat.....

@XXX

To pozbyliscie się elektryka ??

Serce Łodzi

Dalej chyba jest .

@Serce Łodzi

Jakoś jego nie widziałem ostatnio ,,,,chyba już ma dosyć

qrwa

no to jutro znow detka...

fun

jedni wracają inni przychodzą, należałoby znaleść przyczynę niskich płac ? oto stawki min zarobków w tartakach : - canada 30$/h - usa 20$/h - skandynawia 320sK/h (30€) - niemcy od 15 €/h CO JEST PRZYCZYNĄ NISKICH PŁAC ?

WRW GANG

Chyba tak , jak go trzymają, słyszałem, że od marca balonik ? .

alcocholic
@WRW GANG

czyli część naszych wschodnich sąsiadów wraca do domu?jeśli tak to musi być jakaś tolerancja. dla wszystkich. chociaż pół promila powinno być dozwolone.po godzinie "puści" i wszyscy są jak nowi. po dwóch załoga idealna,więc po co ta napinka.nie można tak zniechęcać pracowników.każdy jest człowiekiem i ma prawo do słabości.

@alcocholic

AA jak tu nie pić w takim........ a po zatem kim się otaczamy to tak mamy :-))))) Jest OK przecież nikogo nie wciaglo Ani nie zabiło

@Misia

zimą jest wskazane dostarczyć organizmowi energii , jesteście jedną z najlepszych kadr technicznych i macie jedną z najnowocześniejszych technologii w Polsce, która daje Wam nieograniczone możliwości, tylko od Was samych zależy jak ją wykorzystacie ! Trzymajcie się !

@alcocholic

A niech wracają, nikogo nie będzie, to wtedy zaczną płacić jak trzeba.

KULT
@WRW GANG

Nareszcie ktoś pisze z sensem.

@fun

Z tą najlepszą z kadr i technologi to Cię nieźle poniosło.......:-)!!! Jacy techniczni jakie zaplecze człowieku dobrzy techniczni to od nas już odeszli do innych firm co tu jest dwóch trzech mechaników robiących co chcą i elektryk z wynajmu na emeryturze a jak by mu Dec balonik to po pierwszej wizycie miałby zakaz wstępu....... o takim zapleczu mówisz...... :-))

@Misia

Z kadrą zgadzam się ,,,biuro myśli tylko gdzie trocine na lewo sprzedać . Mechanik znowu częściami handluje . Elektryk na emeryturze który boi się prądu ... I dziwicie się że firmy zewnętrzne przyjeżdżają .....Mechanicy nie ogarniają elektryk też ....Dobrze że ten młody co na soboty dojeżdża poskladal po poprzedniku szafę i chcę żeby to jakoś działało ....

@HT

Takie jest przyzwolenie góry była kadra ktoś to lepiej czy gorzej ale trzymał w ryzach a teraz co ludzie pouciekali gdzie indziej a teraz wielkie zaskoczenie bo kierownik utrzymania ruchu chcę 7000-10000 tyś. a nad na to nie stać stać stać przecież wydajemy 5 razy więcej płacąc za niewiedze elektryków mechaników itd..... postawiliśmy tartak za 50-60 mln i nie długo nie będzie miał kto tu pracować....... brak jest atmosfery i ludzi a kadra zarządzająca patrzy tylko jakby sama mogła zarobić a nie.ludzie im podwladni

@Misia

to rzeczywiście inna firma którą znałem korporacje zawsze mają dwa wyjścia zmienić załogę lub kapitana w 90% wybierają to drugie, jeśli tego wcześniej nie zrobią zostaną przejęci przez nowego właściciela wystarczy tylko jak inne tartaki grupy przestaną dopłacać co może okazać się najlepszą opcją głównie dla ludzi zaangazowanych w firmę takich jak Misia, HT i inni na tym portalu.

@alcocholic

Nikt ze wschodu nie wróci, odnoszę wrażenie , że im odpuszczają, bo jak pojadą to nikogo nie będzie. A nikt tu nie chce pracować, a nie chcą płacić jak trzeba, to przyszłość budują Ukrainą. Także oni są ostatnią deską ratunku.

alcocholic
@WRW GANG

to fakt.im sie odpuszcza aby nie uciekli. to co napisal HT o trocinach i mechaniku...ciekawe czy jest cos na rzeczy? :-))))))))))))))))

@alcocholic

Wiesz tak mi się coś wydaje , a tak na marginesie nie mogli by dać tym ludziom 10 zł na godzinę na czysto , myślę żeby już chcieli by wtedy pracować, i nie trzeba by ludzi ze wschodu brać, ale cotu gadac . Plus jest taki , że troszkę więcej płaca, bo było gorzej za J.F , dla mnie nie powinno być żadnych firm zewnętrznych i tyle, sami ludzie z tartaku.

@alcocholic

Mam pytanie, czemu stara hala pracuje prawie na jedną zmianę?.

WRW

Podobno to jest Pelca wujek, tego który robił na starej hali , a on czasmi normalnie już nie pracuje?.

Napalony

Jest na forum Pani sprzątaczka? Jeżeli tak to proszę się odezwać .

HT

Znowu jakiś nowy "elektryk" przyjeżdża. Żeby tylko jego nie zabiło ...

Filip
@HT

A elektryk co dojezdzal? Zrezygnowal z niego? Zdaje mi sie ze dawal sobie nawet dobrze rade.

@Filip

A co to za elektryk, przyjeżdża i naprawia. Nawet prąd jego nie kopnął. Nie ma z czego się pośmiać . Poprzednicy byli lepsi,,,,jednego prąd kopnął drugi szafę rozwalił i tydzień czasu składał

Filip
@HT

To chyba dobry elektryk:)

Wojtek

Witam ,pracowałem w tym zakładzie około 2010 roku , i tam widzę, że ludzie przychodzą i odchodzą, dlaczego tak jest ? . I zawsze potrzebują u was ludzi, a np w Aurze ludzie są swoi ?.

Wojtek

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski